Класиране Германия Втора Бундеслига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бохум295718385433
2Гройтер Фюрт285114955334
3Хамбургер285014865735
4Хайденхайм294814694436
5Холщайн Кил264613763925
6Дюселдорф284613784237
7Ст. Паули294412894844
8Карлсруер274212693933
9Падерборн2939109103834
10Ауе2837107113740
11Хановер2836106124440
12Дармщад2936106134749
13Регенсбруг2834810102936
14Нюрнберг283389113642
15Брауншвайг293079132746
16Оснабрюк292675172548
17Зандхаузен272574162947
18Вурцбургер292055193059

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бохум153210233214
2Хайденхайм14309322511
3Хамбургер14278333013
4Дюселдорф13278322216
5Падерборн14257432619
6Ауе14257432418
7Ст. Паули15247352522
8Холщайн Кил12237231914
9Хановер14226442517
10Зандхаузен14226442118
11Брауншвайг15226451619
12Гройтер Фюрт13216342317
13Регенсбруг15205551920
14Дармщад15185372121
15Нюрнберг14174551720
16Карлсруер14164461414
17Вурцбургер14143561926
18Оснабрюк15721121229

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Гройтер Фюрт15308613017
2Карлсруер13268232519
3Бохум14258152219
4Холщайн Кил14236532011
5Хамбургер14236532722
6Ст. Паули14205542322
7Дюселдорф15195462021
8Оснабрюк14195451319
9Дармщад14185362628
10Хайденхайм15185371925
11Нюрнберг14164461922
12Падерборн15143571215
13Хановер14144281923
14Регенсбруг13143551016
15Ауе14123381322
16Брауншвайг1481581127
17Вурцбургер15620131133
18Зандхаузен1331012829

Германия Втора Бундеслига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 30
20.04
Ауе Ауе емблема - Нюрнберг емблема Нюрнберг
3.00 | 3.35 | 2.35
20.04
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема - Брауншвайг емблема Брауншвайг
1.55 | 4.20 | 6.00
20.04
Вурцбургер Вурцбургер емблема - Дармщад емблема Дармщад
3.45 | 3.75 | 2.00
21.04
Дюселдорф Дюселдорф емблема - Ст. Паули емблема Ст. Паули
2.30 | 3.25 | 3.00
21.04
Падерборн Падерборн емблема - Оснабрюк емблема Оснабрюк
1.62 | 3.75 | 5.25
21.04
Хайденхайм Хайденхайм емблема - Бохум емблема Бохум
2.75 | 3.35 | 2.45
21.04
Хановер Хановер емблема - Регенсбруг емблема Регенсбруг
2.00 | 3.35 | 3.75
Кръг 29
22.04
Зандхаузен Зандхаузен емблема - Хамбургер емблема Хамбургер
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 31
23.04
Карлсруер Карлсруер емблема - Вурцбургер емблема Вурцбургер
0.00 | 0.00 | 0.00

Германия Втора Бундеслига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 29
18.04
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 4:3 Хановер емблема Хановер
18.04
Регенсбруг Регенсбруг емблема 0:3 <strong>Хайденхайм</strong> емблема Хайденхайм
18.04
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:3 <strong>Дюселдорф</strong> емблема Дюселдорф
17.04
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 4:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
16.04
Дармщад Дармщад емблема 2:2 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
16.04
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:0 Падерборн емблема Падерборн
Кръг 24
14.04
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Регенсбруг</strong> емблема Регенсбруг
Кръг 28
11.04
Хановер Хановер емблема 1:3 <strong>Хайденхайм</strong> емблема Хайденхайм
11.04
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:4 <strong>Брауншвайг</strong> емблема Брауншвайг
11.04
Вурцбургер Вурцбургер емблема 1:1 Нюрнберг емблема Нюрнберг
10.04
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 3:0 Бохум емблема Бохум
10.04
Ауе Ауе емблема 1:3 <strong>Ст. Паули</strong> емблема Ст. Паули
09.04
Хамбургер Хамбургер емблема 1:2 <strong>Дармщад</strong> емблема Дармщад
Кръг 25
08.04
Хановер Хановер емблема 1:2 <strong>Вурцбургер</strong> емблема Вурцбургер
06.04
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 1:0 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
Кръг 27
05.04
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 2:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
04.04
Дармщад Дармщад емблема 1:2 <strong>Дюселдорф</strong> емблема Дюселдорф
04.04
Хановер Хановер емблема 3:3 Хамбургер емблема Хамбургер
04.04
Зандхаузен <strong>Зандхаузен</strong> емблема 1:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
04.04
Регенсбруг Регенсбруг емблема 1:1 Ауе емблема Ауе
04.04
Нюрнберг <strong>Нюрнберг</strong> емблема 2:1 Падерборн емблема Падерборн
03.04
Хайденхайм Хайденхайм емблема 0:1 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
03.04
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 2:1 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
03.04
Карлсруер Карлсруер емблема 0:1 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
Кръг 26
22.03
Дюселдорф Дюселдорф емблема 0:3 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
21.03
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 2:2 Нюрнберг емблема Нюрнберг
21.03
Оснабрюк Оснабрюк емблема 1:2 <strong>Ст. Паули</strong> емблема Ст. Паули
21.03
Вурцбургер Вурцбургер емблема 1:1 Регенсбруг емблема Регенсбруг
20.03
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 2:0 Хайденхайм емблема Хайденхайм
20.03
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 2:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
20.03
Брауншвайг Брауншвайг емблема 1:1 Дармщад емблема Дармщад
19.03
Падерборн Падерборн емблема 2:2 Карлсруер емблема Карлсруер
Кръг 25
17.03
Регенсбруг Регенсбруг емблема 1:2 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
15.03
Ст. Паули Ст. Паули емблема 0:2 <strong>Падерборн</strong> емблема Падерборн
14.03
Карлсруер Карлсруер емблема 0:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
14.03
Нюрнберг Нюрнберг емблема 1:1 Оснабрюк емблема Оснабрюк
13.03
Дармщад <strong>Дармщад</strong> емблема 4:1 Ауе емблема Ауе
13.03
Зандхаузен Зандхаузен емблема 0:0 Дюселдорф емблема Дюселдорф
12.03
Бохум Бохум емблема 0:2 <strong>Хамбургер</strong> емблема Хамбургер
Кръг 24
08.03
Хамбургер Хамбургер емблема 1:1 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
07.03
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 3:1 Нюрнберг емблема Нюрнберг
07.03
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 1:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
06.03
Ауе Ауе емблема 1:1 Хановер емблема Хановер
06.03
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 1:2 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
06.03
Карлсруер Карлсруер емблема 0:0 Ст. Паули емблема Ст. Паули
05.03
Падерборн Падерборн емблема 2:3 <strong>Дармщад</strong> емблема Дармщад
05.03
Вурцбургер Вурцбургер емблема 1:2 <strong>Хайденхайм</strong> емблема Хайденхайм
Кръг 23
01.03
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 1:0 Хамбургер емблема Хамбургер
28.02
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 3:2 Дюселдорф емблема Дюселдорф
28.02
Зандхаузен <strong>Зандхаузен</strong> емблема 3:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
28.02
Нюрнберг Нюрнберг емблема 0:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
27.02
Хановер Хановер емблема 2:2 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
27.02
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 3:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
27.02
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 1:0 Ауе емблема Ауе
26.02
Дармщад Дармщад емблема 0:1 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
26.02
Регенсбруг <strong>Регенсбруг</strong> емблема 1:0 Падерборн емблема Падерборн
Кръг 20
23.02
Падерборн Падерборн емблема 2:2 Хайденхайм емблема Хайденхайм
Кръг 22
22.02
Гройтер Фюрт <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема 2:1 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
21.02
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 3:2 Хановер емблема Хановер
21.02
Карлсруер Карлсруер емблема 0:1 <strong>Нюрнберг</strong> емблема Нюрнберг
21.02
Вурцбургер <strong>Вурцбургер</strong> емблема 3:2 Хамбургер емблема Хамбургер
20.02
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 2:1 Зандхаузен емблема Зандхаузен
20.02
Оснабрюк Оснабрюк емблема 1:2 <strong>Хайденхайм</strong> емблема Хайденхайм
20.02
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 3:2 Дармщад емблема Дармщад
19.02
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 1:0 Бохум емблема Бохум
19.02
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 2:0 Регенсбруг емблема Регенсбруг
Кръг 21
14.02
Дармщад <strong>Дармщад</strong> емблема 1:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
14.02
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 2:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
14.02
Нюрнберг Нюрнберг емблема 1:2 <strong>Ст. Паули</strong> емблема Ст. Паули
13.02
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 2:0 Ауе емблема Ауе
13.02
Хамбургер Хамбургер емблема 0:0 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
13.02
Зандхаузен Зандхаузен емблема 2:3 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
13.02
Регенсбруг Регенсбруг емблема 1:1 Дюселдорф емблема Дюселдорф
12.02
Хановер Хановер емблема 0:0 Падерборн емблема Падерборн
12.02
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 1:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
Кръг 20
08.02
Дюселдорф Дюселдорф емблема 0:2 <strong>Холщайн Кил</strong> емблема Холщайн Кил
07.02
Гройтер Фюрт <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема 4:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
07.02
Карлсруер Карлсруер емблема 0:0 Регенсбруг емблема Регенсбруг
06.02
Дармщад Дармщад емблема 1:2 <strong>Нюрнберг</strong> емблема Нюрнберг
06.02
Оснабрюк Оснабрюк емблема 1:2 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
06.02
Брауншвайг Брауншвайг емблема 1:2 <strong>Хановер</strong> емблема Хановер
05.02
Ауе Ауе емблема 3:3 Хамбургер емблема Хамбургер
05.02
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 2:1 Зандхаузен емблема Зандхаузен
Кръг 19
01.02
Хановер <strong>Хановер</strong> емблема 1:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
31.01
Хайденхайм Хайденхайм емблема 3:4 <strong>Ст. Паули</strong> емблема Ст. Паули
31.01
Бохум Бохум емблема 1:2 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
31.01
Зандхаузен <strong>Зандхаузен</strong> емблема 2:0 Нюрнберг емблема Нюрнберг
30.01
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 3:1 Падерборн емблема Падерборн
30.01
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 3:1 Брауншвайг емблема Брауншвайг
30.01
Регенсбруг Регенсбруг емблема 1:1 Дармщад емблема Дармщад
29.01
Гройтер Фюрт <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема 3:0 Ауе емблема Ауе
29.01
Вурцбургер <strong>Вурцбургер</strong> емблема 2:1 Дюселдорф емблема Дюселдорф
Кръг 18
28.01
Ст. Паули Ст. Паули емблема 2:3 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
27.01
Падерборн Падерборн емблема 1:1 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
27.01
Карлсруер <strong>Карлсруер</strong> емблема 1:0 Хановер емблема Хановер
27.01
Нюрнберг Нюрнберг емблема 0:1 <strong>Регенсбруг</strong> емблема Регенсбруг
27.01
Дармщад <strong>Дармщад</strong> емблема 2:1 Зандхаузен емблема Зандхаузен
26.01
Дюселдорф Дюселдорф емблема 0:0 Хамбургер емблема Хамбургер
26.01
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
26.01
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 1:0 Хайденхайм емблема Хайденхайм
26.01
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 2:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
Кръг 17
24.01
Дармщад Дармщад емблема 0:2 <strong>Холщайн Кил</strong> емблема Холщайн Кил
24.01
Зандхаузен Зандхаузен емблема 1:1 Бохум емблема Бохум
24.01
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 2:0 Регенсбруг емблема Регенсбруг
24.01
Нюрнберг Нюрнберг емблема 2:5 <strong>Хановер</strong> емблема Хановер
23.01
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 1:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
23.01
Карлсруер Карлсруер емблема 1:1 Хайденхайм емблема Хайденхайм
23.01
Брауншвайг Брауншвайг емблема 2:4 <strong>Хамбургер</strong> емблема Хамбургер
22.01
Дюселдорф Дюселдорф емблема 3:3 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
22.01
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Ауе</strong> емблема Ауе
Кръг 16
18.01
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 5:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
17.01
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 3:0 Дармщад емблема Дармщад
17.01
Холщайн Кил Холщайн Кил емблема 2:3 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
17.01
Регенсбруг <strong>Регенсбруг</strong> емблема 3:1 Зандхаузен емблема Зандхаузен
16.01
Хановер Хановер емблема 2:3 <strong>Ст. Паули</strong> емблема Ст. Паули
16.01
Ауе Ауе емблема 0:3 <strong>Дюселдорф</strong> емблема Дюселдорф
16.01
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 3:1 Нюрнберг емблема Нюрнберг
15.01
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 1:1 Падерборн емблема Падерборн
15.01
Вурцбургер Вурцбургер емблема 0:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
Кръг 15
11.01
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:0 Дюселдорф емблема Дюселдорф
10.01
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 2:1 Ауе емблема Ауе
10.01
Дармщад Дармщад емблема 1:2 <strong>Хановер</strong> емблема Хановер
10.01
Регенсбруг Регенсбруг емблема 0:2 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
09.01
Оснабрюк Оснабрюк емблема 2:3 <strong>Вурцбургер</strong> емблема Вурцбургер
09.01
Ст. Паули Ст. Паули емблема 1:1 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
09.01
Нюрнберг Нюрнберг емблема 1:1 Хамбургер емблема Хамбургер
08.01
Зандхаузен <strong>Зандхаузен</strong> емблема 4:0 Хайденхайм емблема Хайденхайм
08.01
Карлсруер <strong>Карлсруер</strong> емблема 3:2 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
Кръг 12
06.01
Вурцбургер Вурцбургер емблема 1:1 Ст. Паули емблема Ст. Паули
Кръг 14
04.01
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 2:1 Падерборн емблема Падерборн
03.01
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 3:1 Регенсбруг емблема Регенсбруг
03.01
Хановер <strong>Хановер</strong> емблема 4:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
03.01
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 3:1 Брауншвайг емблема Брауншвайг
03.01
Гройтер Фюрт <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема 2:1 Ст. Паули емблема Ст. Паули
03.01
Холщайн Кил Холщайн Кил емблема 1:2 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
02.01
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 2:0 Нюрнберг емблема Нюрнберг
02.01
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 2:1 Дармщад емблема Дармщад
02.01
Вурцбургер Вурцбургер емблема 2:4 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
Кръг 13
21.12
Карлсруер Карлсруер емблема 1:2 <strong>Хамбургер</strong> емблема Хамбургер
20.12
Зандхаузен Зандхаузен емблема 0:2 <strong>Холщайн Кил</strong> емблема Холщайн Кил
20.12
Ст. Паули Ст. Паули емблема 0:3 <strong>Дюселдорф</strong> емблема Дюселдорф
20.12
Нюрнберг <strong>Нюрнберг</strong> емблема 1:0 Ауе емблема Ауе
19.12
Дармщад <strong>Дармщад</strong> емблема 2:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
19.12
Оснабрюк Оснабрюк емблема 0:1 <strong>Падерборн</strong> емблема Падерборн
19.12
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:3 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
18.12
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 3:0 Хайденхайм емблема Хайденхайм
18.12
Регенсбруг Регенсбруг емблема 0:0 Хановер емблема Хановер
Кръг 12
17.12
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 4:1 Карлсруер емблема Карлсруер
16.12
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 3:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
16.12
Падерборн Падерборн емблема 2:2 Брауншвайг емблема Брауншвайг
16.12
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 1:0 Нюрнберг емблема Нюрнберг
15.12
Хайденхайм Хайденхайм емблема 0:0 Регенсбруг емблема Регенсбруг
15.12
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 4:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
15.12
Хановер <strong>Хановер</strong> емблема 2:0 Бохум емблема Бохум
15.12
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 0:4 <strong>Дармщад</strong> емблема Дармщад
Кръг 11
13.12
Ст. Паули Ст. Паули емблема 2:2 Ауе емблема Ауе
13.12
Карлсруер Карлсруер емблема 1:2 <strong>Дюселдорф</strong> емблема Дюселдорф
13.12
Нюрнберг <strong>Нюрнберг</strong> емблема 2:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
13.12
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:2 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
12.12
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 1:0 Хановер емблема Хановер
12.12
Дармщад Дармщад емблема 1:2 <strong>Хамбургер</strong> емблема Хамбургер
12.12
Регенсбруг Регенсбруг емблема 2:3 <strong>Холщайн Кил</strong> емблема Холщайн Кил
11.12
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 3:0 Падерборн емблема Падерборн
11.12
Зандхаузен Зандхаузен емблема 0:3 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
Кръг 10
06.12
Падерборн Падерборн емблема 0:2 <strong>Нюрнберг</strong> емблема Нюрнберг
06.12
Ауе Ауе емблема 0:2 <strong>Регенсбруг</strong> емблема Регенсбруг
06.12
Вурцбургер Вурцбургер емблема 2:3 <strong>Зандхаузен</strong> емблема Зандхаузен
05.12
Хамбургер Хамбургер емблема 0:1 <strong>Хановер</strong> емблема Хановер
05.12
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 0:1 <strong>Хайденхайм</strong> емблема Хайденхайм
05.12
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 2:1 Ст. Паули емблема Ст. Паули
05.12
Оснабрюк Оснабрюк емблема 1:2 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
04.12
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 3:2 Дармщад емблема Дармщад
04.12
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 3:1 Бохум емблема Бохум
Кръг 9
30.11
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 5:0 Дюселдорф емблема Дюселдорф
29.11
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 3:2 Хамбургер емблема Хамбургер
29.11
Хановер Хановер емблема 0:3 <strong>Холщайн Кил</strong> емблема Холщайн Кил
29.11
Нюрнберг Нюрнберг емблема 2:3 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
28.11
Зандхаузен Зандхаузен емблема 1:4 <strong>Ауе</strong> емблема Ауе
28.11
Регенсбруг <strong>Регенсбруг</strong> емблема 2:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
28.11
Карлсруер <strong>Карлсруер</strong> емблема 1:0 Падерборн емблема Падерборн
27.11
Дармщад <strong>Дармщад</strong> емблема 4:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
27.11
Ст. Паули Ст. Паули емблема 0:1 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
Кръг 8
23.11
Оснабрюк Оснабрюк емблема 1:4 <strong>Нюрнберг</strong> емблема Нюрнберг
22.11
Хамбургер Хамбургер емблема 1:3 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
22.11
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 3:0 Дармщад емблема Дармщад
22.11
Гройтер Фюрт <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема 3:1 Регенсбруг емблема Регенсбруг
22.11
Вурцбургер <strong>Вурцбургер</strong> емблема 2:1 Хановер емблема Хановер
21.11
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 1:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
21.11
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 2:0 Ст. Паули емблема Ст. Паули
21.11
Холщайн Кил Холщайн Кил емблема 2:2 Хайденхайм емблема Хайденхайм
21.11
Брауншвайг Брауншвайг емблема 1:3 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
Кръг 7
09.11
Холщайн Кил Холщайн Кил емблема 1:1 Хамбургер емблема Хамбургер
08.11
Дармщад Дармщад емблема 0:4 <strong>Падерборн</strong> емблема Падерборн
08.11
Регенсбруг Регенсбруг емблема 2:4 <strong>Оснабрюк</strong> емблема Оснабрюк
08.11
Ст. Паули Ст. Паули емблема 0:3 <strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
07.11
Хановер Хановер емблема 0:0 Ауе емблема Ауе
07.11
Бохум Бохум емблема 0:2 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
07.11
Нюрнберг Нюрнберг емблема 1:1 Дюселдорф емблема Дюселдорф
06.11
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 4:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
06.11
Зандхаузен Зандхаузен емблема 2:2 Брауншвайг емблема Брауншвайг
Кръг 6
01.11
Гройтер Фюрт <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема 4:1 Хановер емблема Хановер
01.11
Карлсруер Карлсруер емблема 3:4 <strong>Дармщад</strong> емблема Дармщад
01.11
Вурцбургер Вурцбургер емблема 2:3 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
31.10
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 3:1 Регенсбруг емблема Регенсбруг
31.10
Ауе Ауе емблема 1:1 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
31.10
Оснабрюк <strong>Оснабрюк</strong> емблема 2:1 Зандхаузен емблема Зандхаузен
31.10
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 3:2 Нюрнберг емблема Нюрнберг
30.10
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 1:0 Хайденхайм емблема Хайденхайм
30.10
Хамбургер Хамбургер емблема 2:2 Ст. Паули емблема Ст. Паули
Кръг 4
28.10
Оснабрюк Оснабрюк емблема 1:1 Дармщад емблема Дармщад
Кръг 5
25.10
Хайденхайм Хайденхайм емблема 1:1 Оснабрюк емблема Оснабрюк
25.10
Бохум <strong>Бохум</strong> емблема 2:0 Ауе емблема Ауе
25.10
Зандхаузен Зандхаузен емблема 1:1 Падерборн емблема Падерборн
24.10
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 3:1 Вурцбургер емблема Вурцбургер
24.10
Дармщад Дармщад емблема 2:2 Ст. Паули емблема Ст. Паули
24.10
Хановер <strong>Хановер</strong> емблема 3:0 Дюселдорф емблема Дюселдорф
24.10
Холщайн Кил Холщайн Кил емблема 1:3 <strong>Гройтер Фюрт</strong> емблема Гройтер Фюрт
23.10
Регенсбруг <strong>Регенсбруг</strong> емблема 3:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
23.10
Нюрнберг Нюрнберг емблема 1:1 Карлсруер емблема Карлсруер
Кръг 3
21.10
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 3:0 Ауе емблема Ауе
Кръг 4
19.10
Ст. Паули Ст. Паули емблема 2:2 Нюрнберг емблема Нюрнберг
18.10
Дюселдорф Дюселдорф емблема 2:2 Регенсбруг емблема Регенсбруг
18.10
Падерборн <strong>Падерборн</strong> емблема 1:0 Хановер емблема Хановер
18.10
Ауе <strong>Ауе</strong> емблема 2:1 Хайденхайм емблема Хайденхайм
18.10
Вурцбургер Вурцбургер емблема 0:2 <strong>Холщайн Кил</strong> емблема Холщайн Кил
17.10
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 0:1 <strong>Хамбургер</strong> емблема Хамбургер
17.10
Карлсруер <strong>Карлсруер</strong> емблема 3:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
17.10
Брауншвайг <strong>Брауншвайг</strong> емблема 2:1 Бохум емблема Бохум
Кръг 3
05.10
Нюрнберг Нюрнберг емблема 2:3 <strong>Дармщад</strong> емблема Дармщад
04.10
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 2:1 Дюселдорф емблема Дюселдорф
04.10
Вурцбургер Вурцбургер емблема 2:2 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
03.10
Хайденхайм Хайденхайм емблема 0:0 Падерборн емблема Падерборн
03.10
Хановер <strong>Хановер</strong> емблема 4:1 Брауншвайг емблема Брауншвайг
03.10
Регенсбруг <strong>Регенсбруг</strong> емблема 1:0 Карлсруер емблема Карлсруер
02.10
Бохум Бохум емблема 0:0 Оснабрюк емблема Оснабрюк
02.10
Зандхаузен <strong>Зандхаузен</strong> емблема 1:0 Ст. Паули емблема Ст. Паули
Кръг 2
28.09
Падерборн Падерборн емблема 3:4 <strong>Хамбургер</strong> емблема Хамбургер
27.09
Ст. Паули <strong>Ст. Паули</strong> емблема 4:2 Хайденхайм емблема Хайденхайм
27.09
Карлсруер Карлсруер емблема 0:1 <strong>Бохум</strong> емблема Бохум
27.09
Нюрнберг <strong>Нюрнберг</strong> емблема 1:0 Зандхаузен емблема Зандхаузен
26.09
Дюселдорф <strong>Дюселдорф</strong> емблема 1:0 Вурцбургер емблема Вурцбургер
26.09
Дармщад Дармщад емблема 0:0 Регенсбруг емблема Регенсбруг
26.09
Брауншвайг Брауншвайг емблема 0:0 Холщайн Кил емблема Холщайн Кил
25.09
Ауе Ауе емблема 1:1 Гройтер Фюрт емблема Гройтер Фюрт
25.09
Оснабрюк <strong>Оснабрюк</strong> емблема 2:1 Хановер емблема Хановер
Кръг 1
21.09
Бохум Бохум емблема 2:2 Ст. Паули емблема Ст. Паули
20.09
Хайденхайм <strong>Хайденхайм</strong> емблема 2:0 Брауншвайг емблема Брауншвайг
20.09
Гройтер Фюрт Гройтер Фюрт емблема 1:1 Оснабрюк емблема Оснабрюк
20.09
Холщайн Кил <strong>Холщайн Кил</strong> емблема 1:0 Падерборн емблема Падерборн
19.09
Хановер <strong>Хановер</strong> емблема 2:0 Карлсруер емблема Карлсруер
19.09
Зандхаузен <strong>Зандхаузен</strong> емблема 3:2 Дармщад емблема Дармщад
19.09
Вурцбургер Вурцбургер емблема 0:3 <strong>Ауе</strong> емблема Ауе
18.09
Хамбургер <strong>Хамбургер</strong> емблема 2:1 Дюселдорф емблема Дюселдорф
18.09
Регенсбруг Регенсбруг емблема 1:1 Нюрнберг емблема Нюрнберг
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света