Класиране Грузия Еровнули Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Тбилиси922711187
2Динамо Батуми918531115
3Дила Гори917522116
4Сабуртало914351129
5Локо Тбилиси9144231616
6Шукура91233398
7Самгурали99234711
8Телави96135614
9Торпедо Кутаиси95054511
10Самтредия94117715

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Тбилиси51031186
2Шукура4930152
3Динамо Батуми4822062
4Дила Гори5822154
5Сабуртало5714042
6Локо Тбилиси4620289
7Самгурали4411234
8Телави5411327
9Торпедо Кутаиси5202338
10Самтредия4101359

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Тбилиси412400101
2Динамо Батуми51031153
3Дила Гори4930162
4Локо Тбилиси5822187
5Сабуртало4721187
6Самгурали5512247
7Торпедо Кутаиси4303123
8Шукура5303246
9Самтредия5310426
10Телави4202247

Грузия Еровнули Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 10
24.04
Шукура Шукура емблема - Дила Гори емблема Дила Гори
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема - Сабуртало емблема Сабуртало
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Самтредия Самтредия емблема - Телави емблема Телави
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Самгурали Самгурали емблема - Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема - Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
0.00 | 0.00 | 0.00

Грузия Еровнули Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 9
17.04
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 2:1 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
17.04
Самгурали <strong>Самгурали</strong> емблема 2:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
17.04
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 2:0 Телави емблема Телави
16.04
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 1:3 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
15.04
Самтредия Самтредия емблема 2:3 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
Кръг 8
12.04
Телави Телави емблема 0:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
12.04
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 2:0 Самгурали емблема Самгурали
11.04
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 1:3 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
11.04
Сабуртало Сабуртало емблема 2:2 Шукура емблема Шукура
11.04
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 2:1 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 7
08.04
Телави Телави емблема 1:2 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
07.04
Дила Гори Дила Гори емблема 1:2 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
07.04
Шукура Шукура емблема 0:2 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
07.04
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 2:3 <strong>Самгурали</strong> емблема Самгурали
06.04
Самтредия Самтредия емблема 0:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
Кръг 6
03.04
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 1:0 Дила Гори емблема Дила Гори
03.04
Сабуртало Сабуртало емблема 0:0 Телави емблема Телави
03.04
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема 1:1 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
02.04
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:0 Шукура емблема Шукура
02.04
Самгурали Самгурали емблема 0:1 <strong>Самтредия</strong> емблема Самтредия
Кръг 5
21.03
Дила Гори Дила Гори емблема 1:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
21.03
Самтредия Самтредия емблема 3:4 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
20.03
Сабуртало Сабуртало емблема 0:0 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
20.03
Телави Телави емблема 0:3 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
20.03
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 2:0 Самгурали емблема Самгурали
Кръг 4
15.03
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 2:1 Шукура емблема Шукура
14.03
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 4:3 Сабуртало емблема Сабуртало
14.03
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 2:2 Телави емблема Телави
14.03
Самгурали Самгурали емблема 1:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
13.03
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 2:0 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 3
10.03
Сабуртало Сабуртало емблема 0:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
10.03
Дила Гори Дила Гори емблема 0:0 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
10.03
Телави Телави емблема 0:0 Самгурали емблема Самгурали
09.03
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 0:1 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
09.03
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 1:0 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 2
06.03
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 3:2 Телави емблема Телави
06.03
Самгурали Самгурали емблема 0:0 Сабуртало емблема Сабуртало
05.03
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема 1:1 Шукура емблема Шукура
05.03
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:2 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
05.03
Самтредия Самтредия емблема 0:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
Кръг 1
01.03
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 2:0 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
28.02
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 1:0 Шукура емблема Шукура
28.02
Телави <strong>Телави</strong> емблема 1:0 Самтредия емблема Самтредия
27.02
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:1 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
27.02
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 1:1 Самгурали емблема Самгурали
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света