Класиране Грузия Еровнули Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Батуми286017925923
2Динамо Тбилиси285316574724
3Сабуртало2846121064129
4Дила Гори284412883229
5Локо Тбилиси2844135104847
6Самгурали283681283033
7Телави282978132440
8Торпедо Кутаиси2826511122435
9Шукура2825510132538
10Самтредия281644202557

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Батуми143410403511
2Динамо Тбилиси14278332213
3Сабуртало14267522211
4Локо Тбилиси14237252724
5Дила Гори14215631613
6Шукура14195451419
7Самгурали14184641614
8Телави1415437920
9Торпедо Кутаиси14122661016
10Самтредия14113291726

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Тбилиси14268242511
2Динамо Батуми14267522412
3Дила Гори14237251616
4Локо Тбилиси14216352123
5Сабуртало14205541918
6Самгурали14184641419
7Торпедо Кутаиси14143561419
8Телави14143561520
9Шукура1460681119
10Самтредия1451211831

Грузия Еровнули Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 30
20.10
Самтредия Самтредия емблема - Шукура емблема Шукура
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Самгурали Самгурали емблема - Телави емблема Телави
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема - Сабуртало емблема Сабуртало
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема - Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема - Дила Гори емблема Дила Гори
0.00 | 0.00 | 0.00

Грузия Еровнули Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 28
03.10
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 3:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
03.10
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 3:2 Сабуртало емблема Сабуртало
03.10
Самгурали Самгурали емблема 2:2 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
03.10
Самтредия Самтредия емблема 0:2 <strong>Телави</strong> емблема Телави
03.10
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 4:0 Дила Гори емблема Дила Гори
Кръг 27
29.09
Дила Гори Дила Гори емблема 2:2 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
29.09
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 2:2 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
29.09
Самгурали Самгурали емблема 0:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
29.09
Шукура Шукура емблема 1:1 Телави емблема Телави
29.09
Самтредия Самтредия емблема 0:2 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
Кръг 26
25.09
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 2:1 Шукура емблема Шукура
24.09
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 3:0 Самгурали емблема Самгурали
24.09
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 5:1 Самтредия емблема Самтредия
24.09
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:1 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
24.09
Телави Телави емблема 0:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
Кръг 25
20.09
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 2:2 Самгурали емблема Самгурали
20.09
Телави Телави емблема 0:1 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
20.09
Дила Гори Дила Гори емблема 0:0 Сабуртало емблема Сабуртало
20.09
Шукура Шукура емблема 0:4 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
20.09
Самтредия <strong>Самтредия</strong> емблема 4:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
Кръг 24
16.09
Торпедо Кутаиси <strong>Торпедо Кутаиси</strong> емблема 2:1 Шукура емблема Шукура
16.09
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 0:0 Дила Гори емблема Дила Гори
16.09
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 2:1 Телави емблема Телави
16.09
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 7:3 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
16.09
Самгурали <strong>Самгурали</strong> емблема 4:0 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 23
12.09
Сабуртало Сабуртало емблема 1:1 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
12.09
Дила Гори Дила Гори емблема 1:2 <strong>Торпедо Кутаиси</strong> емблема Торпедо Кутаиси
12.09
Телави <strong>Телави</strong> емблема 1:0 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
12.09
Шукура Шукура емблема 0:0 Самгурали емблема Самгурали
13.08
Самтредия <strong>Самтредия</strong> емблема 1:0 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
Кръг 22
09.08
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:1 <strong>Телави</strong> емблема Телави
08.08
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 3:1 Самтредия емблема Самтредия
08.08
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 2:1 Сабуртало емблема Сабуртало
07.08
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 1:0 Шукура емблема Шукура
07.08
Самгурали Самгурали емблема 1:3 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
Кръг 21
04.07
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 3:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
04.07
Телави Телави емблема 1:1 Самгурали емблема Самгурали
02.07
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 2:0 Самтредия емблема Самтредия
01.07
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 2:1 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
01.07
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 1:2 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
Кръг 20
29.06
Самгурали Самгурали емблема 1:1 Сабуртало емблема Сабуртало
27.06
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:1 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
27.06
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема 2:2 Шукура емблема Шукура
27.06
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 2:3 <strong>Телави</strong> емблема Телави
27.06
Самтредия Самтредия емблема 1:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
Кръг 19
23.06
Сабуртало Сабуртало емблема 1:2 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
23.06
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 1:2 <strong>Самгурали</strong> емблема Самгурали
23.06
Телави <strong>Телави</strong> емблема 2:1 Самтредия емблема Самтредия
22.06
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 1:0 Шукура емблема Шукура
22.06
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 2:2 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
Кръг 18
19.06
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 2:0 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
19.06
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 4:0 Самтредия емблема Самтредия
18.06
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 2:0 Дила Гори емблема Дила Гори
18.06
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:0 Самгурали емблема Самгурали
18.06
Телави <strong>Телави</strong> емблема 1:0 Шукура емблема Шукура
Кръг 17
14.06
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 3:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
14.06
Дила Гори Дила Гори емблема 1:1 Телави емблема Телави
14.06
Самгурали Самгурали емблема 0:0 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
13.06
Самтредия Самтредия емблема 0:2 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
13.06
Шукура Шукура емблема 0:0 Сабуртало емблема Сабуртало
Кръг 16
10.06
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 3:0 Телави емблема Телави
10.06
Самгурали Самгурали емблема 1:3 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
09.06
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 1:1 Самтредия емблема Самтредия
09.06
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 3:0 Дила Гори емблема Дила Гори
09.06
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 1:1 Шукура емблема Шукура
Кръг 15
25.05
Самтредия Самтредия емблема 2:3 <strong>Самгурали</strong> емблема Самгурали
24.05
Телави Телави емблема 0:2 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
24.05
Шукура Шукура емблема 0:2 <strong>Торпедо Кутаиси</strong> емблема Торпедо Кутаиси
23.05
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 2:0 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
23.05
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 2:1 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
Кръг 14
16.05
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 3:1 Самтредия емблема Самтредия
16.05
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 1:0 Телави емблема Телави
16.05
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 4:1 Сабуртало емблема Сабуртало
16.05
Самгурали <strong>Самгурали</strong> емблема 1:0 Шукура емблема Шукура
16.05
Торпедо Кутаиси <strong>Торпедо Кутаиси</strong> емблема 1:0 Дила Гори емблема Дила Гори
Кръг 13
12.05
Сабуртало Сабуртало емблема 0:4 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
12.05
Шукура Шукура емблема 0:1 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
12.05
Самтредия Самтредия емблема 0:2 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
11.05
Дила Гори Дила Гори емблема 1:2 <strong>Самгурали</strong> емблема Самгурали
11.05
Телави Телави емблема 0:4 <strong>Торпедо Кутаиси</strong> емблема Торпедо Кутаиси
Кръг 12
08.05
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 1:0 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
08.05
Самтредия Самтредия емблема 2:2 Шукура емблема Шукура
07.05
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 1:1 Сабуртало емблема Сабуртало
07.05
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 1:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
07.05
Самгурали Самгурали емблема 1:1 Телави емблема Телави
Кръг 11
29.04
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 1:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
29.04
Шукура Шукура емблема 1:8 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
29.04
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 2:0 Самгурали емблема Самгурали
28.04
Дила Гори Дила Гори емблема 1:1 Самтредия емблема Самтредия
28.04
Телави Телави емблема 2:2 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
Кръг 10
25.04
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема 1:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
25.04
Самгурали <strong>Самгурали</strong> емблема 2:0 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
24.04
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 0:1 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
24.04
Самтредия <strong>Самтредия</strong> емблема 2:1 Телави емблема Телави
24.04
Шукура Шукура емблема 1:1 Дила Гори емблема Дила Гори
Кръг 9
17.04
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 2:1 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
17.04
Самгурали <strong>Самгурали</strong> емблема 2:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
17.04
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 2:0 Телави емблема Телави
16.04
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 1:3 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
15.04
Самтредия Самтредия емблема 2:3 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
Кръг 8
12.04
Телави Телави емблема 0:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
12.04
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 2:0 Самгурали емблема Самгурали
11.04
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 1:3 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
11.04
Сабуртало Сабуртало емблема 2:2 Шукура емблема Шукура
11.04
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 2:1 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 7
08.04
Телави Телави емблема 1:2 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
07.04
Дила Гори Дила Гори емблема 1:2 <strong>Сабуртало</strong> емблема Сабуртало
07.04
Шукура Шукура емблема 0:2 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
07.04
Локо Тбилиси Локо Тбилиси емблема 2:3 <strong>Самгурали</strong> емблема Самгурали
06.04
Самтредия Самтредия емблема 0:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
Кръг 6
03.04
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 1:0 Дила Гори емблема Дила Гори
03.04
Сабуртало Сабуртало емблема 0:0 Телави емблема Телави
03.04
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема 1:1 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
02.04
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:0 Шукура емблема Шукура
02.04
Самгурали Самгурали емблема 0:1 <strong>Самтредия</strong> емблема Самтредия
Кръг 5
21.03
Дила Гори Дила Гори емблема 1:1 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
21.03
Самтредия Самтредия емблема 3:4 <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема Локо Тбилиси
20.03
Сабуртало Сабуртало емблема 0:0 Динамо Батуми емблема Динамо Батуми
20.03
Телави Телави емблема 0:3 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
20.03
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 2:0 Самгурали емблема Самгурали
Кръг 4
15.03
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 2:1 Шукура емблема Шукура
14.03
Динамо Тбилиси <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема 4:3 Сабуртало емблема Сабуртало
14.03
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 2:2 Телави емблема Телави
14.03
Самгурали Самгурали емблема 1:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
13.03
Динамо Батуми <strong>Динамо Батуми</strong> емблема 2:0 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 3
10.03
Сабуртало Сабуртало емблема 0:0 Торпедо Кутаиси емблема Торпедо Кутаиси
10.03
Дила Гори Дила Гори емблема 0:0 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
10.03
Телави Телави емблема 0:0 Самгурали емблема Самгурали
09.03
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 0:1 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
09.03
Шукура <strong>Шукура</strong> емблема 1:0 Самтредия емблема Самтредия
Кръг 2
06.03
Локо Тбилиси <strong>Локо Тбилиси</strong> емблема 3:2 Телави емблема Телави
06.03
Самгурали Самгурали емблема 0:0 Сабуртало емблема Сабуртало
05.03
Динамо Батуми Динамо Батуми емблема 1:1 Шукура емблема Шукура
05.03
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:2 <strong>Динамо Тбилиси</strong> емблема Динамо Тбилиси
05.03
Самтредия Самтредия емблема 0:2 <strong>Дила Гори</strong> емблема Дила Гори
Кръг 1
01.03
Сабуртало <strong>Сабуртало</strong> емблема 2:0 Локо Тбилиси емблема Локо Тбилиси
28.02
Дила Гори <strong>Дила Гори</strong> емблема 1:0 Шукура емблема Шукура
28.02
Телави <strong>Телави</strong> емблема 1:0 Самтредия емблема Самтредия
27.02
Торпедо Кутаиси Торпедо Кутаиси емблема 0:1 <strong>Динамо Батуми</strong> емблема Динамо Батуми
27.02
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 1:1 Самгурали емблема Самгурали
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света