Класиране Северна Македония Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шкупи1023721196
2Ренова1021631188
3Академия10185321610
4ФК Брегалница10164421614
5Работнички101543398
6Шкендия10143521710
7Струга1014352108
8Скопие1012334713
9Македония ГП10103161223
10Борец108226818
11Тиквеш106136612
12Пелистер104046412

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ренова614420124
2ФК Брегалница614420136
3Академия613411127
4Шкупи412400111
5Струга51132084
6Работнички61132163
7Македония ГП510311106
8Шкендия4721182
9Борец4721155
10Скопие4512112
11Тиквеш6512346
12Пелистер4303124

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шкупи61132185
2Ренова4721164
3Шкендия6714198
4Скопие67213611
5Академия4512143
6Работнички4411235
7Струга5303224
8ФК Брегалница4202238
9Тиквеш4101326
10Пелистер6101528
11Борец61015313
12Македония ГП50005217

Северна Македония Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
24.10
Македония ГП Македония ГП емблема - Струга емблема Струга
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Пелистер Пелистер емблема - ФК Брегалница емблема ФК Брегалница
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Шкупи Шкупи емблема - Ренова емблема Ренова
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Скопие Скопие емблема - Тиквеш емблема Тиквеш
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Шкендия Шкендия емблема - Работнички емблема Работнички
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Борец Борец емблема - Академия емблема Академия
0.00 | 0.00 | 0.00

Северна Македония Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 10
16.10
Струга Струга емблема 1:1 Борец емблема Борец
16.10
Академия <strong>Академия</strong> емблема 2:1 Шкендия емблема Шкендия
16.10
Тиквеш Тиквеш емблема 0:1 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
16.10
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 2:0 Пелистер емблема Пелистер
16.10
ФК Брегалница <strong>ФК Брегалница</strong> емблема 4:1 Македония ГП емблема Македония ГП
15.10
Работнички Работнички емблема 0:1 <strong>Скопие</strong> емблема Скопие
Кръг 9
03.10
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 2:0 Работнички емблема Работнички
02.10
ФК Брегалница <strong>ФК Брегалница</strong> емблема 1:0 Струга емблема Струга
02.10
Македония ГП Македония ГП емблема 1:1 Ренова емблема Ренова
02.10
Пелистер Пелистер емблема 0:0 Тиквеш емблема Тиквеш
02.10
Скопие Скопие емблема 0:0 Академия емблема Академия
02.10
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 3:0 Борец емблема Борец
Кръг 8
26.09
Академия Академия емблема 1:3 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
26.09
Струга Струга емблема 1:1 Шкендия емблема Шкендия
26.09
Борец Борец емблема 0:2 <strong>Скопие</strong> емблема Скопие
26.09
Работнички Работнички емблема 1:1 Пелистер емблема Пелистер
26.09
Тиквеш <strong>Тиквеш</strong> емблема 3:0 Македония ГП емблема Македония ГП
26.09
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 5:2 ФК Брегалница емблема ФК Брегалница
Кръг 7
19.09
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 1:0 Струга емблема Струга
19.09
ФК Брегалница <strong>ФК Брегалница</strong> емблема 2:0 Тиквеш емблема Тиквеш
19.09
Македония ГП Македония ГП емблема 0:2 <strong>Работнички</strong> емблема Работнички
19.09
Пелистер Пелистер емблема 0:0 Академия емблема Академия
19.09
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 3:0 Борец емблема Борец
19.09
Скопие Скопие емблема 0:2 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
Кръг 6
14.09
Шкендия Шкендия емблема 0:0 Шкупи емблема Шкупи
12.09
Струга <strong>Струга</strong> емблема 1:0 Скопие емблема Скопие
12.09
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:1 Пелистер емблема Пелистер
12.09
Академия <strong>Академия</strong> емблема 4:1 Македония ГП емблема Македония ГП
12.09
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 2:0 ФК Брегалница емблема ФК Брегалница
12.09
Тиквеш Тиквеш емблема 0:2 <strong>Ренова</strong> емблема Ренова
Кръг 5
28.08
Тиквеш Тиквеш емблема 1:1 Струга емблема Струга
28.08
Ренова Ренова емблема 1:1 Работнички емблема Работнички
28.08
ФК Брегалница <strong>ФК Брегалница</strong> емблема 3:2 Академия емблема Академия
28.08
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 3:2 Борец емблема Борец
28.08
Пелистер Пелистер емблема 2:2 Шкендия емблема Шкендия
28.08
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 4:1 Скопие емблема Скопие
Кръг 4
22.08
Академия <strong>Академия</strong> емблема 2:1 Ренова емблема Ренова
22.08
Струга <strong>Струга</strong> емблема 4:2 Шкупи емблема Шкупи
22.08
Скопие <strong>Скопие</strong> емблема 1:0 Пелистер емблема Пелистер
22.08
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 4:0 Македония ГП емблема Македония ГП
22.08
Борец Борец емблема 1:1 ФК Брегалница емблема ФК Брегалница
22.08
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 2:1 Тиквеш емблема Тиквеш
Кръг 3
18.08
Работнички Работнички емблема 0:0 Струга емблема Струга
18.08
Тиквеш Тиквеш емблема 0:2 <strong>Академия</strong> емблема Академия
18.08
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 2:0 Борец емблема Борец
18.08
ФК Брегалница ФК Брегалница емблема 3:3 Шкендия емблема Шкендия
18.08
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 5:1 Скопие емблема Скопие
18.08
Пелистер Пелистер емблема 0:2 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
Кръг 2
15.08
Академия <strong>Академия</strong> емблема 2:0 Работнички емблема Работнички
15.08
Струга <strong>Струга</strong> емблема 1:0 Пелистер емблема Пелистер
15.08
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 2:0 Македония ГП емблема Македония ГП
15.08
Скопие Скопие емблема 0:0 ФК Брегалница емблема ФК Брегалница
15.08
Шкендия Шкендия емблема 1:2 <strong>Ренова</strong> емблема Ренова
15.08
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:1 Тиквеш емблема Тиквеш
Кръг 1
08.08
Академия Академия емблема 1:1 Струга емблема Струга
08.08
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 1:0 Борец емблема Борец
08.08
Тиквеш Тиквеш емблема 0:0 Шкендия емблема Шкендия
08.08
ФК Брегалница ФК Брегалница емблема 0:0 Шкупи емблема Шкупи
08.08
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 1:0 Пелистер емблема Пелистер
08.08
Ренова Ренова емблема 1:1 Скопие емблема Скопие
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света