Класиране Северна Македония Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шкендия286519815616
2Шкупи285215763823
3Македония ГП284814684336
4Струга2844111163222
5Работнички284191453529
6Пелистер283598112834
7Академия2834104142328
8Борец283396132529
9Ренова2831710113140
10Силекс282985154137
11Вардар2828610123052
12Беласица Струмица281745192157

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Струга1530861239
2Шкендия1429851218
3Македония ГП14268241915
4Работнички15256722116
5Шкупи14247342215
6Борец15247351511
7Пелистер13226431613
8Академия14217071412
9Ренова14164461317
10Вардар13153641726
11Силекс13144272020
12Беласица Струмица145059832

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шкендия14361130358
2Шкупи1428842168
3Македония ГП14226442421
4Работнички13163731413
5Силекс15154382117
6Ренова14153651823
7Струга1314355913
8Академия1413347916
9Пелистер15133481221
10Вардар15133481326
11Беласица Струмица141240101325
12Борец1392381018

Северна Македония Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 29
25.04
Пелистер Пелистер емблема - Ренова емблема Ренова
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Силекс Силекс емблема - Академия емблема Академия
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Вардар Вардар емблема - Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Шкендия Шкендия емблема - Борец емблема Борец
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Шкупи Шкупи емблема - Работнички емблема Работнички
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Македония ГП Македония ГП емблема - Струга емблема Струга
0.00 | 0.00 | 0.00

Северна Македония Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 28
18.04
Струга <strong>Струга</strong> емблема 3:0 Пелистер емблема Пелистер
18.04
Работнички Работнички емблема 2:2 Македония ГП емблема Македония ГП
18.04
Борец Борец емблема 0:1 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
18.04
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:3 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
18.04
Академия <strong>Академия</strong> емблема 3:0 Вардар емблема Вардар
17.04
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 2:1 Силекс емблема Силекс
Кръг 27
14.04
Пелистер <strong>Пелистер</strong> емблема 3:2 Силекс емблема Силекс
14.04
Вардар Вардар емблема 1:1 Ренова емблема Ренова
14.04
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 1:0 Академия емблема Академия
14.04
Шкупи Шкупи емблема 0:1 <strong>Беласица Струмица</strong> емблема Беласица Струмица
14.04
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 2:1 Борец емблема Борец
14.04
Струга Струга емблема 1:1 Работнички емблема Работнички
Кръг 26
11.04
Борец Борец емблема 0:1 <strong>Струга</strong> емблема Струга
11.04
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:2 <strong>Македония ГП</strong> емблема Македония ГП
11.04
Академия Академия емблема 0:1 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
11.04
Ренова Ренова емблема 0:3 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
11.04
Силекс <strong>Силекс</strong> емблема 6:0 Вардар емблема Вардар
10.04
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 3:1 Пелистер емблема Пелистер
Кръг 25
04.04
Пелистер <strong>Пелистер</strong> емблема 2:0 Вардар емблема Вардар
04.04
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 2:1 Силекс емблема Силекс
04.04
Шкупи Шкупи емблема 1:2 <strong>Ренова</strong> емблема Ренова
04.04
Струга <strong>Струга</strong> емблема 3:1 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
04.04
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 2:1 Борец емблема Борец
03.04
Македония ГП Македония ГП емблема 1:2 <strong>Академия</strong> емблема Академия
Кръг 24
21.03
Борец Борец емблема 0:0 Пелистер емблема Пелистер
20.03
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 1:1 Работнички емблема Работнички
20.03
Академия <strong>Академия</strong> емблема 1:0 Струга емблема Струга
20.03
Ренова Ренова емблема 1:2 <strong>Македония ГП</strong> емблема Македония ГП
20.03
Силекс Силекс емблема 1:3 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
20.03
Вардар Вардар емблема 1:6 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
Кръг 23
14.03
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 1:0 Пелистер емблема Пелистер
14.03
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 2:0 Вардар емблема Вардар
14.03
Македония ГП Македония ГП емблема 0:3 <strong>Силекс</strong> емблема Силекс
14.03
Струга Струга емблема 0:0 Ренова емблема Ренова
14.03
Борец <strong>Борец</strong> емблема 1:0 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
13.03
Работнички Работнички емблема 0:2 <strong>Академия</strong> емблема Академия
Кръг 22
07.03
Вардар Вардар емблема 1:1 Струга емблема Струга
07.03
Пелистер <strong>Пелистер</strong> емблема 1:0 Борец емблема Борец
07.03
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:0 Академия емблема Академия
07.03
Шкупи Шкупи емблема 0:2 <strong>Работнички</strong> емблема Работнички
07.03
Шкендия Шкендия емблема 0:0 Ренова емблема Ренова
06.03
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 1:0 Силекс емблема Силекс
Кръг 21
03.03
Работнички Работнички емблема 0:0 Шкендия емблема Шкендия
03.03
Силекс Силекс емблема 0:1 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
03.03
Академия <strong>Академия</strong> емблема 2:1 Македония ГП емблема Македония ГП
03.03
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:1 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
03.03
Струга Струга емблема 0:1 <strong>Пелистер</strong> емблема Пелистер
03.03
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 3:0 Вардар емблема Вардар
Кръг 20
28.02
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 2:1 Вардар емблема Вардар
28.02
Пелистер <strong>Пелистер</strong> емблема 3:1 Ренова емблема Ренова
28.02
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 1:2 <strong>Струга</strong> емблема Струга
28.02
Македония ГП Македония ГП емблема 0:0 Борец емблема Борец
28.02
Шкупи Шкупи емблема 0:0 Академия емблема Академия
27.02
Работнички Работнички емблема 1:1 Силекс емблема Силекс
Кръг 19
21.02
Силекс Силекс емблема 1:2 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
21.02
Борец Борец емблема 0:1 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
21.02
Струга Струга емблема 1:1 Македония ГП емблема Македония ГП
21.02
Ренова Ренова емблема 2:4 <strong>Беласица Струмица</strong> емблема Беласица Струмица
21.02
Вардар Вардар емблема 2:2 Пелистер емблема Пелистер
13.02
Академия Академия емблема 0:1 <strong>Работнички</strong> емблема Работнички
Кръг 18
16.12
Шкендия Шкендия емблема 0:1 <strong>Пелистер</strong> емблема Пелистер
16.12
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:3 <strong>Вардар</strong> емблема Вардар
16.12
Македония ГП Македония ГП емблема 2:3 <strong>Ренова</strong> емблема Ренова
16.12
Шкупи Шкупи емблема 1:2 <strong>Струга</strong> емблема Струга
16.12
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 2:1 Борец емблема Борец
16.12
Силекс Силекс емблема 1:2 <strong>Академия</strong> емблема Академия
Кръг 17
13.12
Академия Академия емблема 0:1 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
13.12
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:0 Силекс емблема Силекс
13.12
Струга <strong>Струга</strong> емблема 2:1 Работнички емблема Работнички
13.12
Вардар Вардар емблема 2:2 Македония ГП емблема Македония ГП
13.12
Пелистер <strong>Пелистер</strong> емблема 1:0 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
12.12
Ренова Ренова емблема 0:0 Шкупи емблема Шкупи
Кръг 16
09.12
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 2:0 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
09.12
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 2:1 Пелистер емблема Пелистер
09.12
Шкупи Шкупи емблема 1:1 Вардар емблема Вардар
09.12
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 3:1 Ренова емблема Ренова
09.12
Силекс Силекс емблема 0:0 Струга емблема Струга
09.12
Академия <strong>Академия</strong> емблема 2:1 Борец емблема Борец
Кръг 15
06.12
Струга Струга емблема 1:1 Академия емблема Академия
06.12
Ренова Ренова емблема 0:0 Силекс емблема Силекс
06.12
Вардар Вардар емблема 0:0 Работнички емблема Работнички
06.12
Пелистер Пелистер емблема 1:3 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
06.12
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 1:3 <strong>Македония ГП</strong> емблема Македония ГП
05.12
Борец Борец емблема 0:2 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
Кръг 14
02.12
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 5:0 Македония ГП емблема Македония ГП
02.12
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 3:1 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
02.12
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 1:0 Пелистер емблема Пелистер
02.12
Силекс <strong>Силекс</strong> емблема 1:0 Вардар емблема Вардар
02.12
Академия Академия емблема 0:1 <strong>Ренова</strong> емблема Ренова
02.12
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:1 Струга емблема Струга
Кръг 13
29.11
Струга Струга емблема 1:1 Шкендия емблема Шкендия
29.11
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 1:0 Борец емблема Борец
29.11
Пелистер Пелистер емблема 1:2 <strong>Силекс</strong> емблема Силекс
29.11
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 2:2 Работнички емблема Работнички
29.11
Македония ГП Македония ГП емблема 0:0 Шкупи емблема Шкупи
28.11
Вардар <strong>Вардар</strong> емблема 2:0 Академия емблема Академия
Кръг 12
22.11
Шкендия Шкендия емблема 1:1 Шкупи емблема Шкупи
22.11
Работнички Работнички емблема 1:3 <strong>Македония ГП</strong> емблема Македония ГП
22.11
Силекс Силекс емблема 0:1 <strong>Беласица Струмица</strong> емблема Беласица Струмица
22.11
Академия <strong>Академия</strong> емблема 3:2 Пелистер емблема Пелистер
22.11
Струга <strong>Струга</strong> емблема 1:0 Ренова емблема Ренова
21.11
Борец Борец емблема 0:2 <strong>Вардар</strong> емблема Вардар
Кръг 11
08.11
Силекс Силекс емблема 0:3 <strong>Македония ГП</strong> емблема Македония ГП
07.11
Ренова Ренова емблема 1:3 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
07.11
Струга Струга емблема 2:2 Вардар емблема Вардар
07.11
Борец <strong>Борец</strong> емблема 3:0 Пелистер емблема Пелистер
07.11
Работнички Работнички емблема 2:2 Шкупи емблема Шкупи
07.11
Академия Академия емблема 1:2 <strong>Беласица Струмица</strong> емблема Беласица Струмица
Кръг 10
25.10
Шкендия Шкендия емблема 1:1 Работнички емблема Работнички
25.10
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 3:1 Академия емблема Академия
25.10
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 2:2 Борец емблема Борец
25.10
Пелистер Пелистер емблема 1:1 Струга емблема Струга
25.10
Вардар Вардар емблема 3:3 Ренова емблема Ренова
24.10
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 1:0 Силекс емблема Силекс
Кръг 9
18.10
Ренова Ренова емблема 0:0 Пелистер емблема Пелистер
18.10
Струга <strong>Струга</strong> емблема 3:0 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
18.10
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:1 Македония ГП емблема Македония ГП
18.10
Академия Академия емблема 0:1 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
18.10
Силекс <strong>Силекс</strong> емблема 4:3 Работнички емблема Работнички
17.10
Вардар Вардар емблема 1:5 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
Кръг 8
04.10
Пелистер Пелистер емблема 1:1 Вардар емблема Вардар
03.10
Шкендия Шкендия емблема 1:1 Силекс емблема Силекс
03.10
Работнички Работнички емблема 0:0 Академия емблема Академия
03.10
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 3:0 Борец емблема Борец
03.10
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 2:0 Струга емблема Струга
03.10
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 1:1 Ренова емблема Ренова
Кръг 7
27.09
Пелистер Пелистер емблема 1:3 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
27.09
Вардар <strong>Вардар</strong> емблема 3:1 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
27.09
Ренова Ренова емблема 1:3 <strong>Македония ГП</strong> емблема Македония ГП
27.09
Струга <strong>Струга</strong> емблема 2:0 Шкупи емблема Шкупи
27.09
Академия <strong>Академия</strong> емблема 1:0 Силекс емблема Силекс
26.09
Борец Борец емблема 0:0 Работнички емблема Работнички
Кръг 6
20.09
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 2:1 Академия емблема Академия
20.09
Силекс Силекс емблема 1:2 <strong>Борец</strong> емблема Борец
20.09
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 4:3 Ренова емблема Ренова
20.09
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:2 <strong>Пелистер</strong> емблема Пелистер
19.09
Работнички Работнички емблема 1:1 Струга емблема Струга
19.09
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 2:1 Вардар емблема Вардар
Кръг 5
13.09
Пелистер Пелистер емблема 0:0 Македония ГП емблема Македония ГП
13.09
Вардар <strong>Вардар</strong> емблема 1:0 Шкупи емблема Шкупи
13.09
Ренова Ренова емблема 0:1 <strong>Работнички</strong> емблема Работнички
13.09
Борец <strong>Борец</strong> емблема 2:0 Академия емблема Академия
12.09
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:3 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
12.09
Струга <strong>Струга</strong> емблема 2:0 Силекс емблема Силекс
Кръг 4
31.08
Шкендия Шкендия емблема 1:1 Борец емблема Борец
31.08
Силекс <strong>Силекс</strong> емблема 3:1 Ренова емблема Ренова
30.08
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 1:0 Пелистер емблема Пелистер
29.08
Академия <strong>Академия</strong> емблема 1:0 Струга емблема Струга
29.08
Работнички Работнички емблема 1:1 Вардар емблема Вардар
29.08
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 2:1 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
Кръг 3
23.08
Пелистер Пелистер емблема 0:0 Работнички емблема Работнички
23.08
Вардар Вардар емблема 0:4 <strong>Силекс</strong> емблема Силекс
23.08
Струга <strong>Струга</strong> емблема 1:0 Борец емблема Борец
22.08
Македония ГП Македония ГП емблема 0:1 <strong>Шкендия</strong> емблема Шкендия
22.08
Ренова <strong>Ренова</strong> емблема 2:0 Академия емблема Академия
21.08
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:2 <strong>Шкупи</strong> емблема Шкупи
Кръг 2
16.08
Шкендия <strong>Шкендия</strong> емблема 2:0 Струга емблема Струга
16.08
Борец Борец емблема 1:1 Ренова емблема Ренова
16.08
Академия Академия емблема 0:1 <strong>Вардар</strong> емблема Вардар
16.08
Шкупи <strong>Шкупи</strong> емблема 3:1 Македония ГП емблема Македония ГП
15.08
Работнички <strong>Работнички</strong> емблема 2:0 Беласица Струмица емблема Беласица Струмица
14.08
Силекс Силекс емблема 2:2 Пелистер емблема Пелистер
Кръг 1
09.08
Шкупи Шкупи емблема 2:2 Шкендия емблема Шкендия
09.08
Македония ГП <strong>Македония ГП</strong> емблема 2:1 Работнички емблема Работнички
09.08
Беласица Струмица Беласица Струмица емблема 0:6 <strong>Силекс</strong> емблема Силекс
09.08
Пелистер <strong>Пелистер</strong> емблема 1:0 Академия емблема Академия
09.08
Ренова Ренова емблема 0:0 Струга емблема Струга
08.08
Вардар Вардар емблема 0:1 <strong>Борец</strong> емблема Борец
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света