Класиране Франция Насионал

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бастия346619965728
2Куевили3458161084831
3Вилефранче3455151094029
4Льо Ман3452131384636
5Конкарно3448111583832
6Орлеан34471211114941
7Ред Стар 933447111493933
8Сете34431013113132
9Стад Бриошан34431013113233
10Бург-Перона34431013112933
11Шоле34431110133648
12Лавал34421012123332
13Авранш3441118153642
14Анеси3440913124247
15Булон3438717102938
16Бастия-Борго3435714133749
17Кретей3435811152948
18Лион Душер3431516133352

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бастия173410432911
2Льо Ман17318722715
3Куевили17288452413
4Сете1728773178
5Орлеан17288453122
6Ред Стар 9317287731712
7Вилефранче17277641913
8Стад Бриошан17277641614
9Кретей17267552018
10Шоле17267552725
11Бург-Перона17267551616
12Конкарно17245931914
13Бастия-Борго17245932318
14Авранш17247372222
15Анеси17235842421
16Лавал17236562019
17Булон17214941715
18Лион Душер17173861624

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бастия17329532817
2Куевили17308632418
3Вилефранче17288452116
4Конкарно17246651918
5Льо Ман17215661921
6Ред Стар 9317194762221
7Лавал17194761313
8Орлеан17194761819
9Бург-Перона17173861317
10Авранш17174581420
11Анеси17174581826
12Булон17173861223
13Шоле1717458923
14Стад Бриошан17163771619
15Сете17153681424
16Лион Душер17142871728
17Бастия-Борго171125101431
18Кретей1791610930

Франция Насионал Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Франция Насионал Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 34
15.05
Бастия-Борго <strong>Бастия-Борго</strong> емблема 3:0 Кретей емблема Кретей
15.05
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 4:1 Шоле емблема Шоле
15.05
Булон <strong>Булон</strong> емблема 1:0 Куевили емблема Куевили
15.05
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 3:2 Анеси емблема Анеси
15.05
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 3:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
15.05
Конкарно <strong>Конкарно</strong> емблема 2:1 Авранш емблема Авранш
15.05
Лавал Лавал емблема 0:0 Орлеан емблема Орлеан
15.05
Сете Сете емблема 0:1 <strong>Стад Бриошан</strong> емблема Стад Бриошан
15.05
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 5:1 Лион Душер емблема Лион Душер
Кръг 33
10.05
Куевили Куевили емблема 0:1 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
10.05
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 3:1 Конкарно емблема Конкарно
10.05
Анеси <strong>Анеси</strong> емблема 4:0 Булон емблема Булон
10.05
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 2:1 Лавал емблема Лавал
10.05
Шоле Шоле емблема 2:2 Льо Ман емблема Льо Ман
10.05
Авранш Авранш емблема 2:2 Сете емблема Сете
10.05
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 2:3 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
10.05
Лион Душер <strong>Лион Душер</strong> емблема 2:1 Бург-Перона емблема Бург-Перона
10.05
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 2:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
Кръг 29
07.05
Орлеан Орлеан емблема 1:3 <strong>Льо Ман</strong> емблема Льо Ман
Кръг 28
04.05
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 4:0 Кретей емблема Кретей
Кръг 31
04.05
Шоле Шоле емблема 1:4 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
Кръг 32
03.05
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:0 Куевили емблема Куевили
01.05
Булон Булон емблема 1:2 <strong>Шоле</strong> емблема Шоле
01.05
Сете <strong>Сете</strong> емблема 1:0 Орлеан емблема Орлеан
01.05
Конкарно <strong>Конкарно</strong> емблема 3:0 Кретей емблема Кретей
01.05
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 2:1 Авранш емблема Авранш
30.04
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 3:1 Лион Душер емблема Лион Душер
30.04
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 1:0 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
30.04
Бастия Бастия емблема 0:1 <strong>Анеси</strong> емблема Анеси
30.04
Лавал <strong>Лавал</strong> емблема 2:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
Кръг 31
28.04
Орлеан Орлеан емблема 1:3 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
Кръг 27
27.04
Кретей Кретей емблема 1:1 Булон емблема Булон
Кръг 31
26.04
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 0:1 <strong>Льо Ман</strong> емблема Льо Ман
24.04
Кретей Кретей емблема 1:2 <strong>Сете</strong> емблема Сете
24.04
Лавал <strong>Лавал</strong> емблема 1:0 Конкарно емблема Конкарно
24.04
Лион Душер Лион Душер емблема 2:2 Булон емблема Булон
23.04
Анеси Анеси емблема 0:0 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
23.04
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 1:1 Куевили емблема Куевили
23.04
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 1:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
Кръг 30
21.04
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 3:0 Кретей емблема Кретей
Кръг 26
20.04
Булон <strong>Булон</strong> емблема 1:0 Лавал емблема Лавал
Кръг 30
19.04
Куевили Куевили емблема 1:1 Анеси емблема Анеси
19.04
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 1:0 Лион Душер емблема Лион Душер
17.04
Булон <strong>Булон</strong> емблема 2:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
17.04
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 3:0 Шоле емблема Шоле
17.04
Конкарно <strong>Конкарно</strong> емблема 3:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
17.04
Сете <strong>Сете</strong> емблема 1:0 Лавал емблема Лавал
16.04
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:2 <strong>Орлеан</strong> емблема Орлеан
16.04
Льо Ман Льо Ман емблема 1:1 Авранш емблема Авранш
Кръг 23
14.04
Конкарно Конкарно емблема 1:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
Кръг 24
13.04
Булон <strong>Булон</strong> емблема 3:0 Сете емблема Сете
Кръг 29
11.04
Лион Душер <strong>Лион Душер</strong> емблема 2:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
10.04
Кретей Кретей емблема 1:1 Бург-Перона емблема Бург-Перона
10.04
Авранш Авранш емблема 0:0 Булон емблема Булон
10.04
Лавал Лавал емблема 2:2 Вилефранче емблема Вилефранче
10.04
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 1:1 Бастия емблема Бастия
09.04
Шоле Шоле емблема 0:0 Куевили емблема Куевили
09.04
Конкарно Конкарно емблема 1:1 Сете емблема Сете
09.04
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 0:0 Анеси емблема Анеси
Кръг 25
06.04
Лавал Лавал емблема 0:1 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
Кръг 28
03.04
Булон Булон емблема 2:2 Орлеан емблема Орлеан
03.04
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:1 <strong>Стад Бриошан</strong> емблема Стад Бриошан
03.04
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 1:0 Конкарно емблема Конкарно
02.04
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 3:1 Лион Душер емблема Лион Душер
02.04
Анеси <strong>Анеси</strong> емблема 2:0 Шоле емблема Шоле
02.04
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 1:0 Лавал емблема Лавал
02.04
Сете Сете емблема 2:2 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
02.04
Бастия Бастия емблема 0:1 <strong>Авранш</strong> емблема Авранш
Кръг 21
30.03
Вилефранче Вилефранче емблема 2:2 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
Кръг 25
30.03
Конкарно Конкарно емблема 0:0 Булон емблема Булон
Кръг 27
29.03
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 2:1 Бастия емблема Бастия
27.03
Конкарно Конкарно емблема 0:1 <strong>Бург-Перона</strong> емблема Бург-Перона
27.03
Лион Душер Лион Душер емблема 0:3 <strong>Анеси</strong> емблема Анеси
27.03
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 1:0 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
27.03
Лавал <strong>Лавал</strong> емблема 2:1 Льо Ман емблема Льо Ман
27.03
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 1:1 Куевили емблема Куевили
26.03
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 0:0 Шоле емблема Шоле
26.03
Сете Сете емблема 0:2 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
Кръг 24
23.03
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:0 Лавал емблема Лавал
23.03
Анеси <strong>Анеси</strong> емблема 2:0 Орлеан емблема Орлеан
Кръг 22
23.03
Булон Булон емблема 0:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
23.03
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 1:0 Авранш емблема Авранш
Кръг 26
22.03
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 4:1 Кретей емблема Кретей
19.03
Льо Ман Льо Ман емблема 0:2 <strong>Конкарно</strong> емблема Конкарно
19.03
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 1:1 Орлеан емблема Орлеан
19.03
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:0 Сете емблема Сете
19.03
Анеси Анеси емблема 1:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
19.03
Куевили Куевили емблема 1:1 Авранш емблема Авранш
19.03
Шоле Шоле емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
19.03
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 1:0 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
Кръг 25
15.03
Орлеан Орлеан емблема 3:4 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
13.03
Кретей Кретей емблема 0:2 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема Ред Стар 93
13.03
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 2:2 Лион Душер емблема Лион Душер
13.03
Сете <strong>Сете</strong> емблема 2:0 Льо Ман емблема Льо Ман
13.03
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 0:1 <strong>Шоле</strong> емблема Шоле
13.03
Анеси <strong>Анеси</strong> емблема 3:2 Авранш емблема Авранш
12.03
Вилефранче Вилефранче емблема 1:1 Бург-Перона емблема Бург-Перона
Кръг 20
09.03
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 2:1 Кретей емблема Кретей
Кръг 22
09.03
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 1:1 Сете емблема Сете
09.03
Анеси Анеси емблема 0:2 <strong>Лавал</strong> емблема Лавал
09.03
Куевили Куевили емблема 0:1 <strong>Конкарно</strong> емблема Конкарно
Кръг 20
09.03
Булон Булон емблема 1:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
09.03
Авранш Авранш емблема 1:2 <strong>Орлеан</strong> емблема Орлеан
Кръг 24
05.03
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 1:0 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
05.03
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 2:0 Вилефранче емблема Вилефранче
05.03
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 1:0 Кретей емблема Кретей
05.03
Лион Душер Лион Душер емблема 1:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
05.03
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 1:0 Авранш емблема Авранш
05.03
Бастия Бастия емблема 1:1 Конкарно емблема Конкарно
Кръг 23
01.03
Лавал Лавал емблема 1:2 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
27.02
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 4:1 Анеси емблема Анеси
27.02
Сете Сете емблема 0:0 Бастия емблема Бастия
27.02
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 1:0 Шоле емблема Шоле
27.02
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 1:3 <strong>Стад Бриошан</strong> емблема Стад Бриошан
27.02
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 2:0 Льо Ман емблема Льо Ман
27.02
Авранш Авранш емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
27.02
Вилефранче Вилефранче емблема 1:1 Булон емблема Булон
Кръг 21
23.02
Орлеан Орлеан емблема 0:0 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
23.02
Кретей Кретей емблема 0:2 <strong>Лион Душер</strong> емблема Лион Душер
23.02
Конкарно Конкарно емблема 0:0 Анеси емблема Анеси
23.02
Сете Сете емблема 0:1 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
23.02
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 3:0 Булон емблема Булон
23.02
Лавал Лавал емблема 0:0 Шоле емблема Шоле
Кръг 22
20.02
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 2:1 Кретей емблема Кретей
19.02
Льо Ман Льо Ман емблема 1:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
19.02
Бастия Бастия емблема 1:1 Вилефранче емблема Вилефранче
19.02
Лион Душер Лион Душер емблема 1:3 <strong>Орлеан</strong> емблема Орлеан
Кръг 21
13.02
Бастия-Борго <strong>Бастия-Борго</strong> емблема 3:0 Авранш емблема Авранш
13.02
Бург-Перона Бург-Перона емблема 1:3 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
Кръг 20
09.02
Шоле Шоле емблема 0:1 <strong>Конкарно</strong> емблема Конкарно
09.02
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
09.02
Анеси Анеси емблема 0:2 <strong>Сете</strong> емблема Сете
09.02
Куевили Куевили емблема 0:1 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
09.02
Лион Душер Лион Душер емблема 1:1 Лавал емблема Лавал
08.02
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 1:0 Льо Ман емблема Льо Ман
Кръг 18
26.01
Анеси Анеси емблема 2:2 Бург-Перона емблема Бург-Перона
Кръг 19
25.01
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 2:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
22.01
Конкарно Конкарно емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
22.01
Булон Булон емблема 1:2 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
22.01
Лавал Лавал емблема 0:0 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
22.01
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 2:2 Орлеан емблема Орлеан
22.01
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:1 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
22.01
Кретей Кретей емблема 1:2 <strong>Авранш</strong> емблема Авранш
22.01
Сете Сете емблема 0:0 Шоле емблема Шоле
22.01
Вилефранче Вилефранче емблема 1:1 Анеси емблема Анеси
Кръг 18
18.01
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 4:0 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
15.01
Орлеан Орлеан емблема 2:2 Кретей емблема Кретей
15.01
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 2:1 Лавал емблема Лавал
15.01
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 2:0 Льо Ман емблема Льо Ман
15.01
Шоле Шоле емблема 1:2 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
15.01
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 0:0 Конкарно емблема Конкарно
15.01
Лион Душер Лион Душер емблема 0:0 Сете емблема Сете
15.01
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:0 Булон емблема Булон
Кръг 17
11.01
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 2:1 Куевили емблема Куевили
08.01
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 2:0 Шоле емблема Шоле
08.01
Лавал Лавал емблема 1:2 <strong>Кретей</strong> емблема Кретей
08.01
Булон Булон емблема 0:1 <strong>Анеси</strong> емблема Анеси
08.01
Бастия-Борго <strong>Бастия-Борго</strong> емблема 3:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
08.01
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:1 <strong>Лион Душер</strong> емблема Лион Душер
08.01
Конкарно Конкарно емблема 1:3 <strong>Орлеан</strong> емблема Орлеан
08.01
Сете Сете емблема 0:0 Авранш емблема Авранш
08.01
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 1:0 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
Кръг 16
18.12
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 2:0 Сете емблема Сете
18.12
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 1:3 <strong>Лавал</strong> емблема Лавал
18.12
Анеси Анеси емблема 1:1 Бастия емблема Бастия
18.12
Куевили Куевили емблема 2:2 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
18.12
Кретей Кретей емблема 1:1 Конкарно емблема Конкарно
18.12
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 1:1 Бург-Перона емблема Бург-Перона
18.12
Лион Душер Лион Душер емблема 1:3 <strong>Льо Ман</strong> емблема Льо Ман
18.12
Шоле Шоле емблема 1:2 <strong>Булон</strong> емблема Булон
18.12
Авранш Авранш емблема 1:2 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
Кръг 5
15.12
Анеси Анеси емблема 2:4 <strong>Конкарно</strong> емблема Конкарно
Кръг 13
11.12
Льо Ман Льо Ман емблема 0:0 Орлеан емблема Орлеан
11.12
Булон Булон емблема 0:1 <strong>Авранш</strong> емблема Авранш
Кръг 12
11.12
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 4:2 Анеси емблема Анеси
11.12
Лион Душер Лион Душер емблема 0:3 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
Кръг 15
07.12
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 5:1 Шоле емблема Шоле
04.12
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 2:1 Анеси емблема Анеси
04.12
Льо Ман Льо Ман емблема 1:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
04.12
Булон Булон емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
04.12
Конкарно Конкарно емблема 1:1 Лавал емблема Лавал
04.12
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:0 Авранш емблема Авранш
04.12
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 4:0 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
04.12
Сете Сете емблема 0:0 Кретей емблема Кретей
04.12
Вилефранче <strong>Вилефранче</strong> емблема 1:0 Орлеан емблема Орлеан
Кръг 14
30.11
Авранш Авранш емблема 0:2 <strong>Льо Ман</strong> емблема Льо Ман
28.11
Шоле Шоле емблема 0:2 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема Ред Стар 93
28.11
Анеси Анеси емблема 1:2 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
27.11
Орлеан Орлеан емблема 1:3 <strong>Бург-Перона</strong> емблема Бург-Перона
27.11
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 2:2 Конкарно емблема Конкарно
27.11
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 1:0 Вилефранче емблема Вилефранче
27.11
Лавал <strong>Лавал</strong> емблема 4:2 Сете емблема Сете
27.11
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 1:0 Булон емблема Булон
27.11
Лион Душер <strong>Лион Душер</strong> емблема 2:0 Бастия емблема Бастия
Кръг 12
24.11
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 1:0 Булон емблема Булон
Кръг 11
24.11
Анеси Анеси емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
24.11
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 2:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
24.11
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 1:0 Авранш емблема Авранш
24.11
Вилефранче Вилефранче емблема 0:1 <strong>Сете</strong> емблема Сете
24.11
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 3:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
Кръг 3
20.11
Анеси <strong>Анеси</strong> емблема 1:0 Вилефранче емблема Вилефранче
20.11
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 2:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
Кръг 6
20.11
Сете Сете емблема 1:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
Кръг 10
20.11
Лион Душер Лион Душер емблема 0:0 Шоле емблема Шоле
20.11
Лавал Лавал емблема 0:0 Булон емблема Булон
Кръг 13
16.11
Бастия Бастия емблема 0:0 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
14.11
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:0 Кретей емблема Кретей
14.11
Анеси Анеси емблема 1:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
13.11
Куевили Куевили емблема 1:2 <strong>Шоле</strong> емблема Шоле
13.11
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 1:0 Лион Душер емблема Лион Душер
13.11
Сете <strong>Сете</strong> емблема 2:0 Конкарно емблема Конкарно
13.11
Вилефранче Вилефранче емблема 0:0 Лавал емблема Лавал
Кръг 4
10.11
Бург-Перона Бург-Перона емблема 0:4 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема Ред Стар 93
Кръг 7
10.11
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 1:0 Сете емблема Сете
Кръг 12
06.11
Лавал Лавал емблема 0:1 <strong>Бург-Перона</strong> емблема Бург-Перона
06.11
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 1:0 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
06.11
Авранш Авранш емблема 1:2 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
06.11
Кретей Кретей емблема 1:1 Льо Ман емблема Льо Ман
06.11
Бастия-Борго <strong>Бастия-Борго</strong> емблема 1:0 Сете емблема Сете
06.11
Конкарно <strong>Конкарно</strong> емблема 1:0 Вилефранче емблема Вилефранче
Кръг 9
29.10
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 2:0 Лавал емблема Лавал
Кръг 5
28.10
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 0:0 Орлеан емблема Орлеан
Кръг 4
28.10
Бастия-Борго <strong>Бастия-Борго</strong> емблема 2:1 Булон емблема Булон
Кръг 11
26.10
Льо Ман Льо Ман емблема 0:0 Лавал емблема Лавал
23.10
Бург-Перона Бург-Перона емблема 1:1 Конкарно емблема Конкарно
23.10
Булон Булон емблема 2:2 Кретей емблема Кретей
23.10
Бастия Бастия емблема 1:1 Орлеан емблема Орлеан
Кръг 10
15.10
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 2:0 Бастия емблема Бастия
13.10
Конкарно <strong>Конкарно</strong> емблема 3:1 Льо Ман емблема Льо Ман
13.10
Орлеан Орлеан емблема 1:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
13.10
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 0:1 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
13.10
Сете <strong>Сете</strong> емблема 1:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
13.10
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 1:0 Анеси емблема Анеси
13.10
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 4:1 Куевили емблема Куевили
Кръг 9
09.10
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 1:0 Вилефранче емблема Вилефранче
09.10
Булон Булон емблема 1:1 Конкарно емблема Конкарно
09.10
Авранш Авранш емблема 1:3 <strong>Анеси</strong> емблема Анеси
09.10
Льо Ман Льо Ман емблема 1:1 Сете емблема Сете
09.10
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 3:1 Орлеан емблема Орлеан
09.10
Лион Душер Лион Душер емблема 1:2 <strong>Бастия-Борго</strong> емблема Бастия-Борго
09.10
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 5:4 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
09.10
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 1:0 Кретей емблема Кретей
Кръг 8
05.10
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 6:1 Анеси емблема Анеси
02.10
Кретей Кретей емблема 1:3 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
02.10
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 1:1 Бург-Перона емблема Бург-Перона
02.10
Сете <strong>Сете</strong> емблема 4:0 Булон емблема Булон
02.10
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
02.10
Конкарно Конкарно емблема 1:1 Бастия емблема Бастия
02.10
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 3:1 Шоле емблема Шоле
02.10
Лавал Лавал емблема 1:2 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема Ред Стар 93
02.10
Вилефранче Вилефранче емблема 0:1 <strong>Льо Ман</strong> емблема Льо Ман
Кръг 2
29.09
Бург-Перона <strong>Бург-Перона</strong> емблема 1:0 Анеси емблема Анеси
Кръг 4
29.09
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 3:1 Авранш емблема Авранш
29.09
Конкарно Конкарно емблема 0:1 <strong>Шоле</strong> емблема Шоле
Кръг 5
29.09
Куевили <strong>Куевили</strong> емблема 2:0 Сете емблема Сете
Кръг 7
28.09
Булон Булон емблема 0:0 Вилефранче емблема Вилефранче
25.09
Льо Ман <strong>Льо Ман</strong> емблема 1:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
25.09
Анеси Анеси емблема 0:0 Кретей емблема Кретей
25.09
Куевили Куевили емблема 0:0 Лавал емблема Лавал
25.09
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 2:1 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
25.09
Лион Душер Лион Душер емблема 0:0 Авранш емблема Авранш
25.09
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 2:1 Орлеан емблема Орлеан
25.09
Ред Стар 93 <strong>Ред Стар 93</strong> емблема 2:0 Конкарно емблема Конкарно
Кръг 6
21.09
Лавал <strong>Лавал</strong> емблема 2:1 Анеси емблема Анеси
18.09
Орлеан Орлеан емблема 1:1 Лион Душер емблема Лион Душер
18.09
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 1:1 Льо Ман емблема Льо Ман
18.09
Бург-Перона Бург-Перона емблема 3:3 Булон емблема Булон
18.09
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 1:0 Шоле емблема Шоле
18.09
Конкарно Конкарно емблема 1:1 Куевили емблема Куевили
18.09
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 2:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
18.09
Вилефранче Вилефранче емблема 0:3 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
Кръг 5
11.09
Бастия <strong>Бастия</strong> емблема 3:1 Бург-Перона емблема Бург-Перона
11.09
Булон Булон емблема 0:0 Льо Ман емблема Льо Ман
11.09
Шоле Шоле емблема 1:1 Лавал емблема Лавал
11.09
Авранш Авранш емблема 0:2 <strong>Бастия-Борго</strong> емблема Бастия-Борго
11.09
Лион Душер Лион Душер емблема 0:0 Кретей емблема Кретей
11.09
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:2 <strong>Вилефранче</strong> емблема Вилефранче
Кръг 4
07.09
Льо Ман Льо Ман емблема 1:3 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
04.09
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 2:1 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
04.09
Лавал <strong>Лавал</strong> емблема 3:1 Лион Душер емблема Лион Душер
04.09
Сете Сете емблема 0:0 Анеси емблема Анеси
04.09
Вилефранче Вилефранче емблема 0:1 <strong>Куевили</strong> емблема Куевили
Кръг 3
03.09
Бастия Бастия емблема 0:1 <strong>Булон</strong> емблема Булон
03.09
Орлеан <strong>Орлеан</strong> емблема 3:0 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
01.09
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 0:0 Льо Ман емблема Льо Ман
01.09
Шоле <strong>Шоле</strong> емблема 3:1 Сете емблема Сете
01.09
Авранш <strong>Авранш</strong> емблема 2:0 Кретей емблема Кретей
01.09
Стад Бриошан Стад Бриошан емблема 0:2 <strong>Лавал</strong> емблема Лавал
01.09
Лион Душер Лион Душер емблема 1:2 <strong>Конкарно</strong> емблема Конкарно
Кръг 2
31.08
Бастия-Борго Бастия-Борго емблема 0:0 Бастия емблема Бастия
28.08
Булон Булон емблема 1:1 Ред Стар 93 емблема Ред Стар 93
28.08
Льо Ман Льо Ман емблема 2:2 Куевили емблема Куевили
28.08
Кретей <strong>Кретей</strong> емблема 1:0 Орлеан емблема Орлеан
28.08
Конкарно Конкарно емблема 0:0 Стад Бриошан емблема Стад Бриошан
28.08
Лавал Лавал емблема 1:3 <strong>Авранш</strong> емблема Авранш
28.08
Сете <strong>Сете</strong> емблема 3:1 Лион Душер емблема Лион Душер
28.08
Вилефранче Вилефранче емблема 0:0 Шоле емблема Шоле
Кръг 1
24.08
Ред Стар 93 Ред Стар 93 емблема 3:5 <strong>Бастия</strong> емблема Бастия
21.08
Куевили Куевили емблема 0:1 <strong>Булон</strong> емблема Булон
21.08
Орлеан Орлеан емблема 0:1 <strong>Лавал</strong> емблема Лавал
21.08
Анеси Анеси емблема 3:3 Льо Ман емблема Льо Ман
21.08
Кретей Кретей емблема 0:0 Бастия-Борго емблема Бастия-Борго
21.08
Шоле Шоле емблема 0:0 Бург-Перона емблема Бург-Перона
21.08
Авранш Авранш емблема 0:2 <strong>Конкарно</strong> емблема Конкарно
21.08
Стад Бриошан <strong>Стад Бриошан</strong> емблема 2:1 Сете емблема Сете
21.08
Лион Душер Лион Душер емблема 2:2 Вилефранче емблема Вилефранче
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света