Класиране Финландия Юконен

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1КВП Кокола51240195
2Клуби 0459302134
3ПК-35 Вантаа5930287
4Микели56203109
5МуСа56203814
6Джиппо53104312
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ВПС512401113
2Яро59302810
3ТПС Турку5721287
4Екенес5721255
5Рованиеми562031111
6Гнистан53104613
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Рованиеми224212643925
2ТПС Турку224011743218
3ВПС223911653927
4Яро22349763124
5Екенес22308684033
6Гнистан223093103031
7ПК-35 Вантаа22308682630
8КВП Кокола22297872625
9Микели22256792935
10Джиппо222163131528
11МуСа22214992241
12Клуби 04222062142638

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ВПС143210222811
2ПК-35 Вантаа14268242417
3Рованиеми14247342617
4Микели14247342417
5КВП Кокола14247342015
6Екенес13216342215
7ТПС Турку14174552117
8Яро13163731717
9МуСа13164451926
10Клуби 0413155081819
11Гнистан13144271219
12Джиппо13144271321

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ТПС Турку1330931198
2Яро14279052217
3Рованиеми13247332419
4ВПС13195442219
5Гнистан14196172425
6КВП Кокола13174541515
7Екенес14164462323
8Клуби 0414144282123
9ПК-35 Вантаа13133461020
10МуСа14112571129
11Джиппо14103110519
12Микели1371481527

Финландия Юконен Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Финландия Юконен Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
23.10
ВПС ВПС емблема 0:1 <strong>Яро</strong> емблема Яро
23.10
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 1:0 ТПС Турку емблема ТПС Турку
23.10
Екенес <strong>Екенес</strong> емблема 2:0 Гнистан емблема Гнистан
23.10
Микели <strong>Микели</strong> емблема 2:0 Джиппо емблема Джиппо
23.10
МуСа МуСа емблема 0:3 <strong>Клуби 04</strong> емблема Клуби 04
23.10
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 2:0 КВП Кокола емблема КВП Кокола
17.10
Клуби 04 <strong>Клуби 04</strong> емблема 2:0 Микели емблема Микели
16.10
Джиппо <strong>Джиппо</strong> емблема 2:0 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
16.10
Гнистан Гнистан емблема 1:4 <strong>ВПС</strong> емблема ВПС
16.10
Яро Яро емблема 3:6 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
16.10
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 4:1 МуСа емблема МуСа
14.10
ТПС Турку ТПС Турку емблема 1:1 Екенес емблема Екенес
10.10
Яро <strong>Яро</strong> емблема 2:0 Гнистан емблема Гнистан
10.10
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 2:1 Микели емблема Микели
10.10
Джиппо Джиппо емблема 0:6 <strong>Клуби 04</strong> емблема Клуби 04
10.10
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема 1:2 <strong>МуСа</strong> емблема МуСа
08.10
ТПС Турку ТПС Турку емблема 1:3 <strong>ВПС</strong> емблема ВПС
08.10
Рованиеми Рованиеми емблема 1:2 <strong>Екенес</strong> емблема Екенес
03.10
Микели Микели емблема 2:3 <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема ПК-35 Вантаа
02.10
Клуби 04 Клуби 04 емблема 1:2 <strong>КВП Кокола</strong> емблема КВП Кокола
02.10
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 2:0 Рованиеми емблема Рованиеми
02.10
Гнистан Гнистан емблема 1:2 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
02.10
Екенес Екенес емблема 0:1 <strong>Яро</strong> емблема Яро
02.10
МуСа <strong>МуСа</strong> емблема 3:1 Джиппо емблема Джиппо
26.09
Микели <strong>Микели</strong> емблема 5:2 МуСа емблема МуСа
26.09
Рованиеми Рованиеми емблема 3:4 <strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
25.09
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 2:0 Екенес емблема Екенес
25.09
ТПС Турку <strong>ТПС Турку</strong> емблема 4:1 Яро емблема Яро
25.09
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 1:0 Джиппо емблема Джиппо
25.09
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 2:1 Клуби 04 емблема Клуби 04
19.09
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 3:1 Микели емблема Микели
19.09
Рованиеми Рованиеми емблема 3:3 КВП Кокола емблема КВП Кокола
19.09
МуСа МуСа емблема 1:5 <strong>Яро</strong> емблема Яро
19.09
Гнистан <strong>Гнистан</strong> емблема 1:0 Джиппо емблема Джиппо
19.09
Екенес Екенес емблема 2:3 <strong>ВПС</strong> емблема ВПС
19.09
Клуби 04 Клуби 04 емблема 2:4 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
15.09
ТПС Турку <strong>ТПС Турку</strong> емблема 3:0 Гнистан емблема Гнистан
15.09
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 3:2 Клуби 04 емблема Клуби 04
15.09
Яро Яро емблема 0:1 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
15.09
Микели Микели емблема 0:0 МуСа емблема МуСа
15.09
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 2:1 Екенес емблема Екенес
15.09
Джиппо Джиппо емблема 0:1 <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема ПК-35 Вантаа
11.09
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 1:0 Джиппо емблема Джиппо
11.09
Яро Яро емблема 2:2 Микели емблема Микели
11.09
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 2:0 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
10.09
Гнистан Гнистан емблема 0:3 <strong>Екенес</strong> емблема Екенес
10.09
ТПС Турку <strong>ТПС Турку</strong> емблема 3:0 МуСа емблема МуСа
10.09
Клуби 04 Клуби 04 емблема 0:1 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
05.09
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема 0:1 <strong>Джиппо</strong> емблема Джиппо
01.09
Микели Микели емблема 1:1 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
01.09
ВПС ВПС емблема 1:2 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
28.08
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 3:2 ВПС емблема ВПС
28.08
Джиппо <strong>Джиппо</strong> емблема 4:2 Микели емблема Микели
28.08
МуСа <strong>МуСа</strong> емблема 1:0 КВП Кокола емблема КВП Кокола
28.08
Гнистан <strong>Гнистан</strong> емблема 1:0 Клуби 04 емблема Клуби 04
28.08
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 2:1 Яро емблема Яро
28.08
Екенес Екенес емблема 1:2 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
25.08
Яро Яро емблема 1:1 Екенес емблема Екенес
22.08
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 4:0 МуСа емблема МуСа
22.08
Яро <strong>Яро</strong> емблема 1:0 Джиппо емблема Джиппо
22.08
Микели <strong>Микели</strong> емблема 2:1 Гнистан емблема Гнистан
21.08
Клуби 04 <strong>Клуби 04</strong> емблема 5:3 Екенес емблема Екенес
21.08
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 3:0 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
19.08
ТПС Турку ТПС Турку емблема 2:3 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
18.08
Гнистан <strong>Гнистан</strong> емблема 4:1 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
18.08
Клуби 04 <strong>Клуби 04</strong> емблема 1:0 ВПС емблема ВПС
15.08
Микели Микели емблема 1:2 <strong>Яро</strong> емблема Яро
14.08
Екенес <strong>Екенес</strong> емблема 2:0 Гнистан емблема Гнистан
14.08
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема 2:2 ВПС емблема ВПС
14.08
МуСа МуСа емблема 0:2 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
14.08
Джиппо Джиппо емблема 0:1 <strong>КВП Кокола</strong> емблема КВП Кокола
14.08
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 4:1 Клуби 04 емблема Клуби 04
11.08
Екенес Екенес емблема 1:1 КВП Кокола емблема КВП Кокола
11.08
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 3:2 Гнистан емблема Гнистан
08.08
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 1:0 Джиппо емблема Джиппо
07.08
КВП Кокола <strong>КВП Кокола</strong> емблема 1:0 Микели емблема Микели
07.08
ТПС Турку <strong>ТПС Турку</strong> емблема 2:1 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
07.08
Гнистан Гнистан емблема 0:1 <strong>Яро</strong> емблема Яро
07.08
Клуби 04 <strong>Клуби 04</strong> емблема 4:0 МуСа емблема МуСа
07.08
Екенес <strong>Екенес</strong> емблема 3:2 Рованиеми емблема Рованиеми
03.08
Джиппо Джиппо емблема 0:1 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
03.08
Микели Микели емблема 0:3 <strong>ВПС</strong> емблема ВПС
02.08
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 2:1 Клуби 04 емблема Клуби 04
01.08
Яро Яро емблема 0:0 КВП Кокола емблема КВП Кокола
01.08
МуСа МуСа емблема 2:6 <strong>Екенес</strong> емблема Екенес
01.08
Гнистан Гнистан емблема 1:2 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
30.07
ТПС Турку ТПС Турку емблема 2:2 Микели емблема Микели
28.07
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 2:1 Яро емблема Яро
28.07
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 2:0 МуСа емблема МуСа
28.07
Клуби 04 Клуби 04 емблема 0:1 <strong>Джиппо</strong> емблема Джиппо
28.07
Гнистан Гнистан емблема 0:3 <strong>КВП Кокола</strong> емблема КВП Кокола
28.07
Екенес Екенес емблема 0:0 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
25.07
Микели <strong>Микели</strong> емблема 2:0 Клуби 04 емблема Клуби 04
24.07
КВП Кокола КВП Кокола емблема 1:2 <strong>ВПС</strong> емблема ВПС
24.07
Джиппо <strong>Джиппо</strong> емблема 2:0 Екенес емблема Екенес
24.07
МуСа МуСа емблема 2:4 <strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
24.07
Яро Яро емблема 0:2 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
24.07
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема 1:3 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
21.07
Яро Яро емблема 0:0 МуСа емблема МуСа
18.07
Гнистан <strong>Гнистан</strong> емблема 2:0 ВПС емблема ВПС
17.07
Клуби 04 Клуби 04 емблема 0:1 <strong>Яро</strong> емблема Яро
17.07
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 2:0 Джиппо емблема Джиппо
17.07
Екенес <strong>Екенес</strong> емблема 2:1 Микели емблема Микели
16.07
ТПС Турку ТПС Турку емблема 0:0 КВП Кокола емблема КВП Кокола
15.07
МуСа МуСа емблема 1:1 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
11.07
Микели Микели емблема 0:0 Рованиеми емблема Рованиеми
10.07
КВП Кокола КВП Кокола емблема 2:2 Клуби 04 емблема Клуби 04
10.07
Джиппо Джиппо емблема 1:1 МуСа емблема МуСа
05.07
Гнистан Гнистан емблема 0:0 ТПС Турку емблема ТПС Турку
04.07
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 3:1 Яро емблема Яро
04.07
МуСа МуСа емблема 2:2 Микели емблема Микели
01.07
ТПС Турку ТПС Турку емблема 0:1 <strong>Клуби 04</strong> емблема Клуби 04
30.06
КВП Кокола КВП Кокола емблема 1:1 Рованиеми емблема Рованиеми
30.06
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 2:1 Екенес емблема Екенес
30.06
Джиппо Джиппо емблема 1:4 <strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
24.06
КВП Кокола КВП Кокола емблема 0:2 <strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
22.06
ВПС ВПС емблема 2:2 Рованиеми емблема Рованиеми
22.06
ТПС Турку ТПС Турку емблема 1:1 Екенес емблема Екенес
20.06
Микели <strong>Микели</strong> емблема 4:1 Джиппо емблема Джиппо
20.06
Клуби 04 Клуби 04 емблема 0:3 <strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
20.06
Яро Яро емблема 1:1 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
20.06
КВП Кокола КВП Кокола емблема 1:2 <strong>МуСа</strong> емблема МуСа
13.06
Джиппо Джиппо емблема 0:2 <strong>Яро</strong> емблема Яро
13.06
МуСа <strong>МуСа</strong> емблема 3:0 ВПС емблема ВПС
13.06
Гнистан Гнистан емблема 0:2 <strong>Микели</strong> емблема Микели
13.06
Рованиеми Рованиеми емблема 0:1 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
13.06
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 3:0 КВП Кокола емблема КВП Кокола
11.06
Екенес Екенес емблема 1:2 <strong>Клуби 04</strong> емблема Клуби 04
06.06
Яро Яро емблема 2:2 Гнистан емблема Гнистан
06.06
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема 0:0 ТПС Турку емблема ТПС Турку
06.06
Джиппо Джиппо емблема 1:1 ВПС емблема ВПС
06.06
Рованиеми Рованиеми емблема 0:0 Екенес емблема Екенес
04.06
Микели <strong>Микели</strong> емблема 2:1 КВП Кокола емблема КВП Кокола
30.05
Клуби 04 Клуби 04 емблема 0:1 <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема ПК-35 Вантаа
30.05
Рованиеми Рованиеми емблема 1:2 <strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
29.05
КВП Кокола КВП Кокола емблема 0:2 <strong>Яро</strong> емблема Яро
29.05
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 3:0 Микели емблема Микели
29.05
ТПС Турку ТПС Турку емблема 0:1 <strong>Джиппо</strong> емблема Джиппо
29.05
Екенес Екенес емблема 2:2 МуСа емблема МуСа
26.05
МуСа МуСа емблема 1:1 Клуби 04 емблема Клуби 04
23.05
Яро Яро емблема 1:1 ВПС емблема ВПС
23.05
Микели Микели емблема 1:2 <strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
22.05
МуСа <strong>МуСа</strong> емблема 3:1 Рованиеми емблема Рованиеми
22.05
Джиппо <strong>Джиппо</strong> емблема 1:0 Клуби 04 емблема Клуби 04
21.05
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема 2:3 <strong>Екенес</strong> емблема Екенес
18.05
Клуби 04 <strong>Клуби 04</strong> емблема 3:1 Микели емблема Микели
17.05
ВПС ВПС емблема 2:2 КВП Кокола емблема КВП Кокола
17.05
ТПС Турку ТПС Турку емблема 1:2 <strong>Яро</strong> емблема Яро
16.05
Гнистан Гнистан емблема 1:1 МуСа емблема МуСа
16.05
Екенес <strong>Екенес</strong> емблема 3:0 Джиппо емблема Джиппо
16.05
Рованиеми <strong>Рованиеми</strong> емблема 2:0 ПК-35 Вантаа емблема ПК-35 Вантаа
13.05
Яро <strong>Яро</strong> емблема 4:1 Клуби 04 емблема Клуби 04
13.05
Джиппо Джиппо емблема 1:2 <strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
13.05
Микели <strong>Микели</strong> емблема 2:1 Екенес емблема Екенес
13.05
КВП Кокола КВП Кокола емблема 1:1 ТПС Турку емблема ТПС Турку
12.05
ПК-35 Вантаа <strong>ПК-35 Вантаа</strong> емблема 1:0 МуСа емблема МуСа
12.05
ВПС <strong>ВПС</strong> емблема 2:0 Гнистан емблема Гнистан
09.05
Рованиеми Рованиеми емблема 1:1 Микели емблема Микели
09.05
Клуби 04 Клуби 04 емблема 0:2 <strong>КВП Кокола</strong> емблема КВП Кокола
09.05
МуСа МуСа емблема 0:0 Джиппо емблема Джиппо
09.05
Екенес <strong>Екенес</strong> емблема 3:1 Яро емблема Яро
05.05
ТПС Турку ТПС Турку емблема 1:1 ВПС емблема ВПС
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света