Класиране УЕФА Лига на конференциите

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

Класиране само по гостувания

УЕФА Лига на конференциите Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 3
21.10
ХИК ХИК емблема -  емблема
2.76 | 3.32 | 2.49
21.10
ХИК ХИК емблема - Флора емблема Флора
1.70 | 3.84 | 4.62
21.10
Будьо/Глимт Будьо/Глимт емблема - Рома емблема Рома
4.60 | 3.80 | 1.70
21.10
Алашкерт Алашкерт емблема - ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
4.77 | 3.80 | 1.69
21.10
Фейенорд Фейенорд емблема - Унион Берлин емблема Унион Берлин
2.18 | 3.58 | 3.06
21.10
Фейенорд Фейенорд емблема - Унион Берлин емблема Унион Берлин
3.08 | 3.38 | 2.25
21.10
Копенхаген Копенхаген емблема - ПАОК емблема ПАОК
2.06 | 3.50 | 3.42
21.10
Копенхаген Копенхаген емблема - Рен емблема Рен
7.55 | 4.57 | 1.40
21.10
Витес Витес емблема - Тотнъм емблема Тотнъм
3.94 | 3.70 | 1.85
21.10
Карабах Карабах емблема - Тотнъм емблема Тотнъм
1.71 | 3.72 | 4.72
21.10
Карабах Карабах емблема - Гент емблема Гент
2.17 | 3.30 | 2.80
21.10
Карабах Карабах емблема - Гент емблема Гент
2.20 | 3.10 | 2.90
21.10
Карабах Карабах емблема - Гент емблема Гент
2.40 | 3.20 | 2.60
21.10
Карабах Карабах емблема - АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
3.00 | 3.30 | 2.08
21.10
Карабах Карабах емблема - Линкълн Ред Импс емблема Линкълн Ред Импс
1.22 | 5.00 | 9.80
21.10
Базел Базел емблема - Линкълн Ред Импс емблема Линкълн Ред Импс
1.47 | 4.20 | 5.00
Кръг 4
04.11
Базел Базел емблема - Карабах емблема Карабах
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
Флора Флора емблема - Карабах емблема Карабах
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
Флора Флора емблема - ХИК емблема ХИК
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема - Алашкерт емблема Алашкерт
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
Гент Гент емблема - Алашкерт емблема Алашкерт
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
Гент Гент емблема - Алашкерт емблема Алашкерт
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема - Алашкерт емблема Алашкерт
0.00 | 0.00 | 0.00
04.11
АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар емблема - Алашкерт емблема Алашкерт
0.00 | 0.00 | 0.00

УЕФА Лига на конференциите Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 2
30.09
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 2:1 Алашкерт емблема Алашкерт
30.09
Унион Берлин <strong>Унион Берлин</strong> емблема 3:0 Алашкерт емблема Алашкерт
30.09
ПАОК ПАОК емблема 1:1 Алашкерт емблема Алашкерт
30.09
Копенхаген <strong>Копенхаген</strong> емблема 3:1 Линкълн Ред Импс емблема Линкълн Ред Импс
30.09
Тотнъм <strong>Тотнъм</strong> емблема 5:1 Линкълн Ред Импс емблема Линкълн Ред Импс
30.09
Витес Витес емблема 1:2 <strong>Рен</strong> емблема Рен
30.09
Базел <strong>Базел</strong> емблема 4:2 <strong>Рен</strong> емблема Рен
30.09
Базел <strong>Базел</strong> емблема 1:4 <strong>Карабах</strong> емблема Карабах
30.09
Алашкерт Алашкерт емблема 2:4 <strong>ХИК</strong> емблема ХИК
30.09
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:1 <strong>ХИК</strong> емблема ХИК
30.09
Гент <strong>Гент</strong> емблема 2:0 <strong>ХИК</strong> емблема ХИК
30.09
Гент <strong><strong>Гент</strong></strong> емблема 2:0 Флора емблема Флора
30.09
Гент <strong><strong>Гент</strong></strong> емблема 0:3 <strong>Рома</strong> емблема Рома
30.09
Гент <strong><strong>Гент</strong></strong> емблема 0:0 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
30.09
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 1:0 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
30.09
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 1:1 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
Кръг 1
16.09
АЗ Алкмаар <strong>АЗ Алкмаар</strong> емблема 0:2 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
16.09
Рома <strong>Рома</strong> емблема 5:1 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
16.09
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 3:1 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
16.09
Будьо/Глимт <strong><strong>Будьо/Глимт</strong></strong> емблема 1:0 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
16.09
Будьо/Глимт <strong><strong>Будьо/Глимт</strong></strong> емблема 2:2 АЗ Алкмаар емблема АЗ Алкмаар
16.09
Будьо/Глимт <strong><strong><strong>Будьо/Глимт</strong></strong></strong> емблема 3:1 Унион Берлин емблема Унион Берлин
16.09
Будьо/Глимт <strong><strong><strong>Будьо/Глимт</strong></strong></strong> емблема 1:3 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
16.09
Линкълн Ред Импс Линкълн Ред Импс емблема 0:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
16.09
Рен Рен емблема 2:2 Тотнъм емблема Тотнъм
16.09
Рен Рен емблема 0:2 <strong>Витес</strong> емблема Витес
16.09
Карабах Карабах емблема 0:0 Базел емблема Базел
16.09
ХИК ХИК емблема 0:2 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
16.09
Флора Флора емблема 0:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
16.09
Флора Флора емблема 0:0 <strong>Гент</strong> емблема Гент
14.09
Флора Флора емблема 0:0 Фейенорд емблема Фейенорд
14.09
Флора <strong>Флора</strong> емблема 4:1 Алашкерт емблема Алашкерт
Кръг 0
26.08
Флора <strong><strong>Флора</strong></strong> емблема 2:0 Алашкерт емблема Алашкерт
26.08
Абърдийн Абърдийн емблема 1:3 <strong>Карабах</strong> емблема Карабах
26.08
Тотнъм <strong>Тотнъм</strong> емблема 3:0 Ферейра емблема Ферейра
26.08
Тотнъм <strong>Тотнъм</strong> емблема 0:1 <strong>Флора</strong> емблема Флора
26.08
Унион Берлин Унион Берлин емблема 0:0 КуПС емблема КуПС
26.08
Ст Джонстън Ст Джонстън емблема 0:2 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
26.08
Ст Джонстън Ст Джонстън емблема 0:2 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
26.08
Гент <strong>Гент</strong> емблема 3:0 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
26.08
Гент <strong><strong>Гент</strong></strong> емблема 2:0 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
26.08
Розенборг Розенборг емблема 1:3 <strong>Рен</strong> емблема Рен
26.08
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 3:1 Фейенорд емблема Фейенорд
26.08
Елфсборг <strong><strong>Елфсборг</strong></strong> емблема 4:0 Фейенорд емблема Фейенорд
26.08
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 3:1 Базел емблема Базел
26.08
Хамарби <strong><strong>Хамарби</strong></strong> емблема 3:0 Пилзен емблема Пилзен
26.08
Витес <strong>Витес</strong> емблема 2:1 Андерлехт емблема Андерлехт
26.08
Копенхаген <strong>Копенхаген</strong> емблема 5:0 Сивасспор емблема Сивасспор
26.08
Рома <strong>Рома</strong> емблема 3:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
26.08
Рома <strong><strong>Рома</strong></strong> емблема 3:1 Беер Шева емблема Беер Шева
26.08
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 1:0 Жалгирис емблема Жалгирис
26.08
Линкълн Ред Импс <strong>Линкълн Ред Импс</strong> емблема 3:1 Жалгирис емблема Жалгирис
26.08
Линкълн Ред Импс <strong>Линкълн Ред Импс</strong> емблема 0:3 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
26.08
Линкълн Ред Импс <strong><strong>Линкълн Ред Импс</strong></strong> емблема 3:1 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
19.08
Линкълн Ред Импс <strong><strong><strong>Линкълн Ред Импс</strong></strong></strong> емблема 2:1 <strong>Жалгирис</strong> емблема Жалгирис
19.08
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 1:0 Тотнъм емблема Тотнъм
19.08
Рен <strong>Рен</strong> емблема 2:0 Розенборг емблема Розенборг
19.08
Андерлехт Андерлехт емблема 3:3 Витес емблема Витес
19.08
ПАОК ПАОК емблема 1:1 Витес емблема Витес
19.08
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 5:0 Елфсборг емблема Елфсборг
19.08
Сивасспор Сивасспор емблема 1:2 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
19.08
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 5:1 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
19.08
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 1:4 <strong><strong>Копенхаген</strong></strong> емблема Копенхаген
19.08
Базел <strong>Базел</strong> емблема 3:1 Хамарби емблема Хамарби
19.08
Трабзонспор Трабзонспор емблема 1:2 <strong>Рома</strong> емблема Рома
19.08
Жалгирис Жалгирис емблема 2:2 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
19.08
Жалгирис Жалгирис емблема 3:3 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
19.08
Жалгирис Жалгирис емблема 1:1 Линкълн Ред Импс емблема Линкълн Ред Импс
19.08
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 2:0 Линкълн Ред Импс емблема Линкълн Ред Импс
19.08
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:1 Ст Джонстън емблема Ст Джонстън
19.08
Беер Шева Беер Шева емблема 0:0 Ст Джонстън емблема Ст Джонстън
19.08
Флора <strong>Флора</strong> емблема 4:2 Ст Джонстън емблема Ст Джонстън
19.08
Карабах <strong>Карабах</strong> емблема 1:0 Абърдийн емблема Абърдийн
19.08
КуПС КуПС емблема 0:4 <strong>Унион Берлин</strong> емблема Унион Берлин
19.08
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 1:0 Гент емблема Гент
19.08
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 1:2 <strong>Гент</strong> емблема Гент
12.08
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 1:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
12.08
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 6:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
12.08
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 2:2 <strong>Гент</strong> емблема Гент
12.08
Дъндолк Дъндолк емблема 1:2 <strong>Витес</strong> емблема Витес
12.08
Абърдийн <strong>Абърдийн</strong> емблема 2:1 <strong>Витес</strong> емблема Витес
12.08
Абърдийн <strong><strong>Абърдийн</strong></strong> емблема 1:0 <strong>Витес</strong> емблема Витес
12.08
Абърдийн <strong><strong><strong>Абърдийн</strong></strong></strong> емблема 1:0 Ферейра емблема Ферейра
12.08
Абърдийн <strong><strong><strong>Абърдийн</strong></strong></strong> емблема 0:2 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
12.08
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 3:0 <strong>Ферейра</strong> емблема Ферейра
12.08
Ол Любляна Ол Любляна емблема 0:1 <strong><strong>Ферейра</strong></strong> емблема Ферейра
12.08
Ол Любляна Ол Любляна емблема 1:4 <strong><strong><strong>Ферейра</strong></strong></strong> емблема Ферейра
12.08
Сивасспор Сивасспор емблема 1:1 <strong><strong><strong>Ферейра</strong></strong></strong> емблема Ферейра
12.08
Копенхаген <strong>Копенхаген</strong> емблема 4:2 <strong><strong><strong>Ферейра</strong></strong></strong> емблема Ферейра
12.08
Копенхаген <strong><strong>Копенхаген</strong></strong> емблема 4:1 <strong><strong><strong>Ферейра</strong></strong></strong> емблема Ферейра
12.08
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 2:1 <strong><strong><strong>Ферейра</strong></strong></strong> емблема Ферейра
12.08
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 1:4 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
12.08
Базел <strong>Базел</strong> емблема 4:0 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
12.08
Базел <strong><strong>Базел</strong></strong> емблема 2:1 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
12.08
Базел <strong><strong><strong>Базел</strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
12.08
Базел <strong><strong><strong>Базел</strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
12.08
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 3:1 ТНС емблема ТНС
12.08
Беер Шева <strong>Беер Шева</strong> емблема 4:0 ТНС емблема ТНС
12.08
ПАОК <strong>ПАОК</strong> емблема 2:0 ТНС емблема ТНС
12.08
ПАОК <strong><strong>ПАОК</strong></strong> емблема 5:0 ТНС емблема ТНС
12.08
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 5:1 ТНС емблема ТНС
12.08
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 0:1 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
12.08
Молде Молде емблема 1:1 Трабзонспор емблема Трабзонспор
12.08
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 2:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
12.08
Карабах <strong>Карабах</strong> емблема 1:0 Трабзонспор емблема Трабзонспор
12.08
Астана Астана емблема 3:4 <strong>КуПС</strong> емблема КуПС
10.08
Астана Астана емблема 1:2 <strong>Розенборг</strong> емблема Розенборг
10.08
Астана Астана емблема 0:0 <strong>Розенборг</strong> емблема Розенборг
05.08
Астана <strong>Астана</strong> емблема 2:0 Ол Любляна емблема Ол Любляна
05.08
Астана <strong><strong>Астана</strong></strong> емблема 1:0 Ол Любляна емблема Ол Любляна
05.08
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 3:1 Хамарби емблема Хамарби
05.08
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 2:3 <strong>Абърдийн</strong> емблема Абърдийн
05.08
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 0:0 <strong>Абърдийн</strong> емблема Абърдийн
05.08
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 1:2 <strong>Базел</strong> емблема Базел
05.08
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 1:1 <strong>Базел</strong> емблема Базел
05.08
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 4:2 Пилзен емблема Пилзен
05.08
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 0:3 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
05.08
Гент Гент емблема 2:2 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
05.08
Гент Гент емблема 0:0 <strong>Фейенорд</strong> емблема Фейенорд
05.08
Гент <strong>Гент</strong> емблема 2:1 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
05.08
Ферейра <strong>Ферейра</strong> емблема 4:0 Будьо/Глимт емблема Будьо/Глимт
05.08
Ферейра <strong><strong>Ферейра</strong></strong> емблема 2:1 Беер Шева емблема Беер Шева
05.08
Ферейра <strong><strong>Ферейра</strong></strong> емблема 0:0 Беер Шева емблема Беер Шева
05.08
Трабзонспор Трабзонспор емблема 3:3 Молде емблема Молде
05.08
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 7:2 Молде емблема Молде
05.08
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 0:1 <strong>Молде</strong> емблема Молде
05.08
Трабзонспор <strong>Трабзонспор</strong> емблема 1:2 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
05.08
Трабзонспор <strong><strong>Трабзонспор</strong></strong> емблема 4:2 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
05.08
Трабзонспор <strong><strong>Трабзонспор</strong></strong> емблема 1:1 Карабах емблема Карабах
05.08
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 6:1 Карабах емблема Карабах
05.08
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 0:3 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
05.08
Витес Витес емблема 2:2 Дъндолк емблема Дъндолк
05.08
Витес Витес емблема 0:1 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
05.08
Елфсборг Елфсборг емблема 1:1 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
05.08
КуПС КуПС емблема 1:1 Астана емблема Астана
05.08
КуПС КуПС емблема 1:1 Копенхаген емблема Копенхаген
05.08
КуПС КуПС емблема 1:1 Копенхаген емблема Копенхаген
05.08
КуПС КуПС емблема 0:1 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
03.08
КуПС КуПС емблема 1:2 <strong><strong>Копенхаген</strong></strong> емблема Копенхаген
03.08
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 2:1 ПАОК емблема ПАОК
29.07
КуПС <strong><strong>КуПС</strong></strong> емблема 2:0 ПАОК емблема ПАОК
29.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 1:0 ПАОК емблема ПАОК
29.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>ПАОК</strong> емблема ПАОК
29.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 0:2 <strong><strong>ПАОК</strong></strong> емблема ПАОК
29.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>Хамарби</strong> емблема Хамарби
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong> емблема 3:0 Ф91 Дюделанж емблема Ф91 Дюделанж
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 2:1 Астана емблема Астана
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 2:0 Молде емблема Молде
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 0:0 Молде емблема Молде
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:0 Молде емблема Молде
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>Молде</strong> емблема Молде
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 0:0 <strong>Молде</strong> емблема Молде
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 4:2 <strong>Молде</strong> емблема Молде
29.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 0:2 <strong><strong>Молде</strong></strong> емблема Молде
29.07
Партизани Партизани емблема 0:2 <strong>Базел</strong> емблема Базел
29.07
Партизани Партизани емблема 3:3 <strong>Базел</strong> емблема Базел
29.07
Партизани <strong>Партизани</strong> емблема 1:0 <strong>Базел</strong> емблема Базел
29.07
Фейенорд <strong>Фейенорд</strong> емблема 3:2 <strong>Базел</strong> емблема Базел
29.07
Фейенорд <strong><strong>Фейенорд</strong></strong> емблема 1:0 <strong>Базел</strong> емблема Базел
29.07
Фейенорд <strong><strong><strong>Фейенорд</strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong>Базел</strong> емблема Базел
29.07
Фейенорд <strong><strong><strong><strong>Фейенорд</strong></strong></strong></strong> емблема 2:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
29.07
Фейенорд <strong><strong><strong><strong><strong>Фейенорд</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 3:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
29.07
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 5:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
29.07
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 0:1 <strong>Карабах</strong> емблема Карабах
29.07
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 0:5 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
29.07
Беер Шева <strong>Беер Шева</strong> емблема 4:0 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
29.07
Беер Шева <strong><strong>Беер Шева</strong></strong> емблема 1:0 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
29.07
Волеренга <strong>Волеренга</strong> емблема 2:0 Гент емблема Гент
29.07
Волеренга <strong><strong>Волеренга</strong></strong> емблема 5:1 Динамо Тбилиси емблема Динамо Тбилиси
29.07
Волеренга <strong><strong>Волеренга</strong></strong> емблема 0:5 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
29.07
Сивасспор <strong>Сивасспор</strong> емблема 1:0 <strong>Елфсборг</strong> емблема Елфсборг
29.07
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 4:1 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
29.07
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 1:1 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
29.07
Розенборг <strong>Розенборг</strong> емблема 0:0 Хафнарфьордур емблема Хафнарфьордур
29.07
БАТЕ БАТЕ емблема 1:4 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
29.07
БАТЕ БАТЕ емблема 2:2 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
29.07
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 2:0 Абърдийн емблема Абърдийн
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 1:2 <strong>Абърдийн</strong> емблема Абърдийн
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 1:2 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 1:1 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 1:2 <strong>Пилзен</strong> емблема Пилзен
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 1:3 <strong><strong>Пилзен</strong></strong> емблема Пилзен
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 0:2 <strong><strong><strong>Пилзен</strong></strong></strong> емблема Пилзен
29.07
ФК Санта Колома ФК Санта Колома емблема 2:4 <strong><strong><strong><strong>Пилзен</strong></strong></strong></strong> емблема Пилзен
29.07
Будьо/Глимт <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема 3:0 <strong><strong><strong><strong>Пилзен</strong></strong></strong></strong> емблема Пилзен
29.07
Хонка Хонка емблема 0:1 <strong><strong><strong><strong><strong>Пилзен</strong></strong></strong></strong></strong> емблема Пилзен
29.07
Хонка <strong>Хонка</strong> емблема 1:0 Ол Любляна емблема Ол Любляна
29.07
Хонка <strong>Хонка</strong> емблема 2:3 <strong>КуПС</strong> емблема КуПС
29.07
Хонка <strong><strong>Хонка</strong></strong> емблема 4:1 <strong>КуПС</strong> емблема КуПС
29.07
Лиепая Лиепая емблема 0:0 <strong>КуПС</strong> емблема КуПС
29.07
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 2:1 ФКСБ емблема ФКСБ
27.07
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 0:2 <strong>ФКСБ</strong> емблема ФКСБ
27.07
Лиепая <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема 4:2 <strong>ФКСБ</strong> емблема ФКСБ
27.07
Лиепая <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема 0:3 <strong><strong>ФКСБ</strong></strong> емблема ФКСБ
22.07
Лиепая <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема 1:2 <strong><strong><strong>ФКСБ</strong></strong></strong> емблема ФКСБ
22.07
Лиепая <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема 0:0 <strong><strong><strong>ФКСБ</strong></strong></strong> емблема ФКСБ
22.07
Лиепая <strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong> емблема 2:1 <strong><strong><strong>ФКСБ</strong></strong></strong> емблема ФКСБ
22.07
Лиепая <strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong><strong><strong>ФКСБ</strong></strong></strong> емблема ФКСБ
22.07
Лиепая <strong><strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong><strong><strong>ФКСБ</strong></strong></strong> емблема ФКСБ
22.07
Лиепая <strong><strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 0:0 Фейенорд емблема Фейенорд
22.07
Хафнарфьордур Хафнарфьордур емблема 0:2 <strong>Розенборг</strong> емблема Розенборг
22.07
Дъндолк Дъндолк емблема 2:2 <strong>Розенборг</strong> емблема Розенборг
22.07
Дъндолк Дъндолк емблема 0:3 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
22.07
Абърдийн <strong>Абърдийн</strong> емблема 5:1 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
22.07
Абърдийн <strong><strong>Абърдийн</strong></strong> емблема 4:0 <strong>Будьо/Глимт</strong> емблема Будьо/Глимт
22.07
Абърдийн <strong><strong><strong>Абърдийн</strong></strong></strong> емблема 3:0 ФК Санта Колома емблема ФК Санта Колома
22.07
ФКСБ <strong>ФКСБ</strong> емблема 1:0 ФК Санта Колома емблема ФК Санта Колома
22.07
Гент <strong>Гент</strong> емблема 4:0 Волеренга емблема Волеренга
22.07
Гент <strong>Гент</strong> емблема 0:0 Волеренга емблема Волеренга
22.07
Гент <strong><strong>Гент</strong></strong> емблема 2:1 Волеренга емблема Волеренга
22.07
Гент <strong><strong><strong>Гент</strong></strong></strong> емблема 2:1 Волеренга емблема Волеренга
22.07
Базел <strong>Базел</strong> емблема 3:0 Партизани емблема Партизани
22.07
Базел <strong>Базел</strong> емблема 0:2 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
22.07
Базел <strong><strong>Базел</strong></strong> емблема 4:0 <strong>Беер Шева</strong> емблема Беер Шева
22.07
Базел <strong><strong>Базел</strong></strong> емблема 0:3 <strong><strong>Беер Шева</strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 2:1 <strong><strong>Беер Шева</strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Копенхаген <strong>Копенхаген</strong> емблема 4:1 <strong><strong>Беер Шева</strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Копенхаген <strong><strong>Копенхаген</strong></strong> емблема 1:0 <strong><strong>Беер Шева</strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Копенхаген <strong><strong>Копенхаген</strong></strong> емблема 0:2 <strong><strong><strong>Беер Шева</strong></strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong><strong><strong>Беер Шева</strong></strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong> емблема 0:2 <strong><strong><strong><strong>Беер Шева</strong></strong></strong></strong> емблема Беер Шева
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>Сивасспор</strong> емблема Сивасспор
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong> емблема 0:0 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong> емблема 0:0 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong></strong> емблема 1:3 <strong><strong>БАТЕ</strong></strong> емблема БАТЕ
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong></strong> емблема 0:0 Лиепая емблема Лиепая
22.07
Копенхаген <strong><strong><strong><strong><strong>Копенхаген</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:0 Лиепая емблема Лиепая
22.07
Елфсборг <strong>Елфсборг</strong> емблема 4:0 Лиепая емблема Лиепая
22.07
Хамарби <strong>Хамарби</strong> емблема 3:1 Лиепая емблема Лиепая
22.07
Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж емблема 0:1 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
22.07
Динамо Тбилиси Динамо Тбилиси емблема 1:2 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Карабах Карабах емблема 0:0 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Молде <strong>Молде</strong> емблема 3:0 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Молде <strong><strong>Молде</strong></strong> емблема 3:0 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
КуПС КуПС емблема 2:2 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 3:0 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Австрия Виена Австрия Виена емблема 1:1 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 1:0 <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Ол Любляна <strong>Ол Любляна</strong> емблема 0:1 <strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Астана <strong>Астана</strong> емблема 2:0 <strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong> емблема Лиепая
22.07
Астана <strong>Астана</strong> емблема 2:4 <strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong> емблема Лиепая
21.07
Астана <strong>Астана</strong> емблема 0:0 <strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong> емблема Лиепая
20.07
Астана <strong>Астана</strong> емблема 1:3 <strong><strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong></strong> емблема Лиепая
20.07
Астана <strong><strong>Астана</strong></strong> емблема 4:1 <strong><strong><strong><strong><strong>Лиепая</strong></strong></strong></strong></strong> емблема Лиепая
20.07
Астана <strong><strong>Астана</strong></strong> емблема 0:5 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
20.07
Астана <strong><strong>Астана</strong></strong> емблема 1:1 Хонка емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong>Астана</strong></strong> емблема 2:4 <strong>Хонка</strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong>Астана</strong></strong> емблема 0:1 <strong><strong>Хонка</strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong><strong>Хонка</strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong> емблема 1:2 <strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong> емблема 3:0 <strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:1 <strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong><strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong><strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 3:0 <strong><strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong><strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 3:0 <strong><strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:1 <strong><strong><strong><strong>Хонка</strong></strong></strong></strong> емблема Хонка
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 2:0 ФК Интер емблема ФК Интер
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:1 ФК Интер емблема ФК Интер
15.07
Астана <strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong><strong>Астана</strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:1 ФК Интер емблема ФК Интер
15.07
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 2:0 ФК Интер емблема ФК Интер
15.07
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 2:3 <strong>Партизани</strong> емблема Партизани
15.07
ТНС <strong>ТНС</strong> емблема 1:2 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
15.07
ТНС <strong><strong>ТНС</strong></strong> емблема 1:0 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
15.07
ТНС <strong><strong><strong>ТНС</strong></strong></strong> емблема 2:1 <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема Хафнарфьордур
15.07
ТНС <strong><strong><strong>ТНС</strong></strong></strong> емблема 1:3 <strong>Хонка</strong> емблема Хонка
15.07
ТНС <strong><strong><strong><strong>ТНС</strong></strong></strong></strong> емблема 3:0 Тре Пенне емблема Тре Пенне
15.07
ТНС <strong><strong><strong><strong>ТНС</strong></strong></strong></strong> емблема 1:1 Тре Пенне емблема Тре Пенне
15.07
ФК Санта Колома <strong>ФК Санта Колома</strong> емблема 4:0 Тре Пенне емблема Тре Пенне
15.07
ФК Санта Колома <strong>ФК Санта Колома</strong> емблема 1:1 Тре Пенне емблема Тре Пенне
15.07
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 5:0 Тре Пенне емблема Тре Пенне
15.07
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 0:0 Тре Пенне емблема Тре Пенне
15.07
КуПС <strong>КуПС</strong> емблема 0:1 <strong>Тре Пенне</strong> емблема Тре Пенне
15.07
КуПС <strong><strong>КуПС</strong></strong> емблема 2:0 <strong>Тре Пенне</strong> емблема Тре Пенне
15.07
КуПС <strong><strong>КуПС</strong></strong> емблема 1:4 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
15.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong>Лиепая</strong> емблема Лиепая
13.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 0:1 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
08.07
КуПС <strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong> емблема 1:1 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
08.07
КуПС <strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong> емблема 3:1 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
08.07
КуПС <strong><strong><strong><strong><strong>КуПС</strong></strong></strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong>Дъндолк</strong> емблема Дъндолк
08.07
Тре Пенне Тре Пенне емблема 0:4 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Тре Пенне <strong>Тре Пенне</strong> емблема 2:1 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Тре Пенне <strong><strong>Тре Пенне</strong></strong> емблема 1:0 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Тре Пенне <strong><strong><strong>Тре Пенне</strong></strong></strong> емблема 2:0 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема 1:0 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong>Хафнарфьордур</strong> емблема 1:1 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong><strong>Хафнарфьордур</strong></strong> емблема 1:0 <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong><strong>Хафнарфьордур</strong></strong> емблема 0:1 <strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong><strong>Хафнарфьордур</strong></strong> емблема 0:0 <strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong><strong>Хафнарфьордур</strong></strong> емблема 1:2 <strong><strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong><strong><strong>Хафнарфьордур</strong></strong></strong> емблема 1:0 <strong><strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Хафнарфьордур <strong><strong><strong><strong>Хафнарфьордур</strong></strong></strong></strong> емблема 2:1 <strong><strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Партизани <strong>Партизани</strong> емблема 5:2 <strong><strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong></strong> емблема Дъндолк
08.07
Партизани <strong>Партизани</strong> емблема 1:1 ТНС емблема ТНС
08.07
Партизани <strong>Партизани</strong> емблема 0:0 ТНС емблема ТНС
08.07
Партизани <strong>Партизани</strong> емблема 2:3 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
08.07
Партизани <strong><strong>Партизани</strong></strong> емблема 5:1 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
08.07
Дъндолк <strong>Дъндолк</strong> емблема 4:0 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
08.07
Дъндолк <strong><strong>Дъндолк</strong></strong> емблема 3:1 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
08.07
Дъндолк <strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong> емблема 2:1 <strong>ТНС</strong> емблема ТНС
08.07
Дъндолк <strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong> емблема 2:3 <strong><strong>ТНС</strong></strong> емблема ТНС
08.07
Дъндолк <strong><strong><strong>Дъндолк</strong></strong></strong> емблема 0:0 <strong><strong>ТНС</strong></strong> емблема ТНС
08.07
Хонка Хонка емблема 0:0 <strong><strong>ТНС</strong></strong> емблема ТНС
08.07
ФК Интер ФК Интер емблема 1:1 <strong><strong>ТНС</strong></strong> емблема ТНС
08.07
ФК Интер <strong>ФК Интер</strong> емблема 1:0 КуПС емблема КуПС
08.07
ФК Интер <strong>ФК Интер</strong> емблема 1:1 КуПС емблема КуПС
08.07
Лиепая Лиепая емблема 1:1 КуПС емблема КуПС
06.07
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 1:0 КуПС емблема КуПС
06.07
Лиепая <strong>Лиепая</strong> емблема 1:1 ФК Санта Колома емблема ФК Санта Колома
06.07
Лиепая <strong><strong>Лиепая</strong></strong> емблема 3:2 ФК Санта Колома емблема ФК Санта Колома
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света