Класиране Естония Есилига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Маарду256019338628
2Талина Калев245918516425
3Пайде U21244514377042
4Флора Талин U21253911683643
5Ньоме Юнайтед233611396245
6Левадия U21252985124361
7Елва252581164154
8Парну262473163357
9Тамека II262055163773
10Тарту Велко251644172468

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Талина Калев13288413116
2Маарду12268223914
3Пайде U2112186063626
4Елва14186082832
5Флора Талин U2112164441926
6Левадия U2112134172332
7Тарту Велко13123371325
8Ньоме Юнайтед11113262223
9Парну13113281524
10Тамека II1272191636

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Маарду133411114714
2Талина Калев11311010339
3Пайде U2112278313416
4Ньоме Юнайтед12258134022
5Флора Талин U2113237241717
6Левадия U2113164452029
7Парну13134181833
8Тамека II14133472137
9Елва1172181322
10Тарту Велко12411101143

Естония Есилига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 26
20.10
Талина Калев Талина Калев емблема - Ньоме Юнайтед емблема Ньоме Юнайтед
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Пайде U21 Пайде U21 емблема - Тарту Велко емблема Тарту Велко
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема - Елва емблема Елва
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Левадия U21 Левадия U21 емблема - Маарду емблема Маарду
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 15
27.10
Пайде U21 Пайде U21 емблема - Ньоме Юнайтед емблема Ньоме Юнайтед
0.00 | 0.00 | 0.00

Естония Есилига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 25
17.10
Тарту Велко Тарту Велко емблема 2:3 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
17.10
Левадия U21 <strong>Левадия U21</strong> емблема 3:2 Парну емблема Парну
16.10
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 1:0 Флора Талин U21 емблема Флора Талин U21
15.10
Тамека II Тамека II емблема 2:2 Пайде U21 емблема Пайде U21
14.10
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 2:1 Елва емблема Елва
Кръг 26
10.10
Парну Парну емблема 1:3 <strong>Тамека II</strong> емблема Тамека II
Кръг 24
03.10
Тарту Велко <strong>Тарту Велко</strong> емблема 3:2 Левадия U21 емблема Левадия U21
03.10
Пайде U21 Пайде U21 емблема 2:4 <strong>Парну</strong> емблема Парну
02.10
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 4:2 Тамека II емблема Тамека II
02.10
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 0:1 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
Кръг 17
29.09
Тарту Велко Тарту Велко емблема 0:4 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
Кръг 24
29.09
Елва Елва емблема 1:2 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
Кръг 23
26.09
Елва Елва емблема 1:4 <strong>Тамека II</strong> емблема Тамека II
26.09
Парну Парну емблема 0:2 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
25.09
Флора Талин U21 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема 5:1 Тарту Велко емблема Тарту Велко
23.09
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 4:2 Маарду емблема Маарду
23.09
Пайде U21 <strong>Пайде U21</strong> емблема 4:1 Левадия U21 емблема Левадия U21
Кръг 22
20.09
Левадия U21 Левадия U21 емблема 2:4 <strong>Елва</strong> емблема Елва
18.09
Тамека II Тамека II емблема 0:1 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
18.09
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 7:0 Тарту Велко емблема Тарту Велко
18.09
Парну Парну емблема 0:1 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
18.09
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 3:4 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
Кръг 21
15.09
Тарту Велко <strong>Тарту Велко</strong> емблема 2:1 Парну емблема Парну
15.09
Левадия U21 Левадия U21 емблема 1:1 Тамека II емблема Тамека II
15.09
Талина Калев Талина Калев емблема 3:3 Пайде U21 емблема Пайде U21
15.09
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 2:2 Елва емблема Елва
15.09
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 1:8 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
Кръг 20
12.09
Тамека II Тамека II емблема 0:8 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
11.09
Елва <strong>Елва</strong> емблема 4:2 Тарту Велко емблема Тарту Велко
11.09
Талина Калев Талина Калев емблема 2:2 Левадия U21 емблема Левадия U21
10.09
Пайде U21 Пайде U21 емблема 1:2 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
09.09
Маарду Маарду емблема 1:1 Парну емблема Парну
Кръг 18
06.09
Левадия U21 Левадия U21 емблема 1:2 <strong>Тарту Велко</strong> емблема Тарту Велко
Кръг 12
05.09
Парну Парну емблема 2:2 Талина Калев емблема Талина Калев
Кръг 19
30.08
Пайде U21 Пайде U21 емблема 1:2 <strong>Елва</strong> емблема Елва
30.08
Парну Парну емблема 0:3 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
29.08
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 2:4 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
28.08
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 1:2 <strong>Левадия U21</strong> емблема Левадия U21
28.08
Тарту Велко Тарту Велко емблема 1:1 Тамека II емблема Тамека II
Кръг 18
25.08
Флора Талин U21 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема 2:1 Тамека II емблема Тамека II
25.08
Елва Елва емблема 0:1 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
25.08
Парну Парну емблема 2:4 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
Кръг 17
20.08
Елва <strong>Елва</strong> емблема 3:0 Парну емблема Парну
20.08
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 5:0 Левадия U21 емблема Левадия U21
20.08
Маарду Маарду емблема 1:3 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
19.08
Тамека II Тамека II емблема 0:4 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
Кръг 8
17.08
Левадия U21 Левадия U21 емблема 2:7 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
Кръг 16
14.08
Пайде U21 Пайде U21 емблема 2:5 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
14.08
Левадия U21 <strong>Левадия U21</strong> емблема 3:0 Тамека II емблема Тамека II
13.08
Флора Талин U21 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема 2:0 Парну емблема Парну
12.08
Тарту Велко Тарту Велко емблема 0:1 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
12.08
Елва Елва емблема 3:4 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
Кръг 15
07.08
Талина Калев Талина Калев емблема 1:1 Флора Талин U21 емблема Флора Талин U21
06.08
Елва <strong>Елва</strong> емблема 3:1 Левадия U21 емблема Левадия U21
06.08
Тамека II Тамека II емблема 1:2 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
05.08
Парну <strong>Парну</strong> емблема 2:1 Тарту Велко емблема Тарту Велко
Кръг 14
02.08
Левадия U21 Левадия U21 емблема 2:3 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
02.08
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 2:2 Ньоме Юнайтед емблема Ньоме Юнайтед
02.08
Маарду Маарду емблема 1:2 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
02.08
Тамека II Тамека II емблема 1:3 <strong>Парну</strong> емблема Парну
31.07
Тарту Велко <strong>Тарту Велко</strong> емблема 3:0 Елва емблема Елва
Кръг 13
28.07
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 5:1 Тамека II емблема Тамека II
28.07
Пайде U21 <strong>Пайде U21</strong> емблема 2:1 Тарту Велко емблема Тарту Велко
28.07
Парну Парну емблема 1:2 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
28.07
Елва Елва емблема 1:3 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
28.07
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 1:1 Левадия U21 емблема Левадия U21
Кръг 5
25.07
Пайде U21 <strong>Пайде U21</strong> емблема 8:2 Тамека II емблема Тамека II
Кръг 12
19.07
Елва Елва емблема 0:1 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
17.07
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 5:1 Ньоме Юнайтед емблема Ньоме Юнайтед
17.07
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 1:1 Левадия U21 емблема Левадия U21
17.07
Тамека II <strong>Тамека II</strong> емблема 6:0 Тарту Велко емблема Тарту Велко
Кръг 11
14.07
Тарту Велко Тарту Велко емблема 0:4 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
14.07
Левадия U21 Левадия U21 емблема 1:2 <strong>Парну</strong> емблема Парну
14.07
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 1:0 Елва емблема Елва
14.07
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 2:3 <strong>Тамека II</strong> емблема Тамека II
10.07
Пайде U21 <strong>Пайде U21</strong> емблема 8:2 Флора Талин U21 емблема Флора Талин U21
Кръг 10
03.07
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 3:1 Левадия U21 емблема Левадия U21
01.07
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 1:1 Тарту Велко емблема Тарту Велко
01.07
Пайде U21 Пайде U21 емблема 0:4 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
30.06
Парну Парну емблема 0:1 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
30.06
Елва <strong>Елва</strong> емблема 4:0 Тамека II емблема Тамека II
Кръг 9
27.06
Левадия U21 <strong>Левадия U21</strong> емблема 4:2 Елва емблема Елва
27.06
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 3:2 Парну емблема Парну
26.06
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 1:3 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
26.06
Тарту Велко Тарту Велко емблема 0:4 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
26.06
Тамека II Тамека II емблема 0:1 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
Кръг 8
20.06
Елва Елва емблема 0:6 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
20.06
Пайде U21 <strong>Пайде U21</strong> емблема 4:0 Парну емблема Парну
19.06
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 1:5 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
19.06
Тарту Велко Тарту Велко емблема 1:1 Тамека II емблема Тамека II
Кръг 1
12.06
Маарду Маарду емблема 2:2 Тамека II емблема Тамека II
Кръг 7
31.05
Тамека II Тамека II емблема 3:4 <strong>Левадия U21</strong> емблема Левадия U21
31.05
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 6:0 Тарту Велко емблема Тарту Велко
31.05
Ньоме Юнайтед Ньоме Юнайтед емблема 0:4 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
30.05
Елва Елва емблема 0:4 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
30.05
Парну Парну емблема 1:2 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема Флора Талин U21
Кръг 6
27.05
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 2:1 Тарту Велко емблема Тарту Велко
27.05
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 2:1 Пайде U21 емблема Пайде U21
27.05
Парну Парну емблема 2:2 Левадия U21 емблема Левадия U21
27.05
Ньоме Юнайтед <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема 2:1 Флора Талин U21 емблема Флора Талин U21
27.05
Тамека II <strong>Тамека II</strong> емблема 1:0 Елва емблема Елва
Кръг 5
22.05
Тарту Велко Тарту Велко емблема 1:3 <strong>Парну</strong> емблема Парну
21.05
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 0:3 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
21.05
Левадия U21 Левадия U21 емблема 3:4 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
20.05
Елва <strong>Елва</strong> емблема 5:2 Ньоме Юнайтед емблема Ньоме Юнайтед
Кръг 4
16.05
Флора Талин U21 <strong>Флора Талин U21</strong> емблема 1:0 Елва емблема Елва
16.05
Тамека II Тамека II емблема 1:6 <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема Ньоме Юнайтед
16.05
Тарту Велко Тарту Велко емблема 0:1 <strong>Левадия U21</strong> емблема Левадия U21
15.05
Талина Калев Талина Калев емблема 0:2 <strong>Пайде U21</strong> емблема Пайде U21
13.05
Маарду <strong>Маарду</strong> емблема 5:0 Парну емблема Парну
Кръг 3
10.05
Пайде U21 <strong>Пайде U21</strong> емблема 3:1 Елва емблема Елва
10.05
Левадия U21 <strong>Левадия U21</strong> емблема 1:0 Флора Талин U21 емблема Флора Талин U21
09.05
Ньоме Юнайтед <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема 4:0 Тарту Велко емблема Тарту Велко
09.05
Талина Калев Талина Калев емблема 2:2 Маарду емблема Маарду
09.05
Парну <strong>Парну</strong> емблема 2:0 Тамека II емблема Тамека II
Кръг 2
06.05
Тамека II Тамека II емблема 1:5 <strong>Талина Калев</strong> емблема Талина Калев
06.05
Ньоме Юнайтед <strong>Ньоме Юнайтед</strong> емблема 5:0 Парну емблема Парну
06.05
Елва <strong>Елва</strong> емблема 3:2 Тарту Велко емблема Тарту Велко
06.05
Левадия U21 Левадия U21 емблема 0:5 <strong>Маарду</strong> емблема Маарду
06.05
Флора Талин U21 Флора Талин U21 емблема 2:2 Пайде U21 емблема Пайде U21
Кръг 1
07.03
Парну <strong>Парну</strong> емблема 2:1 Елва емблема Елва
06.03
Пайде U21 Пайде U21 емблема 1:2 <strong>Левадия U21</strong> емблема Левадия U21
06.03
Тарту Велко Тарту Велко емблема 0:0 Флора Талин U21 емблема Флора Талин U21
04.03
Талина Калев <strong>Талина Калев</strong> емблема 2:0 Ньоме Юнайтед емблема Ньоме Юнайтед
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света