Класиране Еквадор Серия А

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Инд. дел Вале920621155
2У. Католика10195411813
3Емелек10185321911
4ЛДУ Кито10185322417
59 де Октубре10185321511
6Гуаякил Сити10165141413
7Делфин10154331815
8Барселона СК9155041412
9Оренсе1014352108
10Текнико У.101435276
11Аукас913342149
12Деп. Куенка10113252017
13Макара1082261121
14Мушук Руна107145916
15Манта ФК94045311
16Олмедо101019834
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Емелек153410412914
2Барселона СК15319423013
3Инд. дел Вале15278342718
4У. Католика15257442918
5Мушук Руна15257442921
6ЛДУ Кито15256722219
7Макара15236541717
89 де Октубре15206272221
9Аукас15195462725
10Делфин15184651925
11Деп. Куенка15164471418
12Манта ФК15164471825
13Текнико У.15133481117
14Оренсе15123391424
15Гуаякил Сити15102491130
16Олмедо1592671327

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Барселона СК13321021309
2Инд. дел Вале1229921248
3ЛДУ Кито12278312716
4Емелек1225741217
5Макара13247332016
69 де Октубре13237242112
7Деп. Куенка12227142010
8Гуаякил Сити12206241917
9Оренсе13195441716
10Делфин13163731917
11У. Католика12153632018
12Аукас12133452019
13Мушук Руна13123372224
14Манта ФК12112551017
15Текнико У.1210246812
16Олмедо1250571025

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1У. Католика13299222713
2Емелек13278322718
3Мушук Руна12205521613
4Аукас12195432115
5Инд. дел Вале12185341815
6Текнико У.13174541011
7Делфин12175251823
8ЛДУ Кито13163731920
99 де Октубре12154351620
10Барселона СК11144251416
11Манта ФК1292371119
12Олмедо1382291136
13Оренсе127147716
14Макара127147822
15Гуаякил Сити136139626
16Деп. Куенка1350581425

Еквадор Серия А Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 25
19.10
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема - Манта ФК емблема Манта ФК
1.18 | 6.50 | 18.00
Кръг 26
23.10
Текнико У. Текнико У. емблема - Аукас емблема Аукас
2.70 | 3.20 | 2.40
23.10
У. Католика У. Католика емблема - Мушук Руна емблема Мушук Руна
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
9 де Октубре 9 де Октубре емблема - Оренсе емблема Оренсе
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема - Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Олмедо Олмедо емблема - Делфин емблема Делфин
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Манта ФК Манта ФК емблема - Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Емелек Емелек емблема - Барселона СК емблема Барселона СК
0.00 | 0.00 | 0.00

Еквадор Серия А Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 25
18.10
Делфин <strong>Делфин</strong> емблема 4:1 Барселона СК емблема Барселона СК
17.10
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 3:1 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
17.10
Мушук Руна Мушук Руна емблема 0:1 <strong>Текнико У.</strong> емблема Текнико У.
17.10
Макара <strong>Макара</strong> емблема 2:1 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
16.10
Аукас Аукас емблема 1:2 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
16.10
Гуаякил Сити <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема 4:2 Олмедо емблема Олмедо
16.10
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 1:0 Оренсе емблема Оренсе
Кръг 24
05.10
Делфин <strong>Делфин</strong> емблема 2:1 Манта ФК емблема Манта ФК
04.10
Текнико У. <strong>Текнико У.</strong> емблема 1:0 Емелек емблема Емелек
03.10
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 4:0 Мушук Руна емблема Мушук Руна
03.10
Олмедо Олмедо емблема 1:4 <strong>Аукас</strong> емблема Аукас
03.10
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 3:1 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
02.10
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 1:0 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
02.10
Оренсе <strong>Оренсе</strong> емблема 2:1 Макара емблема Макара
02.10
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:2 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
Кръг 23
27.09
Емелек Емелек емблема 2:2 У. Католика емблема У. Католика
26.09
Макара Макара емблема 2:3 <strong>Делфин</strong> емблема Делфин
26.09
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 5:0 Олмедо емблема Олмедо
26.09
Манта ФК Манта ФК емблема 2:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
25.09
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 0:1 <strong>9 де Октубре</strong> емблема 9 де Октубре
25.09
Мушук Руна Мушук Руна емблема 0:0 Оренсе емблема Оренсе
25.09
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема 1:1 Текнико У. емблема Текнико У.
Кръг 22
20.09
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 3:2 Емелек емблема Емелек
19.09
Текнико У. Текнико У. емблема 0:0 Манта ФК емблема Манта ФК
19.09
Олмедо Олмедо емблема 2:5 <strong>Мушук Руна</strong> емблема Мушук Руна
19.09
9 де Октубре 9 де Октубре емблема 1:1 Макара емблема Макара
18.09
Делфин Делфин емблема 1:2 <strong>Аукас</strong> емблема Аукас
18.09
Оренсе <strong>Оренсе</strong> емблема 2:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
18.09
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 3:2 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
14.09
У. Католика У. Католика емблема 1:3 <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема Инд. дел Вале
Кръг 21
31.08
Деп. Куенка Деп. Куенка емблема 2:3 <strong>Делфин</strong> емблема Делфин
30.08
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 1:0 Барселона СК емблема Барселона СК
29.08
Макара Макара емблема 1:2 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
29.08
Гуаякил Сити <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема 1:0 Текнико У. емблема Текнико У.
29.08
Мушук Руна Мушук Руна емблема 1:3 <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема ЛДУ Кито
28.08
Манта ФК Манта ФК емблема 0:0 Оренсе емблема Оренсе
28.08
Аукас Аукас емблема 1:1 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
28.08
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 4:0 Олмедо емблема Олмедо
Кръг 20
24.08
Барселона СК Барселона СК емблема 0:2 <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема ЛДУ Кито
23.08
Делфин Делфин емблема 0:0 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
22.08
Аукас <strong>Аукас</strong> емблема 3:0 Манта ФК емблема Манта ФК
22.08
Оренсе Оренсе емблема 1:1 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
22.08
9 де Октубре 9 де Октубре емблема 2:2 Емелек емблема Емелек
21.08
У. Католика У. Католика емблема 1:1 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
21.08
Олмедо Олмедо емблема 0:0 Текнико У. емблема Текнико У.
21.08
Макара Макара емблема 1:1 Мушук Руна емблема Мушук Руна
Кръг 19
17.08
Олмедо Олмедо емблема 1:2 <strong>9 де Октубре</strong> емблема 9 де Октубре
15.08
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема 3:3 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
15.08
Оренсе <strong>Оренсе</strong> емблема 1:0 Барселона СК емблема Барселона СК
15.08
Манта ФК Манта ФК емблема 0:0 Мушук Руна емблема Мушук Руна
15.08
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 3:0 Макара емблема Макара
14.08
Гуаякил Сити <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема 2:1 Делфин емблема Делфин
14.08
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 1:0 Аукас емблема Аукас
14.08
Текнико У. Текнико У. емблема 1:1 У. Католика емблема У. Католика
Кръг 18
10.08
Макара <strong>Макара</strong> емблема 3:2 Олмедо емблема Олмедо
09.08
Делфин Делфин емблема 1:2 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
08.08
9 де Октубре 9 де Октубре емблема 0:1 <strong>Текнико У.</strong> емблема Текнико У.
08.08
Аукас Аукас емблема 0:0 Оренсе емблема Оренсе
08.08
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 2:1 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
07.08
У. Католика У. Католика емблема 2:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
07.08
Мушук Руна Мушук Руна емблема 0:2 <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема Инд. дел Вале
07.08
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 1:0 Манта ФК емблема Манта ФК
Кръг 17
03.08
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 4:0 Олмедо емблема Олмедо
02.08
Емелек Емелек емблема 2:2 Аукас емблема Аукас
01.08
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 4:0 Макара емблема Макара
01.08
Оренсе Оренсе емблема 2:2 Делфин емблема Делфин
01.08
Текнико У. Текнико У. емблема 1:2 <strong>Барселона СК</strong> емблема Барселона СК
31.07
Гуаякил Сити <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема 2:1 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
31.07
Мушук Руна Мушук Руна емблема 1:2 <strong>9 де Октубре</strong> емблема 9 де Октубре
31.07
Манта ФК Манта ФК емблема 0:1 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
Кръг 16
27.07
Делфин Делфин емблема 1:1 Текнико У. емблема Текнико У.
26.07
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 2:0 Манта ФК емблема Манта ФК
25.07
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 4:1 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
25.07
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 3:2 Оренсе емблема Оренсе
25.07
Деп. Куенка Деп. Куенка емблема 0:1 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
24.07
Макара Макара емблема 0:2 <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема Гуаякил Сити
24.07
Олмедо Олмедо емблема 0:3 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
24.07
Аукас Аукас емблема 1:1 Мушук Руна емблема Мушук Руна
Кръг 15
20.07
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 1:0 У. Католика емблема У. Католика
18.07
Манта ФК Манта ФК емблема 0:4 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
18.07
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 3:0 Макара емблема Макара
18.07
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема 0:0 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
17.07
Аукас <strong>Аукас</strong> емблема 3:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
17.07
Оренсе Оренсе емблема 0:0 Олмедо емблема Олмедо
17.07
Мушук Руна <strong>Мушук Руна</strong> емблема 6:1 Делфин емблема Делфин
17.07
Текнико У. Текнико У. емблема 0:1 <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема ЛДУ Кито
Кръг 7
10.07
Инд. дел Вале Инд. дел Вале емблема 2:3 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
Кръг 11
10.07
Барселона СК Барселона СК емблема 1:1 Емелек емблема Емелек
Кръг 14
31.05
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:0 Барселона СК емблема Барселона СК
31.05
Емелек Емелек емблема 0:0 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
30.05
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 2:1 Оренсе емблема Оренсе
30.05
Макара <strong>Макара</strong> емблема 1:0 Аукас емблема Аукас
30.05
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 1:0 Текнико У. емблема Текнико У.
29.05
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 0:0 Мушук Руна емблема Мушук Руна
29.05
Делфин Делфин емблема 2:2 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
29.05
Олмедо Олмедо емблема 1:1 Манта ФК емблема Манта ФК
Кръг 13
25.05
Макара Макара емблема 1:1 Текнико У. емблема Текнико У.
24.05
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 4:0 Олмедо емблема Олмедо
23.05
Делфин Делфин емблема 1:1 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
23.05
Аукас <strong>Аукас</strong> емблема 2:0 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
22.05
Мушук Руна Мушук Руна емблема 1:2 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
22.05
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 3:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
22.05
Оренсе Оренсе емблема 0:3 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
22.05
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 2:0 Манта ФК емблема Манта ФК
Кръг 12
18.05
Текнико У. Текнико У. емблема 1:2 <strong>Оренсе</strong> емблема Оренсе
17.05
9 де Октубре 9 де Октубре емблема 0:1 <strong>Барселона СК</strong> емблема Барселона СК
16.05
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема 1:3 <strong>Аукас</strong> емблема Аукас
16.05
Манта ФК Манта ФК емблема 1:1 Макара емблема Макара
16.05
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 1:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
15.05
У. Католика У. Католика емблема 0:1 <strong>Делфин</strong> емблема Делфин
15.05
Олмедо Олмедо емблема 1:3 <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема Инд. дел Вале
15.05
Деп. Куенка Деп. Куенка емблема 1:2 <strong>Мушук Руна</strong> емблема Мушук Руна
Кръг 11
11.05
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 0:3 <strong>Манта ФК</strong> емблема Манта ФК
09.05
Аукас Аукас емблема 0:2 <strong>Текнико У.</strong> емблема Текнико У.
09.05
Делфин Делфин емблема 2:4 <strong>Олмедо</strong> емблема Олмедо
09.05
Мушук Руна Мушук Руна емблема 2:6 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
08.05
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 3:1 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
08.05
Оренсе <strong>Оренсе</strong> емблема 3:1 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
08.05
Макара <strong>Макара</strong> емблема 1:0 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
Кръг 10
04.05
Олмедо Олмедо емблема 0:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
02.05
Манта ФК <strong>Манта ФК</strong> емблема 2:1 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
02.05
Оренсе Оренсе емблема 2:3 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
02.05
Текнико У. Текнико У. емблема 1:3 <strong>Мушук Руна</strong> емблема Мушук Руна
02.05
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 2:1 Делфин емблема Делфин
01.05
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 2:1 Макара емблема Макара
01.05
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 2:1 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
01.05
У. Католика У. Католика емблема 1:1 Аукас емблема Аукас
Кръг 9
20.04
Манта ФК Манта ФК емблема 1:2 <strong>Делфин</strong> емблема Делфин
18.04
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 2:0 Текнико У. емблема Текнико У.
18.04
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 2:1 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
18.04
Деп. Куенка Деп. Куенка емблема 0:1 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
18.04
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 2:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
17.04
Аукас Аукас емблема 1:3 <strong>Олмедо</strong> емблема Олмедо
17.04
Макара <strong>Макара</strong> емблема 1:0 Оренсе емблема Оренсе
17.04
Мушук Руна Мушук Руна емблема 2:2 Барселона СК емблема Барселона СК
Кръг 8
14.04
У. Католика У. Католика емблема 2:3 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
14.04
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 1:0 Манта ФК емблема Манта ФК
14.04
Делфин <strong>Делфин</strong> емблема 2:0 Макара емблема Макара
13.04
Олмедо Олмедо емблема 2:2 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
13.04
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 4:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
12.04
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 2:0 Аукас емблема Аукас
12.04
Оренсе Оренсе емблема 0:2 <strong>Мушук Руна</strong> емблема Мушук Руна
Кръг 7
10.04
Емелек Емелек емблема 1:1 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
10.04
Макара <strong>Макара</strong> емблема 3:2 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
09.04
Манта ФК Манта ФК емблема 0:2 <strong>Текнико У.</strong> емблема Текнико У.
08.04
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 1:0 Барселона СК емблема Барселона СК
08.04
Мушук Руна <strong>Мушук Руна</strong> емблема 4:0 Олмедо емблема Олмедо
Кръг 6
04.04
Текнико У. <strong>Текнико У.</strong> емблема 3:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
04.04
9 де Октубре 9 де Октубре емблема 1:3 <strong>Аукас</strong> емблема Аукас
04.04
Оренсе Оренсе емблема 0:1 <strong>Манта ФК</strong> емблема Манта ФК
03.04
Барселона СК Барселона СК емблема 2:2 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
03.04
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема 0:0 Мушук Руна емблема Мушук Руна
03.04
Делфин Делфин емблема 1:1 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
02.04
Олмедо Олмедо емблема 2:3 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
01.04
У. Католика У. Католика емблема 1:1 Макара емблема Макара
Кръг 8
01.04
Текнико У. Текнико У. емблема 0:2 <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема Инд. дел Вале
Кръг 7
31.03
Гуаякил Сити <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема 4:1 Оренсе емблема Оренсе
31.03
Аукас Аукас емблема 3:3 Делфин емблема Делфин
Кръг 5
23.03
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 1:0 Оренсе емблема Оренсе
21.03
Емелек Емелек емблема 0:1 <strong>9 де Октубре</strong> емблема 9 де Октубре
21.03
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 1:2 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
21.03
Манта ФК Манта ФК емблема 1:1 Аукас емблема Аукас
20.03
ЛДУ Кито ЛДУ Кито емблема 2:2 Барселона СК емблема Барселона СК
20.03
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 2:0 Делфин емблема Делфин
20.03
Мушук Руна Мушук Руна емблема 0:0 Макара емблема Макара
20.03
Текнико У. Текнико У. емблема 0:0 Олмедо емблема Олмедо
Кръг 4
14.03
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 2:0 Оренсе емблема Оренсе
14.03
9 де Октубре <strong>9 де Октубре</strong> емблема 2:0 Олмедо емблема Олмедо
14.03
Мушук Руна <strong>Мушук Руна</strong> емблема 4:2 Манта ФК емблема Манта ФК
14.03
Аукас Аукас емблема 3:4 <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема Инд. дел Вале
13.03
Делфин Делфин емблема 1:1 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
13.03
У. Католика У. Католика емблема 1:1 Текнико У. емблема Текнико У.
13.03
Деп. Куенка Деп. Куенка емблема 2:2 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
12.03
Макара Макара емблема 1:1 Емелек емблема Емелек
Кръг 3
09.03
Текнико У. Текнико У. емблема 0:0 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
07.03
Гуаякил Сити Гуаякил Сити емблема 0:3 <strong>Барселона СК</strong> емблема Барселона СК
07.03
Манта ФК <strong>Манта ФК</strong> емблема 1:0 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
07.03
Олмедо Олмедо емблема 0:2 <strong>Макара</strong> емблема Макара
07.03
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 1:0 Делфин емблема Делфин
06.03
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 2:1 У. Католика емблема У. Католика
06.03
Оренсе Оренсе емблема 2:2 Аукас емблема Аукас
06.03
Инд. дел Вале <strong>Инд. дел Вале</strong> емблема 2:0 Мушук Руна емблема Мушук Руна
Кръг 2
02.03
Делфин Делфин емблема 1:1 Оренсе емблема Оренсе
28.02
Барселона СК <strong>Барселона СК</strong> емблема 3:0 Текнико У. емблема Текнико У.
28.02
Олмедо Олмедо емблема 0:0 ЛДУ Кито емблема ЛДУ Кито
28.02
9 де Октубре 9 де Октубре емблема 1:2 <strong>Мушук Руна</strong> емблема Мушук Руна
28.02
Аукас Аукас емблема 2:3 <strong>Емелек</strong> емблема Емелек
27.02
Макара <strong>Макара</strong> емблема 3:1 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
27.02
У. Католика У. Католика емблема 3:3 Манта ФК емблема Манта ФК
27.02
Деп. Куенка <strong>Деп. Куенка</strong> емблема 3:0 Гуаякил Сити емблема Гуаякил Сити
Кръг 1
21.02
Емелек <strong>Емелек</strong> емблема 4:1 Деп. Куенка емблема Деп. Куенка
21.02
Текнико У. Текнико У. емблема 0:1 <strong>Делфин</strong> емблема Делфин
21.02
Оренсе <strong>Оренсе</strong> емблема 2:0 Инд. дел Вале емблема Инд. дел Вале
21.02
Манта ФК Манта ФК емблема 2:3 <strong>Барселона СК</strong> емблема Барселона СК
20.02
Гуаякил Сити <strong>Гуаякил Сити</strong> емблема 3:1 Макара емблема Макара
20.02
Мушук Руна Мушук Руна емблема 1:3 <strong>Аукас</strong> емблема Аукас
20.02
ЛДУ Кито <strong>ЛДУ Кито</strong> емблема 4:2 9 де Октубре емблема 9 де Октубре
19.02
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:0 Олмедо емблема Олмедо
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света