Класиране Дания Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Мидтиланд1228912237
2Копенхаген1225741269
3Олборг1121632189
4Рандерс12216331613
5Силкеборг12184621713
6Брьондби12153631717
7Одензе12143541918
8Нордселанд12144261722
9Виборг12122641519
10Орхус1112335916
11Сьонерюск129237617
12Вейле1220210932

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Мидтиланд615501153
2Олборг512401102
3Силкеборг611321105
4Брьондби61132196
5Копенхаген6923196
6Рандерс6923177
7Одензе68222128
8Орхус6822278
9Нордселанд682221011
10Сьонерюск6822257
11Виборг6512379
12Вейле62024514

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Копенхаген616510173
2Мидтиланд61341184
3Рандерс61240296
4Олборг6923187
5Силкеборг6714178
6Виборг67141810
7Одензе66132710
8Нордселанд66204711
9Брьондби64042811
10Орхус5411328
11Сьонерюск61015110
12Вейле60006418

Дания Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
18.10
Орхус Орхус емблема - Олборг емблема Олборг
2.63 | 3.40 | 2.63
Кръг 13
22.10
Вейле Вейле емблема - Нордселанд емблема Нордселанд
3.10 | 3.75 | 2.10
24.10
Брьондби Брьондби емблема - Копенхаген емблема Копенхаген
3.30 | 3.80 | 2.10
24.10
Силкеборг Силкеборг емблема - Одензе емблема Одензе
2.24 | 3.70 | 3.10
24.10
Рандерс Рандерс емблема - Орхус емблема Орхус
2.29 | 3.40 | 3.20
24.10
Мидтиланд Мидтиланд емблема - Сьонерюск емблема Сьонерюск
1.37 | 4.90 | 8.80

Дания Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
17.10
Сьонерюск Сьонерюск емблема 1:1 Копенхаген емблема Копенхаген
17.10
Брьондби <strong>Брьондби</strong> емблема 3:2 Вейле емблема Вейле
17.10
Одензе Одензе емблема 1:2 <strong>Рандерс</strong> емблема Рандерс
17.10
Нордселанд Нордселанд емблема 2:2 Мидтиланд емблема Мидтиланд
15.10
Виборг Виборг емблема 1:1 Силкеборг емблема Силкеборг
Кръг 11
03.10
Копенхаген Копенхаген емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
03.10
Рандерс Рандерс емблема 1:1 Брьондби емблема Брьондби
03.10
Мидтиланд <strong>Мидтиланд</strong> емблема 4:0 Орхус емблема Орхус
03.10
Олборг <strong>Олборг</strong> емблема 4:0 Сьонерюск емблема Сьонерюск
03.10
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 4:1 Нордселанд емблема Нордселанд
01.10
Одензе <strong>Одензе</strong> емблема 6:0 Вейле емблема Вейле
Кръг 10
27.09
Орхус <strong>Орхус</strong> емблема 1:0 Сьонерюск емблема Сьонерюск
26.09
Вейле Вейле емблема 2:4 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
26.09
Брьондби <strong>Брьондби</strong> емблема 2:1 Олборг емблема Олборг
26.09
Нордселанд Нордселанд емблема 1:5 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
26.09
Мидтиланд <strong>Мидтиланд</strong> емблема 1:0 Рандерс емблема Рандерс
26.09
Виборг Виборг емблема 1:1 Одензе емблема Одензе
Кръг 9
20.09
Силкеборг Силкеборг емблема 0:2 <strong>Орхус</strong> емблема Орхус
19.09
Копенхаген Копенхаген емблема 0:1 <strong>Мидтиланд</strong> емблема Мидтиланд
19.09
Сьонерюск <strong>Сьонерюск</strong> емблема 1:0 Брьондби емблема Брьондби
19.09
Вейле Вейле емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
19.09
Рандерс <strong>Рандерс</strong> емблема 3:2 Нордселанд емблема Нордселанд
17.09
Олборг <strong>Олборг</strong> емблема 2:0 Одензе емблема Одензе
Кръг 8
13.09
Одензе <strong>Одензе</strong> емблема 2:1 Сьонерюск емблема Сьонерюск
12.09
Орхус <strong>Орхус</strong> емблема 1:0 Вейле емблема Вейле
12.09
Рандерс Рандерс емблема 0:2 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
12.09
Виборг Виборг емблема 2:3 <strong>Олборг</strong> емблема Олборг
10.09
Брьондби Брьондби емблема 1:1 Силкеборг емблема Силкеборг
10.09
Мидтиланд <strong>Мидтиланд</strong> емблема 2:0 Нордселанд емблема Нордселанд
Кръг 7
29.08
Брьондби <strong>Брьондби</strong> емблема 2:0 Мидтиланд емблема Мидтиланд
29.08
Орхус Орхус емблема 2:2 Одензе емблема Одензе
29.08
Вейле Вейле емблема 0:4 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
29.08
Сьонерюск Сьонерюск емблема 2:2 Виборг емблема Виборг
29.08
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:1 Рандерс емблема Рандерс
27.08
Олборг <strong>Олборг</strong> емблема 2:1 Нордселанд емблема Нордселанд
Кръг 6
23.08
Нордселанд <strong>Нордселанд</strong> емблема 3:1 Вейле емблема Вейле
22.08
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 2:0 Орхус емблема Орхус
22.08
Копенхаген <strong>Копенхаген</strong> емблема 2:0 Сьонерюск емблема Сьонерюск
22.08
Рандерс Рандерс емблема 1:1 Олборг емблема Олборг
21.08
Одензе Одензе емблема 2:2 Брьондби емблема Брьондби
20.08
Мидтиланд <strong>Мидтиланд</strong> емблема 3:0 Силкеборг емблема Силкеборг
Кръг 5
16.08
Вейле Вейле емблема 0:1 <strong>Олборг</strong> емблема Олборг
15.08
Орхус Орхус емблема 1:3 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
15.08
Одензе Одензе емблема 1:1 Силкеборг емблема Силкеборг
13.08
Брьондби Брьондби емблема 0:1 <strong>Нордселанд</strong> емблема Нордселанд
13.08
Виборг Виборг емблема 1:2 <strong>Рандерс</strong> емблема Рандерс
13.08
Сьонерюск Сьонерюск емблема 0:2 <strong>Мидтиланд</strong> емблема Мидтиланд
Кръг 4
09.08
Нордселанд <strong>Нордселанд</strong> емблема 3:1 Одензе емблема Одензе
08.08
Олборг <strong>Олборг</strong> емблема 2:0 Орхус емблема Орхус
08.08
Копенхаген <strong>Копенхаген</strong> емблема 4:2 Брьондби емблема Брьондби
08.08
Рандерс <strong>Рандерс</strong> емблема 1:0 Сьонерюск емблема Сьонерюск
06.08
Мидтиланд <strong>Мидтиланд</strong> емблема 4:1 Вейле емблема Вейле
06.08
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 4:1 Виборг емблема Виборг
Кръг 3
02.08
Сьонерюск Сьонерюск емблема 0:2 <strong>Нордселанд</strong> емблема Нордселанд
01.08
Одензе Одензе емблема 0:2 <strong>Копенхаген</strong> емблема Копенхаген
01.08
Вейле Вейле емблема 2:2 Брьондби емблема Брьондби
01.08
Орхус Орхус емблема 1:2 <strong>Рандерс</strong> емблема Рандерс
01.08
Силкеборг Силкеборг емблема 0:0 Олборг емблема Олборг
31.07
Виборг Виборг емблема 0:2 <strong>Мидтиланд</strong> емблема Мидтиланд
Кръг 2
26.07
Сьонерюск <strong>Сьонерюск</strong> емблема 1:0 Вейле емблема Вейле
25.07
Брьондби Брьондби емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
25.07
Копенхаген Копенхаген емблема 0:0 Силкеборг емблема Силкеборг
25.07
Нордселанд Нордселанд емблема 0:0 Орхус емблема Орхус
25.07
Рандерс Рандерс емблема 1:1 Одензе емблема Одензе
24.07
Олборг Олборг емблема 0:1 <strong>Мидтиланд</strong> емблема Мидтиланд
Кръг 1
19.07
Силкеборг Силкеборг емблема 0:0 Сьонерюск емблема Сьонерюск
18.07
Орхус Орхус емблема 1:1 Брьондби емблема Брьондби
18.07
Копенхаген Копенхаген емблема 2:2 Олборг емблема Олборг
18.07
Нордселанд Нордселанд емблема 1:2 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
18.07
Вейле Вейле емблема 0:2 <strong>Рандерс</strong> емблема Рандерс
16.07
Мидтиланд Мидтиланд емблема 1:2 <strong>Одензе</strong> емблема Одензе
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света