Класиране Дания 1. Дивизия

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Виборг225617504514
2Силкеборг224916155319
3Есберг224815343320
4Хелзингор223611383127
5Фредерика22329582927
6ХБ Кьож22308682325
7Фремад Амагер222884104029
8Хобро222466103040
9Хвидорве222372132338
10Вендисел221644141940
11Колдинг ИФ221428121940
12Скиве221435141945

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Виборг13371210358
2Силкеборг12311011309
3Есберг12247321710
4Хелзингор12227141811
5Фремад Амагер13195442813
6Фредерика13195441614
7Вендисел13175261412
8Хобро12144261823
9ХБ Кьож13133461018
10Хвидорве12103181220
11Колдинг ИФ12102461424
12Скиве13102471026

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Есберг13289132016
2Виборг1226750198
3Силкеборг13258142911
4ХБ Кьож12185341514
5Хвидорве13175261520
6Хелзингор13175261621
7Фредерика12165161720
8Фремад Амагер12134171519
9Хобро13112561320
10Скиве12113271321
11Колдинг ИФ138157920
12Вендисел123039732

Дания 1. Дивизия Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 4
23.04
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема - Вендисел емблема Вендисел
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Силкеборг Силкеборг емблема - Виборг емблема Виборг
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Хелзингор Хелзингор емблема - Есберг емблема Есберг
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема - Фредерика емблема Фредерика
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Хобро Хобро емблема - Хвидорве емблема Хвидорве
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема - Скиве емблема Скиве
0.00 | 0.00 | 0.00

Дания 1. Дивизия Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 3
18.04
Фредерика <strong>Фредерика</strong> емблема 2:0 Хелзингор емблема Хелзингор
17.04
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 0:0 Хобро емблема Хобро
17.04
Вендисел <strong>Вендисел</strong> емблема 1:0 Хвидорве емблема Хвидорве
17.04
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:3 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
16.04
Скиве <strong>Скиве</strong> емблема 2:1 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
16.04
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 4:0 Есберг емблема Есберг
Кръг 2
11.04
Вендисел Вендисел емблема 1:1 Скиве емблема Скиве
10.04
Есберг Есберг емблема 1:1 Силкеборг емблема Силкеборг
10.04
Хвидорве <strong>Хвидорве</strong> емблема 3:0 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
10.04
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 4:1 Фредерика емблема Фредерика
09.04
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 3:1 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
09.04
Хобро Хобро емблема 1:2 <strong>Колдинг ИФ</strong> емблема Колдинг ИФ
Кръг 1
05.04
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:0 Хелзингор емблема Хелзингор
05.04
Фредерика Фредерика емблема 1:3 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
04.04
Скиве <strong>Скиве</strong> емблема 1:0 Хобро емблема Хобро
04.04
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 1:1 Хвидорве емблема Хвидорве
04.04
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
03.04
Фремад Амагер <strong>Фремад Амагер</strong> емблема 3:0 Вендисел емблема Вендисел
Кръг 22
19.03
Фредерика Фредерика емблема 1:1 Вендисел емблема Вендисел
19.03
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 0:1 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
19.03
Хвидорве Хвидорве емблема 0:0 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
19.03
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 1:0 Хобро емблема Хобро
19.03
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:0 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
19.03
Скиве Скиве емблема 0:0 Хелзингор емблема Хелзингор
Кръг 21
14.03
Вендисел Вендисел емблема 0:1 <strong>Скиве</strong> емблема Скиве
14.03
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 1:2 <strong>Фредерика</strong> емблема Фредерика
13.03
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 1:1 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
13.03
Хобро Хобро емблема 0:3 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
13.03
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 2:0 Есберг емблема Есберг
12.03
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 2:0 Хвидорве емблема Хвидорве
Кръг 20
07.03
Вендисел Вендисел емблема 1:2 <strong>Хелзингор</strong> емблема Хелзингор
07.03
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:0 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
06.03
Хвидорве <strong>Хвидорве</strong> емблема 2:0 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
06.03
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 2:0 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
05.03
Фредерика Фредерика емблема 1:1 Хобро емблема Хобро
05.03
Скиве Скиве емблема 0:3 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
Кръг 19
28.02
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 2:2 Хобро емблема Хобро
28.02
ХБ Кьож <strong>ХБ Кьож</strong> емблема 3:0 Вендисел емблема Вендисел
27.02
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 2:4 <strong>Скиве</strong> емблема Скиве
26.02
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 1:0 Фредерика емблема Фредерика
26.02
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 1:0 Хвидорве емблема Хвидорве
25.02
Есберг Есберг емблема 1:2 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
Кръг 18
21.02
Вендисел Вендисел емблема 0:1 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
21.02
Фредерика Фредерика емблема 0:1 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
20.02
Хвидорве Хвидорве емблема 1:2 <strong>Фремад Амагер</strong> емблема Фремад Амагер
20.02
Хобро Хобро емблема 0:1 <strong>Хелзингор</strong> емблема Хелзингор
19.02
Скиве Скиве емблема 1:3 <strong>ХБ Кьож</strong> емблема ХБ Кьож
18.02
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 3:0 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
Кръг 17
14.02
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:0 Хвидорве емблема Хвидорве
14.02
Фремад Амагер <strong>Фремад Амагер</strong> емблема 4:0 Скиве емблема Скиве
13.02
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 1:1 Хобро емблема Хобро
13.02
Есберг Есберг емблема 0:0 Вендисел емблема Вендисел
12.02
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 4:0 Фредерика емблема Фредерика
12.02
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 0:2 <strong>Хелзингор</strong> емблема Хелзингор
Кръг 16
20.12
Вендисел <strong>Вендисел</strong> емблема 2:0 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
20.12
Хвидорве Хвидорве емблема 0:1 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
19.12
Фредерика Фредерика емблема 1:1 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
18.12
Хелзингор Хелзингор емблема 0:1 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
18.12
Скиве Скиве емблема 0:4 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
18.12
Хобро Хобро емблема 1:1 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
Кръг 15
13.12
Хелзингор Хелзингор емблема 1:2 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
13.12
Хобро <strong>Хобро</strong> емблема 3:1 Вендисел емблема Вендисел
12.12
Хвидорве Хвидорве емблема 1:2 <strong>Скиве</strong> емблема Скиве
12.12
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:0 Фредерика емблема Фредерика
11.12
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 1:1 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
11.12
Виборг Виборг емблема 1:1 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
Кръг 11
09.12
Вендисел Вендисел емблема 1:2 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
Кръг 14
06.12
Вендисел <strong>Вендисел</strong> емблема 2:1 Силкеборг емблема Силкеборг
06.12
Фредерика Фредерика емблема 0:1 <strong>Хвидорве</strong> емблема Хвидорве
05.12
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
04.12
ХБ Кьож <strong>ХБ Кьож</strong> емблема 2:1 Хелзингор емблема Хелзингор
04.12
Скиве Скиве емблема 2:2 Хобро емблема Хобро
03.12
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 2:0 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
Кръг 13
29.11
Хобро Хобро емблема 3:4 <strong>Хвидорве</strong> емблема Хвидорве
28.11
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:2 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
28.11
Скиве Скиве емблема 0:4 <strong>Фредерика</strong> емблема Фредерика
27.11
Колдинг ИФ <strong>Колдинг ИФ</strong> емблема 3:2 Вендисел емблема Вендисел
27.11
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 2:1 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
26.11
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 1:0 Силкеборг емблема Силкеборг
Кръг 12
22.11
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 2:1 Скиве емблема Скиве
22.11
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 0:1 <strong>ХБ Кьож</strong> емблема ХБ Кьож
21.11
Силкеборг Силкеборг емблема 3:3 Хелзингор емблема Хелзингор
21.11
Хвидорве <strong>Хвидорве</strong> емблема 2:0 Вендисел емблема Вендисел
20.11
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 1:2 <strong>Фредерика</strong> емблема Фредерика
20.11
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 2:1 Хобро емблема Хобро
Кръг 11
08.11
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:1 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
07.11
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 0:0 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
07.11
Скиве Скиве емблема 2:3 <strong>Хвидорве</strong> емблема Хвидорве
06.11
Фредерика Фредерика емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
05.11
Хелзингор Хелзингор емблема 0:1 <strong>Хобро</strong> емблема Хобро
Кръг 10
01.11
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 4:1 Вендисел емблема Вендисел
01.11
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:0 Скиве емблема Скиве
31.10
Хобро Хобро емблема 0:4 <strong>Фремад Амагер</strong> емблема Фремад Амагер
31.10
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 3:1 Фредерика емблема Фредерика
30.10
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 1:1 Хвидорве емблема Хвидорве
30.10
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 3:0 Хелзингор емблема Хелзингор
Кръг 9
25.10
Хвидорве Хвидорве емблема 1:2 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
25.10
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 0:3 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
24.10
Хелзингор Хелзингор емблема 0:0 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
24.10
Вендисел Вендисел емблема 0:1 <strong>ХБ Кьож</strong> емблема ХБ Кьож
24.10
Фредерика <strong>Фредерика</strong> емблема 2:1 Скиве емблема Скиве
24.10
Хобро Хобро емблема 1:2 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
Кръг 8
22.10
Силкеборг Силкеборг емблема 1:2 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
21.10
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:1 <strong>Фредерика</strong> емблема Фредерика
21.10
Фремад Амагер <strong>Фремад Амагер</strong> емблема 5:1 Хелзингор емблема Хелзингор
21.10
Скиве Скиве емблема 1:1 Вендисел емблема Вендисел
20.10
Есберг Есберг емблема 0:2 <strong>Хвидорве</strong> емблема Хвидорве
20.10
Колдинг ИФ <strong>Колдинг ИФ</strong> емблема 2:1 Хобро емблема Хобро
Кръг 7
18.10
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 2:1 Скиве емблема Скиве
18.10
Вендисел Вендисел емблема 1:1 Фредерика емблема Фредерика
17.10
Хобро <strong>Хобро</strong> емблема 3:1 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
17.10
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 1:1 Есберг емблема Есберг
16.10
Хвидорве Хвидорве емблема 1:5 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
16.10
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 3:1 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
Кръг 6
04.10
Вендисел Вендисел емблема 1:2 <strong>Хвидорве</strong> емблема Хвидорве
04.10
Фредерика Фредерика емблема 1:2 <strong>Хелзингор</strong> емблема Хелзингор
03.10
Есберг Есберг емблема 2:2 Виборг емблема Виборг
03.10
Скиве Скиве емблема 1:1 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
03.10
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 4:2 Хобро емблема Хобро
03.10
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:3 <strong>Фремад Амагер</strong> емблема Фремад Амагер
Кръг 5
01.10
Хвидорве Хвидорве емблема 0:3 <strong>Фредерика</strong> емблема Фредерика
30.09
Хелзингор Хелзингор емблема 0:2 <strong>ХБ Кьож</strong> емблема ХБ Кьож
30.09
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 0:4 <strong>Силкеборг</strong> емблема Силкеборг
30.09
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 3:1 Вендисел емблема Вендисел
29.09
Фремад Амагер Фремад Амагер емблема 2:3 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
29.09
Хобро <strong>Хобро</strong> емблема 2:1 Скиве емблема Скиве
Кръг 4
27.09
Фредерика <strong>Фредерика</strong> емблема 1:0 Силкеборг емблема Силкеборг
27.09
ХБ Кьож ХБ Кьож емблема 0:3 <strong>Виборг</strong> емблема Виборг
26.09
Скиве Скиве емблема 0:2 <strong>Фремад Амагер</strong> емблема Фремад Амагер
25.09
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 2:1 Хелзингор емблема Хелзингор
25.09
Хвидорве Хвидорве емблема 1:2 <strong>Хобро</strong> емблема Хобро
25.09
Вендисел <strong>Вендисел</strong> емблема 1:0 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
Кръг 3
20.09
Хобро <strong>Хобро</strong> емблема 3:2 Фредерика емблема Фредерика
20.09
Фремад Амагер <strong>Фремад Амагер</strong> емблема 4:0 Хвидорве емблема Хвидорве
19.09
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 3:1 Скиве емблема Скиве
19.09
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 3:1 Есберг емблема Есберг
19.09
Колдинг ИФ Колдинг ИФ емблема 2:4 <strong>ХБ Кьож</strong> емблема ХБ Кьож
18.09
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 3:0 Вендисел емблема Вендисел
Кръг 2
17.09
Фредерика <strong>Фредерика</strong> емблема 3:1 Фремад Амагер емблема Фремад Амагер
16.09
Есберг <strong>Есберг</strong> емблема 1:0 ХБ Кьож емблема ХБ Кьож
16.09
Виборг <strong>Виборг</strong> емблема 4:2 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
16.09
Силкеборг <strong>Силкеборг</strong> емблема 2:0 Скиве емблема Скиве
15.09
Вендисел <strong>Вендисел</strong> емблема 3:0 Хобро емблема Хобро
15.09
Хвидорве Хвидорве емблема 0:3 <strong>Хелзингор</strong> емблема Хелзингор
Кръг 1
13.09
Фредерика <strong>Фредерика</strong> емблема 2:1 Колдинг ИФ емблема Колдинг ИФ
12.09
Фремад Амагер <strong>Фремад Амагер</strong> емблема 6:0 Вендисел емблема Вендисел
12.09
Скиве Скиве емблема 0:2 <strong>Есберг</strong> емблема Есберг
11.09
Хелзингор <strong>Хелзингор</strong> емблема 4:2 Силкеборг емблема Силкеборг
11.09
ХБ Кьож <strong>ХБ Кьож</strong> емблема 2:1 Хвидорве емблема Хвидорве
10.09
Хобро Хобро емблема 1:1 Виборг емблема Виборг
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света