Класиране Чехия Дивизия 2

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бърно11268212411
2Спарта Прага Б11217042314
3Лишен11216321811
4Дукла Прага11206231913
5Простейов11196141315
6Варнсдорф11185332116
7Влашим11175242216
8Мас Таборско11165151112
9Вишков11144252014
10Ихлава11144251115
11Опава11133441114
12Усти над Лабем11133441216
13Прибрам11123351419
14Жижков1182271218
15Хрудим118227817
16Тринец117218927

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Варнсдорф615501168
2Бърно614420147
3Спарта Прага Б612402157
4Простейов612402106
5Влашим510311124
6Лишен51031195
7Дукла Прага59302117
8Мас Таборско6930365
9Усти над Лабем68222912
10Вишков5721285
11Опава5714065
12Ихлава5721255
13Тринец6721379
14Жижков5512257
15Хрудим5411334
16Прибрам64114511

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Бърно512401104
2Лишен61132196
3Дукла Прага61132186
4Спарта Прага Б5930287
5Прибрам5822198
6Вишков67213129
7Мас Таборско5721257
8Влашим672131012
9Ихлава67213610
10Простейов5721239
11Опава6620459
12Усти над Лабем5512234
13Хрудим64114513
14Варнсдорф5303258
15Жижков63105711
16Тринец50005218

Чехия Дивизия 2 Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 12
22.10
Ихлава Ихлава емблема - Спарта Прага Б емблема Спарта Прага Б
2.40 | 3.07 | 2.39
23.10
Тринец Тринец емблема - Бърно емблема Бърно
4.78 | 3.48 | 1.51
23.10
Дукла Прага Дукла Прага емблема - Усти над Лабем емблема Усти над Лабем
1.48 | 3.51 | 4.96
23.10
Хрудим Хрудим емблема - Прибрам емблема Прибрам
2.58 | 2.90 | 2.33
23.10
Влашим Влашим емблема - Вишков емблема Вишков
1.62 | 3.32 | 4.13
23.10
Опава Опава емблема - Жижков емблема Жижков
1.79 | 3.13 | 3.56
23.10
Лишен Лишен емблема - Варнсдорф емблема Варнсдорф
1.78 | 3.13 | 3.58
24.10
Мас Таборско Мас Таборско емблема - Простейов емблема Простейов
2.33 | 3.05 | 3.00

Чехия Дивизия 2 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 11
17.10
Варнсдорф Варнсдорф емблема 1:3 <strong>Дукла Прага</strong> емблема Дукла Прага
17.10
Мас Таборско Мас Таборско емблема 0:2 <strong>Лишен</strong> емблема Лишен
17.10
Спарта Прага Б <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема 4:0 Тринец емблема Тринец
17.10
Жижков Жижков емблема 1:2 <strong>Хрудим</strong> емблема Хрудим
16.10
Прибрам <strong>Прибрам</strong> емблема 2:0 Опава емблема Опава
16.10
Простейов <strong>Простейов</strong> емблема 2:1 Ихлава емблема Ихлава
15.10
Усти над Лабем <strong>Усти над Лабем</strong> емблема 2:1 Влашим емблема Влашим
15.10
Бърно Бърно емблема 2:2 Вишков емблема Вишков
Кръг 10
03.10
Влашим Влашим емблема 1:1 Прибрам емблема Прибрам
02.10
Опава Опава емблема 1:1 Лишен емблема Лишен
02.10
Вишков <strong>Вишков</strong> емблема 1:0 Усти над Лабем емблема Усти над Лабем
02.10
Тринец <strong>Тринец</strong> емблема 1:0 Жижков емблема Жижков
02.10
Хрудим Хрудим емблема 0:0 Варнсдорф емблема Варнсдорф
01.10
Ихлава <strong>Ихлава</strong> емблема 3:1 Мас Таборско емблема Мас Таборско
01.10
Бърно <strong>Бърно</strong> емблема 2:1 Спарта Прага Б емблема Спарта Прага Б
01.10
Дукла Прага Дукла Прага емблема 0:1 <strong>Простейов</strong> емблема Простейов
Кръг 9
26.09
Варнсдорф <strong>Варнсдорф</strong> емблема 5:1 Тринец емблема Тринец
26.09
Мас Таборско <strong>Мас Таборско</strong> емблема 1:0 Хрудим емблема Хрудим
26.09
Простейов Простейов емблема 0:1 <strong>Опава</strong> емблема Опава
26.09
Спарта Прага Б Спарта Прага Б емблема 2:3 <strong>Влашим</strong> емблема Влашим
25.09
Прибрам Прибрам емблема 1:4 <strong>Вишков</strong> емблема Вишков
25.09
Лишен <strong>Лишен</strong> емблема 2:1 Ихлава емблема Ихлава
24.09
Усти над Лабем Усти над Лабем емблема 1:6 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
24.09
Жижков Жижков емблема 1:1 Дукла Прага емблема Дукла Прага
Кръг 8
19.09
Бърно <strong>Бърно</strong> емблема 2:1 Жижков емблема Жижков
18.09
Опава Опава емблема 0:0 Мас Таборско емблема Мас Таборско
18.09
Вишков Вишков емблема 2:3 <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема Спарта Прага Б
18.09
Тринец Тринец емблема 1:1 Ихлава емблема Ихлава
18.09
Хрудим Хрудим емблема 0:2 <strong>Лишен</strong> емблема Лишен
17.09
Усти над Лабем <strong>Усти над Лабем</strong> емблема 2:0 Варнсдорф емблема Варнсдорф
17.09
Влашим Влашим емблема 0:1 <strong>Простейов</strong> емблема Простейов
17.09
Дукла Прага Дукла Прага емблема 2:3 <strong>Прибрам</strong> емблема Прибрам
Кръг 7
12.09
Варнсдорф <strong>Варнсдорф</strong> емблема 3:1 Влашим емблема Влашим
12.09
Мас Таборско <strong>Мас Таборско</strong> емблема 3:0 Тринец емблема Тринец
12.09
Спарта Прага Б <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема 1:0 Усти над Лабем емблема Усти над Лабем
12.09
Жижков Жижков емблема 1:4 <strong>Вишков</strong> емблема Вишков
11.09
Простейов <strong>Простейов</strong> емблема 2:0 Хрудим емблема Хрудим
10.09
Ихлава Ихлава емблема 0:2 <strong>Опава</strong> емблема Опава
10.09
Прибрам Прибрам емблема 0:1 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
10.09
Лишен <strong>Лишен</strong> емблема 3:0 Дукла Прага емблема Дукла Прага
Кръг 6
29.08
Бърно Бърно емблема 2:2 Варнсдорф емблема Варнсдорф
29.08
Влашим <strong>Влашим</strong> емблема 3:0 Жижков емблема Жижков
29.08
Спарта Прага Б <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема 4:1 Мас Таборско емблема Мас Таборско
28.08
Вишков <strong>Вишков</strong> емблема 4:0 Простейов емблема Простейов
28.08
Тринец Тринец емблема 0:2 <strong>Лишен</strong> емблема Лишен
28.08
Хрудим Хрудим емблема 0:1 <strong>Ихлава</strong> емблема Ихлава
27.08
Усти над Лабем Усти над Лабем емблема 2:2 Прибрам емблема Прибрам
27.08
Дукла Прага <strong>Дукла Прага</strong> емблема 3:1 Опава емблема Опава
Кръг 5
22.08
Варнсдорф <strong>Варнсдорф</strong> емблема 2:1 Вишков емблема Вишков
22.08
Мас Таборско Мас Таборско емблема 0:1 <strong>Дукла Прага</strong> емблема Дукла Прага
22.08
Жижков Жижков емблема 0:0 Усти над Лабем емблема Усти над Лабем
22.08
Лишен Лишен емблема 1:2 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
21.08
Прибрам Прибрам емблема 0:2 <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема Спарта Прага Б
21.08
Опава Опава емблема 1:1 Хрудим емблема Хрудим
21.08
Простейов <strong>Простейов</strong> емблема 3:1 Тринец емблема Тринец
20.08
Ихлава Ихлава емблема 0:1 <strong>Влашим</strong> емблема Влашим
Кръг 4
17.08
Тринец <strong>Тринец</strong> емблема 2:0 Опава емблема Опава
15.08
Бърно <strong>Бърно</strong> емблема 4:0 Ихлава емблема Ихлава
15.08
Влашим <strong>Влашим</strong> емблема 4:1 Лишен емблема Лишен
15.08
Спарта Прага Б Спарта Прага Б емблема 0:3 <strong>Жижков</strong> емблема Жижков
14.08
Прибрам Прибрам емблема 2:2 Варнсдорф емблема Варнсдорф
14.08
Вишков Вишков емблема 0:1 <strong>Мас Таборско</strong> емблема Мас Таборско
14.08
Дукла Прага <strong>Дукла Прага</strong> емблема 4:1 Хрудим емблема Хрудим
13.08
Усти над Лабем Усти над Лабем емблема 1:1 Простейов емблема Простейов
Кръг 3
08.08
Варнсдорф <strong>Варнсдорф</strong> емблема 3:1 Спарта Прага Б емблема Спарта Прага Б
08.08
Мас Таборско <strong>Мас Таборско</strong> емблема 2:1 Влашим емблема Влашим
08.08
Жижков <strong>Жижков</strong> емблема 2:0 Прибрам емблема Прибрам
07.08
Опава <strong>Опава</strong> емблема 1:0 Вишков емблема Вишков
07.08
Лишен Лишен емблема 0:0 Усти над Лабем емблема Усти над Лабем
07.08
Простейов <strong>Простейов</strong> емблема 2:0 Бърно емблема Бърно
07.08
Хрудим <strong>Хрудим</strong> емблема 3:0 Тринец емблема Тринец
06.08
Ихлава Ихлава емблема 0:0 Дукла Прага емблема Дукла Прага
Кръг 2
01.08
Бърно <strong>Бърно</strong> емблема 2:1 Опава емблема Опава
01.08
Варнсдорф <strong>Варнсдорф</strong> емблема 2:1 Жижков емблема Жижков
01.08
Влашим <strong>Влашим</strong> емблема 4:1 Хрудим емблема Хрудим
01.08
Спарта Прага Б <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема 4:0 Простейов емблема Простейов
31.07
Прибрам Прибрам емблема 0:2 <strong>Мас Таборско</strong> емблема Мас Таборско
31.07
Вишков Вишков емблема 1:1 Лишен емблема Лишен
31.07
Тринец Тринец емблема 1:3 <strong>Дукла Прага</strong> емблема Дукла Прага
30.07
Усти над Лабем Усти над Лабем емблема 1:2 <strong>Ихлава</strong> емблема Ихлава
Кръг 1
24.07
Дукла Прага <strong>Дукла Прага</strong> емблема 2:1 Вишков емблема Вишков
24.07
Опава Опава емблема 3:3 Влашим емблема Влашим
24.07
Лишен <strong>Лишен</strong> емблема 3:2 Жижков емблема Жижков
24.07
Простейов Простейов емблема 1:3 <strong>Прибрам</strong> емблема Прибрам
24.07
Тринец Тринец емблема 2:3 <strong>Усти над Лабем</strong> емблема Усти над Лабем
24.07
Хрудим Хрудим емблема 0:1 <strong>Спарта Прага Б</strong> емблема Спарта Прага Б
23.07
Ихлава <strong>Ихлава</strong> емблема 2:1 Варнсдорф емблема Варнсдорф
23.07
Мас Таборско Мас Таборско емблема 0:1 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света