Класиране Чехия Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Славия Прага277122507315
2Спарта Прага265417365529
3Яблонец275316564529
4Словачко275015574727
5Пилзен264513674529
6Слован274312783724
7Пардубице2741125102935
8Баник273810893726
9Сигма Оломуц273891173327
10Бохемианс273481092929
11Карвина273389103139
12Ческе Будейовице2731710102738
13Злин272985142637
14Млада Болеслав272769123443
15Теплице272466152957
16Бърно272048152241
17Прибрам271738161854
18Опава271536181654

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Славия Прага13371210355
2Пилзен143110133011
3Яблонец133110122313
4Спарта Прага13289133016
5Слован14267522310
6Пардубице13257421913
7Словачко13247332310
8Бохемианс14246621912
9Баник13226432010
10Сигма Оломуц14205542014
11Млада Болеслав14174552021
12Карвина14153651620
13Ческе Будейовице13154361019
14Злин14144281623
15Теплице13133461321
16Опава1310247821
17Прибрам13102471125
18Бърно147149924

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Славия Прага143410403810
2Спарта Прага13268232513
3Словачко14268242417
4Яблонец14226442216
5Сигма Оломуц13184631313
6Карвина13185351519
7Слован13175261414
8Баник14164461716
9Ческе Будейовице14163741719
10Пардубице14165181022
11Злин13154361014
12Пилзен12143541518
13Бърно13133461317
14Теплице14113291636
15Бохемианс13102471017
16Млада Болеслав13102471422
17Прибрам147149729
18Опава1451211833

Чехия Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 28
20.04
Баник Баник емблема - Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
2.10 | 3.25 | 3.40
20.04
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема - Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
2.90 | 3.05 | 2.45
20.04
Яблонец Яблонец емблема - Карвина емблема Карвина
1.53 | 4.05 | 5.50
21.04
Опава Опава емблема - Слован емблема Слован
5.25 | 3.75 | 1.61
21.04
Словачко Словачко емблема - Бърно емблема Бърно
1.59 | 3.75 | 5.25
21.04
Теплице Теплице емблема - Пилзен емблема Пилзен
6.00 | 4.45 | 1.43
21.04
Прибрам Прибрам емблема - Бохемианс емблема Бохемианс
3.60 | 3.30 | 2.00
21.04
Пардубице Пардубице емблема - Спарта Прага емблема Спарта Прага
5.75 | 3.90 | 1.54
21.04
Славия Прага Славия Прага емблема - Злин емблема Злин
1.11 | 7.00 | 16.00

Чехия Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 27
18.04
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 1:0 Словачко емблема Словачко
18.04
Слован Слован емблема 0:1 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
18.04
Злин Злин емблема 0:1 <strong>Прибрам</strong> емблема Прибрам
18.04
Бърно Бърно емблема 1:2 <strong>Пардубице</strong> емблема Пардубице
17.04
Пилзен Пилзен емблема 1:1 Яблонец емблема Яблонец
17.04
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 1:1 Теплице емблема Теплице
17.04
Карвина <strong>Карвина</strong> емблема 3:0 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
17.04
Млада Болеслав <strong>Млада Болеслав</strong> емблема 2:0 Опава емблема Опава
16.04
Бохемианс Бохемианс емблема 1:1 Баник емблема Баник
Кръг 22
14.04
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 1:0 Спарта Прага емблема Спарта Прага
Кръг 24
14.04
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 2:0 Злин емблема Злин
Кръг 22
13.04
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 3:1 Словачко емблема Словачко
Кръг 26
11.04
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 2:0 Спарта Прага емблема Спарта Прага
11.04
Теплице Теплице емблема 1:3 <strong>Млада Болеслав</strong> емблема Млада Болеслав
11.04
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 0:2 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
10.04
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 1:0 Слован емблема Слован
10.04
Баник <strong>Баник</strong> емблема 3:0 Опава емблема Опава
10.04
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 3:1 Злин емблема Злин
10.04
Карвина Карвина емблема 1:1 Пилзен емблема Пилзен
10.04
Прибрам Прибрам емблема 0:2 <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема Сигма Оломуц
09.04
Пардубице Пардубице емблема 0:2 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
Кръг 23
06.04
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 0:0 Словачко емблема Словачко
Кръг 25
04.04
Бърно Бърно емблема 0:0 Славия Прага емблема Славия Прага
04.04
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 2:1 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
04.04
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 0:0 Прибрам емблема Прибрам
04.04
Злин Злин емблема 1:2 <strong>Карвина</strong> емблема Карвина
03.04
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 7:2 Теплице емблема Теплице
03.04
Слован Слован емблема 0:0 Баник емблема Баник
03.04
Опава Опава емблема 1:2 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
03.04
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 0:1 <strong>Пардубице</strong> емблема Пардубице
02.04
Бохемианс Бохемианс емблема 0:0 Яблонец емблема Яблонец
Кръг 24
21.03
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 4:0 Опава емблема Опава
21.03
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 0:0 Спарта Прага емблема Спарта Прага
21.03
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 2:1 Баник емблема Баник
21.03
Теплице Теплице емблема 1:1 Бохемианс емблема Бохемианс
20.03
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 2:1 Слован емблема Слован
20.03
Карвина Карвина емблема 0:1 <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема Сигма Оломуц
20.03
Прибрам Прибрам емблема 1:1 Бърно емблема Бърно
19.03
Пардубице Пардубице емблема 2:2 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
Кръг 23
14.03
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 0:3 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
14.03
Бърно Бърно емблема 1:2 <strong>Яблонец</strong> емблема Яблонец
14.03
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 2:0 Карвина емблема Карвина
13.03
Злин <strong>Злин</strong> емблема 3:0 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
13.03
Баник <strong>Баник</strong> емблема 5:0 Прибрам емблема Прибрам
13.03
Опава <strong>Опава</strong> емблема 1:0 Пардубице емблема Пардубице
12.03
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:1 Теплице емблема Теплице
Кръг 21
09.03
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 4:0 Прибрам емблема Прибрам
Кръг 22
07.03
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 2:1 Баник емблема Баник
07.03
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 1:3 <strong>Млада Болеслав</strong> емблема Млада Болеслав
07.03
Карвина Карвина емблема 1:1 Бърно емблема Бърно
06.03
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 1:0 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
06.03
Теплице <strong>Теплице</strong> емблема 3:1 Опава емблема Опава
06.03
Злин Злин емблема 0:0 Бохемианс емблема Бохемианс
06.03
Прибрам Прибрам емблема 0:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
Кръг 21
28.02
Словачко Словачко емблема 2:3 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
28.02
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 0:1 <strong>Злин</strong> емблема Злин
28.02
Млада Болеслав <strong>Млада Болеслав</strong> емблема 2:0 Карвина емблема Карвина
27.02
Бърно Бърно емблема 0:1 <strong>Пилзен</strong> емблема Пилзен
27.02
Бохемианс Бохемианс емблема 1:1 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
27.02
Баник Баник емблема 1:1 Теплице емблема Теплице
27.02
Опава Опава емблема 0:1 <strong>Яблонец</strong> емблема Яблонец
26.02
Слован <strong>Слован</strong> емблема 4:1 Пардубице емблема Пардубице
Кръг 18
24.02
Злин <strong>Злин</strong> емблема 2:1 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
24.02
Яблонец Яблонец емблема 0:3 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
Кръг 20
21.02
Теплице Теплице емблема 1:1 Славия Прага емблема Славия Прага
21.02
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 0:1 <strong>Опава</strong> емблема Опава
21.02
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 3:1 Бохемианс емблема Бохемианс
21.02
Карвина Карвина емблема 1:1 Слован емблема Слован
20.02
Злин Злин емблема 0:3 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
20.02
Прибрам Прибрам емблема 1:4 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
20.02
Сигма Оломуц <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема 1:0 Бърно емблема Бърно
20.02
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 3:2 Баник емблема Баник
19.02
Яблонец Яблонец емблема 1:1 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
Кръг 17
17.02
Слован <strong>Слован</strong> емблема 1:0 Злин емблема Злин
Кръг 19
14.02
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 4:3 Карвина емблема Карвина
14.02
Бохемианс Бохемианс емблема 0:0 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
14.02
Слован Слован емблема 0:0 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
14.02
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 2:2 Пилзен емблема Пилзен
14.02
Баник <strong>Баник</strong> емблема 2:1 Яблонец емблема Яблонец
13.02
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 3:0 Пардубице емблема Пардубице
13.02
Опава Опава емблема 0:0 Прибрам емблема Прибрам
13.02
Бърно Бърно емблема 0:0 Злин емблема Злин
12.02
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 2:0 Теплице емблема Теплице
Кръг 18
07.02
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 2:3 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
07.02
Прибрам Прибрам емблема 3:3 Славия Прага емблема Славия Прага
07.02
Теплице Теплице емблема 0:1 <strong>Пардубице</strong> емблема Пардубице
06.02
Пилзен Пилзен емблема 0:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
06.02
Карвина <strong>Карвина</strong> емблема 3:1 Опава емблема Опава
06.02
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 2:1 Бърно емблема Бърно
05.02
Ческе Будейовице <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема 1:0 Баник емблема Баник
Кръг 17
02.02
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 1:1 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
31.01
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 3:0 Яблонец емблема Яблонец
31.01
Баник Баник емблема 0:2 <strong>Пилзен</strong> емблема Пилзен
31.01
Опава Опава емблема 0:2 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
30.01
Спарта Прага Спарта Прага емблема 0:1 <strong>Бохемианс</strong> емблема Бохемианс
30.01
Словачко Словачко емблема 0:0 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
30.01
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 1:0 Прибрам емблема Прибрам
30.01
Теплице Теплице емблема 2:2 Карвина емблема Карвина
Кръг 12
27.01
Злин Злин емблема 2:6 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
Кръг 9
27.01
Баник <strong>Баник</strong> емблема 1:0 Слован емблема Слован
Кръг 14
27.01
Бохемианс Бохемианс емблема 0:0 Опава емблема Опава
Кръг 16
24.01
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 1:0 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
24.01
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 2:0 Пардубице емблема Пардубице
24.01
Ческе Будейовице <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема 2:0 Теплице емблема Теплице
24.01
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 2:1 Прибрам емблема Прибрам
23.01
Карвина Карвина емблема 1:3 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
23.01
Бохемианс Бохемианс емблема 1:3 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
23.01
Злин Злин емблема 1:1 Баник емблема Баник
23.01
Сигма Оломуц <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема 4:1 Опава емблема Опава
22.01
Бърно Бърно емблема 0:3 <strong>Слован</strong> емблема Слован
Кръг 13
20.01
Опава Опава емблема 0:3 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
Кръг 8
20.01
Баник Баник емблема 1:2 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
Кръг 14
20.01
Ческе Будейовице <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема 2:1 Прибрам емблема Прибрам
Кръг 15
17.01
Баник Баник емблема 0:0 Спарта Прага емблема Спарта Прага
17.01
Прибрам Прибрам емблема 0:0 Пилзен емблема Пилзен
17.01
Пардубице Пардубице емблема 0:2 <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема Ческе Будейовице
16.01
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 3:1 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
16.01
Слован Слован емблема 1:1 Бохемианс емблема Бохемианс
16.01
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 2:0 Карвина емблема Карвина
16.01
Опава Опава емблема 0:0 Злин емблема Злин
16.01
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 1:1 Бърно емблема Бърно
15.01
Теплице Теплице емблема 0:5 <strong>Яблонец</strong> емблема Яблонец
Кръг 14
23.12
Пилзен Пилзен емблема 0:1 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
23.12
Бърно Бърно емблема 0:1 <strong>Баник</strong> емблема Баник
23.12
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 2:3 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
23.12
Злин Злин емблема 2:3 <strong>Теплице</strong> емблема Теплице
23.12
Карвина Карвина емблема 0:2 <strong>Пардубице</strong> емблема Пардубице
22.12
Спарта Прага Спарта Прага емблема 1:1 Слован емблема Слован
22.12
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 1:3 <strong>Яблонец</strong> емблема Яблонец
Кръг 13
20.12
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
20.12
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 4:0 Пилзен емблема Пилзен
20.12
Теплице <strong>Теплице</strong> емблема 1:0 Бърно емблема Бърно
20.12
Пардубице Пардубице емблема 0:0 Злин емблема Злин
19.12
Слован <strong>Слован</strong> емблема 3:0 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
19.12
Прибрам Прибрам емблема 0:1 <strong>Карвина</strong> емблема Карвина
19.12
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 2:1 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
18.12
Баник Баник емблема 1:1 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
Кръг 12
16.12
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 2:0 Пардубице емблема Пардубице
16.12
Бърно <strong>Бърно</strong> емблема 2:1 Словачко емблема Словачко
16.12
Слован <strong>Слован</strong> емблема 2:0 Опава емблема Опава
15.12
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 7:0 Теплице емблема Теплице
15.12
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 2:1 Прибрам емблема Прибрам
15.12
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 1:1 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
15.12
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 1:3 <strong>Баник</strong> емблема Баник
15.12
Карвина Карвина емблема 2:2 Яблонец емблема Яблонец
Кръг 11
13.12
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 3:0 Слован емблема Слован
13.12
Словачко Словачко емблема 1:2 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
12.12
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 3:2 Пилзен емблема Пилзен
12.12
Теплице Теплице емблема 1:1 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
12.12
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 2:1 Бърно емблема Бърно
12.12
Прибрам <strong>Прибрам</strong> емблема 1:0 Злин емблема Злин
12.12
Опава Опава емблема 2:2 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
12.12
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 1:1 Карвина емблема Карвина
11.12
Баник <strong>Баник</strong> емблема 1:0 Бохемианс емблема Бохемианс
Кръг 9
08.12
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
Кръг 10
07.12
Слован Слован емблема 1:1 Словачко емблема Словачко
06.12
Спарта Прага Спарта Прага емблема 0:3 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
06.12
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 0:2 <strong>Теплице</strong> емблема Теплице
06.12
Бърно Бърно емблема 1:3 <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема Ческе Будейовице
05.12
Пилзен Пилзен емблема 0:1 <strong>Карвина</strong> емблема Карвина
05.12
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 1:1 Прибрам емблема Прибрам
05.12
Опава Опава емблема 1:2 <strong>Баник</strong> емблема Баник
05.12
Бохемианс Бохемианс емблема 1:1 Пардубице емблема Пардубице
04.12
Злин Злин емблема 0:2 <strong>Яблонец</strong> емблема Яблонец
Кръг 9
29.11
Славия Прага Славия Прага емблема 1:1 Бърно емблема Бърно
29.11
Теплице Теплице емблема 0:1 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
28.11
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 0:0 Пилзен емблема Пилзен
28.11
Карвина Карвина емблема 0:2 <strong>Злин</strong> емблема Злин
28.11
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 3:1 Опава емблема Опава
28.11
Прибрам <strong>Прибрам</strong> емблема 2:1 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
27.11
Пардубице Пардубице емблема 1:1 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
Кръг 5
25.11
Ческе Будейовице <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
Кръг 8
22.11
Спарта Прага Спарта Прага емблема 2:4 <strong>Ческе Будейовице</strong> емблема Ческе Будейовице
22.11
Злин <strong>Злин</strong> емблема 1:0 Пилзен емблема Пилзен
22.11
Бърно Бърно емблема 1:1 Прибрам емблема Прибрам
21.11
Опава Опава емблема 0:6 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
21.11
Сигма Оломуц <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема 3:0 Карвина емблема Карвина
21.11
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 2:0 Теплице емблема Теплице
21.11
Млада Болеслав <strong>Млада Болеслав</strong> емблема 4:1 Пардубице емблема Пардубице
20.11
Слован Слован емблема 1:3 <strong>Яблонец</strong> емблема Яблонец
Кръг 4
14.11
Словачко <strong>Словачко</strong> емблема 5:1 Прибрам емблема Прибрам
Кръг 7
08.11
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 3:1 Спарта Прага емблема Спарта Прага
08.11
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 1:0 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
08.11
Теплице Теплице емблема 1:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
08.11
Карвина <strong>Карвина</strong> емблема 2:1 Бохемианс емблема Бохемианс
07.11
Прибрам Прибрам емблема 0:4 <strong>Баник</strong> емблема Баник
07.11
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 1:2 <strong>Злин</strong> емблема Злин
07.11
Словачко Словачко емблема 0:0 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
07.11
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 1:0 Опава емблема Опава
06.11
Яблонец Яблонец емблема 0:1 <strong>Бърно</strong> емблема Бърно
Кръг 6
04.10
Баник Баник емблема 0:1 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
04.10
Сигма Оломуц Сигма Оломуц емблема 2:2 Пилзен емблема Пилзен
04.10
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 2:0 Злин емблема Злин
04.10
Слован <strong>Слован</strong> емблема 3:0 Прибрам емблема Прибрам
03.10
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 2:1 Яблонец емблема Яблонец
03.10
Бърно Бърно емблема 0:2 <strong>Карвина</strong> емблема Карвина
03.10
Опава <strong>Опава</strong> емблема 2:1 Теплице емблема Теплице
03.10
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 2:2 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
02.10
Словачко Словачко емблема 0:1 <strong>Пардубице</strong> емблема Пардубице
Кръг 5
27.09
Прибрам Прибрам емблема 1:3 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
27.09
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 4:1 Опава емблема Опава
27.09
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 4:1 Бърно емблема Бърно
27.09
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 3:0 Слован емблема Слован
26.09
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 3:0 Словачко емблема Словачко
26.09
Карвина Карвина емблема 0:0 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
26.09
Теплице <strong>Теплице</strong> емблема 2:1 Баник емблема Баник
26.09
Злин Злин емблема 0:1 <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема Сигма Оломуц
Кръг 4
21.09
Млада Болеслав <strong>Млада Болеслав</strong> емблема 2:0 Яблонец емблема Яблонец
20.09
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 3:1 Злин емблема Злин
20.09
Бърно Бърно емблема 2:4 <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема Сигма Оломуц
20.09
Слован Слован емблема 1:1 Карвина емблема Карвина
19.09
Бохемианс Бохемианс емблема 1:4 <strong>Пилзен</strong> емблема Пилзен
19.09
Баник <strong>Баник</strong> емблема 3:0 Пардубице емблема Пардубице
19.09
Опава Опава емблема 0:0 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
18.09
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 5:1 Теплице емблема Теплице
Кръг 3
13.09
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 2:1 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
13.09
Злин <strong>Злин</strong> емблема 3:1 Бърно емблема Бърно
13.09
Карвина Карвина емблема 2:5 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
12.09
Пардубице Пардубице емблема 1:1 Славия Прага емблема Славия Прага
12.09
Теплице Теплице емблема 0:2 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
12.09
Прибрам Прибрам емблема 1:1 Опава емблема Опава
12.09
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 2:0 Баник емблема Баник
12.09
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 0:2 <strong>Слован</strong> емблема Слован
11.09
Сигма Оломуц <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема 3:0 Бохемианс емблема Бохемианс
Кръг 2
30.08
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема 3:0 Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
30.08
Бърно Бърно емблема 0:0 Бохемианс емблема Бохемианс
30.08
Слован <strong>Слован</strong> емблема 4:1 Пилзен емблема Пилзен
30.08
Пардубице <strong>Пардубице</strong> емблема 2:1 Теплице емблема Теплице
29.08
Славия Прага <strong>Славия Прага</strong> емблема 3:0 Прибрам емблема Прибрам
29.08
Млада Болеслав Млада Болеслав емблема 1:3 <strong>Злин</strong> емблема Злин
29.08
Словачко Словачко емблема 1:1 Яблонец емблема Яблонец
29.08
Опава Опава емблема 1:2 <strong>Карвина</strong> емблема Карвина
28.08
Баник Баник емблема 2:2 Ческе Будейовице емблема Ческе Будейовице
Кръг 1
23.08
Бохемианс <strong>Бохемианс</strong> емблема 4:0 Млада Болеслав емблема Млада Болеслав
23.08
Карвина Карвина емблема 0:0 Баник емблема Баник
23.08
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема 1:0 Пардубице емблема Пардубице
23.08
Ческе Будейовице Ческе Будейовице емблема 0:6 <strong>Славия Прага</strong> емблема Славия Прага
22.08
Бърно Бърно емблема 1:4 <strong>Спарта Прага</strong> емблема Спарта Прага
22.08
Прибрам Прибрам емблема 1:3 <strong>Теплице</strong> емблема Теплице
22.08
Сигма Оломуц <strong>Сигма Оломуц</strong> емблема 1:0 Слован емблема Слован
22.08
Злин Злин емблема 1:2 <strong>Словачко</strong> емблема Словачко
21.08
Пилзен <strong>Пилзен</strong> емблема 3:1 Опава емблема Опава
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света