Класиране Чехия Лига Под 19

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Спарта U191125740205
2Храдец Кралове U1913248052821
3Славия U1912237232812
4Пилзен U1913237242717
5ФК Пардубице U1911227131611
6Млада Болеслав U1913205532117
7Ческе U1911206231615
8Сигма Оломуц U1913195442515
9Бърно U1913185352620
10Карвина U1912175251820
11Острава U1912154352316
12Прибрам U1913144272033
13Злин U1913123372332
14Метеор Прага U1913124091334
15Словачко U1912112551620
16Опава U191100011941

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ФК Пардубице U19716511104
2Славия U19613411205
3Пилзен U19613411167
4Храдец Кралове U197124031413
5Карвина U19611321104
6Млада Болеслав U19611321128
7Острава U19610312136
8Спарта U1961024062
9Сигма Оломуц U19610312108
10Метеор Прага U19793041018
11Бърно U19682221410
12Прибрам U19782231314
13Словачко U195721275
14Ческе U194721154
15Злин U19762051519
16Опава U1960006423

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Спарта U19515500143
2Ческе U197134121111
3Храдец Кралове U19612402148
4Бърно U197103131210
5Славия U1961031287
6Пилзен U197103131110
7Сигма Оломуц U1979232157
8Млада Болеслав U197923299
9ФК Пардубице U194620267
10Злин U1966132813
11Карвина U1966204816
12Прибрам U1966204719
13Острава U19651231010
14Словачко U1974043915
15Метеор Прага U1963105316
16Опава U1950005518

Чехия Лига Под 19 Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
20.10
Словачко U19 Словачко U19 емблема - ФК Пардубице U19 емблема ФК Пардубице U19
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 13
22.10
Карвина U19 Карвина U19 емблема - Острава U19 емблема Острава U19
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Пилзен U19 Пилзен U19 емблема - ФК Пардубице U19 емблема ФК Пардубице U19
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Словачко U19 Словачко U19 емблема - Прибрам U19 емблема Прибрам U19
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Млада Болеслав U19 Млада Болеслав U19 емблема - Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Бърно U19 Бърно U19 емблема - Славия U19 емблема Славия U19
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Сигма Оломуц U19 Сигма Оломуц U19 емблема - Злин U19 емблема Злин U19
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Ческе U19 Ческе U19 емблема - Храдец Кралове U19 емблема Храдец Кралове U19
0.00 | 0.00 | 0.00

Чехия Лига Под 19 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
18.10
Прибрам U19 Прибрам U19 емблема 1:1 Сигма Оломуц U19 емблема Сигма Оломуц U19
16.10
Злин U19 Злин U19 емблема 4:5 <strong>Ческе U19</strong> емблема Ческе U19
16.10
Храдец Кралове U19 Храдец Кралове U19 емблема 0:4 <strong>Карвина U19</strong> емблема Карвина U19
16.10
Спарта U19 Спарта U19 емблема 1:1 Бърно U19 емблема Бърно U19
16.10
Метеор Прага U19 <strong>Метеор Прага U19</strong> емблема 2:1 Словачко U19 емблема Словачко U19
16.10
Славия U19 <strong>Славия U19</strong> емблема 2:0 Пилзен U19 емблема Пилзен U19
16.10
ФК Пардубице U19 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема 1:0 Млада Болеслав U19 емблема Млада Болеслав U19
16.10
Острава U19 <strong>Острава U19</strong> емблема 3:1 Опава U19 емблема Опава U19
Кръг 10
08.10
Метеор Прага U19 Метеор Прага U19 емблема 0:3 <strong>Ческе U19</strong> емблема Ческе U19
02.10
Прибрам U19 <strong>Прибрам U19</strong> емблема 3:1 Карвина U19 емблема Карвина U19
02.10
Славия U19 Славия U19 емблема 3:3 Словачко U19 емблема Словачко U19
02.10
Храдец Кралове U19 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема 3:2 Острава U19 емблема Острава U19
02.10
Злин U19 <strong>Злин U19</strong> емблема 5:1 Опава U19 емблема Опава U19
02.10
Спарта U19 Спарта U19 емблема 1:1 Пилзен U19 емблема Пилзен U19
02.10
Бърно U19 Бърно U19 емблема 1:2 <strong>Млада Болеслав U19</strong> емблема Млада Болеслав U19
02.10
ФК Пардубице U19 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема 2:1 Сигма Оломуц U19 емблема Сигма Оломуц U19
Кръг 15
28.09
Словачко U19 Словачко U19 емблема 0:1 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема Храдец Кралове U19
28.09
Славия U19 <strong>Славия U19</strong> емблема 2:0 ФК Пардубице U19 емблема ФК Пардубице U19
28.09
Млада Болеслав U19 Млада Болеслав U19 емблема 2:2 Злин U19 емблема Злин U19
28.09
Бърно U19 <strong>Бърно U19</strong> емблема 5:1 Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
28.09
Сигма Оломуц U19 <strong>Сигма Оломуц U19</strong> емблема 2:1 Острава U19 емблема Острава U19
28.09
Пилзен U19 <strong>Пилзен U19</strong> емблема 3:1 Прибрам U19 емблема Прибрам U19
Кръг 9
25.09
Сигма Оломуц U19 Сигма Оломуц U19 емблема 0:0 Славия U19 емблема Славия U19
25.09
Опава U19 Опава U19 емблема 1:2 <strong>Прибрам U19</strong> емблема Прибрам U19
25.09
Словачко U19 Словачко U19 емблема 1:3 <strong>Бърно U19</strong> емблема Бърно U19
25.09
Млада Болеслав U19 <strong>Млада Болеслав U19</strong> емблема 3:1 Пилзен U19 емблема Пилзен U19
25.09
Храдец Кралове U19 Храдец Кралове U19 емблема 1:2 <strong>Спарта U19</strong> емблема Спарта U19
25.09
Острава U19 Острава U19 емблема 1:2 <strong>Злин U19</strong> емблема Злин U19
24.09
Карвина U19 <strong>Карвина U19</strong> емблема 3:0 Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
Кръг 8
18.09
Злин U19 Злин U19 емблема 0:3 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема Храдец Кралове U19
18.09
ФК Пардубице U19 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема 4:1 Карвина U19 емблема Карвина U19
18.09
Прибрам U19 Прибрам U19 емблема 1:1 Острава U19 емблема Острава U19
18.09
Бърно U19 Бърно U19 емблема 1:1 Сигма Оломуц U19 емблема Сигма Оломуц U19
18.09
Спарта U19 Спарта U19 емблема 0:0 Млада Болеслав U19 емблема Млада Болеслав U19
18.09
Метеор Прага U19 <strong>Метеор Прага U19</strong> емблема 3:2 Опава U19 емблема Опава U19
18.09
Славия U19 Славия U19 емблема 0:1 <strong>Ческе U19</strong> емблема Ческе U19
18.09
Пилзен U19 Пилзен U19 емблема 1:1 Словачко U19 емблема Словачко U19
Кръг 6
15.09
Спарта U19 <strong>Спарта U19</strong> емблема 3:0 Словачко U19 емблема Словачко U19
14.09
ФК Пардубице U19 ФК Пардубице U19 емблема 1:1 Острава U19 емблема Острава U19
Кръг 7
11.09
Злин U19 Злин U19 емблема 0:2 <strong>Спарта U19</strong> емблема Спарта U19
11.09
Словачко U19 Словачко U19 емблема 1:1 Млада Болеслав U19 емблема Млада Болеслав U19
11.09
Опава U19 Опава U19 емблема 0:1 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема ФК Пардубице U19
11.09
Карвина U19 Карвина U19 емблема 0:2 <strong>Славия U19</strong> емблема Славия U19
11.09
Острава U19 <strong>Острава U19</strong> емблема 4:0 Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
11.09
Сигма Оломуц U19 Сигма Оломуц U19 емблема 2:5 <strong>Пилзен U19</strong> емблема Пилзен U19
11.09
Храдец Кралове U19 Храдец Кралове U19 емблема 1:3 <strong>Прибрам U19</strong> емблема Прибрам U19
11.09
Ческе U19 <strong>Ческе U19</strong> емблема 1:0 Бърно U19 емблема Бърно U19
Кръг 6
04.09
Прибрам U19 <strong>Прибрам U19</strong> емблема 5:0 Злин U19 емблема Злин U19
04.09
Бърно U19 Бърно U19 емблема 1:2 <strong>Карвина U19</strong> емблема Карвина U19
04.09
Метеор Прага U19 Метеор Прага U19 емблема 0:4 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема Храдец Кралове U19
04.09
Пилзен U19 Пилзен U19 емблема 1:2 <strong>Ческе U19</strong> емблема Ческе U19
Кръг 1
31.08
Карвина U19 <strong>Карвина U19</strong> емблема 4:0 Ческе U19 емблема Ческе U19
Кръг 6
31.08
Млада Болеслав U19 Млада Болеслав U19 емблема 1:1 Сигма Оломуц U19 емблема Сигма Оломуц U19
Кръг 5
28.08
Злин U19 <strong>Злин U19</strong> емблема 3:1 Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
27.08
Острава U19 <strong>Острава U19</strong> емблема 3:0 Славия U19 емблема Славия U19
27.08
Ческе U19 Ческе U19 емблема 1:1 Млада Болеслав U19 емблема Млада Болеслав U19
27.08
Храдец Кралове U19 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема 3:0 ФК Пардубице U19 емблема ФК Пардубице U19
27.08
Опава U19 Опава U19 емблема 0:4 <strong>Бърно U19</strong> емблема Бърно U19
27.08
Прибрам U19 Прибрам U19 емблема 0:4 <strong>Спарта U19</strong> емблема Спарта U19
27.08
Сигма Оломуц U19 <strong>Сигма Оломуц U19</strong> емблема 3:1 Словачко U19 емблема Словачко U19
27.08
Карвина U19 <strong>Карвина U19</strong> емблема 1:0 Пилзен U19 емблема Пилзен U19
Кръг 4
21.08
Млада Болеслав U19 <strong>Млада Болеслав U19</strong> емблема 5:0 Карвина U19 емблема Карвина U19
21.08
Словачко U19 <strong>Словачко U19</strong> емблема 2:0 Ческе U19 емблема Ческе U19
21.08
ФК Пардубице U19 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема 1:0 Злин U19 емблема Злин U19
21.08
Спарта U19 <strong>Спарта U19</strong> емблема 1:0 Сигма Оломуц U19 емблема Сигма Оломуц U19
21.08
Метеор Прага U19 <strong>Метеор Прага U19</strong> емблема 2:1 Прибрам U19 емблема Прибрам U19
21.08
Бърно U19 <strong>Бърно U19</strong> емблема 3:1 Острава U19 емблема Острава U19
21.08
Славия U19 <strong>Славия U19</strong> емблема 3:1 Храдец Кралове U19 емблема Храдец Кралове U19
21.08
Пилзен U19 <strong>Пилзен U19</strong> емблема 4:1 Опава U19 емблема Опава U19
Кръг 11
18.08
Пилзен U19 <strong>Пилзен U19</strong> емблема 4:1 Бърно U19 емблема Бърно U19
18.08
Млада Болеслав U19 <strong>Млада Болеслав U19</strong> емблема 1:0 Славия U19 емблема Славия U19
18.08
Карвина U19 Карвина U19 емблема 1:1 Злин U19 емблема Злин U19
18.08
Ческе U19 <strong>Ческе U19</strong> емблема 2:0 Прибрам U19 емблема Прибрам U19
17.08
Опава U19 Опава U19 емблема 2:4 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема Храдец Кралове U19
Кръг 3
14.08
Злин U19 Злин U19 емблема 2:4 <strong>Славия U19</strong> емблема Славия U19
14.08
Опава U19 Опава U19 емблема 1:4 <strong>Млада Болеслав U19</strong> емблема Млада Болеслав U19
14.08
Ческе U19 Ческе U19 емблема 1:3 <strong>Сигма Оломуц U19</strong> емблема Сигма Оломуц U19
14.08
Карвина U19 Карвина U19 емблема 1:1 Словачко U19 емблема Словачко U19
14.08
Метеор Прага U19 Метеор Прага U19 емблема 2:5 <strong>Спарта U19</strong> емблема Спарта U19
14.08
Храдец Кралове U19 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема 2:1 Бърно U19 емблема Бърно U19
14.08
Острава U19 Острава U19 емблема 0:1 <strong>Пилзен U19</strong> емблема Пилзен U19
13.08
Прибрам U19 Прибрам U19 емблема 2:5 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема ФК Пардубице U19
Кръг 11
10.08
Сигма Оломуц U19 Сигма Оломуц U19 емблема 0:1 <strong>Метеор Прага U19</strong> емблема Метеор Прага U19
Кръг 2
07.08
Млада Болеслав U19 Млада Болеслав U19 емблема 0:4 <strong>Острава U19</strong> емблема Острава U19
07.08
Бърно U19 Бърно U19 емблема 3:3 Злин U19 емблема Злин U19
07.08
Спарта U19 Спарта U19 емблема 0:0 Ческе U19 емблема Ческе U19
07.08
Пилзен U19 <strong>Пилзен U19</strong> емблема 3:1 Храдец Кралове U19 емблема Храдец Кралове U19
07.08
Словачко U19 <strong>Словачко U19</strong> емблема 3:0 Опава U19 емблема Опава U19
07.08
ФК Пардубице U19 <strong>ФК Пардубице U19</strong> емблема 1:0 Метеор Прага U19 емблема Метеор Прага U19
06.08
Сигма Оломуц U19 <strong>Сигма Оломуц U19</strong> емблема 3:0 Карвина U19 емблема Карвина U19
Кръг 1
03.08
Храдец Кралове U19 <strong>Храдец Кралове U19</strong> емблема 4:1 Млада Болеслав U19 емблема Млада Болеслав U19
Кръг 2
03.08
Славия U19 <strong>Славия U19</strong> емблема 10:0 Прибрам U19 емблема Прибрам U19
Кръг 1
31.07
Злин U19 Злин U19 емблема 1:3 <strong>Пилзен U19</strong> емблема Пилзен U19
31.07
Опава U19 Опава U19 емблема 0:8 <strong>Сигма Оломуц U19</strong> емблема Сигма Оломуц U19
31.07
ФК Пардубице U19 ФК Пардубице U19 емблема 0:1 <strong>Спарта U19</strong> емблема Спарта U19
31.07
Острава U19 Острава U19 емблема 2:2 Словачко U19 емблема Словачко U19
31.07
Метеор Прага U19 Метеор Прага U19 емблема 1:2 <strong>Славия U19</strong> емблема Славия U19
30.07
Прибрам U19 Прибрам U19 емблема 1:2 <strong>Бърно U19</strong> емблема Бърно U19
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света