Класиране Кипър Първа Дивизия

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Омония265616824313
2АЕЛ Лимасол265517454523
3Аполон265416645222
4Анортозис265115653721
5АЕК Ларнака264112593625
6Олимп Никозия2634104122738
7Пафос263288103027
8АПОЕЛ263086122731
9Докса Катокопиас263079102432
10Неа Саламина262985132938
11Еносис Паралимни262466142239
12Ермис262459121838
13Етникос Ахна262257142343
14Кармиотиса261839142245

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1АЕЛ Лимасол174314123912
2Омония16381150224
3Пафос173410433418
4Аполон163410422611
5Анортозис163310332414
6АЕК Ларнака173210252515
7АПОЕЛ17288452115
8Докса Катокопиас16256731614
9Олимп Никозия17206291621
10Неа Саламина16185382225
11Етникос Ахна15175281422
12Кармиотиса16163761624
13Ермис16153671423
14Еносис Паралимни15143571019

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Аполон173510523615
2Омония173410432911
3АЕЛ Лимасол16257451616
4Анортозис17215661818
5Етникос Ахна17205572027
6Олимп Никозия16206281627
7АПОЕЛ16185381520
8Ермис17174581325
9АЕК Ларнака16154391621
10Неа Саламина16154391123
11Еносис Паралимни171442111628
12Докса Катокопиас16112591122
13Пафос148158513
14Кармиотиса15613111533

Кипър Първа Дивизия Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 7
19.04
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема - Пафос емблема Пафос
2.50 | 3.00 | 2.60
19.04
Неа Саламина Неа Саламина емблема - Кармиотиса емблема Кармиотиса
1.21 | 7.25 | 6.25
Кръг 8
23.04
Ермис Ермис емблема - Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Кармиотиса Кармиотиса емблема - Пафос емблема Пафос
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема - Неа Саламина емблема Неа Саламина
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема - АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Аполон Аполон емблема - АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
0.00 | 0.00 | 0.00

Кипър Първа Дивизия Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 7
18.04
Олимп Никозия <strong>Олимп Никозия</strong> емблема 2:1 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
18.04
АЕЛ Лимасол АЕЛ Лимасол емблема 1:2 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
17.04
Анортозис Анортозис емблема 0:2 <strong>Омония</strong> емблема Омония
17.04
Ермис <strong>Ермис</strong> емблема 2:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
16.04
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
Кръг 6
13.04
Кармиотиса Кармиотиса емблема 2:4 <strong>Етникос Ахна</strong> емблема Етникос Ахна
12.04
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 3:1 Ермис емблема Ермис
11.04
Омония <strong>Омония</strong> емблема 2:0 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
11.04
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 0:1 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
10.04
Аполон Аполон емблема 1:1 Анортозис емблема Анортозис
10.04
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 1:0 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
09.04
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 0:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
Кръг 5
06.04
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 2:0 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
06.04
Ермис Ермис емблема 1:2 <strong>Етникос Ахна</strong> емблема Етникос Ахна
05.04
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 1:0 Омония емблема Омония
05.04
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 2:1 Анортозис емблема Анортозис
04.04
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:2 <strong>АПОЕЛ</strong> емблема АПОЕЛ
Кръг 4
21.03
Анортозис Анортозис емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
21.03
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:2 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
20.03
Етникос Ахна <strong>Етникос Ахна</strong> емблема 1:0 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
20.03
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 3:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
19.03
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 1:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
19.03
Кармиотиса Кармиотиса емблема 2:2 Ермис емблема Ермис
18.03
Омония <strong>Омония</strong> емблема 1:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
Кръг 3
15.03
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 2:0 Кармиотиса емблема Кармиотиса
14.03
Олимп Никозия <strong>Олимп Никозия</strong> емблема 2:0 Анортозис емблема Анортозис
14.03
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:1 <strong>Ермис</strong> емблема Ермис
13.03
АЕЛ Лимасол АЕЛ Лимасол емблема 1:2 <strong>Омония</strong> емблема Омония
13.03
Неа Саламина Неа Саламина емблема 0:2 <strong>Етникос Ахна</strong> емблема Етникос Ахна
12.03
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 0:2 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
12.03
Докса Катокопиас <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема 1:0 Пафос емблема Пафос
Кръг 2
08.03
Аполон Аполон емблема 0:0 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
08.03
Етникос Ахна <strong>Етникос Ахна</strong> емблема 2:1 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
07.03
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 2:1 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
07.03
Ермис Ермис емблема 1:2 <strong>Неа Саламина</strong> емблема Неа Саламина
06.03
Омония Омония емблема 0:0 Анортозис емблема Анортозис
06.03
Пафос Пафос емблема 1:1 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
05.03
Кармиотиса <strong>Кармиотиса</strong> емблема 4:2 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
Кръг 1
01.03
Анортозис Анортозис емблема 2:2 Аполон емблема Аполон
01.03
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 2:1 Кармиотиса емблема Кармиотиса
28.02
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 2:0 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
28.02
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:1 <strong>Омония</strong> емблема Омония
27.02
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 1:1 Ермис емблема Ермис
27.02
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:2 <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема Еносис Паралимни
26.02
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 3:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
Кръг 26
22.02
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 3:1 Ермис емблема Ермис
21.02
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 2:1 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
21.02
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
20.02
Омония <strong>Омония</strong> емблема 1:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
20.02
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 1:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
19.02
Олимп Никозия <strong>Олимп Никозия</strong> емблема 1:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
19.02
Неа Саламина <strong>Неа Саламина</strong> емблема 4:0 Кармиотиса емблема Кармиотиса
Кръг 25
16.02
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 1:2 <strong>Анортозис</strong> емблема Анортозис
16.02
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 0:0 Пафос емблема Пафос
15.02
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 2:1 Аполон емблема Аполон
15.02
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 3:1 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
14.02
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 3:1 Неа Саламина емблема Неа Саламина
14.02
Кармиотиса Кармиотиса емблема 0:3 <strong>Олимп Никозия</strong> емблема Олимп Никозия
13.02
Ермис Ермис емблема 0:2 <strong>Омония</strong> емблема Омония
Кръг 24
11.02
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 2:1 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
11.02
Етникос Ахна <strong>Етникос Ахна</strong> емблема 2:1 Кармиотиса емблема Кармиотиса
10.02
Анортозис Анортозис емблема 0:0 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
10.02
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 2:3 <strong>АПОЕЛ</strong> емблема АПОЕЛ
09.02
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 3:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
09.02
Омония <strong>Омония</strong> емблема 2:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
08.02
Ермис <strong>Ермис</strong> емблема 2:1 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
Кръг 23
07.02
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 1:0 Пафос емблема Пафос
07.02
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 2:3 <strong>Етникос Ахна</strong> емблема Етникос Ахна
06.02
Кармиотиса Кармиотиса емблема 1:1 Аполон емблема Аполон
06.02
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 0:0 Анортозис емблема Анортозис
05.02
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:2 <strong>Олимп Никозия</strong> емблема Олимп Никозия
05.02
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 0:3 <strong>Омония</strong> емблема Омония
04.02
Еносис Паралимни <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема 1:0 Ермис емблема Ермис
Кръг 16
03.02
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 2:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
Кръг 22
01.02
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 2:1 Кармиотиса емблема Кармиотиса
31.01
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 1:1 Неа Саламина емблема Неа Саламина
31.01
Пафос Пафос емблема 1:4 <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема АЕК Ларнака
30.01
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 1:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
30.01
Докса Катокопиас <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема 1:0 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
29.01
Ермис Ермис емблема 2:2 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
29.01
Омония Омония емблема 1:1 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
Кръг 21
25.01
Кармиотиса Кармиотиса емблема 0:0 Пафос емблема Пафос
24.01
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:1 Аполон емблема Аполон
24.01
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 0:0 Анортозис емблема Анортозис
23.01
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:1 <strong>Омония</strong> емблема Омония
23.01
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 1:2 <strong>Етникос Ахна</strong> емблема Етникос Ахна
22.01
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 3:1 Ермис емблема Ермис
22.01
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 3:1 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
Кръг 15
20.01
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:1 <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема Еносис Паралимни
Кръг 20
18.01
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 0:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
17.01
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 2:1 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
17.01
Пафос Пафос емблема 2:3 <strong>АПОЕЛ</strong> емблема АПОЕЛ
16.01
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 2:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
16.01
Омония <strong>Омония</strong> емблема 2:0 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
15.01
Ермис <strong>Ермис</strong> емблема 2:0 Кармиотиса емблема Кармиотиса
15.01
Еносис Паралимни <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
Кръг 5
13.01
Аполон Аполон емблема 0:0 Омония емблема Омония
Кръг 15
13.01
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 1:1 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
Кръг 19
11.01
Неа Саламина <strong>Неа Саламина</strong> емблема 2:0 Пафос емблема Пафос
11.01
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:3 <strong>Анортозис</strong> емблема Анортозис
10.01
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 1:2 <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема Еносис Паралимни
10.01
Кармиотиса Кармиотиса емблема 1:1 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
09.01
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 3:0 Ермис емблема Ермис
09.01
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 1:4 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
09.01
АЕЛ Лимасол АЕЛ Лимасол емблема 1:1 Омония емблема Омония
Кръг 18
07.01
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 5:0 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
06.01
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 3:1 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
06.01
Омония <strong>Омония</strong> емблема 2:1 Аполон емблема Аполон
06.01
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 1:0 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
05.01
Докса Катокопиас <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема 2:1 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
05.01
Ермис Ермис емблема 1:2 <strong>Неа Саламина</strong> емблема Неа Саламина
05.01
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 2:2 Кармиотиса емблема Кармиотиса
Кръг 17
03.01
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 3:2 Анортозис емблема Анортозис
03.01
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 0:3 <strong>Омония</strong> емблема Омония
03.01
Етникос Ахна <strong>Етникос Ахна</strong> емблема 2:1 Пафос емблема Пафос
02.01
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 0:2 <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема Еносис Паралимни
02.01
Неа Саламина <strong>Неа Саламина</strong> емблема 4:3 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
02.01
Кармиотиса Кармиотиса емблема 0:1 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
02.01
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:0 Ермис емблема Ермис
Кръг 14
28.12
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 3:0 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
28.12
Кармиотиса <strong>Кармиотиса</strong> емблема 1:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
Кръг 16
24.12
Ермис Ермис емблема 0:0 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
24.12
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 1:1 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
23.12
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 1:0 Кармиотиса емблема Кармиотиса
23.12
Пафос Пафос емблема 1:1 Аполон емблема Аполон
22.12
Омония <strong>Омония</strong> емблема 3:0 Анортозис емблема Анортозис
22.12
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 1:3 <strong>Неа Саламина</strong> емблема Неа Саламина
Кръг 15
20.12
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 0:1 <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема Докса Катокопиас
20.12
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 4:0 Ермис емблема Ермис
19.12
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:1 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
18.12
Кармиотиса Кармиотиса емблема 1:5 <strong>Омония</strong> емблема Омония
18.12
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 1:0 Пафос емблема Пафос
Кръг 14
14.12
Омония <strong>Омония</strong> емблема 2:1 Пафос емблема Пафос
13.12
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:0 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
13.12
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 1:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
12.12
Ермис Ермис емблема 1:1 Анортозис емблема Анортозис
11.12
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 0:1 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
Кръг 9
09.12
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 0:0 Пафос емблема Пафос
Кръг 13
07.12
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 0:3 <strong>Омония</strong> емблема Омония
06.12
Ермис Ермис емблема 1:1 Пафос емблема Пафос
06.12
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 1:5 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
05.12
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 4:0 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
05.12
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 5:0 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
04.12
Кармиотиса Кармиотиса емблема 0:1 <strong>Неа Саламина</strong> емблема Неа Саламина
04.12
Докса Катокопиас <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема 2:1 Анортозис емблема Анортозис
Кръг 12
30.11
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 0:3 <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема АЕК Ларнака
30.11
Омония Омония емблема 0:0 Ермис емблема Ермис
29.11
Аполон Аполон емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
29.11
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 2:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
28.11
Неа Саламина Неа Саламина емблема 0:3 <strong>АПОЕЛ</strong> емблема АПОЕЛ
28.11
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 4:2 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
27.11
Олимп Никозия <strong>Олимп Никозия</strong> емблема 3:2 Кармиотиса емблема Кармиотиса
Кръг 5
25.11
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 2:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
Кръг 11
23.11
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:0 Пафос емблема Пафос
23.11
Кармиотиса Кармиотиса емблема 1:1 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
22.11
АЕК Ларнака АЕК Ларнака  емблема 1:2 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
22.11
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 1:0 Анортозис емблема Анортозис
22.11
Неа Саламина <strong>Неа Саламина</strong> емблема 2:1 Омония емблема Омония
21.11
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 0:1 <strong>Олимп Никозия</strong> емблема Олимп Никозия
21.11
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 0:0 Ермис емблема Ермис
Кръг 10
08.11
Омония Омония емблема 0:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
08.11
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 1:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
08.11
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
07.11
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 0:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
07.11
Ермис Ермис емблема 1:1 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
07.11
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
06.11
Аполон Аполон емблема 1:2 <strong>Кармиотиса</strong> емблема Кармиотиса
Кръг 9
02.11
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:1 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
01.11
Кармиотиса Кармиотиса емблема 1:1 Анортозис емблема Анортозис
01.11
Олимп Никозия <strong>Олимп Никозия</strong> емблема 1:0 Омония емблема Омония
31.10
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 1:1 Аполон емблема Аполон
31.10
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 2:1 Ермис емблема Ермис
30.10
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
Кръг 5
28.10
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 0:1 <strong>Анортозис</strong> емблема Анортозис
28.10
Неа Саламина Неа Саламина емблема 0:1 <strong>Ермис</strong> емблема Ермис
Кръг 8
26.10
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
25.10
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 1:3 <strong>Олимп Никозия</strong> емблема Олимп Никозия
25.10
Омония Омония емблема 0:0 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
25.10
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 2:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
24.10
Ермис Ермис емблема 0:2 <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема АЕК Ларнака
24.10
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 3:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
23.10
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 3:0 Кармиотиса емблема Кармиотиса
Кръг 4
21.10
Докса Катокопиас <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема 2:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
Кръг 7
19.10
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 4:1 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
19.10
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 0:1 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
18.10
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 0:1 <strong>Пафос</strong> емблема Пафос
18.10
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 1:2 <strong>Омония</strong> емблема Омония
17.10
Кармиотиса Кармиотиса емблема 0:1 <strong>Ермис</strong> емблема Ермис
17.10
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:4 <strong>Анортозис</strong> емблема Анортозис
17.10
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 2:0 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
Кръг 6
04.10
Ермис Ермис емблема 0:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
04.10
Омония <strong>Омония</strong> емблема 3:0 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
03.10
Пафос <strong>Пафос</strong> емблема 1:0 Неа Саламина емблема Неа Саламина
03.10
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 2:0 Олимп Никозия емблема Олимп Никозия
03.10
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 2:1 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
02.10
Докса Катокопиас Докса Катокопиас емблема 3:3 Кармиотиса емблема Кармиотиса
02.10
Еносис Паралимни <strong>Еносис Паралимни</strong> емблема 2:1 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
Кръг 5
28.09
Олимп Никозия <strong>Олимп Никозия</strong> емблема 2:1 Пафос емблема Пафос
26.09
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 2:1 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
25.09
Кармиотиса <strong>Кармиотиса</strong> емблема 2:1 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
Кръг 4
20.09
Анортозис Анортозис емблема 1:3 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
20.09
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 0:2 <strong>АПОЕЛ</strong> емблема АПОЕЛ
20.09
Омония <strong>Омония</strong> емблема 2:1 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
19.09
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 3:1 Кармиотиса емблема Кармиотиса
19.09
Пафос Пафос емблема 2:2 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
18.09
Ермис Ермис емблема 0:1 <strong>Олимп Никозия</strong> емблема Олимп Никозия
Кръг 3
14.09
Етникос Ахна Етникос Ахна емблема 0:2 <strong>Ермис</strong> емблема Ермис
13.09
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 1:2 <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема Докса Катокопиас
13.09
Кармиотиса Кармиотиса емблема 0:0 АЕК Ларнака  емблема АЕК Ларнака
13.09
Неа Саламина <strong>Неа Саламина</strong> емблема 2:0 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
12.09
Анортозис Анортозис емблема 1:1 Омония емблема Омония
12.09
Аполон <strong>Аполон</strong> емблема 1:0 Пафос емблема Пафос
12.09
АПОЕЛ <strong>АПОЕЛ</strong> емблема 1:0 АЕЛ Лимасол емблема АЕЛ Лимасол
Кръг 2
30.08
АЕК Ларнака <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема 3:0 АПОЕЛ емблема АПОЕЛ
30.08
Ермис Ермис емблема 0:6 <strong>Аполон</strong> емблема Аполон
30.08
Омония <strong>Омония</strong> емблема 1:0 Кармиотиса емблема Кармиотиса
29.08
Еносис Паралимни Еносис Паралимни емблема 1:2 <strong>Олимп Никозия</strong> емблема Олимп Никозия
29.08
Докса Катокопиас <strong>Докса Катокопиас</strong> емблема 2:1 Етникос Ахна емблема Етникос Ахна
28.08
АЕЛ Лимасол <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема 2:1 Неа Саламина емблема Неа Саламина
28.08
Пафос Пафос емблема 0:1 <strong>Анортозис</strong> емблема Анортозис
Кръг 1
26.08
Етникос Ахна <strong>Етникос Ахна</strong> емблема 2:0 Еносис Паралимни емблема Еносис Паралимни
24.08
Неа Саламина Неа Саламина емблема 1:2 <strong>АЕК Ларнака </strong> емблема АЕК Ларнака
23.08
Анортозис <strong>Анортозис</strong> емблема 3:1 Ермис емблема Ермис
23.08
Олимп Никозия Олимп Никозия емблема 1:2 <strong>АЕЛ Лимасол</strong> емблема АЕЛ Лимасол
22.08
Аполон Аполон емблема 1:1 Докса Катокопиас емблема Докса Катокопиас
22.08
Пафос Пафос емблема 2:2 Омония емблема Омония
21.08
АПОЕЛ АПОЕЛ емблема 2:2 Кармиотиса емблема Кармиотиса
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света