Класиране Хърватия Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Загреб286721436723
2Осиек296520545021
3Горица294914785135
4Риека294814693934
5Хайдук2843134113431
6Белупо2930612113342
7ХНК Шибеник292877152839
8Вараждин292567162448
9Истра 1961292466172243
10Локо Загреб292048171850

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Загреб153712123911
2Осиек14351121235
3Риека15267532114
4Горица15236542319
5Хайдук14185361716
6Истра 196114165181318
7Вараждин15133481830
8Белупо14122661520
9ХНК Шибеник1412338820
10Локо Загреб1492391026

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Загреб13309312812
2Осиек15309332716
3Горица14268242816
4Хайдук14258151715
5Риека14227161820
6Белупо15184651822
7ХНК Шибеник15164472019
8Вараждин1412338618
9Локо Загреб1511258824
10Истра 1961158159925

Хърватия Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 30
20.04
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема - Горица емблема Горица
2.75 | 3.15 | 2.50
20.04
Белупо Белупо емблема - Хайдук емблема Хайдук
2.65 | 3.45 | 2.45
21.04
Локо Загреб Локо Загреб емблема - Вараждин емблема Вараждин
0.00 | 0.00 | 0.00
21.04
Истра 1961 Истра 1961 емблема - Риека емблема Риека
4.95 | 3.50 | 1.59
21.04
Осиек Осиек емблема - Динамо Загреб емблема Динамо Загреб
0.00 | 0.00 | 0.00

Хърватия Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 29
18.04
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 1:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
17.04
Риека <strong>Риека</strong> емблема 3:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
16.04
Хайдук Хайдук емблема 0:1 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
16.04
Горица Горица емблема 0:1 <strong>Белупо</strong> емблема Белупо
16.04
Вараждин Вараждин емблема 1:1 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 28
11.04
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:2 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
11.04
Истра 1961 Истра 1961 емблема 0:1 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
11.04
Белупо Белупо емблема 2:2 Осиек емблема Осиек
10.04
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:1 <strong>Риека</strong> емблема Риека
10.04
Горица Горица емблема 0:0 Вараждин емблема Вараждин
Кръг 21
07.04
Хайдук Хайдук емблема 2:2 Белупо емблема Белупо
Кръг 27
03.04
Горица Горица емблема 3:4 <strong>Риека</strong> емблема Риека
03.04
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 1:1 Динамо Загреб емблема Динамо Загреб
03.04
Истра 1961 Истра 1961 емблема 0:2 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
03.04
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:2 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
02.04
Вараждин Вараждин емблема 1:1 Белупо емблема Белупо
Кръг 26
21.03
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 1:0 Горица емблема Горица
21.03
Риека <strong>Риека</strong> емблема 2:0 Вараждин емблема Вараждин
20.03
Хайдук <strong>Хайдук</strong> емблема 1:0 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
20.03
Белупо Белупо емблема 1:1 Истра 1961 емблема Истра 1961
19.03
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 2:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
Кръг 16
17.03
Белупо Белупо емблема 1:3 <strong>Риека</strong> емблема Риека
Кръг 25
14.03
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:4 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
14.03
Вараждин Вараждин емблема 0:5 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
13.03
Горица Горица емблема 1:1 Хайдук емблема Хайдук
13.03
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:1 <strong>Истра 1961</strong> емблема Истра 1961
12.03
Риека Риека емблема 1:1 Белупо емблема Белупо
Кръг 16
10.03
Истра 1961 <strong>Истра 1961</strong> емблема 3:1 Локо Загреб емблема Локо Загреб
Кръг 24
07.03
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 2:0 Риека емблема Риека
07.03
Осиек Осиек емблема 1:1 Горица емблема Горица
06.03
Хайдук <strong>Хайдук</strong> емблема 2:0 Вараждин емблема Вараждин
06.03
Белупо Белупо емблема 0:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
05.03
Истра 1961 <strong>Истра 1961</strong> емблема 3:2 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 23
28.02
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 3:0 Белупо емблема Белупо
28.02
Горица <strong>Горица</strong> емблема 2:1 Истра 1961 емблема Истра 1961
27.02
Риека Риека емблема 0:1 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
27.02
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
26.02
Вараждин Вараждин емблема 2:3 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
Кръг 22
21.02
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 2:0 Риека емблема Риека
20.02
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:3 <strong>Горица</strong> емблема Горица
20.02
Истра 1961 Истра 1961 емблема 0:1 <strong>Вараждин</strong> емблема Вараждин
19.02
Белупо Белупо емблема 2:2 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 9
17.02
Горица Горица емблема 0:0 Риека емблема Риека
Кръг 21
14.02
Риека Риека емблема 1:1 Истра 1961 емблема Истра 1961
13.02
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 1:0 Осиек емблема Осиек
13.02
Горица <strong>Горица</strong> емблема 1:0 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
12.02
Вараждин Вараждин емблема 0:1 <strong>Локо Загреб</strong> емблема Локо Загреб
Кръг 5
10.02
Риека Риека емблема 0:1 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
Кръг 15
10.02
ХНК Шибеник <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема 1:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
Кръг 20
08.02
Белупо Белупо емблема 0:1 <strong>Горица</strong> емблема Горица
07.02
Истра 1961 Истра 1961 емблема 0:1 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
07.02
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:0 Вараждин емблема Вараждин
06.02
Локо Загреб Локо Загреб емблема 2:3 <strong>Риека</strong> емблема Риека
06.02
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 2:0 Хайдук емблема Хайдук
Кръг 19
03.02
Хайдук <strong>Хайдук</strong> емблема 1:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
03.02
Риека Риека емблема 2:2 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
03.02
Вараждин <strong>Вараждин</strong> емблема 2:1 Горица емблема Горица
02.02
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 2:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
02.02
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 3:0 Белупо емблема Белупо
Кръг 18
31.01
Риека Риека емблема 0:2 <strong>Горица</strong> емблема Горица
30.01
Хайдук Хайдук емблема 0:1 <strong>Локо Загреб</strong> емблема Локо Загреб
30.01
Динамо Загреб Динамо Загреб емблема 1:2 <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема ХНК Шибеник
30.01
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 1:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
29.01
Белупо <strong>Белупо</strong> емблема 2:0 Вараждин емблема Вараждин
Кръг 13
27.01
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 3:1 Хайдук емблема Хайдук
Кръг 12
27.01
Истра 1961 Истра 1961 емблема 1:2 <strong>Риека</strong> емблема Риека
Кръг 14
26.01
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:4 <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема ХНК Шибеник
Кръг 17
24.01
Истра 1961 <strong>Истра 1961</strong> емблема 2:1 Белупо емблема Белупо
23.01
Горица Горица емблема 3:4 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
23.01
Вараждин <strong>Вараждин</strong> емблема 2:1 Риека емблема Риека
22.01
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:1 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
22.01
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:3 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
Кръг 6
19.01
Динамо Загреб Динамо Загреб емблема 0:2 <strong>Риека</strong> емблема Риека
Кръг 14
19.01
Истра 1961 Истра 1961 емблема 1:1 Горица емблема Горица
Кръг 16
20.12
Хайдук Хайдук емблема 2:4 <strong>Горица</strong> емблема Горица
19.12
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 4:0 Вараждин емблема Вараждин
19.12
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 1:0 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 15
13.12
Риека Риека емблема 2:2 Динамо Загреб емблема Динамо Загреб
13.12
Локо Загреб <strong>Локо Загреб</strong> емблема 2:1 Белупо емблема Белупо
12.12
Вараждин <strong>Вараждин</strong> емблема 4:2 Хайдук емблема Хайдук
12.12
Горица <strong>Горица</strong> емблема 4:1 Осиек емблема Осиек
Кръг 14
06.12
Хайдук Хайдук емблема 1:2 <strong>Риека</strong> емблема Риека
06.12
Белупо Белупо емблема 1:5 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
05.12
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 1:0 Вараждин емблема Вараждин
Кръг 11
02.12
Горица Горица емблема 0:1 <strong>Белупо</strong> емблема Белупо
Кръг 13
29.11
Риека Риека емблема 1:1 Осиек емблема Осиек
28.11
Горица Горица емблема 1:1 Локо Загреб емблема Локо Загреб
28.11
Вараждин Вараждин емблема 1:1 Истра 1961 емблема Истра 1961
27.11
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:3 <strong>Белупо</strong> емблема Белупо
Кръг 9
25.11
Истра 1961 Истра 1961 емблема 1:4 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
24.11
Локо Загреб Локо Загреб емблема 1:2 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
Кръг 10
23.11
Горица <strong>Горица</strong> емблема 1:0 Вараждин емблема Вараждин
Кръг 12
21.11
Белупо Белупо емблема 0:2 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
21.11
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 2:0 Динамо Загреб емблема Динамо Загреб
20.11
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 1:3 <strong>Горица</strong> емблема Горица
20.11
Локо Загреб Локо Загреб емблема 2:2 Вараждин емблема Вараждин
Кръг 11
08.11
Риека <strong>Риека</strong> емблема 1:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
08.11
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 5:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
07.11
Хайдук Хайдук емблема 1:1 Осиек емблема Осиек
07.11
Вараждин Вараждин емблема 1:3 <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема ХНК Шибеник
Кръг 8
04.11
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 2:1 Локо Загреб емблема Локо Загреб
Кръг 10
01.11
Локо Загреб Локо Загреб емблема 1:1 Динамо Загреб емблема Динамо Загреб
01.11
ХНК Шибеник <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема 2:0 Риека емблема Риека
31.10
Истра 1961 <strong>Истра 1961</strong> емблема 1:0 Хайдук емблема Хайдук
31.10
Белупо Белупо емблема 0:1 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
Кръг 6
28.10
Белупо Белупо емблема 0:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
Кръг 9
25.10
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:2 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
23.10
Вараждин Вараждин емблема 1:2 <strong>Белупо</strong> емблема Белупо
Кръг 8
18.10
Хайдук Хайдук емблема 0:1 <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема ХНК Шибеник
17.10
Риека <strong>Риека</strong> емблема 2:1 Вараждин емблема Вараждин
17.10
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 3:2 Горица емблема Горица
16.10
Белупо <strong>Белупо</strong> емблема 5:1 Истра 1961 емблема Истра 1961
Кръг 7
04.10
Риека <strong>Риека</strong> емблема 2:0 Белупо емблема Белупо
04.10
Вараждин Вараждин емблема 1:2 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
03.10
Горица <strong>Горица</strong> емблема 2:1 Хайдук емблема Хайдук
03.10
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:2 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
02.10
Локо Загреб Локо Загреб емблема 0:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
Кръг 6
27.09
Хайдук <strong>Хайдук</strong> емблема 2:0 Вараждин емблема Вараждин
26.09
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 2:1 Горица емблема Горица
26.09
Истра 1961 <strong>Истра 1961</strong> емблема 1:0 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 5
20.09
Вараждин Вараждин емблема 0:1 <strong>Осиек</strong> емблема Осиек
19.09
Динамо Загреб Динамо Загреб емблема 3:3 Белупо емблема Белупо
19.09
Горица Горица емблема 2:2 Истра 1961 емблема Истра 1961
18.09
ХНК Шибеник <strong>ХНК Шибеник</strong> емблема 3:2 Локо Загреб емблема Локо Загреб
Кръг 4
13.09
Локо Загреб Локо Загреб емблема 1:2 <strong>Горица</strong> емблема Горица
13.09
Истра 1961 Истра 1961 емблема 0:1 <strong>Вараждин</strong> емблема Вараждин
12.09
Хайдук Хайдук емблема 1:2 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
12.09
Осиек <strong>Осиек</strong> емблема 3:0 Риека емблема Риека
11.09
Белупо Белупо емблема 0:0 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 3
30.08
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 4:1 Осиек емблема Осиек
30.08
Вараждин Вараждин емблема 1:1 Локо Загреб емблема Локо Загреб
29.08
Хайдук Хайдук емблема 2:2 Белупо емблема Белупо
29.08
Риека <strong>Риека</strong> емблема 2:1 Истра 1961 емблема Истра 1961
28.08
Горица <strong>Горица</strong> емблема 3:2 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Кръг 2
23.08
Осиек Осиек емблема 1:2 <strong>Хайдук</strong> емблема Хайдук
22.08
ХНК Шибеник ХНК Шибеник емблема 0:1 <strong>Вараждин</strong> емблема Вараждин
22.08
Белупо Белупо емблема 1:2 <strong>Горица</strong> емблема Горица
21.08
Истра 1961 Истра 1961 емблема 0:1 <strong>Динамо Загреб</strong> емблема Динамо Загреб
21.08
Локо Загреб <strong>Локо Загреб</strong> емблема 1:0 Риека емблема Риека
Кръг 1
16.08
Динамо Загреб <strong>Динамо Загреб</strong> емблема 6:0 Локо Загреб емблема Локо Загреб
16.08
Хайдук <strong>Хайдук</strong> емблема 2:0 Истра 1961 емблема Истра 1961
15.08
Осиек Осиек емблема 0:0 Белупо емблема Белупо
15.08
Риека <strong>Риека</strong> емблема 2:1 ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
14.08
Вараждин Вараждин емблема 1:5 <strong>Горица</strong> емблема Горица
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света