Класиране Колумбия Категория Примера А

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Атл. Насионал183410443715
2Санта Фе18339632514
3Мийонариос183310352518
4Депортиво Кали18318731914
5Депортес Толима18308642214
6Ла Екидад18308642118
7Хуниор18298552113
8Америка де Кали18297831912
9Инд. Меделин18266841715
10Хагуарес де Кордоба18257472121
11Букараманга18246662016
12Деп. Пасто182341131920
13Чико18195491720
14Перейра18184681624
15Онсе Калдас18173872023
16Енвигадо18173871523
17Патриотас181752111731
18Агилас18142881324
19Петролера18606121039

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Атл. Насионал174313404110
2Хуниор184012423114
3Депортес Толима194011712511
4Мийонариос193912342917
5Ла Екидад18308641917
6Инд. Меделин16286100179
7Хагуарес де Кордоба16278352319
8Букараманга16257452519
9Перейра16246641712
10Енвигадо15246632015
11Америка де Кали17246651613
12Санта Фе17246652017
13Депортиво Кали17245931715
14Деп. Пасто16184661316
15Патриотас16174571016
16Онсе Калдас16164481720
17Петролера16164481727
18Чико914423106
19Агилас16143581422
20Депортес Киндио7124031210
21Атлетико Уила76133812

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Мийонариос19319462922
2Депортес Толима19287752114
3Депортиво Кали17288452121
4Санта Фе17277641915
5Атл. Насионал17257462518
6Америка де Кали17256741814
7Ла Екидад18204861921
8Хуниор18204861518
9Хагуарес де Кордоба16195471821
10Перейра16185381726
11Инд. Меделин16174571015
12Букараманга16174571520
13Деп. Пасто16173851522
14Агилас15164471417
15Енвигадо1612268922
16Петролера16122681326
17Патриотас161132111330
18Онсе Калдас16101781427
19Депортес Киндио7512436
20Чико95126714
21Атлетико Уила71016212

Колумбия Категория Примера А Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 14
18.10
Енвигадо Енвигадо емблема - Агилас емблема Агилас
2.10 | 3.10 | 3.30
Кръг 15
21.10
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема - Ла Екидад емблема Ла Екидад
2.55 | 2.80 | 2.90
22.10
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема - Енвигадо емблема Енвигадо
2.03 | 3.26 | 3.74
23.10
Депортес Киндио Депортес Киндио емблема - Петролера емблема Петролера
2.12 | 3.32 | 3.42
23.10
Патриотас Патриотас емблема - Перейра емблема Перейра
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Букараманга Букараманга емблема - Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема - Депортес Толима емблема Депортес Толима
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Мийонариос Мийонариос емблема - Хуниор емблема Хуниор
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Агилас Агилас емблема - Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Америка де Кали Америка де Кали емблема - Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
0.00 | 0.00 | 0.00

Колумбия Категория Примера А Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 14
18.10
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 2:1 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
17.10
Санта Фе Санта Фе емблема 0:2 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
17.10
Петролера <strong>Петролера</strong> емблема 2:0 Букараманга емблема Букараманга
17.10
Деп. Пасто <strong>Деп. Пасто</strong> емблема 1:0 Депортес Киндио емблема Депортес Киндио
17.10
Атл. Насионал Атл. Насионал емблема 1:1 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
16.10
Перейра <strong>Перейра</strong> емблема 3:0 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
16.10
Америка де Кали Америка де Кали емблема 1:1 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
16.10
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:3 <strong>Патриотас</strong> емблема Патриотас
16.10
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 1:0 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
Кръг 13
13.10
Депортес Киндио Депортес Киндио емблема 2:3 <strong>Перейра</strong> емблема Перейра
12.10
Букараманга Букараманга емблема 1:1 Хуниор емблема Хуниор
11.10
Патриотас Патриотас емблема 0:1 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
10.10
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема 1:4 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
09.10
Мийонариос Мийонариос емблема 0:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
09.10
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 2:2 Ла Екидад емблема Ла Екидад
09.10
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 0:2 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
09.10
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 0:0 Енвигадо емблема Енвигадо
08.10
Агилас <strong>Агилас</strong> емблема 1:0 Петролера емблема Петролера
08.10
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 4:1 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
Кръг 12
04.10
Петролера Петролера емблема 1:1 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
03.10
Инд. Меделин <strong>Инд. Меделин</strong> емблема 1:0 Букараманга емблема Букараманга
03.10
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 1:0 Агилас емблема Агилас
03.10
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 1:0 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
02.10
Перейра <strong>Перейра</strong> емблема 3:2 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
02.10
Енвигадо Енвигадо емблема 1:2 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
02.10
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 1:0 Депортес Киндио емблема Депортес Киндио
02.10
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 1:0 Патриотас емблема Патриотас
01.10
Депортес Толима Депортес Толима емблема 0:0 Санта Фе емблема Санта Фе
01.10
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:1 <strong>Онсе Калдас</strong> емблема Онсе Калдас
Кръг 11
28.09
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема 1:1 Ла Екидад емблема Ла Екидад
27.09
Депортес Киндио <strong>Депортес Киндио</strong> емблема 1:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
26.09
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 4:3 Мийонариос емблема Мийонариос
26.09
Патриотас Патриотас емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
26.09
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 2:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
25.09
Атл. Насионал Атл. Насионал емблема 1:1 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
25.09
Агилас Агилас емблема 1:2 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
25.09
Санта Фе <strong>Санта Фе</strong> емблема 3:1 Енвигадо емблема Енвигадо
25.09
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 1:1 Петролера емблема Петролера
24.09
Депортиво Кали <strong>Депортиво Кали</strong> емблема 2:1 Перейра емблема Перейра
Кръг 8
23.09
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 3:0 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
Кръг 10
21.09
Петролера <strong>Петролера</strong> емблема 3:0 Патриотас емблема Патриотас
20.09
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:1 Перейра емблема Перейра
20.09
Агилас <strong>Агилас</strong> емблема 3:0 Букараманга емблема Букараманга
19.09
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:1 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
19.09
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
19.09
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 3:1 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
18.09
Хуниор Хуниор емблема 1:3 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
18.09
Америка де Кали Америка де Кали емблема 2:3 <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема Хагуарес де Кордоба
18.09
Енвигадо Енвигадо емблема 1:1 Депортес Киндио емблема Депортес Киндио
18.09
Инд. Меделин <strong>Инд. Меделин</strong> емблема 3:1 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
Кръг 9
14.09
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема 1:2 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
13.09
Депортес Киндио Депортес Киндио емблема 1:2 <strong>Деп. Пасто</strong> емблема Деп. Пасто
12.09
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 2:0 Ла Екидад емблема Ла Екидад
12.09
Перейра Перейра емблема 1:1 Хуниор емблема Хуниор
12.09
Букараманга Букараманга емблема 3:4 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
12.09
Санта Фе Санта Фе емблема 1:1 Петролера емблема Петролера
11.09
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 0:1 <strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
11.09
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 2:3 <strong>Агилас</strong> емблема Агилас
11.09
Патриотас Патриотас емблема 0:0 Енвигадо емблема Енвигадо
11.09
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 0:1 <strong>Инд. Меделин</strong> емблема Инд. Меделин
Кръг 8
07.09
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 1:0 Патриотас емблема Патриотас
06.09
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 2:0 Енвигадо емблема Енвигадо
06.09
Агилас Агилас емблема 0:1 <strong>Перейра</strong> емблема Перейра
06.09
Петролера Петролера емблема 1:3 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
05.09
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 0:0 Санта Фе емблема Санта Фе
05.09
Деп. Пасто <strong>Деп. Пасто</strong> емблема 2:0 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
05.09
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 1:1 Букараманга емблема Букараманга
04.09
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 1:0 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
04.09
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:1 <strong>Депортес Киндио</strong> емблема Депортес Киндио
Кръг 7
31.08
Букараманга Букараманга емблема 1:2 <strong>Петролера</strong> емблема Петролера
30.08
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 1:0 Агилас емблема Агилас
30.08
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 0:3 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
29.08
Санта Фе Санта Фе емблема 1:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
29.08
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 1:1 Хуниор емблема Хуниор
29.08
Патриотас Патриотас емблема 0:0 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
29.08
Атлетико Уила <strong>Атлетико Уила</strong> емблема 3:1 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
28.08
Перейра <strong>Перейра</strong> емблема 1:0 Мийонариос емблема Мийонариос
28.08
Енвигадо <strong>Енвигадо</strong> емблема 3:2 Ла Екидад емблема Ла Екидад
28.08
Депортес Киндио <strong>Депортес Киндио</strong> емблема 2:1 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
Кръг 6
24.08
Букараманга Букараманга емблема 1:1 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
23.08
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:2 <strong>Енвигадо</strong> емблема Енвигадо
22.08
Петролера Петролера емблема 2:3 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
22.08
Агилас Агилас емблема 1:2 <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема Хагуарес де Кордоба
22.08
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:1 Депортес Толима емблема Депортес Толима
22.08
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 2:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
21.08
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 4:2 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
21.08
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 1:0 Депортес Киндио емблема Депортес Киндио
21.08
Перейра Перейра емблема 1:1 Санта Фе емблема Санта Фе
21.08
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:0 Патриотас емблема Патриотас
Кръг 5
18.08
Депортес Киндио Депортес Киндио емблема 2:3 <strong>Букараманга</strong> емблема Букараманга
17.08
Санта Фе Санта Фе емблема 0:2 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
16.08
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема 0:2 <strong>Агилас</strong> емблема Агилас
16.08
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 0:1 <strong>Перейра</strong> емблема Перейра
15.08
Патриотас Патриотас емблема 0:3 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
15.08
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 1:1 Хуниор емблема Хуниор
15.08
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 2:2 Мийонариос емблема Мийонариос
14.08
Инд. Меделин <strong>Инд. Меделин</strong> емблема 2:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
14.08
Енвигадо <strong>Енвигадо</strong> емблема 2:1 Петролера емблема Петролера
14.08
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 1:0 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
Кръг 4
11.08
Перейра Перейра емблема 0:1 <strong>Енвигадо</strong> емблема Енвигадо
10.08
Агилас <strong>Агилас</strong> емблема 1:0 Патриотас емблема Патриотас
10.08
Букараманга Букараманга емблема 0:1 <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема Хагуарес де Кордоба
09.08
Петролера <strong>Петролера</strong> емблема 2:0 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
08.08
Хуниор Хуниор емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
08.08
Ла Екидад Ла Екидад емблема 0:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
08.08
Мийонариос Мийонариос емблема 0:1 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
07.08
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 2:0 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
07.08
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 1:0 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
07.08
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема 0:0 Депортес Киндио емблема Депортес Киндио
Кръг 3
04.08
Санта Фе Санта Фе емблема 0:1 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
03.08
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 1:2 <strong>Перейра</strong> емблема Перейра
02.08
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 2:0 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
01.08
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 0:2 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
01.08
Енвигадо <strong>Енвигадо</strong> емблема 1:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
01.08
Патриотас <strong>Патриотас</strong> емблема 1:0 Ла Екидад емблема Ла Екидад
01.08
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 0:0 Хуниор емблема Хуниор
31.07
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 1:2 <strong>Букараманга</strong> емблема Букараманга
31.07
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Петролера емблема Петролера
31.07
Депортес Киндио <strong>Депортес Киндио</strong> емблема 2:1 Агилас емблема Агилас
Кръг 2
28.07
Ла Екидад Ла Екидад емблема 0:0 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
27.07
Перейра Перейра емблема 0:2 <strong>Петролера</strong> емблема Петролера
26.07
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 0:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
25.07
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 1:0 Енвигадо емблема Енвигадо
25.07
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 4:3 Санта Фе емблема Санта Фе
25.07
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 1:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
24.07
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 1:1 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
24.07
Агилас Агилас емблема 1:3 <strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
24.07
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема 2:2 Патриотас емблема Патриотас
22.07
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 2:1 Депортес Киндио емблема Депортес Киндио
Кръг 1
20.07
Петролера <strong>Петролера</strong> емблема 1:0 Ла Екидад емблема Ла Екидад
19.07
Онсе Калдас <strong>Онсе Калдас</strong> емблема 1:0 Атлетико Уила емблема Атлетико Уила
19.07
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 1:0 Перейра емблема Перейра
19.07
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 1:3 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
18.07
Патриотас Патриотас емблема 0:2 <strong>Букараманга</strong> емблема Букараманга
18.07
Енвигадо Енвигадо емблема 2:2 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
18.07
Санта Фе Санта Фе емблема 1:2 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
17.07
Депортес Киндио <strong>Депортес Киндио</strong> емблема 2:0 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
17.07
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 3:1 Хуниор емблема Хуниор
17.07
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 1:1 Агилас емблема Агилас
Кръг 0
20.06
Мийонариос Мийонариос емблема 1:2 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
18.06
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Мийонариос емблема Мийонариос
15.06
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:2 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
13.06
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 2:0 Хуниор емблема Хуниор
10.06
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Ла Екидад емблема Ла Екидад
10.06
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 3:2 Мийонариос емблема Мийонариос
04.06
Депортиво Кали <strong>Депортиво Кали</strong> емблема 2:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
02.05
Атл. Насионал Атл. Насионал емблема 2:2 Ла Екидад емблема Ла Екидад
02.05
Санта Фе Санта Фе емблема 0:0 Хуниор емблема Хуниор
01.05
Мийонариос Мийонариос емблема 0:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
26.04
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 1:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
25.04
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 3:0 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
25.04
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 3:1 Санта Фе емблема Санта Фе
24.04
Америка де Кали Америка де Кали емблема 1:2 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
Кръг 19
18.04
Онсе Калдас <strong>Онсе Калдас</strong> емблема 2:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
18.04
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 4:1 Агилас емблема Агилас
18.04
Перейра <strong>Перейра</strong> емблема 4:2 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
18.04
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:2 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
18.04
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 7:1 Патриотас емблема Патриотас
18.04
Чико Чико емблема 0:0 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
18.04
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 2:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
18.04
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 3:1 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
17.04
Петролера Петролера емблема 1:1 Енвигадо емблема Енвигадо
Кръг 16
16.04
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 1:1 Букараманга емблема Букараманга
Кръг 18
14.04
Патриотас Патриотас емблема 1:1 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
13.04
Депортес Толима Депортес Толима емблема 0:0 Букараманга емблема Букараманга
12.04
Санта Фе Санта Фе емблема 1:2 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
11.04
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:0 Хуниор емблема Хуниор
11.04
Енвигадо Енвигадо емблема 0:1 <strong>Перейра</strong> емблема Перейра
11.04
Агилас Агилас емблема 0:3 <strong>Чико</strong> емблема Чико
11.04
Депортиво Кали <strong>Депортиво Кали</strong> емблема 1:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
10.04
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 0:0 Америка де Кали емблема Америка де Кали
10.04
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 2:2 Петролера емблема Петролера
Кръг 17
07.04
Петролера Петролера емблема 0:3 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
06.04
Перейра <strong>Перейра</strong> емблема 1:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
06.04
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 1:2 <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема Хагуарес де Кордоба
05.04
Букараманга Букараманга емблема 0:1 <strong>Патриотас</strong> емблема Патриотас
05.04
Хуниор Хуниор емблема 0:0 Агилас емблема Агилас
04.04
Чико Чико емблема 0:0 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
04.04
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:1 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
04.04
Мийонариос Мийонариос емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
03.04
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 3:0 Енвигадо емблема Енвигадо
Кръг 16
03.04
Санта Фе Санта Фе емблема 1:1 Перейра емблема Перейра
02.04
Ла Екидад Ла Екидад емблема 2:5 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
01.04
Чико <strong>Чико</strong> емблема 2:0 Петролера емблема Петролера
01.04
Агилас Агилас емблема 2:2 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
31.03
Енвигадо <strong>Енвигадо</strong> емблема 3:0 Патриотас емблема Патриотас
31.03
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 2:1 Мийонариос емблема Мийонариос
31.03
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 0:2 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
30.03
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 2:1 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
Кръг 15
30.03
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 1:1 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
29.03
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 2:1 Букараманга емблема Букараманга
28.03
Патриотас <strong>Патриотас</strong> емблема 2:1 Агилас емблема Агилас
28.03
Петролера Петролера емблема 0:2 <strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
28.03
Перейра Перейра емблема 0:0 Ла Екидад емблема Ла Екидад
28.03
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 0:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
27.03
Хуниор Хуниор емблема 1:1 Санта Фе емблема Санта Фе
27.03
Онсе Калдас <strong>Онсе Калдас</strong> емблема 4:2 Чико емблема Чико
27.03
Енвигадо Енвигадо емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
Кръг 14
26.03
Агилас Агилас емблема 0:0 Мийонариос емблема Мийонариос
25.03
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 1:0 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
25.03
Ла Екидад Ла Екидад емблема 1:1 Петролера емблема Петролера
25.03
Деп. Пасто <strong>Деп. Пасто</strong> емблема 1:0 Патриотас емблема Патриотас
25.03
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 3:1 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
24.03
Депортес Толима Депортес Толима емблема 0:1 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
24.03
Америка де Кали Америка де Кали емблема 1:2 <strong>Инд. Меделин</strong> емблема Инд. Меделин
24.03
Санта Фе <strong>Санта Фе</strong> емблема 2:0 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
23.03
Чико <strong>Чико</strong> емблема 3:0 Енвигадо емблема Енвигадо
Кръг 13
23.03
Петролера Петролера емблема 1:3 <strong>Букараманга</strong> емблема Букараманга
22.03
Патриотас Патриотас емблема 1:2 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
22.03
Мийонариос Мийонариос емблема 1:2 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
21.03
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
21.03
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 2:2 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
21.03
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 1:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
20.03
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 3:0 Перейра емблема Перейра
20.03
Енвигадо <strong>Енвигадо</strong> емблема 2:1 Санта Фе емблема Санта Фе
20.03
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 0:2 <strong>Агилас</strong> емблема Агилас
Кръг 12
17.03
Перейра Перейра емблема 0:0 Чико емблема Чико
16.03
Букараманга Букараманга емблема 1:1 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
15.03
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 1:0 Хуниор емблема Хуниор
14.03
Агилас Агилас емблема 0:2 <strong>Инд. Меделин</strong> емблема Инд. Меделин
14.03
Патриотас Патриотас емблема 0:2 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
13.03
Деп. Пасто <strong>Деп. Пасто</strong> емблема 1:0 Петролера емблема Петролера
13.03
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 3:2 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
12.03
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 3:1 Енвигадо емблема Енвигадо
12.03
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 0:2 <strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
Кръг 11
10.03
Петролера Петролера емблема 0:2 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
09.03
Санта Фе Санта Фе емблема 2:2 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
08.03
Чико <strong>Чико</strong> емблема 2:1 Депортес Толима емблема Депортес Толима
07.03
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 3:2 Патриотас емблема Патриотас
07.03
Америка де Кали <strong>Америка де Кали</strong> емблема 1:0 Перейра емблема Перейра
07.03
Агилас Агилас емблема 1:1 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
06.03
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 0:0 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
06.03
Хуниор Хуниор емблема 1:1 Букараманга емблема Букараманга
05.03
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 1:1 Ла Екидад емблема Ла Екидад
Кръг 2
05.03
Санта Фе <strong>Санта Фе</strong> емблема 3:2 Депортес Толима емблема Депортес Толима
04.03
Чико Чико емблема 0:1 <strong>Мийонариос</strong> емблема Мийонариос
Кръг 1
04.03
Патриотас Патриотас емблема 0:1 <strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
Кръг 10
03.03
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 5:0 Петролера емблема Петролера
02.03
Мийонариос Мийонариос емблема 0:2 <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема Хагуарес де Кордоба
01.03
Перейра <strong>Перейра</strong> емблема 2:0 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
01.03
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 1:1 Санта Фе емблема Санта Фе
28.02
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 1:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
28.02
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 1:0 Агилас емблема Агилас
28.02
Енвигадо Енвигадо емблема 1:1 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
28.02
Патриотас <strong>Патриотас</strong> емблема 1:0 Хуниор емблема Хуниор
27.02
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 2:1 Чико емблема Чико
Кръг 9
26.02
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 1:1 Депортиво Кали емблема Депортиво Кали
25.02
Петролера Петролера емблема 0:5 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
25.02
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 2:0 Перейра емблема Перейра
25.02
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 0:1 <strong>Деп. Пасто</strong> емблема Деп. Пасто
25.02
Санта Фе <strong>Санта Фе</strong> емблема 2:0 Чико емблема Чико
24.02
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 3:2 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
24.02
Агилас Агилас емблема 1:2 <strong>Ла Екидад</strong> емблема Ла Екидад
24.02
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:0 Енвигадо емблема Енвигадо
24.02
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 2:0 Мийонариос емблема Мийонариос
Кръг 8
23.02
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 1:1 Петролера емблема Петролера
22.02
Атл. Насионал Атл. Насионал емблема 2:2 Америка де Кали емблема Америка де Кали
21.02
Санта Фе Санта Фе емблема 0:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
21.02
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 2:2 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
21.02
Ла Екидад Ла Екидад емблема 0:0 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
21.02
Чико <strong>Чико</strong> емблема 2:1 Хуниор емблема Хуниор
20.02
Перейра Перейра емблема 0:0 Агилас емблема Агилас
20.02
Енвигадо <strong>Енвигадо</strong> емблема 1:0 Букараманга емблема Букараманга
20.02
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 3:1 Патриотас емблема Патриотас
Кръг 7
19.02
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:0 Санта Фе емблема Санта Фе
18.02
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 3:1 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
18.02
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 2:1 Ла Екидад емблема Ла Екидад
18.02
Хуниор Хуниор емблема 1:2 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
17.02
Инд. Меделин <strong>Инд. Меделин</strong> емблема 1:0 Чико емблема Чико
17.02
Агилас Агилас емблема 1:1 Енвигадо емблема Енвигадо
17.02
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 2:0 Перейра емблема Перейра
17.02
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 0:1 <strong>Атл. Насионал</strong> емблема Атл. Насионал
16.02
Патриотас <strong>Патриотас</strong> емблема 3:1 Петролера емблема Петролера
Кръг 6
15.02
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:1 <strong>Депортес Толима</strong> емблема Депортес Толима
14.02
Инд. Меделин <strong>Инд. Меделин</strong> емблема 1:0 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
14.02
Санта Фе <strong>Санта Фе</strong> емблема 2:0 Букараманга емблема Букараманга
14.02
Енвигадо Енвигадо емблема 2:2 Хуниор емблема Хуниор
13.02
Депортиво Кали <strong>Депортиво Кали</strong> емблема 1:0 Агилас емблема Агилас
13.02
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 1:0 Мийонариос емблема Мийонариос
13.02
Чико Чико емблема 1:2 <strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
12.02
Петролера Петролера емблема 0:0 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
12.02
Перейра Перейра емблема 1:2 <strong>Патриотас</strong> емблема Патриотас
Кръг 5
10.02
Агилас Агилас емблема 1:1 Деп. Пасто емблема Деп. Пасто
09.02
Букараманга Букараманга емблема 0:0 Ла Екидад емблема Ла Екидад
08.02
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема 0:1 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
07.02
Патриотас Патриотас емблема 0:1 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
07.02
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 2:1 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
07.02
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 3:2 Перейра емблема Перейра
07.02
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 2:0 Чико емблема Чико
06.02
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 2:0 Петролера емблема Петролера
06.02
Онсе Калдас <strong>Онсе Калдас</strong> емблема 3:1 Енвигадо емблема Енвигадо
Кръг 4
05.02
Инд. Меделин Инд. Меделин емблема 0:0 Мийонариос емблема Мийонариос
04.02
Санта Фе <strong>Санта Фе</strong> емблема 1:0 Патриотас емблема Патриотас
04.02
Америка де Кали Америка де Кали емблема 0:0 Букараманга емблема Букараманга
03.02
Петролера Петролера емблема 1:2 <strong>Агилас</strong> емблема Агилас
03.02
Перейра Перейра емблема 0:0 Депортес Толима емблема Депортес Толима
03.02
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 1:0 Хуниор емблема Хуниор
03.02
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 0:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
02.02
Чико Чико емблема 0:1 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
02.02
Енвигадо Енвигадо емблема 1:1 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
Кръг 3
01.02
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 4:3 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
01.02
Букараманга Букараманга емблема 0:1 <strong>Инд. Меделин</strong> емблема Инд. Меделин
31.01
Депортес Толима <strong>Депортес Толима</strong> емблема 1:0 Ла Екидад емблема Ла Екидад
31.01
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 2:1 Америка де Кали емблема Америка де Кали
30.01
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 5:2 Перейра емблема Перейра
30.01
Агилас Агилас емблема 0:2 <strong>Санта Фе</strong> емблема Санта Фе
30.01
Патриотас Патриотас емблема 1:1 Чико емблема Чико
30.01
Депортиво Кали Депортиво Кали емблема 1:1 Енвигадо емблема Енвигадо
29.01
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 2:0 Петролера емблема Петролера
Кръг 2
25.01
Онсе Калдас Онсе Калдас емблема 1:2 <strong>Хуниор</strong> емблема Хуниор
25.01
Ла Екидад <strong>Ла Екидад</strong> емблема 1:0 Атл. Насионал емблема Атл. Насионал
25.01
Перейра Перейра емблема 0:1 <strong>Депортиво Кали</strong> емблема Депортиво Кали
24.01
Хагуарес де Кордоба <strong>Хагуарес де Кордоба</strong> емблема 2:1 Букараманга емблема Букараманга
24.01
Америка де Кали Америка де Кали емблема 1:1 Агилас емблема Агилас
23.01
Енвигадо Енвигадо емблема 0:1 <strong>Деп. Пасто</strong> емблема Деп. Пасто
23.01
Инд. Меделин <strong>Инд. Меделин</strong> емблема 2:1 Патриотас емблема Патриотас
Кръг 1
21.01
Петролера Петролера емблема 2:2 Перейра емблема Перейра
20.01
Букараманга <strong>Букараманга</strong> емблема 2:0 Чико емблема Чико
18.01
Депортес Толима Депортес Толима емблема 1:1 Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
18.01
Депортиво Кали <strong>Депортиво Кали</strong> емблема 1:0 Хагуарес де Кордоба емблема Хагуарес де Кордоба
17.01
Атл. Насионал <strong>Атл. Насионал</strong> емблема 2:0 Санта Фе емблема Санта Фе
17.01
Деп. Пасто Деп. Пасто емблема 2:2 Ла Екидад емблема Ла Екидад
17.01
Хуниор <strong>Хуниор</strong> емблема 1:0 Инд. Меделин емблема Инд. Меделин
16.01
Мийонариос <strong>Мийонариос</strong> емблема 1:0 Енвигадо емблема Енвигадо
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света