Класиране Китай Суперлига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шанхай СИПГ719610161
2Гуанджоу Евъргранде719610216
3Шандонг Луненг719610144
4Чанчун Ятай717520112
5Пекин Гуоан717520136
6Хъбей71543084
7Хънан Жиание71233196
8Шанхай Шънхуа71233186
9Шънджън71233186
10Чунцин Лифан7103131114
11Гуанджоу Р&Ф792321414
12Шъдзяджуан7822358
13Вухан Зал77142710
14Тиендзин Теда76205919
15Кингдао Хуанхай76205418
16Далиан Про74115514

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шандонг Луненг714421166
2Шънджън7124031612
3Гуанджоу Р&Ф71233177
4Гуанджоу Евъргранде711322188
5Чанчун Ятай711322129
6Шанхай Шънхуа7103131311
7Шанхай СИПГ79232146
8Хъбей7822347
9Пекин Гуоан77214610
10Хънан Жиание7613348
11Вухан Зал7404349
12Тиендзин Теда73034210
13Далиан Про73106715
14Шъдзяджуан72025815
15Чунцин Лифан71016514
16Кингдао Хуанхай71016216

Китай Суперлига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Китай Суперлига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 8
15.08
Пекин Гуоан <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема 4:2 Шанхай Шънхуа емблема Шанхай Шънхуа
15.08
Вухан Зал Вухан Зал емблема 1:1 Хъбей емблема Хъбей
15.08
Шанхай СИПГ <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема 5:0 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
15.08
Чанчун Ятай <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема 3:1 Далиан Про емблема Далиан Про
Кръг 14
12.08
Пекин Гуоан <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема 2:1 Чанчун Ятай емблема Чанчун Ятай
12.08
Шанхай Шънхуа <strong>Шанхай Шънхуа</strong> емблема 1:0 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
12.08
Вухан Зал <strong>Вухан Зал</strong> емблема 2:1 Далиан Про емблема Далиан Про
12.08
Хъбей <strong>Хъбей</strong> емблема 1:0 Шанхай СИПГ емблема Шанхай СИПГ
11.08
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема 2:1 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
11.08
Хънан Жиание Хънан Жиание емблема 1:1 Гуанджоу Р&Ф емблема Гуанджоу Р&Ф
11.08
Шънджън <strong>Шънджън</strong> емблема 2:1 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
11.08
Гуанджоу Евъргранде <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема 5:0 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
Кръг 13
09.08
Чанчун Ятай <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема 3:0 Хъбей емблема Хъбей
09.08
Шанхай СИПГ <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема 3:0 Вухан Зал емблема Вухан Зал
09.08
Тиендзин Теда <strong>Тиендзин Теда</strong> емблема 3:1 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
09.08
Далиан Про Далиан Про емблема 2:4 <strong>Шанхай Шънхуа</strong> емблема Шанхай Шънхуа
08.08
Кингдао Хуанхай Кингдао Хуанхай емблема 0:1 <strong>Хънан Жиание</strong> емблема Хънан Жиание
08.08
Чунцин Лифан Чунцин Лифан емблема 1:5 <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема Гуанджоу Евъргранде
08.08
Шъдзяджуан <strong>Шъдзяджуан</strong> емблема 2:1 Шънджън емблема Шънджън
08.08
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема 1:3 <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема Шандонг Луненг
Кръг 12
06.08
Хъбей Хъбей емблема 0:0 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
06.08
Далиан Про Далиан Про емблема 0:5 <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема Шанхай СИПГ
06.08
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа емблема 1:2 <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема Чанчун Ятай
06.08
Вухан Зал Вухан Зал емблема 1:1 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
05.08
Чунцин Лифан <strong>Чунцин Лифан</strong> емблема 1:0 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
05.08
Гуанджоу Евъргранде <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема 2:0 Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
05.08
Шъдзяджуан Шъдзяджуан емблема 0:2 <strong>Гуанджоу Р&Ф</strong> емблема Гуанджоу Р&Ф
05.08
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема 4:2 Шънджън емблема Шънджън
Кръг 11
03.08
Тиендзин Теда Тиендзин Теда емблема 1:3 <strong>Далиан Про</strong> емблема Далиан Про
03.08
Пекин Гуоан <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема 2:1 Вухан Зал емблема Вухан Зал
03.08
Чанчун Ятай <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема 2:1 Шанхай СИПГ емблема Шанхай СИПГ
03.08
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа емблема 0:0 Хъбей емблема Хъбей
02.08
Шънджън Шънджън емблема 0:1 <strong>Гуанджоу Р&Ф</strong> емблема Гуанджоу Р&Ф
02.08
Кингдао Хуанхай Кингдао Хуанхай емблема 0:5 <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема Шандонг Луненг
02.08
Хънан Жиание <strong>Хънан Жиание</strong> емблема 1:0 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
02.08
Гуанджоу Евъргранде <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема 5:2 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
Кръг 10
31.07
Хъбей <strong>Хъбей</strong> емблема 2:1 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
31.07
Шанхай СИПГ <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема 1:0 Шанхай Шънхуа емблема Шанхай Шънхуа
31.07
Далиан Про Далиан Про емблема 0:1 <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема Пекин Гуоан
31.07
Вухан Зал Вухан Зал емблема 2:2 Чанчун Ятай емблема Чанчун Ятай
30.07
Шъдзяджуан Шъдзяджуан емблема 1:1 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
30.07
Шънджън <strong>Шънджън</strong> емблема 2:1 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
30.07
Гуанджоу Р&Ф <strong>Гуанджоу Р&Ф</strong> емблема 4:2 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
30.07
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема 2:0 Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
Кръг 9
28.07
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа емблема 0:0 Вухан Зал емблема Вухан Зал
28.07
Тиендзин Теда Тиендзин Теда емблема 1:4 <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема Чанчун Ятай
28.07
Хъбей <strong>Хъбей</strong> емблема 1:0 Далиан Про емблема Далиан Про
28.07
Пекин Гуоан Пекин Гуоан емблема 1:1 Шанхай СИПГ емблема Шанхай СИПГ
27.07
Хънан Жиание <strong>Хънан Жиание</strong> емблема 2:1 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
27.07
Гуанджоу Евъргранде <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема 2:1 Шандонг Луненг емблема Шандонг Луненг
27.07
Кингдао Хуанхай Кингдао Хуанхай емблема 1:4 <strong>Шънджън</strong> емблема Шънджън
27.07
Чунцин Лифан <strong>Чунцин Лифан</strong> емблема 4:0 Гуанджоу Р&Ф емблема Гуанджоу Р&Ф
Кръг 8
24.07
Шъдзяджуан <strong>Шъдзяджуан</strong> емблема 2:0 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
24.07
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема 3:3 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
24.07
Шънджън Шънджън емблема 0:0 Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
24.07
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема 3:1 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
Кръг 7
22.07
Далиан Про Далиан Про емблема 1:1 Вухан Зал емблема Вухан Зал
22.07
Шанхай СИПГ <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема 1:0 Хъбей емблема Хъбей
22.07
Тиендзин Теда Тиендзин Теда емблема 1:3 <strong>Шанхай Шънхуа</strong> емблема Шанхай Шънхуа
22.07
Чанчун Ятай <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема 2:0 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
21.07
Чунцин Лифан Чунцин Лифан емблема 0:3 <strong>Шънджън</strong> емблема Шънджън
21.07
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема 1:1 Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
21.07
Кингдао Хуанхай Кингдао Хуанхай емблема 0:6 <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема Гуанджоу Евъргранде
21.07
Шъдзяджуан Шъдзяджуан емблема 0:2 <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема Шандонг Луненг
Кръг 6
19.07
Хъбей <strong>Хъбей</strong> емблема 2:1 Чанчун Ятай емблема Чанчун Ятай
19.07
Шанхай Шънхуа <strong>Шанхай Шънхуа</strong> емблема 3:2 Далиан Про емблема Далиан Про
19.07
Вухан Зал Вухан Зал емблема 0:0 Шанхай СИПГ емблема Шанхай СИПГ
19.07
Пекин Гуоан Пекин Гуоан емблема 0:0 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
18.07
Шънджън <strong>Шънджън</strong> емблема 2:1 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
18.07
Шандонг Луненг Шандонг Луненг емблема 0:0 Гуанджоу Р&Ф емблема Гуанджоу Р&Ф
18.07
Хънан Жиание <strong>Хънан Жиание</strong> емблема 2:0 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
18.07
Гуанджоу Евъргранде <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема 3:1 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
Кръг 5
16.07
Пекин Гуоан <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема 2:1 Хъбей емблема Хъбей
15.07
Хънан Жиание Хънан Жиание емблема 1:1 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
17.05
Чанчун Ятай <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема 1:0 Шанхай Шънхуа емблема Шанхай Шънхуа
17.05
Тиендзин Теда <strong>Тиендзин Теда</strong> емблема 2:1 Вухан Зал емблема Вухан Зал
16.05
Шанхай СИПГ <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема 3:0 Далиан Про емблема Далиан Про
15.05
Кингдао Хуанхай <strong>Кингдао Хуанхай</strong> емблема 1:0 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
14.05
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема 0:0 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
14.05
Шънджън Шънджън емблема 2:2 Шандонг Луненг емблема Шандонг Луненг
Кръг 4
11.05
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ емблема 0:0 Чанчун Ятай емблема Чанчун Ятай
11.05
Далиан Про <strong>Далиан Про</strong> емблема 1:0 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
10.05
Вухан Зал Вухан Зал емблема 0:2 <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема Пекин Гуоан
10.05
Хъбей Хъбей емблема 1:1 Шанхай Шънхуа емблема Шанхай Шънхуа
09.05
Шъдзяджуан Шъдзяджуан емблема 0:2 <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема Гуанджоу Евъргранде
09.05
Чунцин Лифан <strong>Чунцин Лифан</strong> емблема 3:2 Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
08.05
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема 2:4 <strong>Шънджън</strong> емблема Шънджън
08.05
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема 2:0 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
Кръг 3
05.05
Шанхай Шънхуа Шанхай Шънхуа емблема 1:1 Шанхай СИПГ емблема Шанхай СИПГ
05.05
Тиендзин Теда Тиендзин Теда емблема 0:1 <strong>Хъбей</strong> емблема Хъбей
04.05
Пекин Гуоан <strong>Пекин Гуоан</strong> емблема 2:0 Далиан Про емблема Далиан Про
04.05
Чанчун Ятай Чанчун Ятай емблема 0:0 Вухан Зал емблема Вухан Зал
03.05
Чунцин Лифан Чунцин Лифан емблема 2:2 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
03.05
Кингдао Хуанхай Кингдао Хуанхай емблема 0:1 <strong>Гуанджоу Р&Ф</strong> емблема Гуанджоу Р&Ф
02.05
Гуанджоу Евъргранде <strong>Гуанджоу Евъргранде</strong> емблема 2:0 Шънджън емблема Шънджън
02.05
Хънан Жиание Хънан Жиание емблема 1:1 Шандонг Луненг емблема Шандонг Луненг
Кръг 2
29.04
Чанчун Ятай Чанчун Ятай емблема 0:0 Тиендзин Теда емблема Тиендзин Теда
29.04
Вухан Зал Вухан Зал емблема 1:3 <strong>Шанхай Шънхуа</strong> емблема Шанхай Шънхуа
28.04
Далиан Про Далиан Про емблема 0:1 <strong>Хъбей</strong> емблема Хъбей
28.04
Шанхай СИПГ <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема 3:1 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
27.04
Шъдзяджуан Шъдзяджуан емблема 0:0 Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
27.04
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема 1:0 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
26.04
Гуанджоу Р&Ф <strong>Гуанджоу Р&Ф</strong> емблема 3:1 Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
26.04
Шънджън Шънджън емблема 0:0 Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
Кръг 1
23.04
Шанхай Шънхуа <strong>Шанхай Шънхуа</strong> емблема 2:1 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
23.04
Хъбей Хъбей емблема 1:1 Вухан Зал емблема Вухан Зал
22.04
Тиендзин Теда Тиендзин Теда емблема 1:6 <strong>Шанхай СИПГ</strong> емблема Шанхай СИПГ
22.04
Далиан Про Далиан Про емблема 1:2 <strong>Чанчун Ятай</strong> емблема Чанчун Ятай
21.04
Хънан Жиание Хънан Жиание емблема 1:2 <strong>Шънджън</strong> емблема Шънджън
21.04
Кингдао Хуанхай <strong>Кингдао Хуанхай</strong> емблема 2:1 Шъдзяджуан емблема Шъдзяджуан
20.04
Чунцин Лифан Чунцин Лифан емблема 0:2 <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема Шандонг Луненг
20.04
Гуанджоу Евъргранде Гуанджоу Евъргранде емблема 2:2 Гуанджоу Р&Ф емблема Гуанджоу Р&Ф
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света