Класиране Чили Примера Дивисион

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Коло Коло244915453920
2У. Католика244715274629
3Аудакс Италиано254412853224
4Унион Ла Калера244413563025
5У. Еспаньола2539123104036
6Антофагаста24359872929
7У. Де Чили24349783027
8Евертон24349782121
9Кобресал253295113129
10Ла Серена25328893230
11Нубленсе25307993231
12Палестино242985113537
13О Хигинс252978102333
14Курико Унидо252769102933
15Уачипато242341192635
16Мелипия252358122743
17С. Уондърърс241853161939

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1У. Католика123210202910
2У. Еспаньола13268232519
3Кобресал13237242213
4Аудакс Италиано12237231713
5Унион Ла Калера12237231311
6Антофагаста12227141614
7Ла Серена12216331812
8Коло Коло1220624147
9Нубленсе13195441912
10Евертон12195431110
11О Хигинс12195431313
12Палестино12185341916
13Курико Унидо12174531715
14У. Де Чили12164441314
15Мелипия13132741720
16Уачипато12122641014
17С. Уондърърс12113271223

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Коло Коло12299212513
2Аудакс Италиано13215621511
3Унион Ла Калера12216331714
4У. Де Чили12185341713
5Евертон12154351011
6У. Католика12155071719
7Антофагаста12132731315
8У. Еспаньола12134171517
9Ла Серена13112561418
10Уачипато12112551621
11Палестино12113271621
12Нубленсе12112551319
13Курико Унидо13102471218
14О Хигинс13102471020
15Мелипия12103181023
16Кобресал129237916
17С. Уондърърс127219716

Чили Примера Дивисион Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 27
19.10
Аудакс Италиано Аудакс Италиано емблема - Нубленсе емблема Нубленсе
2.28 | 3.15 | 3.28
20.10
О Хигинс О Хигинс емблема - Мелипия емблема Мелипия
1.95 | 3.42 | 3.86
20.10
Ла Серена Ла Серена емблема - Коло Коло емблема Коло Коло
5.90 | 4.30 | 1.44
20.10
У. Католика У. Католика емблема - С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
1.39 | 4.63 | 7.57
21.10
Евертон Евертон емблема - Уачипато емблема Уачипато
2.09 | 3.18 | 3.73
21.10
Антофагаста Антофагаста емблема - У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
2.15 | 3.60 | 3.00
21.10
У. Де Чили У. Де Чили емблема - Палестино емблема Палестино
2.30 | 3.30 | 2.95
22.10
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема - Кобресал емблема Кобресал
1.82 | 3.50 | 3.80

Чили Примера Дивисион Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 26
16.10
Мелипия Мелипия емблема 1:1 Ла Серена емблема Ла Серена
16.10
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 2:1 Курико Унидо емблема Курико Унидо
16.10
С. Уондърърс <strong>С. Уондърърс</strong> емблема 2:1 Евертон емблема Евертон
16.10
Кобресал Кобресал емблема 1:3 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
16.10
Нубленсе Нубленсе емблема 0:2 <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема Унион Ла Калера
15.10
У. Де Чили У. Де Чили емблема 0:1 <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема Аудакс Италиано
15.10
Палестино Палестино емблема 2:2 О Хигинс емблема О Хигинс
15.10
Уачипато Уачипато емблема 0:1 <strong>Антофагаста</strong> емблема Антофагаста
Кръг 25
11.10
Курико Унидо Курико Унидо емблема 0:0 Нубленсе емблема Нубленсе
11.10
О Хигинс <strong>О Хигинс</strong> емблема 1:0 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
10.10
Ла Серена <strong>Ла Серена</strong> емблема 2:1 Кобресал емблема Кобресал
09.10
Коло Коло <strong>Коло Коло</strong> емблема 2:0 Уачипато емблема Уачипато
09.10
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 1:0 Мелипия емблема Мелипия
09.10
Евертон <strong>Евертон</strong> емблема 1:0 У. Де Чили емблема У. Де Чили
09.10
Аудакс Италиано Аудакс Италиано емблема 2:3 <strong>Палестино</strong> емблема Палестино
06.10
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:1 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
Кръг 24
05.10
Нубленсе Нубленсе емблема 0:1 <strong>Ла Серена</strong> емблема Ла Серена
05.10
Уачипато Уачипато емблема 1:4 <strong>Курико Унидо</strong> емблема Курико Унидо
04.10
Мелипия Мелипия емблема 1:1 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
04.10
Кобресал Кобресал емблема 1:2 <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема Аудакс Италиано
03.10
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 3:2 О Хигинс емблема О Хигинс
03.10
У. Де Чили У. Де Чили емблема 2:2 Антофагаста емблема Антофагаста
03.10
Палестино Палестино емблема 1:2 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
02.10
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 0:2 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
Кръг 23
01.10
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 2:0 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
30.09
Коло Коло Коло Коло емблема 0:1 <strong>Нубленсе</strong> емблема Нубленсе
30.09
Курико Унидо <strong>Курико Унидо</strong> емблема 1:0 Кобресал емблема Кобресал
30.09
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 4:0 Мелипия емблема Мелипия
29.09
Антофагаста Антофагаста емблема 1:3 <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема Унион Ла Калера
29.09
С. Уондърърс <strong>С. Уондърърс</strong> емблема 2:1 У. Де Чили емблема У. Де Чили
29.09
О Хигинс <strong>О Хигинс</strong> емблема 2:0 Уачипато емблема Уачипато
28.09
Ла Серена Ла Серена емблема 0:2 <strong>Евертон</strong> емблема Евертон
Кръг 22
26.09
У. Де Чили У. Де Чили емблема 1:3 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
26.09
Нубленсе Нубленсе емблема 1:2 <strong>С. Уондърърс</strong> емблема С. Уондърърс
25.09
Евертон Евертон емблема 0:0 Курико Унидо емблема Курико Унидо
25.09
Мелипия Мелипия емблема 1:1 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
25.09
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 2:1 Ла Серена емблема Ла Серена
25.09
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 2:0 Антофагаста емблема Антофагаста
25.09
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 2:0 О Хигинс емблема О Хигинс
24.09
Уачипато Уачипато емблема 1:1 Палестино емблема Палестино
Кръг 18
17.09
Кобресал Кобресал емблема 1:1 Уачипато емблема Уачипато
Кръг 21
15.09
Палестино <strong>Палестино</strong> емблема 3:1 Мелипия емблема Мелипия
14.09
Коло Коло <strong>Коло Коло</strong> емблема 2:0 Евертон емблема Евертон
14.09
Ла Серена <strong>Ла Серена</strong> емблема 2:0 О Хигинс емблема О Хигинс
13.09
У. Еспаньола У. Еспаньола емблема 2:3 <strong>У. Де Чили</strong> емблема У. Де Чили
13.09
Нубленсе Нубленсе емблема 2:2 Уачипато емблема Уачипато
12.09
Курико Унидо Курико Унидо емблема 2:4 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
12.09
Аудакс Италиано Аудакс Италиано емблема 2:3 <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема Унион Ла Калера
12.09
С. Уондърърс <strong>С. Уондърърс</strong> емблема 2:1 Кобресал емблема Кобресал
Кръг 20
08.09
Евертон <strong>Евертон</strong> емблема 1:0 Палестино емблема Палестино
08.09
О Хигинс О Хигинс емблема 2:3 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
08.09
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 0:1 <strong>С. Уондърърс</strong> емблема С. Уондърърс
07.09
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:1 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
07.09
Антофагаста Антофагаста емблема 1:1 Курико Унидо емблема Курико Унидо
07.09
Мелипия Мелипия емблема 0:3 <strong>У. Еспаньола</strong> емблема У. Еспаньола
06.09
У. Де Чили У. Де Чили емблема 1:1 Ла Серена емблема Ла Серена
06.09
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 4:1 Нубленсе емблема Нубленсе
Кръг 19
31.08
Курико Унидо <strong>Курико Унидо</strong> емблема 2:0 Ла Серена емблема Ла Серена
30.08
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 1:0 О Хигинс емблема О Хигинс
29.08
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 2:1 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
29.08
Коло Коло Коло Коло емблема 0:1 <strong>Кобресал</strong> емблема Кобресал
29.08
Уачипато Уачипато емблема 1:1 У. Де Чили емблема У. Де Чили
29.08
Евертон Евертон емблема 1:1 Антофагаста емблема Антофагаста
29.08
Нубленсе <strong>Нубленсе</strong> емблема 3:0 Мелипия емблема Мелипия
28.08
Палестино <strong>Палестино</strong> емблема 3:0 У. Католика емблема У. Католика
Кръг 18
26.08
О Хигинс <strong>О Хигинс</strong> емблема 1:0 Евертон емблема Евертон
26.08
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 1:2 <strong>У. Еспаньола</strong> емблема У. Еспаньола
26.08
Ла Серена Ла Серена емблема 0:2 <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема Аудакс Италиано
25.08
У. Католика У. Католика емблема 2:2 Нубленсе емблема Нубленсе
25.08
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 1:1 Коло Коло емблема Коло Коло
25.08
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 2:1 Палестино емблема Палестино
25.08
Мелипия Мелипия емблема 1:1 Курико Унидо емблема Курико Унидо
Кръг 17
22.08
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:0 Евертон емблема Евертон
22.08
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 1:4 <strong>У. Де Чили</strong> емблема У. Де Чили
22.08
Мелипия Мелипия емблема 1:2 <strong>Уачипато</strong> емблема Уачипато
22.08
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 2:0 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
21.08
Курико Унидо Курико Унидо емблема 2:2 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
21.08
Коло Коло <strong>Коло Коло</strong> емблема 2:0 Антофагаста емблема Антофагаста
21.08
Нубленсе Нубленсе емблема 2:2 Палестино емблема Палестино
21.08
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 2:2 Ла Серена емблема Ла Серена
Кръг 16
15.08
Уачипато <strong>Уачипато</strong> емблема 2:1 У. Католика емблема У. Католика
15.08
У. Де Чили У. Де Чили емблема 0:2 <strong>Кобресал</strong> емблема Кобресал
15.08
Палестино Палестино емблема 0:2 <strong>Курико Унидо</strong> емблема Курико Унидо
14.08
Евертон Евертон емблема 1:2 <strong>Мелипия</strong> емблема Мелипия
14.08
У. Еспаньола У. Еспаньола емблема 0:1 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
14.08
Ла Серена Ла Серена емблема 1:2 <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема Унион Ла Калера
14.08
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 2:1 О Хигинс емблема О Хигинс
13.08
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 1:0 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
Кръг 15
09.08
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 3:1 Палестино емблема Палестино
09.08
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 1:0 Евертон емблема Евертон
08.08
Коло Коло <strong>Коло Коло</strong> емблема 2:0 Курико Унидо емблема Курико Унидо
08.08
Антофагаста Антофагаста емблема 0:1 <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема Аудакс Италиано
08.08
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 1:4 <strong>Уачипато</strong> емблема Уачипато
08.08
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 4:3 Ла Серена емблема Ла Серена
07.08
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 3:2 Нубленсе емблема Нубленсе
07.08
О Хигинс О Хигинс емблема 1:3 <strong>У. Де Чили</strong> емблема У. Де Чили
Кръг 14
04.08
Евертон <strong>Евертон</strong> емблема 3:0 Кобресал емблема Кобресал
03.08
Курико Унидо <strong>Курико Унидо</strong> емблема 2:1 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
02.08
Нубленсе Нубленсе емблема 0:0 О Хигинс емблема О Хигинс
02.08
Ла Серена Ла Серена емблема 1:1 Антофагаста емблема Антофагаста
02.08
Мелипия Мелипия емблема 2:4 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
01.08
У. Де Чили <strong>У. Де Чили</strong> емблема 2:1 У. Католика емблема У. Католика
01.08
Палестино <strong>Палестино</strong> емблема 3:2 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
01.08
Уачипато Уачипато емблема 0:0 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
Кръг 13
29.07
У. Де Чили У. Де Чили емблема 1:1 Нубленсе емблема Нубленсе
29.07
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 0:4 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
29.07
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 3:2 У. Католика емблема У. Католика
29.07
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 2:1 Палестино емблема Палестино
28.07
О Хигинс О Хигинс емблема 2:2 Курико Унидо емблема Курико Унидо
28.07
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 3:1 Уачипато емблема Уачипато
28.07
Кобресал Кобресал емблема 1:1 Мелипия емблема Мелипия
27.07
Аудакс Италиано Аудакс Италиано емблема 0:2 <strong>Евертон</strong> емблема Евертон
Кръг 12
26.07
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:0 О Хигинс емблема О Хигинс
25.07
Курико Унидо Курико Унидо емблема 1:2 <strong>У. Де Чили</strong> емблема У. Де Чили
25.07
Палестино <strong>Палестино</strong> емблема 2:0 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
25.07
Уачипато Уачипато емблема 0:0 Ла Серена емблема Ла Серена
25.07
Коло Коло Коло Коло емблема 1:1 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
24.07
Мелипия Мелипия емблема 3:3 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
24.07
Нубленсе Нубленсе емблема 0:0 Антофагаста емблема Антофагаста
24.07
Евертон <strong>Евертон</strong> емблема 2:0 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
Кръг 11
21.07
У. Де Чили <strong>У. Де Чили</strong> емблема 2:0 Мелипия емблема Мелипия
20.07
Ла Серена <strong>Ла Серена</strong> емблема 4:3 Палестино емблема Палестино
20.07
Евертон Евертон емблема 0:0 Нубленсе емблема Нубленсе
19.07
Аудакс Италиано Аудакс Италиано емблема 3:3 Уачипато емблема Уачипато
17.07
У. Католика У. Католика емблема 0:0 Коло Коло емблема Коло Коло
17.07
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 1:0 Курико Унидо емблема Курико Унидо
16.07
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 1:0 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
16.07
О Хигинс О Хигинс емблема 1:1 Кобресал емблема Кобресал
Кръг 5
15.07
Палестино <strong>Палестино</strong> емблема 2:0 Уачипато емблема Уачипато
Кръг 8
15.06
Палестино Палестино емблема 0:2 <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема Аудакс Италиано
Кръг 10
08.06
Нубленсе <strong>Нубленсе</strong> емблема 1:0 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
07.06
Мелипия <strong>Мелипия</strong> емблема 3:1 О Хигинс емблема О Хигинс
06.06
Коло Коло <strong>Коло Коло</strong> емблема 2:0 Ла Серена емблема Ла Серена
06.06
У. Еспаньола У. Еспаньола емблема 1:1 Антофагаста емблема Антофагаста
06.06
Уачипато Уачипато емблема 0:0 Евертон емблема Евертон
05.06
Палестино Палестино емблема 0:0 У. Де Чили емблема У. Де Чили
05.06
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 0:1 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
05.06
Кобресал Кобресал емблема 0:1 <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема Унион Ла Калера
Кръг 9
01.06
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 2:1 У. Де Чили емблема У. Де Чили
31.05
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 1:0 Нубленсе емблема Нубленсе
31.05
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 1:0 Уачипато емблема Уачипато
30.05
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:1 Кобресал емблема Кобресал
30.05
Евертон <strong>Евертон</strong> емблема 1:0 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
29.05
О Хигинс <strong>О Хигинс</strong> емблема 1:0 Палестино емблема Палестино
29.05
Ла Серена <strong>Ла Серена</strong> емблема 5:1 Мелипия емблема Мелипия
29.05
Курико Унидо Курико Унидо емблема 1:2 <strong>У. Еспаньола</strong> емблема У. Еспаньола
Кръг 8
24.05
У. Де Чили У. Де Чили емблема 0:1 <strong>Евертон</strong> емблема Евертон
23.05
Уачипато Уачипато емблема 0:2 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
23.05
Мелипия Мелипия емблема 1:1 Антофагаста емблема Антофагаста
23.05
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 3:2 У. Католика емблема У. Католика
22.05
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 0:0 О Хигинс емблема О Хигинс
22.05
Нубленсе <strong>Нубленсе</strong> емблема 2:0 Курико Унидо емблема Курико Унидо
22.05
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 2:0 Ла Серена емблема Ла Серена
Кръг 7
09.05
Аудакс Италиано Аудакс Италиано емблема 0:0 Кобресал емблема Кобресал
09.05
Антофагаста Антофагаста емблема 1:2 <strong>У. Де Чили</strong> емблема У. Де Чили
09.05
Курико Унидо Курико Унидо емблема 2:2 Уачипато емблема Уачипато
09.05
Коло Коло Коло Коло емблема 1:2 <strong>Палестино</strong> емблема Палестино
08.05
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 0:3 <strong>Мелипия</strong> емблема Мелипия
08.05
Ла Серена <strong>Ла Серена</strong> емблема 1:0 Нубленсе емблема Нубленсе
08.05
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 3:0 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
08.05
О Хигинс О Хигинс емблема 1:4 <strong>У. Еспаньола</strong> емблема У. Еспаньола
Кръг 6
04.05
У. Де Чили <strong>У. Де Чили</strong> емблема 1:0 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
02.05
Мелипия <strong>Мелипия</strong> емблема 2:0 У. Католика емблема У. Католика
02.05
Уачипато Уачипато емблема 0:1 <strong>О Хигинс</strong> емблема О Хигинс
02.05
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 2:0 Курико Унидо емблема Курико Унидо
01.05
Нубленсе <strong>Нубленсе</strong> емблема 5:1 Коло Коло емблема Коло Коло
01.05
У. Еспаньола У. Еспаньола емблема 1:1 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
01.05
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 2:1 Антофагаста емблема Антофагаста
01.05
Евертон Евертон емблема 0:4 <strong>Ла Серена</strong> емблема Ла Серена
Кръг 5
27.04
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 1:0 Мелипия емблема Мелипия
25.04
Коло Коло <strong>Коло Коло</strong> емблема 1:0 У. Де Чили емблема У. Де Чили
25.04
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 1:2 <strong>Нубленсе</strong> емблема Нубленсе
24.04
О Хигинс <strong>О Хигинс</strong> емблема 1:0 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
24.04
Ла Серена Ла Серена емблема 0:0 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
24.04
Антофагаста <strong>Антофагаста</strong> емблема 2:1 Кобресал емблема Кобресал
24.04
Курико Унидо Курико Унидо емблема 1:1 Евертон емблема Евертон
Кръг 4
20.04
У. Де Чили <strong>У. Де Чили</strong> емблема 2:1 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
18.04
Евертон Евертон емблема 0:2 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
18.04
Кобресал <strong>Кобресал</strong> емблема 2:1 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
18.04
Унион Ла Калера Унион Ла Калера емблема 1:1 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
17.04
О Хигинс О Хигинс емблема 0:0 Ла Серена емблема Ла Серена
17.04
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:1 Курико Унидо емблема Курико Унидо
16.04
Уачипато <strong>Уачипато</strong> емблема 5:3 Нубленсе емблема Нубленсе
16.04
Мелипия Мелипия емблема 0:1 <strong>Палестино</strong> емблема Палестино
Кръг 3
12.04
Курико Унидо Курико Унидо емблема 1:1 Антофагаста емблема Антофагаста
12.04
Палестино Палестино емблема 1:1 Евертон емблема Евертон
12.04
Нубленсе <strong>Нубленсе</strong> емблема 3:1 Кобресал емблема Кобресал
12.04
Коло Коло Коло Коло емблема 1:2 <strong>О Хигинс</strong> емблема О Хигинс
11.04
С. Уондърърс С. Уондърърс емблема 1:2 <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема Унион Ла Калера
11.04
Ла Серена Ла Серена емблема 0:0 У. Де Чили емблема У. Де Чили
10.04
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 1:0 У. Католика емблема У. Католика
10.04
У. Еспаньола У. Еспаньола емблема 0:2 <strong>Мелипия</strong> емблема Мелипия
Кръг 2
05.04
О Хигинс О Хигинс емблема 0:0 Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
04.04
У. Католика <strong>У. Католика</strong> емблема 2:1 Палестино емблема Палестино
04.04
Ла Серена <strong>Ла Серена</strong> емблема 2:0 Курико Унидо емблема Курико Унидо
03.04
Кобресал Кобресал емблема 1:2 <strong>Коло Коло</strong> емблема Коло Коло
03.04
У. Де Чили У. Де Чили емблема 1:1 Уачипато емблема Уачипато
03.04
Мелипия Мелипия емблема 1:1 Нубленсе емблема Нубленсе
02.04
Унион Ла Калера <strong>Унион Ла Калера</strong> емблема 1:0 У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
02.04
Антофагаста Антофагаста емблема 1:2 <strong>Евертон</strong> емблема Евертон
Кръг 1
30.03
Аудакс Италиано <strong>Аудакс Италиано</strong> емблема 2:1 Ла Серена емблема Ла Серена
28.03
Нубленсе Нубленсе емблема 0:1 <strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
28.03
Уачипато Уачипато емблема 0:0 Кобресал емблема Кобресал
28.03
Палестино Палестино емблема 2:4 <strong>Антофагаста</strong> емблема Антофагаста
28.03
У. Еспаньола <strong>У. Еспаньола</strong> емблема 3:1 С. Уондърърс емблема С. Уондърърс
27.03
Коло Коло Коло Коло емблема 0:0 Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
27.03
Евертон Евертон емблема 1:1 О Хигинс емблема О Хигинс
27.03
Курико Унидо <strong>Курико Унидо</strong> емблема 2:0 Мелипия емблема Мелипия
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света