Класиране България Втора Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пирин255316545423
2Локо Сф244915454923
3Лудогорец II234212654726
4Спортист Своге234112563627
5Хебър233911663926
6Септември Сф243811583627
7Кариана23329592935
8Созопол23318782726
9Миньор Пк243086102030
10Литекс252961182627
11Септ Симитли232884112630
12Струмска слава242668102231
13Добруджа242668102433
14Локомотив ГО232048112134
15Янтра Гб231745141540
16Нефтохимик241745151750
17Витоша0000000

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Локо Сф13341111338
2Пирин11311010357
3Лудогорец II12299213211
4Спортист Своге1224732218
5Миньор Пк1222642115
6Хебър11216322312
7Созопол12215611610
8Литекс12205521913
9Струмска слава12205521712
10Септ Симитли11196141910
11Добруджа13196161618
12Септември Сф1118533159
13Кариана12185341818
14Янтра Гб11144251013
15Локомотив ГО12122641010
16Нефтохимик129237722
17Витоша0000000

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пирин14226441916
2Септември Сф13206252118
3Хебър12185341614
4Спортист Своге11175241519
5Локо Сф11154341615
6Кариана11144251117
7Лудогорец II11133441515
8Созопол11103171116
9Литекс139166714
10Септ Симитли129237720
11Локомотив ГО1182271124
12Миньор Пк128228925
13Нефтохимик1282281028
14Добруджа117074815
15Струмска слава126138519
16Янтра Гб123039527
17Витоша0000000

България Втора Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 28
19.04
Хебър Хебър емблема - Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
0.00 | 0.00 | 0.00
19.04
Септември Сф Септември Сф емблема - Созопол емблема Созопол
0.00 | 0.00 | 0.00
19.04
Септ Симитли Септ Симитли емблема - Лудогорец II емблема Лудогорец II
0.00 | 0.00 | 0.00
19.04
Янтра Гб Янтра Гб емблема - Спортист Своге емблема Спортист Своге
0.00 | 0.00 | 0.00
19.04
Струмска слава Струмска слава емблема - Локо Сф емблема Локо Сф
0.00 | 0.00 | 0.00
19.04
Пирин Пирин емблема - Добруджа емблема Добруджа
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 29
23.04
Литекс Литекс емблема - Пирин емблема Пирин
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Спортист Своге Спортист Своге емблема - Септ Симитли емблема Септ Симитли
0.00 | 0.00 | 0.00

България Втора Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 27
15.04
Литекс Литекс емблема 2:3 <strong>Септември Сф</strong> емблема Септември Сф
15.04
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 3:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
15.04
Созопол Созопол емблема 0:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
14.04
Нефтохимик <strong>Нефтохимик</strong> емблема 1:0 Струмска слава емблема Струмска слава
14.04
Миньор Пк Миньор Пк емблема 1:1 Пирин емблема Пирин
13.04
Спортист Своге Спортист Своге емблема 1:1 Хебър емблема Хебър
Кръг 26
11.04
Янтра Гб <strong>Янтра Гб</strong> емблема 2:0 Созопол емблема Созопол
11.04
Септември Сф Септември Сф емблема 0:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
10.04
Струмска слава Струмска слава емблема 1:1 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
10.04
Литекс Литекс емблема 0:0 Добруджа емблема Добруджа
09.04
Хебър Хебър емблема 1:3 <strong>Лудогорец II</strong> емблема Лудогорец II
09.04
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 5:1 Локо Сф емблема Локо Сф
Кръг 23
08.04
Миньор Пк <strong>Миньор Пк</strong> емблема 1:0 Септември Сф емблема Септември Сф
Кръг 25
06.04
Спортист Своге Спортист Своге емблема 0:0 Струмска слава емблема Струмска слава
05.04
Созопол Созопол емблема 1:2 <strong>Хебър</strong> емблема Хебър
05.04
Добруджа Добруджа емблема 0:1 <strong>Септември Сф</strong> емблема Септември Сф
05.04
Миньор Пк Миньор Пк емблема 0:0 Литекс емблема Литекс
05.04
Нефтохимик <strong>Нефтохимик</strong> емблема 2:1 Пирин емблема Пирин
05.04
Септ Симитли Септ Симитли емблема 1:1 Янтра Гб емблема Янтра Гб
04.04
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 3:0 Кариана емблема Кариана
Кръг 24
22.03
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 5:1 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
20.03
Хебър <strong>Хебър</strong> емблема 3:2 Септ Симитли емблема Септ Симитли
20.03
Добруджа Добруджа емблема 0:0 Миньор Пк емблема Миньор Пк
19.03
Кариана Кариана емблема 0:3 <strong>Нефтохимик</strong> емблема Нефтохимик
19.03
Септември Сф <strong>Септември Сф</strong> емблема 5:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
19.03
Струмска слава Струмска слава емблема 0:0 Лудогорец II емблема Лудогорец II
19.03
Литекс Литекс емблема 1:1 Локо Сф емблема Локо Сф
Кръг 23
15.03
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:0 Литекс емблема Литекс
15.03
Локомотив ГО <strong>Локомотив ГО</strong> емблема 3:0 Кариана емблема Кариана
14.03
Созопол <strong>Созопол</strong> емблема 2:0 Струмска слава емблема Струмска слава
14.03
Янтра Гб <strong>Янтра Гб</strong> емблема 1:0 Хебър емблема Хебър
14.03
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 4:1 Добруджа емблема Добруджа
14.03
Спортист Своге Спортист Своге емблема 1:1 Пирин емблема Пирин
Кръг 22
11.03
Литекс <strong>Литекс</strong> емблема 1:0 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
11.03
Миньор Пк <strong>Миньор Пк</strong> емблема 1:0 Локо Сф емблема Локо Сф
10.03
Септември Сф Септември Сф емблема 0:1 <strong>Хебър</strong> емблема Хебър
10.03
Струмска слава <strong>Струмска слава</strong> емблема 2:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
10.03
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 2:1 Лудогорец II емблема Лудогорец II
10.03
Кариана Кариана емблема 0:3 <strong>Спортист Своге</strong> емблема Спортист Своге
10.03
Добруджа <strong>Добруджа</strong> емблема 3:2 Нефтохимик емблема Нефтохимик
Кръг 21
07.03
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 1:0 Литекс емблема Литекс
06.03
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:1 <strong>Миньор Пк</strong> емблема Миньор Пк
06.03
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 3:0 Кариана емблема Кариана
06.03
Янтра Гб Янтра Гб емблема 0:1 <strong>Струмска слава</strong> емблема Струмска слава
06.03
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 1:0 Септември Сф емблема Септември Сф
05.03
Созопол Созопол емблема 0:0 Пирин емблема Пирин
05.03
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 1:1 Добруджа емблема Добруджа
Кръг 20
01.03
Струмска слава Струмска слава емблема 0:2 <strong>Хебър</strong> емблема Хебър
28.02
Литекс Литекс емблема 2:2 Лудогорец II емблема Лудогорец II
27.02
Кариана Кариана емблема 0:3 <strong>Созопол</strong> емблема Созопол
27.02
Добруджа Добруджа емблема 1:2 <strong>Спортист Своге</strong> емблема Спортист Своге
27.02
Миньор Пк <strong>Миньор Пк</strong> емблема 1:0 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
27.02
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 6:0 Нефтохимик емблема Нефтохимик
26.02
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 2:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
Кръг 19
22.02
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 0:0 Локо Сф емблема Локо Сф
21.02
Лудогорец II Лудогорец II емблема 2:2 Добруджа емблема Добруджа
21.02
Янтра Гб Янтра Гб емблема 0:2 <strong>Пирин</strong> емблема Пирин
20.02
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:6 <strong>Септември Сф</strong> емблема Септември Сф
20.02
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 5:1 Миньор Пк емблема Миньор Пк
20.02
Созопол <strong>Созопол</strong> емблема 1:0 Литекс емблема Литекс
20.02
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема 3:0 Кариана емблема Кариана
Кръг 18
16.02
Миньор Пк Миньор Пк емблема 0:0 Лудогорец II емблема Лудогорец II
15.02
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 3:0 Спортист Своге емблема Спортист Своге
13.02
Септември Сф Септември Сф емблема 0:0 Струмска слава емблема Струмска слава
13.02
Кариана Кариана емблема 0:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
13.02
Литекс Литекс емблема 1:1 Септ Симитли емблема Септ Симитли
13.02
Добруджа <strong>Добруджа</strong> емблема 2:1 Созопол емблема Созопол
13.02
Нефтохимик Нефтохимик емблема 1:3 <strong>Локомотив ГО</strong> емблема Локомотив ГО
12.02
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 2:0 Хебър емблема Хебър
Кръг 17
14.12
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 3:1 Лудогорец II емблема Лудогорец II
12.12
Литекс <strong>Литекс</strong> емблема 1:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
12.12
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 0:2 <strong>Септември Сф</strong> емблема Септември Сф
12.12
Миньор Пк Миньор Пк емблема 0:2 <strong>Созопол</strong> емблема Созопол
12.12
Добруджа Добруджа емблема 0:2 <strong>Септ Симитли</strong> емблема Септ Симитли
11.12
Нефтохимик Нефтохимик емблема 2:4 <strong>Спортист Своге</strong> емблема Спортист Своге
11.12
Кариана Кариана емблема 1:1 Хебър емблема Хебър
Кръг 16
07.12
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 5:0 Нефтохимик емблема Нефтохимик
05.12
Хебър Хебър емблема 0:0 Литекс емблема Литекс
05.12
Янтра Гб <strong>Янтра Гб</strong> емблема 2:1 Добруджа емблема Добруджа
05.12
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 3:0 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
05.12
Созопол <strong>Созопол</strong> емблема 2:0 Локо Сф емблема Локо Сф
04.12
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема 3:0 Миньор Пк емблема Миньор Пк
04.12
Струмска слава Струмска слава емблема 1:2 <strong>Пирин</strong> емблема Пирин
Кръг 15
01.12
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 0:2 <strong>Лудогорец II</strong> емблема Лудогорец II
29.11
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 5:1 Септември Сф емблема Септември Сф
29.11
Добруджа <strong>Добруджа</strong> емблема 2:1 Хебър емблема Хебър
28.11
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:1 <strong>Созопол</strong> емблема Созопол
28.11
Миньор Пк <strong>Миньор Пк</strong> емблема 2:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
28.11
Кариана <strong>Кариана</strong> емблема 2:1 Струмска слава емблема Струмска слава
27.11
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 2:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
Кръг 14
24.11
Лудогорец II Лудогорец II емблема 1:1 Спортист Своге емблема Спортист Своге
23.11
Септември Сф Септември Сф емблема 0:2 <strong>Пирин</strong> емблема Пирин
21.11
Струмска слава Струмска слава емблема 3:3 Литекс емблема Литекс
21.11
Хебър <strong>Хебър</strong> емблема 2:0 Миньор Пк емблема Миньор Пк
21.11
Созопол Созопол емблема 3:3 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
20.11
Янтра Гб Янтра Гб емблема 1:1 Локо Сф емблема Локо Сф
20.11
Септ Симитли Септ Симитли емблема 1:2 <strong>Нефтохимик</strong> емблема Нефтохимик
Кръг 13
09.11
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 2:0 Септември Сф емблема Септември Сф
09.11
Кариана Кариана емблема 1:2 <strong>Пирин</strong> емблема Пирин
08.11
Нефтохимик Нефтохимик емблема 1:1 Янтра Гб емблема Янтра Гб
08.11
Добруджа <strong>Добруджа</strong> емблема 2:0 Струмска слава емблема Струмска слава
07.11
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 1:0 Созопол емблема Созопол
07.11
Локомотив ГО <strong>Локомотив ГО</strong> емблема 3:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
06.11
Локо Сф Локо Сф емблема 1:3 <strong>Хебър</strong> емблема Хебър
Кръг 12
02.11
Созопол <strong>Созопол</strong> емблема 3:2 Лудогорец II емблема Лудогорец II
02.11
Пирин Пирин емблема 0:0 Литекс емблема Литекс
01.11
Янтра Гб Янтра Гб емблема 1:3 <strong>Локомотив ГО</strong> емблема Локомотив ГО
01.11
Септ Симитли Септ Симитли емблема 0:1 <strong>Спортист Своге</strong> емблема Спортист Своге
31.10
Струмска слава <strong>Струмска слава</strong> емблема 1:0 Миньор Пк емблема Миньор Пк
31.10
Хебър Хебър емблема 1:1 Нефтохимик емблема Нефтохимик
31.10
Септември Сф Септември Сф емблема 0:0 Кариана емблема Кариана
Кръг 11
27.10
Литекс Литекс емблема 1:2 <strong>Кариана</strong> емблема Кариана
26.10
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 4:1 Септ Симитли емблема Септ Симитли
25.10
Созопол Созопол емблема 0:0 Септември Сф емблема Септември Сф
25.10
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 1:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
25.10
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 3:2 Струмска слава емблема Струмска слава
25.10
Добруджа Добруджа емблема 0:2 <strong>Пирин</strong> емблема Пирин
23.10
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 0:0 Хебър емблема Хебър
Кръг 10
18.10
Янтра Гб Янтра Гб емблема 2:2 Лудогорец II емблема Лудогорец II
17.10
Кариана Кариана емблема 2:2 Добруджа емблема Добруджа
17.10
Струмска слава <strong>Струмска слава</strong> емблема 1:0 Нефтохимик емблема Нефтохимик
17.10
Хебър Хебър емблема 1:2 <strong>Спортист Своге</strong> емблема Спортист Своге
17.10
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема 2:0 Созопол емблема Созопол
17.10
Септември Сф <strong>Септември Сф</strong> емблема 1:0 Литекс емблема Литекс
16.10
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 3:2 Миньор Пк емблема Миньор Пк
Кръг 9
04.10
Септ Симитли Септ Симитли емблема 1:3 <strong>Септември Сф</strong> емблема Септември Сф
04.10
Созопол <strong>Созопол</strong> емблема 1:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
04.10
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 0:0 Струмска слава емблема Струмска слава
04.10
Добруджа <strong>Добруджа</strong> емблема 4:3 Литекс емблема Литекс
04.10
Миньор Пк Миньор Пк емблема 0:1 <strong>Кариана</strong> емблема Кариана
03.10
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 3:2 Хебър емблема Хебър
03.10
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 3:1 Пирин емблема Пирин
Кръг 8
27.09
Литекс <strong>Литекс</strong> емблема 5:1 Миньор Пк емблема Миньор Пк
26.09
Септември Сф <strong>Септември Сф</strong> емблема 1:0 Добруджа емблема Добруджа
26.09
Струмска слава <strong>Струмска слава</strong> емблема 3:1 Спортист Своге емблема Спортист Своге
26.09
Янтра Гб Янтра Гб емблема 0:1 <strong>Септ Симитли</strong> емблема Септ Симитли
25.09
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 4:0 Нефтохимик емблема Нефтохимик
25.09
Кариана <strong>Кариана</strong> емблема 3:2 Локо Сф емблема Локо Сф
25.09
Хебър <strong>Хебър</strong> емблема 2:1 Созопол емблема Созопол
Кръг 7
21.09
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 4:1 Струмска слава емблема Струмска слава
21.09
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 1:2 <strong>Пирин</strong> емблема Пирин
20.09
Миньор Пк Миньор Пк емблема 0:0 Добруджа емблема Добруджа
19.09
Септ Симитли Септ Симитли емблема 2:3 <strong>Хебър</strong> емблема Хебър
19.09
Янтра Гб Янтра Гб емблема 0:2 <strong>Септември Сф</strong> емблема Септември Сф
19.09
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:4 <strong>Кариана</strong> емблема Кариана
19.09
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 2:0 Литекс емблема Литекс
Кръг 6
14.09
Септември Сф <strong>Септември Сф</strong> емблема 3:1 Миньор Пк емблема Миньор Пк
12.09
Литекс <strong>Литекс</strong> емблема 1:0 Нефтохимик емблема Нефтохимик
12.09
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 4:0 Спортист Своге емблема Спортист Своге
12.09
Кариана <strong>Кариана</strong> емблема 4:0 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
12.09
Струмска слава Струмска слава емблема 0:0 Созопол емблема Созопол
12.09
Хебър <strong>Хебър</strong> емблема 4:0 Янтра Гб емблема Янтра Гб
10.09
Добруджа Добруджа емблема 0:3 <strong>Локо Сф</strong> емблема Локо Сф
Кръг 5
31.08
Локо Сф Локо Сф емблема 0:0 Миньор Пк емблема Миньор Пк
29.08
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 0:0 Литекс емблема Литекс
29.08
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:0 Добруджа емблема Добруджа
29.08
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема 2:0 Струмска слава емблема Струмска слава
29.08
Хебър <strong>Хебър</strong> емблема 5:2 Септември Сф емблема Септември Сф
29.08
Спортист Своге Спортист Своге емблема 1:2 <strong>Кариана</strong> емблема Кариана
28.08
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 3:2 Пирин емблема Пирин
Кръг 4
25.08
Септември Сф Септември Сф емблема 2:5 <strong>Локо Сф</strong> емблема Локо Сф
24.08
Кариана <strong>Кариана</strong> емблема 2:1 Лудогорец II емблема Лудогорец II
23.08
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 4:1 Созопол емблема Созопол
23.08
Литекс Литекс емблема 1:1 Спортист Своге емблема Спортист Своге
23.08
Миньор Пк <strong>Миньор Пк</strong> емблема 2:1 Нефтохимик емблема Нефтохимик
23.08
Добруджа <strong>Добруджа</strong> емблема 2:0 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
23.08
Струмска слава <strong>Струмска слава</strong> емблема 4:2 Янтра Гб емблема Янтра Гб
Кръг 3
19.08
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 1:2 <strong>Миньор Пк</strong> емблема Миньор Пк
19.08
Нефтохимик Нефтохимик емблема 0:1 <strong>Локо Сф</strong> емблема Локо Сф
19.08
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема 2:0 Пирин емблема Пирин
19.08
Созопол Созопол емблема 2:2 Кариана емблема Кариана
19.08
Лудогорец II Лудогорец II емблема 0:1 <strong>Литекс</strong> емблема Литекс
19.08
Хебър <strong>Хебър</strong> емблема 3:0 Струмска слава емблема Струмска слава
19.08
Спортист Своге <strong>Спортист Своге</strong> емблема 2:0 Добруджа емблема Добруджа
Кръг 2
15.08
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 4:1 Янтра Гб емблема Янтра Гб
15.08
Литекс <strong>Литекс</strong> емблема 3:2 Созопол емблема Созопол
15.08
Септември Сф <strong>Септември Сф</strong> емблема 3:0 Нефтохимик емблема Нефтохимик
15.08
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 2:0 Локомотив ГО емблема Локомотив ГО
15.08
Добруджа Добруджа емблема 0:1 <strong>Лудогорец II</strong> емблема Лудогорец II
15.08
Кариана <strong>Кариана</strong> емблема 3:0 Септ Симитли емблема Септ Симитли
14.08
Миньор Пк <strong>Миньор Пк</strong> емблема 3:0 Спортист Своге емблема Спортист Своге
Кръг 1
08.08
Локомотив ГО Локомотив ГО емблема 1:1 Нефтохимик емблема Нефтохимик
08.08
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема 2:0 Литекс емблема Литекс
08.08
Созопол Созопол емблема 1:1 Добруджа емблема Добруджа
08.08
Янтра Гб <strong>Янтра Гб</strong> емблема 1:0 Кариана емблема Кариана
08.08
Спортист Своге Спортист Своге емблема 0:2 <strong>Локо Сф</strong> емблема Локо Сф
08.08
Струмска слава Струмска слава емблема 1:1 Септември Сф емблема Септември Сф
07.08
Лудогорец II <strong>Лудогорец II</strong> емблема 2:1 Миньор Пк емблема Миньор Пк
07.08
Хебър Хебър емблема 1:1 Пирин емблема Пирин
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света