Класиране България efbet Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лудогорец245818425318
2Локо Пд244914734018
3ЦСКА-София244412843120
4Арда244211943323
5Берое243610683726
6ЦСКА 194824359873326
7Черно море24318792525
8Левски242877102524
9Царско село242877102427
10Ботев Пд242459102543
11Славия242264141837
12Етър242149111741
13Ботев Враца241954152438
14Монтана241947132039

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лудогорец12341110244
2ЦСКА-София1228840156
3Локо Пд12267502410
4Арда12257412012
5ЦСКА 194812247322310
6Черно море12216331612
7Берое12185342012
8Царско село12174531413
9Левски12175251313
10Ботев Пд12174531414
11Славия1215435914
12Монтана12144261621
13Етър1212264915
14Ботев Враца12113271517

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лудогорец12247322914
2Локо Пд1223723168
3Берое12185341714
4Арда12174531311
5ЦСКА-София12164441614
6Левски12112551211
7Царско село12113271014
8ЦСКА 194812112551016
9Черно море1210246913
10Етър129237826
11Ботев Враца128228921
12Славия127219923
13Ботев Пд1271471129
14Монтана125057418

България efbet Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 25
20.04
Славия Славия емблема - Ботев Враца емблема Ботев Враца
1.74 | 3.30 | 4.15
20.04
Арда Арда емблема - Етър емблема Етър
1.87 | 2.90 | 4.15
20.04
Черно море Черно море емблема - Ботев Пд емблема Ботев Пд
1.56 | 3.45 | 5.50
21.04
Берое Берое емблема - Царско село емблема Царско село
1.61 | 2.95 | 5.75
21.04
ЦСКА-София ЦСКА-София емблема - Монтана емблема Монтана
1.13 | 6.50 | 11.00
21.04
Локо Пд Локо Пд емблема - Левски емблема Левски
1.69 | 3.30 | 4.25
22.04
Лудогорец Лудогорец емблема - ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
1.26 | 4.90 | 7.25

България efbet Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 24
18.04
Левски Левски емблема 0:3 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
18.04
Царско село <strong>Царско село</strong> емблема 2:1 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
17.04
Арда <strong>Арда</strong> емблема 1:0 Берое емблема Берое
17.04
Ботев Пд Ботев Пд емблема 0:1 <strong>Славия</strong> емблема Славия
16.04
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 0:0 Черно море емблема Черно море
16.04
Етър Етър емблема 0:0 Ботев Враца емблема Ботев Враца
15.04
Монтана Монтана емблема 0:1 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
Кръг 23
12.04
Берое Берое емблема 1:2 <strong>Етър</strong> емблема Етър
11.04
Черно море Черно море емблема 0:0 Левски емблема Левски
10.04
ЦСКА-София ЦСКА-София емблема 1:1 Арда емблема Арда
10.04
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 1:0 Монтана емблема Монтана
09.04
Славия Славия емблема 1:3 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема ЦСКА 1948
08.04
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 2:0 Царско село емблема Царско село
08.04
Ботев Враца Ботев Враца емблема 1:2 <strong>Ботев Пд</strong> емблема Ботев Пд
Кръг 22
21.03
Левски <strong>Левски</strong> емблема 1:0 Славия емблема Славия
21.03
Берое <strong>Берое</strong> емблема 1:0 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
21.03
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 1:0 Ботев Враца емблема Ботев Враца
20.03
Царско село Царско село емблема 1:1 Лудогорец емблема Лудогорец
20.03
Арда Арда емблема 0:2 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
20.03
Монтана Монтана емблема 1:1 Черно море емблема Черно море
19.03
Етър Етър емблема 0:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
Кръг 21
15.03
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 1:0 Царско село емблема Царско село
14.03
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 1:0 Етър емблема Етър
13.03
Ботев Враца Ботев Враца емблема 1:3 <strong>Левски</strong> емблема Левски
13.03
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 3:2 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
13.03
Славия <strong>Славия</strong> емблема 2:1 Монтана емблема Монтана
12.03
Локо Пд Локо Пд емблема 1:1 Берое емблема Берое
12.03
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 1:0 Арда емблема Арда
Кръг 20
09.03
Монтана Монтана емблема 0:1 <strong>Ботев Враца</strong> емблема Ботев Враца
08.03
Царско село <strong>Царско село</strong> емблема 2:0 Славия емблема Славия
07.03
Левски Левски емблема 2:2 Ботев Пд емблема Ботев Пд
07.03
Берое Берое емблема 1:4 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
07.03
Етър <strong>Етър</strong> емблема 3:1 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
06.03
ЦСКА-София ЦСКА-София емблема 0:0 Локо Пд емблема Локо Пд
06.03
Арда <strong>Арда</strong> емблема 1:0 Черно море емблема Черно море
Кръг 19
28.02
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 0:0 Левски емблема Левски
28.02
Ботев Пд Ботев Пд емблема 1:1 Монтана емблема Монтана
28.02
Ботев Враца Ботев Враца емблема 0:3 <strong>Царско село</strong> емблема Царско село
27.02
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 2:1 Берое емблема Берое
27.02
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 1:0 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
27.02
Славия <strong>Славия</strong> емблема 3:2 Арда емблема Арда
26.02
Локо Пд Локо Пд емблема 1:1 Етър емблема Етър
Кръг 18
22.02
Царско село Царско село емблема 2:2 Ботев Пд емблема Ботев Пд
21.02
Етър Етър емблема 0:0 Левски емблема Левски
21.02
Берое Берое емблема 1:1 Славия емблема Славия
20.02
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 1:0 Черно море емблема Черно море
20.02
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 3:2 Лудогорец емблема Лудогорец
20.02
Арда <strong>Арда</strong> емблема 3:2 Ботев Враца емблема Ботев Враца
19.02
Монтана <strong>Монтана</strong> емблема 1:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
Кръг 17
15.02
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 6:0 Етър емблема Етър
14.02
Левски <strong>Левски</strong> емблема 2:0 Монтана емблема Монтана
14.02
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 2:1 Царско село емблема Царско село
13.02
Славия Славия емблема 0:1 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
13.02
Черно море Черно море емблема 0:0 Локо Пд емблема Локо Пд
13.02
Ботев Враца Ботев Враца емблема 1:2 <strong>Берое</strong> емблема Берое
12.02
Ботев Пд Ботев Пд емблема 0:2 <strong>Арда</strong> емблема Арда
Кръг 13
20.12
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 2:1 Ботев Пд емблема Ботев Пд
19.12
Берое Берое емблема 0:0 Монтана емблема Монтана
18.12
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 1:0 Левски емблема Левски
Кръг 8
17.12
Арда Арда емблема 2:2 Лудогорец емблема Лудогорец
Кръг 12
16.12
Царско село Царско село емблема 0:2 <strong>Берое</strong> емблема Берое
Кръг 16
15.12
Етър Етър емблема 0:0 Монтана емблема Монтана
14.12
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 2:0 Славия емблема Славия
13.12
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 1:0 Черно море емблема Черно море
13.12
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 2:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
12.12
Царско село Царско село емблема 2:2 Левски емблема Левски
12.12
Берое <strong>Берое</strong> емблема 3:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
11.12
Арда Арда емблема 1:1 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
Кръг 12
10.12
Ботев Враца Ботев Враца емблема 1:2 <strong>Славия</strong> емблема Славия
Кръг 14
09.12
Берое <strong>Берое</strong> емблема 2:1 Левски емблема Левски
Кръг 15
07.12
Монтана Монтана емблема 3:4 <strong>Царско село</strong> емблема Царско село
06.12
Славия Славия емблема 0:2 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
06.12
Ботев Пд Ботев Пд емблема 0:3 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
06.12
Ботев Враца Ботев Враца емблема 0:1 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
05.12
Левски Левски емблема 1:2 <strong>Арда</strong> емблема Арда
05.12
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 1:0 Берое емблема Берое
04.12
Черно море Черно море емблема 0:1 <strong>Етър</strong> емблема Етър
Кръг 12
02.12
Левски <strong>Левски</strong> емблема 1:0 Локо Пд емблема Локо Пд
Кръг 11
02.12
Славия Славия емблема 0:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
Кръг 14
01.12
Етър <strong>Етър</strong> емблема 1:0 Царско село емблема Царско село
29.11
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 2:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
29.11
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 2:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
28.11
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 6:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
28.11
Арда <strong>Арда</strong> емблема 3:0 Монтана емблема Монтана
27.11
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 3:2 Славия емблема Славия
Кръг 13
23.11
Арда <strong>Арда</strong> емблема 2:0 Царско село емблема Царско село
22.11
Локо Пд Локо Пд емблема 1:1 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
22.11
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 2:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
21.11
Славия Славия емблема 0:0 Етър емблема Етър
Кръг 12
08.11
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 0:3 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
08.11
Монтана Монтана емблема 1:2 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
08.11
Етър Етър емблема 0:0 Арда емблема Арда
07.11
Ботев Пд Ботев Пд емблема 0:0 Черно море емблема Черно море
Кръг 11
02.11
Ботев Враца <strong>Ботев Враца</strong> емблема 5:1 Етър емблема Етър
01.11
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 1:0 Левски емблема Левски
01.11
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 1:0 Царско село емблема Царско село
31.10
Берое Берое емблема 0:1 <strong>Арда</strong> емблема Арда
30.10
Локо Пд Локо Пд емблема 2:2 Монтана емблема Монтана
30.10
Черно море Черно море емблема 1:2 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема ЦСКА 1948
Кръг 10
26.10
Етър Етър емблема 2:3 <strong>Берое</strong> емблема Берое
26.10
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 2:0 Ботев Враца емблема Ботев Враца
25.10
Монтана Монтана емблема 1:3 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
25.10
Арда Арда емблема 1:1 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
25.10
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 5:1 Славия емблема Славия
24.10
Левски Левски емблема 1:2 <strong>Черно море</strong> емблема Черно море
24.10
Царско село Царско село емблема 0:3 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
Кръг 9
20.10
Локо Пд Локо Пд емблема 0:0 Арда емблема Арда
19.10
Ботев Пд Ботев Пд емблема 1:1 Етър емблема Етър
18.10
Славия <strong>Славия</strong> емблема 1:0 Левски емблема Левски
18.10
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 3:0 Монтана емблема Монтана
18.10
Ботев Враца Ботев Враца емблема 0:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
17.10
ЦСКА-София ЦСКА-София емблема 1:1 Берое емблема Берое
17.10
Лудогорец Лудогорец емблема 1:1 Царско село емблема Царско село
Кръг 8
04.10
Етър Етър емблема 2:2 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
04.10
Берое Берое емблема 1:3 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
03.10
Левски Левски емблема 0:0 Ботев Враца емблема Ботев Враца
03.10
Монтана <strong>Монтана</strong> емблема 2:1 Славия емблема Славия
02.10
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 5:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
02.10
Царско село <strong>Царско село</strong> емблема 1:0 Черно море емблема Черно море
Кръг 7
28.09
Славия <strong>Славия</strong> емблема 1:0 Царско село емблема Царско село
27.09
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 2:1 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
27.09
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 2:0 Арда емблема Арда
26.09
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 2:1 Левски емблема Левски
26.09
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 2:0 Берое емблема Берое
25.09
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 5:1 Етър емблема Етър
25.09
Ботев Враца <strong>Ботев Враца</strong> емблема 2:0 Монтана емблема Монтана
Кръг 6
21.09
Арда <strong>Арда</strong> емблема 2:1 Славия емблема Славия
20.09
ЦСКА-София ЦСКА-София емблема 2:2 Лудогорец емблема Лудогорец
20.09
Етър Етър емблема 1:3 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
19.09
Левски <strong>Левски</strong> емблема 3:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
19.09
Берое <strong>Берое</strong> емблема 4:0 Черно море емблема Черно море
18.09
Монтана <strong>Монтана</strong> емблема 3:1 Ботев Пд емблема Ботев Пд
18.09
Царско село Царско село емблема 1:2 <strong>Ботев Враца</strong> емблема Ботев Враца
Кръг 5
14.09
Славия Славия емблема 0:2 <strong>Берое</strong> емблема Берое
13.09
Левски <strong>Левски</strong> емблема 2:1 Етър емблема Етър
13.09
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 2:0 Монтана емблема Монтана
12.09
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 3:1 Локо Пд емблема Локо Пд
12.09
Черно море Черно море емблема 1:1 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
11.09
Ботев Пд Ботев Пд емблема 0:0 Царско село емблема Царско село
11.09
Ботев Враца Ботев Враца емблема 0:0 Арда емблема Арда
Кръг 4
30.08
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 1:0 Славия емблема Славия
30.08
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 2:1 Черно море емблема Черно море
29.08
Етър Етър емблема 0:2 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
29.08
Монтана Монтана емблема 0:4 <strong>Левски</strong> емблема Левски
29.08
Арда <strong>Арда</strong> емблема 3:2 Ботев Пд емблема Ботев Пд
28.08
Берое <strong>Берое</strong> емблема 6:0 Ботев Враца емблема Ботев Враца
28.08
Царско село Царско село емблема 0:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
Кръг 3
24.08
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 0:2 <strong>Арда</strong> емблема Арда
24.08
Монтана <strong>Монтана</strong> емблема 1:0 Етър емблема Етър
23.08
Ботев Пд Ботев Пд емблема 3:3 Берое емблема Берое
23.08
Левски Левски емблема 0:1 <strong>Царско село</strong> емблема Царско село
22.08
Черно море Черно море емблема 1:4 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
22.08
Ботев Враца Ботев Враца емблема 1:2 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
21.08
Славия Славия емблема 0:2 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
Кръг 2
17.08
Берое Берое емблема 0:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
17.08
Царско село Царско село емблема 0:0 Монтана емблема Монтана
16.08
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 2:1 Ботев Пд емблема Ботев Пд
16.08
Етър Етър емблема 0:4 <strong>Черно море</strong> емблема Черно море
15.08
Арда Арда емблема 1:1 Левски емблема Левски
15.08
Локо Пд <strong>Локо Пд</strong> емблема 2:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
14.08
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 3:0 Славия емблема Славия
Кръг 1
11.08
Царско село <strong>Царско село</strong> емблема 3:0 Етър емблема Етър
10.08
Левски Левски емблема 0:2 <strong>Берое</strong> емблема Берое
09.08
Славия Славия емблема 1:1 Черно море емблема Черно море
09.08
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 2:0 Локо Пд емблема Локо Пд
08.08
Ботев Враца <strong>Ботев Враца</strong> емблема 3:1 Лудогорец емблема Лудогорец
08.08
Монтана Монтана емблема 3:3 Арда емблема Арда
07.08
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 2:2 ЦСКА-София емблема ЦСКА-София
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света