Класиране България efbet Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лудогорец924801276
2ЦСКА-София822710189
3Ботев Пд11216321712
4Славия1119542129
5Черно море1117452149
6Берое10165141212
7Локо Сф10133431014
8Левски11113261420
9Арда91024388
10Ботев Враца11102451220
11Локо Пд10815469
12Пирин1082261519
13ЦСКА 19481082261421
14Царско село116137415

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ботев Пд618600135
2Лудогорец515500171
3Берое61341153
4Славия51132074
5ЦСКА-София41031074
6Локо Сф4930153
7ЦСКА 194857212119
8Пирин572121210
9Ботев Враца6714177
10Левски67213810
11Черно море5613143
12Царско село6512336
13Арда3411144
14Локо Пд5303247

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ЦСКА-София412400115
2Черно море611321106
3Лудогорец49301105
4Славия6822255
5Арда6613244
6Локо Пд5512222
7Левски54113610
8Локо Сф64042511
9Берое4310379
10Ботев Пд5303247
11Ботев Враца53104513
12Пирин5101439
13Царско село5101419
14ЦСКА 194851014312

България efbet Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
18.10
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема - Берое емблема Берое
2.30 | 3.30 | 2.90
Кръг 3
19.10
Локо Пд Локо Пд емблема - Пирин емблема Пирин
1.43 | 4.20 | 6.50
Кръг 12
22.10
Царско село Царско село емблема - Локо Сф емблема Локо Сф
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Локо Пд Локо Пд емблема - ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Ботев Враца Ботев Враца емблема - Черно море емблема Черно море
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Арда Арда емблема - Славия емблема Славия
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Левски Левски емблема - Пирин емблема Пирин
0.00 | 0.00 | 0.00

България efbet Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 11
17.10
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 3:2 Ботев Пд емблема Ботев Пд
17.10
Черно море Черно море емблема 1:1 Славия емблема Славия
16.10
Локо Сф Локо Сф емблема 1:2 <strong>Левски</strong> емблема Левски
16.10
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 4:0 Царско село емблема Царско село
15.10
Локо Пд Локо Пд емблема 0:0 Арда емблема Арда
15.10
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 3:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
Кръг 10
03.10
Левски Левски емблема 2:4 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
03.10
Царско село Царско село емблема 1:2 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
02.10
Арда Арда емблема 0:3 <strong>Черно море</strong> емблема Черно море
02.10
Славия Славия емблема 1:1 Пирин емблема Пирин
02.10
Ботев Враца Ботев Враца емблема 2:2 Локо Сф емблема Локо Сф
01.10
Берое <strong>Берое</strong> емблема 1:0 Локо Пд емблема Локо Пд
01.10
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 3:1 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
Кръг 9
27.09
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 1:0 Славия емблема Славия
27.09
Пирин Пирин емблема 2:2 Черно море емблема Черно море
26.09
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 3:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
26.09
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 2:1 Левски емблема Левски
25.09
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 1:0 Царско село емблема Царско село
25.09
Локо Пд Локо Пд емблема 1:1 Ботев Пд емблема Ботев Пд
24.09
Берое Берое емблема 1:1 Арда емблема Арда
Кръг 8
19.09
Славия <strong>Славия</strong> емблема 1:0 Лудогорец емблема Лудогорец
19.09
Ботев Враца Ботев Враца емблема 2:4 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
18.09
Левски Левски емблема 0:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
18.09
Черно море Черно море емблема 1:1 Локо Сф емблема Локо Сф
17.09
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 2:1 Берое емблема Берое
17.09
Арда <strong>Арда</strong> емблема 3:0 Пирин емблема Пирин
17.09
Царско село Царско село емблема 0:2 <strong>Локо Пд</strong> емблема Локо Пд
Кръг 7
13.09
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 2:1 Арда емблема Арда
13.09
Берое <strong>Берое</strong> емблема 1:0 Царско село емблема Царско село
12.09
Локо Пд Локо Пд емблема 2:2 Левски емблема Левски
12.09
ЦСКА 1948 <strong>ЦСКА 1948</strong> емблема 5:1 Ботев Враца емблема Ботев Враца
11.09
ЦСКА-София ЦСКА-София емблема 1:1 Славия емблема Славия
11.09
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 2:0 Черно море емблема Черно море
10.09
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 2:1 Пирин емблема Пирин
Кръг 6
29.08
Пирин Пирин емблема 1:3 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
29.08
Черно море Черно море емблема 0:1 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
28.08
Левски <strong>Левски</strong> емблема 2:1 Берое емблема Берое
28.08
Ботев Враца Ботев Враца емблема 0:0 Локо Пд емблема Локо Пд
27.08
Арда Арда емблема 1:1 Локо Сф емблема Локо Сф
27.08
Славия <strong>Славия</strong> емблема 2:1 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
26.08
Царско село Царско село емблема 0:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
Кръг 5
23.08
Берое <strong>Берое</strong> емблема 1:0 Ботев Враца емблема Ботев Враца
22.08
ЦСКА-София <strong>ЦСКА-София</strong> емблема 1:0 Пирин емблема Пирин
22.08
Локо Пд Локо Пд емблема 0:1 <strong>Славия</strong> емблема Славия
21.08
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 5:0 Локо Сф емблема Локо Сф
21.08
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 2:3 <strong>Черно море</strong> емблема Черно море
20.08
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 3:1 Левски емблема Левски
20.08
Царско село <strong>Царско село</strong> емблема 1:0 Арда емблема Арда
Кръг 4
16.08
Ботев Враца Ботев Враца емблема 1:1 Ботев Пд емблема Ботев Пд
16.08
Черно море Черно море емблема 0:0 Локо Пд емблема Локо Пд
14.08
Левски <strong>Левски</strong> емблема 3:1 Царско село емблема Царско село
14.08
Славия <strong>Славия</strong> емблема 3:2 Берое емблема Берое
13.08
Пирин <strong>Пирин</strong> емблема 4:1 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
Кръг 3
08.08
Левски Левски емблема 0:2 <strong>Арда</strong> емблема Арда
07.08
Берое Берое емблема 0:2 <strong>Черно море</strong> емблема Черно море
07.08
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 1:0 Славия емблема Славия
06.08
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 1:1 Локо Сф емблема Локо Сф
06.08
Царско село Царско село емблема 1:2 <strong>Ботев Враца</strong> емблема Ботев Враца
Кръг 2
02.08
Пирин Пирин емблема 2:3 <strong>Берое</strong> емблема Берое
02.08
Черно море <strong>Черно море</strong> емблема 2:0 Ботев Пд емблема Ботев Пд
01.08
Локо Сф <strong>Локо Сф</strong> емблема 1:0 Локо Пд емблема Локо Пд
31.07
Лудогорец <strong>Лудогорец</strong> емблема 3:0 ЦСКА 1948 емблема ЦСКА 1948
31.07
Ботев Враца <strong>Ботев Враца</strong> емблема 2:0 Левски емблема Левски
30.07
Славия Славия емблема 0:0 Царско село емблема Царско село
Кръг 1
26.07
Ботев Враца Ботев Враца емблема 0:0 Арда емблема Арда
25.07
Локо Пд Локо Пд емблема 1:3 <strong>Лудогорец</strong> емблема Лудогорец
25.07
ЦСКА 1948 ЦСКА 1948 емблема 2:4 <strong>ЦСКА-София</strong> емблема ЦСКА-София
24.07
Левски Левски емблема 1:2 <strong>Славия</strong> емблема Славия
24.07
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема 2:1 Пирин емблема Пирин
23.07
Берое <strong>Берое</strong> емблема 1:0 Локо Сф емблема Локо Сф
23.07
Царско село Царско село емблема 0:0 Черно море емблема Черно море
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света