Класиране Бразилия Серия Б

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Коритиба305415963624
2Ботафого305215784227
3Гояс305114973724
4Аваи305014883525
5КР Бразил3049131074033
6Гуарани3046121084233
7Вашко да Гама3046137103632
8СС Алагоано3045136113427
9Наутико3044128103837
10Сампайо Кореа30401010103331
11Крузейро303981573635
12Вила Нова3038911102425
13Ремо3038108122532
14Бруске3035108123140
15Операрио303598132233
16Понте Прета3034810123034
17Лондрина ИК3031710132236
18Витория Баия3029514111926
19Конфианса302877163041
20Гремио ЕБ3020311161835

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ботафого153712123110
2Гояс15319422310
3Вашко да Гама15309332212
4Коритиба15298522111
5Гуарани15288432213
6Аваи15288431911
7СС Алагоано15267532011
8Понте Прета15267532215
9Сампайо Кореа15257441913
10Ремо15247351110
11Бруске15236541610
12КР Бразил15235822015
13Наутико15236542319
14Вила Нова152257376
15Операрио15216361517
16Крузейро15204832020
17Конфианса15175281720
18Витория Баия15163751112
19Лондрина ИК15164471217
20Гремио ЕБ15153661116

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1КР Бразил15268252018
2Коритиба15257441513
3Аваи15226451614
4Наутико15216361518
5Гояс15205551414
6Крузейро15194741615
7СС Алагоано15196181416
8Гуарани15184652020
9Вила Нова15164471719
10Вашко да Гама15164471420
11Сампайо Кореа15153661418
12Ботафого15153661117
13Лондрина ИК15153661019
14Бруске15154381530
15Ремо15143571422
16Операрио1514357716
17Витория Баия1513276814
18Конфианса15112581321
19Понте Прета158159819
20Гремио ЕБ1550510719

Бразилия Серия Б Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 31
18.10
Вила Нова Вила Нова емблема - КР Бразил емблема КР Бразил
2.88 | 2.80 | 2.60
19.10
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема - Гояс емблема Гояс
2.80 | 2.97 | 2.74
20.10
Коритиба Коритиба емблема - Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
1.65 | 3.40 | 5.50
20.10
Ботафого Ботафого емблема - Бруске емблема Бруске
1.60 | 3.60 | 5.70
22.10
Гуарани Гуарани емблема - Конфианса емблема Конфианса
1.55 | 3.70 | 6.00
23.10
Аваи Аваи емблема - Крузейро емблема Крузейро
2.35 | 2.90 | 3.10
23.10
Витория Баия Витория Баия емблема - Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
1.53 | 3.50 | 6.75
23.10
СС Алагоано СС Алагоано емблема - Операрио емблема Операрио
2.00 | 3.10 | 3.70
24.10
Наутико Наутико емблема - Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
2.65 | 3.20 | 2.50
24.10
Ремо Ремо емблема - Понте Прета емблема Понте Прета
2.30 | 2.90 | 3.20

Бразилия Серия Б Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 30
17.10
Конфианса <strong>Конфианса</strong> емблема 3:1 Аваи емблема Аваи
16.10
Операрио Операрио емблема 0:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
16.10
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 2:1 Коритиба емблема Коритиба
16.10
Понте Прета Понте Прета емблема 2:3 <strong>Наутико</strong> емблема Наутико
16.10
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 2:2 Вила Нова емблема Вила Нова
16.10
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 3:1 СС Алагоано емблема СС Алагоано
15.10
КР Бразил КР Бразил емблема 2:2 Гуарани емблема Гуарани
15.10
Бруске <strong>Бруске</strong> емблема 3:1 Ремо емблема Ремо
13.10
Крузейро Крузейро емблема 0:0 Ботафого емблема Ботафого
12.10
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 0:1 <strong>Витория Баия</strong> емблема Витория Баия
Кръг 29
10.10
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 4:1 Бруске емблема Бруске
10.10
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 1:0 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
09.10
Витория Баия Витория Баия емблема 0:1 <strong>Конфианса</strong> емблема Конфианса
09.10
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 3:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
09.10
Коритиба Коритиба емблема 0:3 <strong>Крузейро</strong> емблема Крузейро
08.10
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 2:0 КР Бразил емблема КР Бразил
08.10
Вила Нова <strong>Вила Нова</strong> емблема 1:0 Ремо емблема Ремо
06.10
Гремио ЕБ <strong>Гремио ЕБ</strong> емблема 1:0 Операрио емблема Операрио
06.10
Наутико <strong>Наутико</strong> емблема 3:2 Гояс емблема Гояс
05.10
Аваи Аваи емблема 1:1 Понте Прета емблема Понте Прета
Кръг 28
04.10
Ремо Ремо емблема 0:0 Коритиба емблема Коритиба
03.10
Лондрина ИК <strong>Лондрина ИК</strong> емблема 3:1 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
03.10
Конфианса Конфианса емблема 1:2 <strong>Вашко да Гама</strong> емблема Вашко да Гама
03.10
Крузейро <strong>Крузейро</strong> емблема 2:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
03.10
Понте Прета Понте Прета емблема 1:1 Вила Нова емблема Вила Нова
02.10
Ботафого Ботафого емблема 1:2 <strong>Аваи</strong> емблема Аваи
02.10
КР Бразил КР Бразил емблема 0:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
02.10
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 3:0 Витория Баия емблема Витория Баия
02.10
Бруске <strong>Бруске</strong> емблема 2:0 Гуарани емблема Гуарани
02.10
Операрио Операрио емблема 1:2 <strong>Наутико</strong> емблема Наутико
Кръг 27
01.10
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 1:1 Ремо емблема Ремо
30.09
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 2:1 Понте Прета емблема Понте Прета
30.09
Витория Баия Витория Баия емблема 0:0 Ботафого емблема Ботафого
29.09
Гуарани Гуарани емблема 1:1 Крузейро емблема Крузейро
29.09
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 0:2 <strong>Бруске</strong> емблема Бруске
29.09
Вила Нова <strong>Вила Нова</strong> емблема 2:1 Операрио емблема Операрио
29.09
Коритиба Коритиба емблема 1:1 Конфианса емблема Конфианса
28.09
Наутико Наутико емблема 1:3 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
28.09
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 2:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
27.09
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 2:0 Гояс емблема Гояс
Кръг 26
26.09
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 2:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
26.09
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 1:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
26.09
Крузейро Крузейро емблема 1:2 <strong>СС Алагоано</strong> емблема СС Алагоано
26.09
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 1:0 Гуарани емблема Гуарани
25.09
КР Бразил КР Бразил емблема 1:2 <strong>Аваи</strong> емблема Аваи
25.09
Конфианса <strong>Конфианса</strong> емблема 1:0 Операрио емблема Операрио
25.09
Лондрина ИК <strong>Лондрина ИК</strong> емблема 1:0 Витория Баия емблема Витория Баия
25.09
Бруске Бруске емблема 0:1 <strong>Вашко да Гама</strong> емблема Вашко да Гама
24.09
Гояс Гояс емблема 1:2 <strong>Вила Нова</strong> емблема Вила Нова
24.09
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 1:0 Наутико емблема Наутико
Кръг 25
23.09
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 2:0 Ботафого емблема Ботафого
23.09
Операрио Операрио емблема 1:2 <strong>Понте Прета</strong> емблема Понте Прета
22.09
Витория Баия Витория Баия емблема 0:0 Коритиба емблема Коритиба
22.09
Вила Нова Вила Нова емблема 0:0 Конфианса емблема Конфианса
22.09
Наутико Наутико емблема 1:2 <strong>Лондрина ИК</strong> емблема Лондрина ИК
21.09
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 0:1 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
21.09
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 1:0 Гояс емблема Гояс
21.09
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 2:2 Бруске емблема Бруске
21.09
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 2:0 Ремо емблема Ремо
19.09
Вашко да Гама Вашко да Гама емблема 1:1 Крузейро емблема Крузейро
Кръг 24
18.09
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 2:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
18.09
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 3:1 Наутико емблема Наутико
18.09
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:2 <strong>СС Алагоано</strong> емблема СС Алагоано
18.09
Понте Прета Понте Прета емблема 0:0 Гуарани емблема Гуарани
17.09
Конфианса <strong>Конфианса</strong> емблема 2:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
17.09
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 1:0 Вила Нова емблема Вила Нова
17.09
Бруске Бруске емблема 0:0 Витория Баия емблема Витория Баия
17.09
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 2:1 Аваи емблема Аваи
16.09
Крузейро Крузейро емблема 1:1 Операрио емблема Операрио
16.09
КР Бразил КР Бразил емблема 1:1 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
Кръг 23
12.09
КР Бразил КР Бразил емблема 0:1 <strong>Гояс</strong> емблема Гояс
11.09
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 4:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
11.09
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 0:0 Операрио емблема Операрио
11.09
Крузейро <strong>Крузейро</strong> емблема 1:0 Понте Прета емблема Понте Прета
11.09
Вила Нова <strong>Вила Нова</strong> емблема 1:0 Наутико емблема Наутико
10.09
Витория Баия Витория Баия емблема 1:2 <strong>Ремо</strong> емблема Ремо
Кръг 22
08.09
Гояс Гояс емблема 1:1 Крузейро емблема Крузейро
Кръг 23
07.09
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 4:0 Бруске емблема Бруске
07.09
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 1:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
07.09
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 1:1 Конфианса емблема Конфианса
06.09
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 3:1 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
Кръг 22
04.09
Ремо Ремо емблема 0:1 <strong>Ботафого</strong> емблема Ботафого
04.09
Наутико Наутико емблема 1:1 Гуарани емблема Гуарани
04.09
Операрио Операрио емблема 0:1 <strong>Витория Баия</strong> емблема Витория Баия
04.09
СС Алагоано СС Алагоано емблема 1:1 Вила Нова емблема Вила Нова
03.09
Вашко да Гама Вашко да Гама емблема 1:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
03.09
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 3:2 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
03.09
Бруске Бруске емблема 0:0 Аваи емблема Аваи
02.09
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 2:3 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
01.09
Конфианса Конфианса емблема 1:2 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
Кръг 21
29.08
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 2:0 Понте Прета емблема Понте Прета
29.08
Наутико Наутико емблема 1:1 Витория Баия емблема Витория Баия
29.08
КР Бразил КР Бразил емблема 0:0 Крузейро емблема Крузейро
29.08
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 2:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
28.08
Бруске Бруске емблема 0:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
28.08
Коритиба Коритиба емблема 0:1 <strong>Ботафого</strong> емблема Ботафого
27.08
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 1:1 Ремо емблема Ремо
26.08
Конфианса Конфианса емблема 1:2 <strong>Гояс</strong> емблема Гояс
25.08
Вила Нова <strong>Вила Нова</strong> емблема 1:0 Аваи емблема Аваи
Кръг 20
25.08
СС Алагоано СС Алагоано емблема 0:1 <strong>Наутико</strong> емблема Наутико
Кръг 21
24.08
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 3:0 Операрио емблема Операрио
Кръг 20
22.08
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 3:0 Бруске емблема Бруске
22.08
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
22.08
Гояс Гояс емблема 2:2 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
22.08
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 3:2 Вила Нова емблема Вила Нова
22.08
Ремо Ремо емблема 1:2 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
21.08
Операрио <strong>Операрио</strong> емблема 2:0 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
21.08
Витория Баия <strong>Витория Баия</strong> емблема 1:0 Гуарани емблема Гуарани
21.08
Крузейро <strong>Крузейро</strong> емблема 1:0 Конфианса емблема Конфианса
20.08
Аваи Аваи емблема 1:2 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
Кръг 19
20.08
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 0:1 <strong>СС Алагоано</strong> емблема СС Алагоано
19.08
Бруске Бруске емблема 0:1 <strong>Гояс</strong> емблема Гояс
19.08
Вашко да Гама Вашко да Гама емблема 1:2 <strong>Лондрина ИК</strong> емблема Лондрина ИК
19.08
КР Бразил КР Бразил емблема 0:0 Операрио емблема Операрио
18.08
Вила Нова Вила Нова емблема 0:0 Витория Баия емблема Витория Баия
18.08
Гуарани Гуарани емблема 1:1 Ботафого емблема Ботафого
18.08
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 2:0 Понте Прета емблема Понте Прета
18.08
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 0:2 <strong>Аваи</strong> емблема Аваи
17.08
Наутико Наутико емблема 0:1 <strong>Крузейро</strong> емблема Крузейро
17.08
Конфианса Конфианса емблема 1:2 <strong>Ремо</strong> емблема Ремо
Кръг 18
15.08
Операрио Операрио емблема 1:1 Бруске емблема Бруске
15.08
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 1:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
15.08
Витория Баия Витория Баия емблема 1:1 КР Бразил емблема КР Бразил
15.08
Лондрина ИК <strong>Лондрина ИК</strong> емблема 1:0 Вила Нова емблема Вила Нова
14.08
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 2:0 Наутико емблема Наутико
14.08
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 4:2 Конфианса емблема Конфианса
14.08
Крузейро Крузейро емблема 1:1 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
14.08
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 3:0 Коритиба емблема Коритиба
14.08
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 2:1 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
13.08
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 2:1 Гуарани емблема Гуарани
Кръг 17
13.08
Операрио <strong>Операрио</strong> емблема 1:0 Ботафого емблема Ботафого
12.08
КР Бразил <strong>КР Бразил</strong> емблема 3:0 Бруске емблема Бруске
12.08
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 2:0 Наутико емблема Наутико
11.08
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 2:1 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
11.08
Крузейро Крузейро емблема 2:2 Витория Баия емблема Витория Баия
11.08
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 0:2 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
11.08
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 1:0 Вила Нова емблема Вила Нова
11.08
Гояс Гояс емблема 1:1 Ремо емблема Ремо
10.08
Аваи Аваи емблема 0:1 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
10.08
Конфианса Конфианса емблема 0:2 <strong>СС Алагоано</strong> емблема СС Алагоано
Кръг 16
08.08
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 2:0 Понте Прета емблема Понте Прета
08.08
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:2 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
08.08
Вила Нова Вила Нова емблема 0:2 <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема Сампайо Кореа
07.08
Витория Баия Витория Баия емблема 0:1 <strong>Вашко да Гама</strong> емблема Вашко да Гама
07.08
СС Алагоано СС Алагоано емблема 0:0 Аваи емблема Аваи
07.08
Наутико Наутико емблема 0:4 <strong>Конфианса</strong> емблема Конфианса
07.08
Бруске Бруске емблема 1:2 <strong>Крузейро</strong> емблема Крузейро
06.08
Коритиба Коритиба емблема 1:1 Гояс емблема Гояс
06.08
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 2:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
06.08
Ремо Ремо емблема 0:1 <strong>Операрио</strong> емблема Операрио
Кръг 4
03.08
Бруске Бруске емблема 0:0 Коритиба емблема Коритиба
Кръг 15
01.08
КР Бразил КР Бразил емблема 1:1 Понте Прета емблема Понте Прета
01.08
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 1:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
01.08
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 2:0 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
01.08
Бруске <strong>Бруске</strong> емблема 3:0 Конфианса емблема Конфианса
31.07
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 1:2 <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема Сампайо Кореа
31.07
Витория Баия Витория Баия емблема 0:0 Аваи емблема Аваи
31.07
Гуарани Гуарани емблема 1:4 <strong>Вила Нова</strong> емблема Вила Нова
31.07
Крузейро Крузейро емблема 2:2 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
30.07
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 3:1 Наутико емблема Наутико
30.07
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 1:0 Операрио емблема Операрио
Кръг 5
28.07
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 1:0 Ремо емблема Ремо
Кръг 6
28.07
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 2:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
Кръг 14
25.07
Аваи Аваи емблема 1:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
25.07
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 2:3 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
25.07
Операрио <strong>Операрио</strong> емблема 1:0 Коритиба емблема Коритиба
25.07
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 4:1 Гуарани емблема Гуарани
25.07
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 2:1 Витория Баия емблема Витория Баия
24.07
Наутико Наутико емблема 1:1 Бруске емблема Бруске
24.07
Вила Нова Вила Нова емблема 0:0 Крузейро емблема Крузейро
24.07
Конфианса Конфианса емблема 0:1 <strong>Ботафого</strong> емблема Ботафого
23.07
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 2:1 Гояс емблема Гояс
23.07
Лондрина ИК <strong>Лондрина ИК</strong> емблема 1:0 Ремо емблема Ремо
Кръг 13
23.07
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 1:0 Операрио емблема Операрио
22.07
Коритиба Коритиба емблема 1:1 КР Бразил емблема КР Бразил
22.07
Наутико <strong>Наутико</strong> емблема 2:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
22.07
СС Алагоано СС Алагоано емблема 2:2 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
21.07
Вила Нова Вила Нова емблема 0:1 <strong>Бруске</strong> емблема Бруске
21.07
Витория Баия <strong>Витория Баия</strong> емблема 1:0 Понте Прета емблема Понте Прета
20.07
Ботафого Ботафого емблема 0:2 <strong>Гояс</strong> емблема Гояс
20.07
Гуарани Гуарани емблема 0:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
20.07
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:0 Конфианса емблема Конфианса
20.07
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 1:0 Крузейро емблема Крузейро
Кръг 12
18.07
КР Бразил <strong>КР Бразил</strong> емблема 2:1 Вила Нова емблема Вила Нова
18.07
Вашко да Гама Вашко да Гама емблема 1:1 Наутико емблема Наутико
17.07
Операрио Операрио емблема 0:2 <strong>СС Алагоано</strong> емблема СС Алагоано
17.07
Бруске <strong>Бруске</strong> емблема 2:1 Ботафого емблема Ботафого
17.07
Понте Прета Понте Прета емблема 1:2 <strong>Ремо</strong> емблема Ремо
17.07
Крузейро Крузейро емблема 0:3 <strong>Аваи</strong> емблема Аваи
17.07
Гояс Гояс емблема 0:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
17.07
Гремио ЕБ <strong>Гремио ЕБ</strong> емблема 1:0 Витория Баия емблема Витория Баия
17.07
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 2:3 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
16.07
Конфианса Конфианса емблема 1:4 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
Кръг 11
15.07
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 2:1 Бруске емблема Бруске
14.07
СС Алагоано СС Алагоано емблема 0:1 <strong>Гояс</strong> емблема Гояс
14.07
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 1:2 <strong>Операрио</strong> емблема Операрио
14.07
Коритиба Коритиба емблема 1:1 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
14.07
Витория Баия Витория Баия емблема 2:2 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
13.07
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 1:0 КР Бразил емблема КР Бразил
13.07
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 2:1 Конфианса емблема Конфианса
13.07
Вила Нова Вила Нова емблема 0:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
12.07
Наутико Наутико емблема 1:1 Понте Прета емблема Понте Прета
Кръг 10
11.07
Бруске Бруске емблема 2:3 <strong>СС Алагоано</strong> емблема СС Алагоано
10.07
Конфианса Конфианса емблема 1:1 Витория Баия емблема Витория Баия
Кръг 11
10.07
Ботафого Ботафого емблема 3:3 Крузейро емблема Крузейро
Кръг 10
10.07
Операрио <strong>Операрио</strong> емблема 2:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
10.07
Гояс Гояс емблема 0:1 <strong>Наутико</strong> емблема Наутико
09.07
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 1:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
09.07
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:1 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
09.07
Ремо Ремо емблема 0:1 <strong>Вила Нова</strong> емблема Вила Нова
07.07
КР Бразил <strong>КР Бразил</strong> емблема 2:1 Ботафого емблема Ботафого
06.07
Понте Прета Понте Прета емблема 0:0 Аваи емблема Аваи
06.07
Крузейро Крузейро емблема 0:0 Коритиба емблема Коритиба
Кръг 9
04.07
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 4:1 Бруске емблема Бруске
04.07
Вила Нова Вила Нова емблема 0:0 Понте Прета емблема Понте Прета
04.07
Витория Баия Витория Баия емблема 1:1 Гояс емблема Гояс
04.07
Аваи Аваи емблема 1:1 Ботафого емблема Ботафого
03.07
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 0:0 Крузейро емблема Крузейро
03.07
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 1:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
03.07
СС Алагоано СС Алагоано емблема 0:1 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
03.07
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 1:0 Конфианса емблема Конфианса
02.07
Наутико <strong>Наутико</strong> емблема 5:0 Операрио емблема Операрио
02.07
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 2:1 Ремо емблема Ремо
Кръг 8
01.07
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 1:0 Витория Баия емблема Витория Баия
30.06
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 1:0 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
30.06
Крузейро Крузейро емблема 3:3 Гуарани емблема Гуарани
30.06
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 1:3 <strong>Аваи</strong> емблема Аваи
30.06
Бруске <strong>Бруске</strong> емблема 1:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
30.06
Понте Прета <strong>Понте Прета</strong> емблема 2:1 СС Алагоано емблема СС Алагоано
30.06
КР Бразил КР Бразил емблема 1:1 Наутико емблема Наутико
30.06
Ремо Ремо емблема 0:2 <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема Сампайо Кореа
29.06
Конфианса Конфианса емблема 0:1 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
28.06
Операрио Операрио емблема 1:2 <strong>Вила Нова</strong> емблема Вила Нова
Кръг 7
28.06
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 2:1 Бруске емблема Бруске
27.06
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 2:1 Крузейро емблема Крузейро
27.06
Наутико Наутико емблема 1:1 Ремо емблема Ремо
26.06
Витория Баия Витория Баия емблема 1:2 <strong>Лондрина ИК</strong> емблема Лондрина ИК
26.06
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 2:0 Ботафого емблема Ботафого
26.06
Вила Нова Вила Нова емблема 0:0 Гояс емблема Гояс
25.06
Гуарани Гуарани емблема 0:2 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
25.06
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 1:1 Понте Прета емблема Понте Прета
25.06
Операрио Операрио емблема 0:0 Конфианса емблема Конфианса
25.06
Аваи <strong>Аваи</strong> емблема 1:0 КР Бразил емблема КР Бразил
Кръг 6
25.06
Крузейро <strong>Крузейро</strong> емблема 2:1 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
23.06
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:0 Наутико емблема Наутико
23.06
КР Бразил <strong>КР Бразил</strong> емблема 2:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
23.06
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 1:0 Витория Баия емблема Витория Баия
23.06
Ремо Ремо емблема 0:0 Гуарани емблема Гуарани
22.06
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 3:0 Аваи емблема Аваи
22.06
Понте Прета Понте Прета емблема 0:0 Операрио емблема Операрио
22.06
Бруске Бруске емблема 0:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
22.06
Конфианса <strong>Конфианса</strong> емблема 1:0 Вила Нова емблема Вила Нова
Кръг 5
20.06
СС Алагоано <strong>СС Алагоано</strong> емблема 1:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
20.06
Наутико <strong>Наутико</strong> емблема 3:1 Ботафого емблема Ботафого
20.06
Вила Нова Вила Нова емблема 0:1 <strong>Коритиба</strong> емблема Коритиба
20.06
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 3:1 Конфианса емблема Конфианса
19.06
Операрио <strong>Операрио</strong> емблема 2:1 Крузейро емблема Крузейро
19.06
Витория Баия <strong>Витория Баия</strong> емблема 3:1 Бруске емблема Бруске
19.06
Гуарани <strong>Гуарани</strong> емблема 1:0 Понте Прета емблема Понте Прета
19.06
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема 3:0 КР Бразил емблема КР Бразил
19.06
Гремио ЕБ <strong>Гремио ЕБ</strong> емблема 2:1 Гояс емблема Гояс
Кръг 4
17.06
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 2:2 Ботафого емблема Ботафого
17.06
Понте Прета Понте Прета емблема 0:1 <strong>Крузейро</strong> емблема Крузейро
16.06
Вашко да Гама Вашко да Гама емблема 0:2 <strong>Аваи</strong> емблема Аваи
16.06
Операрио <strong>Операрио</strong> емблема 1:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
16.06
Ремо Ремо емблема 0:0 Витория Баия емблема Витория Баия
16.06
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 1:0 КР Бразил емблема КР Бразил
16.06
Конфианса Конфианса емблема 1:1 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
15.06
Наутико <strong>Наутико</strong> емблема 2:0 Вила Нова емблема Вила Нова
15.06
СС Алагоано СС Алагоано емблема 1:1 Гуарани емблема Гуарани
Кръг 3
13.06
Коритиба Коритиба емблема 1:1 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
13.06
Витория Баия Витория Баия емблема 0:0 Операрио емблема Операрио
13.06
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 3:0 Ремо емблема Ремо
13.06
Аваи Аваи емблема 1:2 <strong>Бруске</strong> емблема Бруске
13.06
Крузейро Крузейро емблема 1:1 Гояс емблема Гояс
12.06
Вила Нова <strong>Вила Нова</strong> емблема 1:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
12.06
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 1:2 <strong>Вашко да Гама</strong> емблема Вашко да Гама
12.06
КР Бразил <strong>КР Бразил</strong> емблема 3:2 Конфианса емблема Конфианса
12.06
Гуарани Гуарани емблема 1:3 <strong>Наутико</strong> емблема Наутико
11.06
Сампайо Кореа <strong>Сампайо Кореа</strong> емблема 1:0 Понте Прета емблема Понте Прета
Кръг 2
07.06
Витория Баия Витория Баия емблема 0:1 <strong>Наутико</strong> емблема Наутико
06.06
Аваи Аваи емблема 1:1 Вила Нова емблема Вила Нова
06.06
Крузейро Крузейро емблема 3:4 <strong>КР Бразил</strong> емблема КР Бразил
06.06
Понте Прета Понте Прета емблема 1:1 Вашко да Гама емблема Вашко да Гама
06.06
Ботафого <strong>Ботафого</strong> емблема 2:0 Коритиба емблема Коритиба
05.06
Ремо <strong>Ремо</strong> емблема 1:0 Гремио ЕБ емблема Гремио ЕБ
05.06
СС Алагоано СС Алагоано емблема 0:0 Сампайо Кореа емблема Сампайо Кореа
05.06
Лондрина ИК Лондрина ИК емблема 0:1 <strong>Бруске</strong> емблема Бруске
04.06
Гояс <strong>Гояс</strong> емблема 2:0 Конфианса емблема Конфианса
01.06
Операрио Операрио емблема 2:5 <strong>Гуарани</strong> емблема Гуарани
Кръг 1
31.05
Сампайо Кореа Сампайо Кореа емблема 0:0 Гояс емблема Гояс
30.05
Бруске <strong>Бруске</strong> емблема 2:1 Понте Прета емблема Понте Прета
29.05
Коритиба <strong>Коритиба</strong> емблема 2:0 Аваи емблема Аваи
29.05
Конфианса <strong>Конфианса</strong> емблема 3:1 Крузейро емблема Крузейро
29.05
КР Бразил КР Бразил емблема 2:2 Ремо емблема Ремо
29.05
Вашко да Гама Вашко да Гама емблема 0:2 <strong>Операрио</strong> емблема Операрио
29.05
Вила Нова Вила Нова емблема 1:1 Ботафого емблема Ботафого
29.05
Наутико <strong>Наутико</strong> емблема 1:0 СС Алагоано емблема СС Алагоано
28.05
Гуарани Гуарани емблема 1:1 Витория Баия емблема Витория Баия
28.05
Гремио ЕБ Гремио ЕБ емблема 0:0 Лондрина ИК емблема Лондрина ИК
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света