Класиране Бразилия Серия А

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Атл Минейро265617544219
2Фламенго244614464621
3Форталеза274513683530
4Палмейрас264313493832
5Брагантино2642101244231
6Коринтианс2640101062823
7Интернасионал263910973427
8Флуминензе26369982527
9Куиаба273571462626
10Атл Паранаенсе2634104123233
11Атл Гоянензе263481082224
12Америка Минейро273271192529
13Сеара253161362427
14Сао Пауло263161372126
15Сантош262961192332
16Жувентуде2728610112736
17Баия262877122838
18Спорт Ресифе272769121422
19Гремио252675132330
20Чапекоензе2713110162446

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Атл Минейро12311011267
2Палмейрас14268242421
3Фламенго13258142213
4Сеара13246611710
5Форталеза13247331813
6Интернасионал12216332013
7Атл Паранаенсе13216341816
8Америка Минейро1420554129
9Сантош1220552129
10Флуминензе13205531212
11Коринтианс13195441715
12Жувентуде13195441414
13Гремио13174541513
14Брагантино13173821917
15Сао Пауло13173821110
16Куиаба14174551417
17Атл Гоянензе1316373911
18Баия12154351517
19Спорт Ресифе141435668
20Чапекоензе1450591023

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Брагантино13257422314
2Атл Минейро14257431612
3Фламенго1121632248
4Коринтианс1321562118
5Форталеза14216351717
6Куиаба1318391129
7Атл Гоянензе13185351313
8Интернасионал14184641414
9Палмейрас12175251411
10Флуминензе13164451315
11Сао Пауло13143551016
12Атл Паранаенсе13134181417
13Спорт Ресифе1313346814
14Баия14133471321
15Америка Минейро13122651320
16Гремио129309817
17Жувентуде1491671322
18Сантош1491671123
19Чапекоензе1381571423
20Сеара127075717

Бразилия Серия А Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 27
18.10
Сао Пауло Сао Пауло емблема - Коринтианс емблема Коринтианс
2.30 | 2.90 | 3.60
Кръг 19
20.10
Сеара Сеара емблема - Палмейрас емблема Палмейрас
3.15 | 3.25 | 2.25
21.10
Интернасионал Интернасионал емблема - Брагантино емблема Брагантино
2.00 | 3.50 | 3.60
Кръг 28
23.10
Сантош Сантош емблема - Америка Минейро емблема Америка Минейро
2.10 | 3.15 | 3.60
23.10
Жувентуде Жувентуде емблема - Сеара емблема Сеара
2.10 | 3.30 | 3.50
23.10
Флуминензе Флуминензе емблема - Фламенго емблема Фламенго
3.10 | 3.25 | 2.25
23.10
Форталеза Форталеза емблема - Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
1.83 | 3.35 | 4.45
24.10
Палмейрас Палмейрас емблема - Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
1.55 | 4.00 | 6.25
24.10
Атл Минейро Атл Минейро емблема - Куиаба емблема Куиаба
1.44 | 4.20 | 8.00
24.10
Интернасионал Интернасионал емблема - Коринтианс емблема Коринтианс
1.80 | 3.85 | 4.05

Бразилия Серия А Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 27
17.10
Фламенго Фламенго емблема 0:0 Куиаба емблема Куиаба
17.10
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:0 Сантош емблема Сантош
17.10
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 3:2 Жувентуде емблема Жувентуде
17.10
Сеара Сеара емблема 2:2 Брагантино емблема Брагантино
17.10
Атл Гоянензе <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема 2:1 Атл Минейро емблема Атл Минейро
17.10
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 1:0 Интернасионал емблема Интернасионал
17.10
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 0:1 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
17.10
Америка Минейро Америка Минейро емблема 0:0 Баия емблема Баия
16.10
Чапекоензе Чапекоензе емблема 1:2 <strong>Форталеза</strong> емблема Форталеза
Кръг 26
14.10
Сао Пауло Сао Пауло емблема 1:1 Сеара емблема Сеара
14.10
Куиаба <strong>Куиаба</strong> емблема 1:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
14.10
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 3:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
14.10
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 1:0 Флуминензе емблема Флуминензе
13.10
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 1:0 Гремио емблема Гремио
13.10
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 3:1 Жувентуде емблема Жувентуде
13.10
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 3:1 Сантош емблема Сантош
13.10
Чапекоензе Чапекоензе емблема 1:1 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
13.10
Баия Баия емблема 0:0 Палмейрас емблема Палмейрас
12.10
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 1:0 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
Кръг 25
11.10
Куиаба Куиаба емблема 0:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
10.10
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 1:0 Гремио емблема Гремио
10.10
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 5:2 Чапекоензе емблема Чапекоензе
10.10
Палмейрас Палмейрас емблема 2:4 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
10.10
Жувентуде Жувентуде емблема 1:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
09.10
Форталеза Форталеза емблема 0:3 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
09.10
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 0:2 <strong>Баия</strong> емблема Баия
09.10
Флуминензе Флуминензе емблема 0:0 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
09.10
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 3:1 Сеара емблема Сеара
09.10
Спорт Ресифе <strong>Спорт Ресифе</strong> емблема 1:0 Коринтианс емблема Коринтианс
Кръг 24
07.10
Сао Пауло Сао Пауло емблема 1:1 Сантош емблема Сантош
07.10
Флуминензе Флуминензе емблема 0:2 <strong>Форталеза</strong> емблема Форталеза
07.10
Америка Минейро <strong>Америка Минейро</strong> емблема 2:1 Палмейрас емблема Палмейрас
07.10
Гремио Гремио емблема 2:2 Куиаба емблема Куиаба
06.10
Брагантино Брагантино емблема 1:1 Фламенго емблема Фламенго
06.10
Сеара Сеара емблема 0:0 Интернасионал емблема Интернасионал
06.10
Спорт Ресифе <strong>Спорт Ресифе</strong> емблема 3:1 Жувентуде емблема Жувентуде
06.10
Чапекоензе Чапекоензе емблема 2:2 Атл Минейро емблема Атл Минейро
06.10
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:2 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
06.10
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 3:1 Баия емблема Баия
Кръг 23
03.10
Гремио Гремио емблема 1:2 <strong>Спорт Ресифе</strong> емблема Спорт Ресифе
03.10
Палмейрас Палмейрас емблема 1:1 Жувентуде емблема Жувентуде
03.10
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 3:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
03.10
Чапекоензе Чапекоензе емблема 1:1 Сао Пауло емблема Сао Пауло
03.10
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 1:0 Интернасионал емблема Интернасионал
02.10
Брагантино Брагантино емблема 2:2 Коринтианс емблема Коринтианс
02.10
Форталеза Форталеза емблема 0:3 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
02.10
Куиаба Куиаба емблема 0:2 <strong>Америка Минейро</strong> емблема Америка Минейро
Кръг 22
26.09
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:0 Куиаба емблема Куиаба
26.09
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:1 <strong>Форталеза</strong> емблема Форталеза
26.09
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 4:2 Гремио емблема Гремио
26.09
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 2:1 Брагантино емблема Брагантино
26.09
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 2:0 Баия емблема Баия
26.09
Жувентуде <strong>Жувентуде</strong> емблема 3:0 Сантош емблема Сантош
26.09
Америка Минейро Америка Минейро емблема 1:1 Фламенго емблема Фламенго
26.09
Сао Пауло Сао Пауло емблема 0:0 Атл Минейро емблема Атл Минейро
25.09
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 2:1 Палмейрас емблема Палмейрас
25.09
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 1:0 Чапекоензе емблема Чапекоензе
Кръг 19
22.09
Сао Пауло Сао Пауло емблема 0:0 Америка Минейро емблема Америка Минейро
Кръг 21
20.09
Куиаба Куиаба емблема 2:2 Флуминензе емблема Флуминензе
19.09
Фламенго Фламенго емблема 0:1 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
19.09
Коринтианс Коринтианс емблема 1:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
19.09
Сао Пауло <strong>Сао Пауло</strong> емблема 2:1 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
19.09
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 1:0 Форталеза емблема Форталеза
19.09
Сеара Сеара емблема 0:0 Сантош емблема Сантош
19.09
Баия Баия емблема 1:1 Брагантино емблема Брагантино
18.09
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 3:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
18.09
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 2:1 Жувентуде емблема Жувентуде
18.09
Чапекоензе Чапекоензе емблема 0:2 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
Кръг 20
13.09
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:1 <strong>Интернасионал</strong> емблема Интернасионал
12.09
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 2:1 Сао Пауло емблема Сао Пауло
12.09
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 1:1 Коринтианс емблема Коринтианс
12.09
Палмейрас Палмейрас емблема 1:3 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
12.09
Форталеза Форталеза емблема 0:2 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
12.09
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 2:0 Сеара емблема Сеара
12.09
Сантош Сантош емблема 0:0 Баия емблема Баия
11.09
Брагантино Брагантино емблема 1:2 <strong>Чапекоензе</strong> емблема Чапекоензе
11.09
Жувентуде Жувентуде емблема 1:2 <strong>Куиаба</strong> емблема Куиаба
11.09
Америка Минейро <strong>Америка Минейро</strong> емблема 2:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
Кръг 19
08.09
Коринтианс Коринтианс емблема 1:1 Жувентуде емблема Жувентуде
08.09
Чапекоензе Чапекоензе емблема 1:2 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
05.09
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 0:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
05.09
Баия <strong>Баия</strong> емблема 4:2 Форталеза емблема Форталеза
05.09
Куиаба <strong>Куиаба</strong> емблема 2:1 Сантош емблема Сантош
Кръг 14
02.09
Флуминензе Флуминензе емблема 1:1 Жувентуде емблема Жувентуде
Кръг 18
31.08
Форталеза Форталеза емблема 0:0 Куиаба емблема Куиаба
30.08
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 2:0 Баия емблема Баия
29.08
Брагантино Брагантино емблема 1:1 Атл Минейро емблема Атл Минейро
29.08
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:0 Интернасионал емблема Интернасионал
29.08
Жувентуде Жувентуде емблема 1:1 Сао Пауло емблема Сао Пауло
29.08
Америка Минейро <strong>Америка Минейро</strong> емблема 2:0 Сеара емблема Сеара
29.08
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 2:1 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
29.08
Гремио Гремио емблема 0:1 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
28.08
Сантош Сантош емблема 0:4 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
28.08
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:0 Чапекоензе емблема Чапекоензе
Кръг 17
23.08
Флуминензе Флуминензе емблема 1:1 Атл Минейро емблема Атл Минейро
23.08
Америка Минейро Америка Минейро емблема 0:2 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
22.08
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:1 <strong>Сао Пауло</strong> емблема Сао Пауло
22.08
Сантош Сантош емблема 2:2 Интернасионал емблема Интернасионал
22.08
Сеара Сеара емблема 1:1 Фламенго емблема Фламенго
22.08
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 0:1 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
22.08
Палмейрас Палмейрас емблема 0:2 <strong>Куиаба</strong> емблема Куиаба
22.08
Жувентуде Жувентуде емблема 1:1 Форталеза емблема Форталеза
21.08
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 2:0 Баия емблема Баия
21.08
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 1:1 Чапекоензе емблема Чапекоензе
Кръг 5
18.08
Куиаба Куиаба емблема 0:1 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
Кръг 16
16.08
Чапекоензе Чапекоензе емблема 1:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
15.08
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 4:2 Флуминензе емблема Флуминензе
15.08
Форталеза Форталеза емблема 1:1 Сантош емблема Сантош
15.08
Баия Баия емблема 1:2 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
15.08
Куиаба <strong>Куиаба</strong> емблема 1:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
15.08
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 2:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
15.08
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 3:1 Сеара емблема Сеара
15.08
Сао Пауло <strong>Сао Пауло</strong> емблема 2:1 Гремио емблема Гремио
14.08
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 2:0 Палмейрас емблема Палмейрас
14.08
Брагантино Брагантино емблема 1:2 <strong>Жувентуде</strong> емблема Жувентуде
Кръг 15
09.08
Гремио <strong>Гремио</strong> емблема 2:1 Чапекоензе емблема Чапекоензе
08.08
Фламенго Фламенго емблема 0:4 <strong>Интернасионал</strong> емблема Интернасионал
08.08
Сеара Сеара емблема 0:0 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
08.08
Сантош Сантош емблема 0:0 Коринтианс емблема Коринтианс
08.08
Америка Минейро <strong>Америка Минейро</strong> емблема 1:0 Флуминензе емблема Флуминензе
08.08
Жувентуде Жувентуде емблема 1:2 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
08.08
Палмейрас Палмейрас емблема 2:3 <strong>Форталеза</strong> емблема Форталеза
08.08
Куиаба Куиаба емблема 1:1 Баия емблема Баия
07.08
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 1:2 <strong>Сао Пауло</strong> емблема Сао Пауло
06.08
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:0 Брагантино емблема Брагантино
Кръг 14
01.08
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 3:1 Форталеза емблема Форталеза
01.08
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 1:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
01.08
Баия Баия емблема 0:1 <strong>Спорт Ресифе</strong> емблема Спорт Ресифе
01.08
Чапекоензе Чапекоензе емблема 0:1 <strong>Сантош</strong> емблема Сантош
01.08
Коринтианс Коринтианс емблема 1:3 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
01.08
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 2:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
01.08
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 1:0 Гремио емблема Гремио
31.07
Интернасионал Интернасионал емблема 0:0 Куиаба емблема Куиаба
31.07
Сао Пауло Сао Пауло емблема 0:0 Палмейрас емблема Палмейрас
Кръг 13
26.07
Куиаба Куиаба емблема 1:2 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
26.07
Жувентуде <strong>Жувентуде</strong> емблема 1:0 Чапекоензе емблема Чапекоензе
25.07
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:0 Сеара емблема Сеара
25.07
Сантош Сантош емблема 0:1 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
25.07
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 2:1 Интернасионал емблема Интернасионал
25.07
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 5:1 Сао Пауло емблема Сао Пауло
25.07
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 1:0 Брагантино емблема Брагантино
25.07
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 3:0 Баия емблема Баия
24.07
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 1:0 Флуминензе емблема Флуминензе
24.07
Гремио Гремио емблема 1:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
Кръг 3
21.07
Куиаба <strong>Куиаба</strong> емблема 2:1 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
Кръг 12
19.07
Америка Минейро Америка Минейро емблема 0:1 <strong>Спорт Ресифе</strong> емблема Спорт Ресифе
18.07
Интернасионал <strong>Интернасионал</strong> емблема 1:0 Жувентуде емблема Жувентуде
18.07
Брагантино Брагантино емблема 2:2 Сантош емблема Сантош
18.07
Баия Баия емблема 0:5 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
18.07
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:3 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
18.07
Чапекоензе Чапекоензе емблема 2:3 <strong>Куиаба</strong> емблема Куиаба
18.07
Флуминензе Флуминензе емблема 0:1 <strong>Гремио</strong> емблема Гремио
17.07
Коринтианс Коринтианс емблема 1:2 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
17.07
Сао Пауло Сао Пауло емблема 0:1 <strong>Форталеза</strong> емблема Форталеза
17.07
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 1:0 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
Кръг 11
11.07
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 1:0 Коринтианс емблема Коринтианс
11.07
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 2:1 Чапекоензе емблема Чапекоензе
11.07
Куиаба Куиаба емблема 2:2 Сеара емблема Сеара
11.07
Жувентуде Жувентуде емблема 1:1 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
10.07
Сао Пауло <strong>Сао Пауло</strong> емблема 1:0 Баия емблема Баия
10.07
Америка Минейро Америка Минейро емблема 0:1 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
10.07
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 1:2 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
10.07
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 2:2 Брагантино емблема Брагантино
10.07
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 3:2 Сантош емблема Сантош
10.07
Гремио Гремио емблема 0:0 Интернасионал емблема Интернасионал
Кръг 10
09.07
Чапекоензе Чапекоензе емблема 0:1 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
08.07
Флуминензе Флуминензе емблема 0:0 Сеара емблема Сеара
08.07
Интернасионал Интернасионал емблема 0:2 <strong>Сао Пауло</strong> емблема Сао Пауло
07.07
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 1:1 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
07.07
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 2:0 Гремио емблема Гремио
07.07
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 2:1 Фламенго емблема Фламенго
07.07
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 4:0 Америка Минейро емблема Америка Минейро
07.07
Баия <strong>Баия</strong> емблема 1:0 Жувентуде емблема Жувентуде
07.07
Брагантино Брагантино емблема 1:1 Куиаба емблема Куиаба
06.07
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 2:1 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
Кръг 9
04.07
Гремио Гремио емблема 0:1 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
04.07
Сао Пауло Сао Пауло емблема 1:2 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
04.07
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 2:0 Жувентуде емблема Жувентуде
04.07
Куиаба Куиаба емблема 0:1 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
04.07
Фламенго Фламенго емблема 0:1 <strong>Флуминензе</strong> емблема Флуминензе
04.07
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:1 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
04.07
Чапекоензе Чапекоензе емблема 0:2 <strong>Баия</strong> емблема Баия
04.07
Коринтианс Коринтианс емблема 1:1 Интернасионал емблема Интернасионал
03.07
Америка Минейро <strong>Америка Минейро</strong> емблема 2:0 Сантош емблема Сантош
03.07
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 2:1 Форталеза емблема Форталеза
Кръг 8
01.07
Куиаба Куиаба емблема 0:2 <strong>Фламенго</strong> емблема Фламенго
01.07
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 4:1 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
01.07
Брагантино Брагантино емблема 0:0 Сеара емблема Сеара
01.07
Коринтианс Коринтианс емблема 0:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
01.07
Жувентуде <strong>Жувентуде</strong> емблема 2:0 Гремио емблема Гремио
30.06
Сантош Сантош емблема 0:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
30.06
Интернасионал Интернасионал емблема 1:2 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
30.06
Баия Баия емблема 3:4 <strong>Америка Минейро</strong> емблема Америка Минейро
30.06
Флуминензе Флуминензе емблема 1:4 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
30.06
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 3:2 Чапекоензе емблема Чапекоензе
Кръг 7
28.06
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:1 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
27.06
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 2:0 Атл Минейро емблема Атл Минейро
27.06
Америка Минейро Америка Минейро емблема 1:1 Интернасионал емблема Интернасионал
27.06
Сеара Сеара емблема 1:1 Сао Пауло емблема Сао Пауло
27.06
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:0 Куиаба емблема Куиаба
27.06
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 3:2 Баия емблема Баия
27.06
Гремио Гремио емблема 0:0 Форталеза емблема Форталеза
27.06
Атл Паранаенсе Атл Паранаенсе емблема 2:2 Чапекоензе емблема Чапекоензе
27.06
Флуминензе Флуминензе емблема 1:1 Коринтианс емблема Коринтианс
27.06
Жувентуде <strong>Жувентуде</strong> емблема 1:0 Фламенго емблема Фламенго
Кръг 6
25.06
Гремио Гремио емблема 2:2 Сантош емблема Сантош
25.06
Баия <strong>Баия</strong> емблема 2:1 Атл Паранаенсе емблема Атл Паранаенсе
24.06
Коринтианс <strong>Коринтианс</strong> емблема 2:1 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
24.06
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 2:1 Атл Минейро емблема Атл Минейро
24.06
Чапекоензе Чапекоензе емблема 1:2 <strong>Интернасионал</strong> емблема Интернасионал
24.06
Америка Минейро Америка Минейро емблема 1:1 Жувентуде емблема Жувентуде
23.06
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 2:1 Форталеза емблема Форталеза
23.06
Сао Пауло Сао Пауло емблема 2:2 Куиаба емблема Куиаба
23.06
Брагантино <strong>Брагантино</strong> емблема 3:1 Палмейрас емблема Палмейрас
23.06
Атл Гоянензе <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема 1:0 Флуминензе емблема Флуминензе
Кръг 5
21.06
Атл Минейро Атл Минейро емблема 1:1 Чапекоензе емблема Чапекоензе
20.06
Жувентуде <strong>Жувентуде</strong> емблема 1:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
20.06
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 2:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
20.06
Форталеза Форталеза емблема 1:1 Флуминензе емблема Флуминензе
20.06
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 2:1 Атл Гоянензе емблема Атл Гоянензе
20.06
Интернасионал Интернасионал емблема 1:1 Сеара емблема Сеара
20.06
Баия Баия емблема 0:0 Коринтианс емблема Коринтианс
20.06
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 2:1 Америка Минейро емблема Америка Минейро
20.06
Фламенго Фламенго емблема 2:3 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
Кръг 4
17.06
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 1:0 Сантош емблема Сантош
17.06
Спорт Ресифе <strong>Спорт Ресифе</strong> емблема 1:0 Гремио емблема Гремио
17.06
Атл Гоянензе Атл Гоянензе емблема 0:0 Форталеза емблема Форталеза
17.06
Америка Минейро Америка Минейро емблема 0:0 Куиаба емблема Куиаба
17.06
Сеара Сеара емблема 1:2 <strong>Баия</strong> емблема Баия
17.06
Жувентуде Жувентуде емблема 0:3 <strong>Палмейрас</strong> емблема Палмейрас
16.06
Коринтианс Коринтианс емблема 1:2 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
16.06
Сао Пауло Сао Пауло емблема 1:1 Чапекоензе емблема Чапекоензе
16.06
Интернасионал Интернасионал емблема 0:1 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
Кръг 3
13.06
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 1:0 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
13.06
Баия Баия емблема 0:1 <strong>Интернасионал</strong> емблема Интернасионал
13.06
Брагантино Брагантино емблема 2:2 Флуминензе емблема Флуминензе
13.06
Чапекоензе Чапекоензе емблема 0:0 Сеара емблема Сеара
13.06
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 2:0 Америка Минейро емблема Америка Минейро
13.06
Атл Минейро <strong>Атл Минейро</strong> емблема 1:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
13.06
Гремио Гремио емблема 0:1 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
12.06
Палмейрас Палмейрас емблема 1:1 Коринтианс емблема Коринтианс
12.06
Сантош Сантош емблема 0:0 Жувентуде емблема Жувентуде
Кръг 2
06.06
Спорт Ресифе Спорт Ресифе емблема 0:1 <strong>Атл Минейро</strong> емблема Атл Минейро
06.06
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема 3:1 Чапекоензе емблема Чапекоензе
06.06
Жувентуде Жувентуде емблема 0:3 <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема Атл Паранаенсе
06.06
Америка Минейро Америка Минейро емблема 0:1 <strong>Коринтианс</strong> емблема Коринтианс
06.06
Форталеза <strong>Форталеза</strong> емблема 5:1 Интернасионал емблема Интернасионал
06.06
Флуминензе <strong>Флуминензе</strong> емблема 1:0 Куиаба емблема Куиаба
06.06
Сантош <strong>Сантош</strong> емблема 3:1 Сеара емблема Сеара
06.06
Брагантино Брагантино емблема 3:3 Баия емблема Баия
05.06
Атл Гоянензе <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема 2:0 Сао Пауло емблема Сао Пауло
Кръг 1
30.05
Интернасионал Интернасионал емблема 2:2 Спорт Ресифе емблема Спорт Ресифе
30.05
Коринтианс Коринтианс емблема 0:1 <strong>Атл Гоянензе</strong> емблема Атл Гоянензе
30.05
Атл Паранаенсе <strong>Атл Паранаенсе</strong> емблема 1:0 Америка Минейро емблема Америка Минейро
30.05
Чапекоензе Чапекоензе емблема 0:3 <strong>Брагантино</strong> емблема Брагантино
30.05
Фламенго <strong>Фламенго</strong> емблема 1:0 Палмейрас емблема Палмейрас
30.05
Сеара <strong>Сеара</strong> емблема 3:2 Гремио емблема Гремио
30.05
Атл Минейро Атл Минейро емблема 1:2 <strong>Форталеза</strong> емблема Форталеза
30.05
Сао Пауло Сао Пауло емблема 0:0 Флуминензе емблема Флуминензе
29.05
Баия <strong>Баия</strong> емблема 3:0 Сантош емблема Сантош
29.05
Куиаба Куиаба емблема 2:2 Жувентуде емблема Жувентуде
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света