Класиране Босна Премиър Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ФК Сараево265115744221
2Борац Баня Лука265016284927
3Жрински264815383821
4Вележ Мостар264813944024
5Широки Брег264513673826
6Тузла Сити264112593028
7Железничар263911783927
8Младост ДК262783152651
9Слобода262574152537
10Радник262149132441
11Олимп Сараево262062181947
12Крупа261947151737

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Борац Баня Лука13351120317
2Широки Брег14321022269
3ФК Сараево143210222510
4Вележ Мостар1331940246
5Жрински13289132211
6Тузла Сити12268221511
7Слобода12206241610
8Железничар13195441814
9Радник13174541515
10Младост ДК13175261520
11Олимп Сараево13175261622
12Крупа13133461118

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Железничар13216342113
2Жрински13206251610
3ФК Сараево12205521711
4Вележ Мостар13174541618
5Тузла Сити14154371517
6Борац Баня Лука13155081820
7Широки Брег12133451217
8Младост ДК13103191131
9Крупа136139619
10Слобода1451211927
11Радник134049926
12Олимп Сараево1331012325

Босна Премиър Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 27
24.04
Железничар Железничар емблема - Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Жрински Жрински емблема - ФК Сараево емблема ФК Сараево
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема - Широки Брег емблема Широки Брег
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Слобода Слобода емблема - Младост ДК емблема Младост ДК
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Тузла Сити Тузла Сити емблема - Радник емблема Радник
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 28
24.04
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема - Крупа емблема Крупа
0.00 | 0.00 | 0.00

Босна Премиър Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 26
18.04
Широки Брег Широки Брег емблема 0:2 <strong>Вележ Мостар</strong> емблема Вележ Мостар
18.04
Радник Радник емблема 1:1 Железничар емблема Железничар
18.04
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 0:3 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
17.04
ФК Сараево ФК Сараево емблема 0:2 <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема Борац Баня Лука
17.04
Младост ДК <strong>Младост ДК</strong> емблема 2:0 Тузла Сити емблема Тузла Сити
17.04
Крупа <strong>Крупа</strong> емблема 1:0 Слобода емблема Слобода
Кръг 25
12.04
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 1:0 ФК Сараево емблема ФК Сараево
11.04
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 3:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
11.04
Широки Брег Широки Брег емблема 2:2 Крупа емблема Крупа
11.04
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 1:0 Слобода емблема Слобода
10.04
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 3:0 Радник емблема Радник
10.04
Железничар Железничар емблема 4:4 Младост ДК емблема Младост ДК
Кръг 24
05.04
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 1:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
03.04
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 1:0 Широки Брег емблема Широки Брег
03.04
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 1:0 Железничар емблема Железничар
03.04
Крупа Крупа емблема 1:1 Тузла Сити емблема Тузла Сити
02.04
Радник Радник емблема 1:3 <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема Борац Баня Лука
02.04
Младост ДК Младост ДК емблема 1:1 Жрински емблема Жрински
Кръг 23
21.03
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 3:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
21.03
Железничар Железничар емблема 0:0 Тузла Сити емблема Тузла Сити
21.03
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 1:0 Крупа емблема Крупа
20.03
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 3:1 Слобода емблема Слобода
20.03
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 1:0 Младост ДК емблема Младост ДК
20.03
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 2:2 Радник емблема Радник
Кръг 22
15.03
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 2:0 Радник емблема Радник
15.03
Железничар Железничар емблема 0:1 <strong>Олимп Сараево</strong> емблема Олимп Сараево
14.03
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 1:0 ФК Сараево емблема ФК Сараево
14.03
Жрински Жрински емблема 1:2 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
13.03
Слобода Слобода емблема 1:2 <strong>Вележ Мостар</strong> емблема Вележ Мостар
13.03
Младост ДК <strong>Младост ДК</strong> емблема 1:0 Крупа емблема Крупа
Кръг 21
08.03
Олимп Сараево <strong>Олимп Сараево</strong> емблема 2:0 Слобода емблема Слобода
07.03
Радник <strong>Радник</strong> емблема 3:1 Младост ДК емблема Младост ДК
06.03
ФК Сараево ФК Сараево емблема 0:1 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
06.03
Крупа Крупа емблема 1:1 Широки Брег емблема Широки Брег
06.03
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 2:0 Железничар емблема Железничар
05.03
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:0 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
Кръг 20
01.03
Железничар Железничар емблема 0:0 ФК Сараево емблема ФК Сараево
28.02
Слобода Слобода емблема 0:2 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
28.02
Младост ДК Младост ДК емблема 0:1 <strong>Широки Брег</strong> емблема Широки Брег
27.02
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 1:0 Крупа емблема Крупа
27.02
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 2:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
27.02
Радник Радник емблема 0:0 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
Кръг 19
13.12
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 2:1 Жрински емблема Жрински
13.12
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 4:0 Младост ДК емблема Младост ДК
13.12
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 2:0 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
12.12
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 2:1 Слобода емблема Слобода
12.12
Крупа <strong>Крупа</strong> емблема 2:1 Железничар емблема Железничар
12.12
Олимп Сараево <strong>Олимп Сараево</strong> емблема 1:0 Радник емблема Радник
Кръг 18
06.12
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема 2:2 ФК Сараево емблема ФК Сараево
06.12
Железничар Железничар емблема 2:3 <strong>Широки Брег</strong> емблема Широки Брег
06.12
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 2:0 Крупа емблема Крупа
06.12
Младост ДК Младост ДК емблема 0:1 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
05.12
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
05.12
Радник <strong>Радник</strong> емблема 2:1 Тузла Сити емблема Тузла Сити
Кръг 17
02.12
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 2:1 Радник емблема Радник
02.12
Жрински Жрински емблема 1:2 <strong>Железничар</strong> емблема Железничар
02.12
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 0:2 <strong>Младост ДК</strong> емблема Младост ДК
02.12
Крупа Крупа емблема 1:3 <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема Борац Баня Лука
01.12
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 3:0 Слобода емблема Слобода
01.12
Тузла Сити Тузла Сити емблема 1:3 <strong>Вележ Мостар</strong> емблема Вележ Мостар
Кръг 16
29.11
Радник Радник емблема 1:1 Крупа емблема Крупа
28.11
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема 1:1 Широки Брег емблема Широки Брег
28.11
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 0:0 ФК Сараево емблема ФК Сараево
28.11
Олимп Сараево <strong>Олимп Сараево</strong> емблема 3:2 Тузла Сити емблема Тузла Сити
28.11
Слобода Слобода емблема 0:0 Жрински емблема Жрински
27.11
Младост ДК Младост ДК емблема 0:4 <strong>Железничар</strong> емблема Железничар
Кръг 15
22.11
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 5:0 Радник емблема Радник
22.11
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 2:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
22.11
Крупа Крупа емблема 1:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
21.11
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 2:1 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
21.11
Железничар Железничар емблема 2:2 Слобода емблема Слобода
21.11
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 1:0 Младост ДК емблема Младост ДК
Кръг 14
09.11
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 4:3 Железничар емблема Железничар
08.11
Радник Радник емблема 0:2 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
08.11
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:1 Широки Брег емблема Широки Брег
08.11
Тузла Сити Тузла Сити емблема 0:0 ФК Сараево емблема ФК Сараево
07.11
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 1:1 Крупа емблема Крупа
07.11
Младост ДК <strong>Младост ДК</strong> емблема 2:0 Слобода емблема Слобода
Кръг 9
04.11
ФК Сараево ФК Сараево емблема 1:1 Железничар емблема Железничар
Кръг 8
04.11
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 2:1 Широки Брег емблема Широки Брег
Кръг 13
01.11
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 1:0 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
31.10
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 3:1 Радник емблема Радник
31.10
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 3:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
31.10
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 1:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
31.10
Крупа Крупа емблема 0:1 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
30.10
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 5:1 Младост ДК емблема Младост ДК
Кръг 6
28.10
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 1:0 Жрински емблема Жрински
Кръг 12
25.10
Радник Радник емблема 1:1 Слобода емблема Слобода
25.10
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 3:0 Крупа емблема Крупа
25.10
Младост ДК Младост ДК емблема 0:2 <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема Борац Баня Лука
24.10
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 1:1 Железничар емблема Железничар
24.10
Тузла Сити Тузла Сити емблема 1:1 Широки Брег емблема Широки Брег
24.10
Олимп Сараево <strong>Олимп Сараево</strong> емблема 3:0 Жрински емблема Жрински
Кръг 11
17.10
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 2:0 Широки Брег емблема Широки Брег
17.10
Крупа Крупа емблема 0:1 <strong>Младост ДК</strong> емблема Младост ДК
17.10
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 0:3 <strong>Железничар</strong> емблема Железничар
16.10
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 3:0 Слобода емблема Слобода
16.10
Радник <strong>Радник</strong> емблема 1:0 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
16.10
Тузла Сити Тузла Сити емблема 0:4 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
Кръг 10
05.10
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 1:0 Тузла Сити емблема Тузла Сити
05.10
Жрински Жрински емблема 2:3 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
04.10
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 2:0 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
04.10
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 1:0 Крупа емблема Крупа
04.10
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 2:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
03.10
Младост ДК <strong>Младост ДК</strong> емблема 3:2 Радник емблема Радник
Кръг 9
28.09
Крупа Крупа емблема 0:3 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
27.09
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 2:1 Младост ДК емблема Младост ДК
27.09
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 2:1 Слобода емблема Слобода
26.09
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:1 Радник емблема Радник
26.09
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 1:4 <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема Борац Баня Лука
Кръг 8
21.09
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 2:0 Тузла Сити емблема Тузла Сити
20.09
Слобода Слобода емблема 2:3 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
19.09
Железничар Железничар емблема 0:1 <strong>Крупа</strong> емблема Крупа
19.09
Радник <strong>Радник</strong> емблема 4:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
19.09
Младост ДК Младост ДК емблема 1:2 <strong>Вележ Мостар</strong> емблема Вележ Мостар
Кръг 4
16.09
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 1:3 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
Кръг 7
13.09
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 1:0 Радник емблема Радник
13.09
Широки Брег Широки Брег емблема 0:1 <strong>Железничар</strong> емблема Железничар
13.09
Крупа Крупа емблема 2:3 <strong>Слобода</strong> емблема Слобода
12.09
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 2:0 Младост ДК емблема Младост ДК
12.09
Олимп Сараево <strong>Олимп Сараево</strong> емблема 2:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
11.09
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 4:2 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
Кръг 6
31.08
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 3:1 Крупа емблема Крупа
31.08
Радник Радник емблема 0:2 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
29.08
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 3:0 Широки Брег емблема Широки Брег
29.08
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 1:1 Тузла Сити емблема Тузла Сити
29.08
Младост ДК <strong>Младост ДК</strong> емблема 1:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
Кръг 5
23.08
ФК Сараево ФК Сараево емблема 1:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
23.08
Крупа Крупа емблема 1:1 Радник емблема Радник
23.08
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 3:2 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
22.08
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 1:0 Слобода емблема Слобода
22.08
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 3:0 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
21.08
Железничар Железничар емблема 0:1 <strong>Младост ДК</strong> емблема Младост ДК
Кръг 4
16.08
Радник Радник емблема 1:1 Широки Брег емблема Широки Брег
16.08
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 1:0 Жрински емблема Жрински
15.08
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:0 Крупа емблема Крупа
15.08
Слобода Слобода емблема 0:2 <strong>Железничар</strong> емблема Железничар
15.08
Младост ДК Младост ДК емблема 2:5 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
Кръг 3
12.08
Жрински Жрински емблема 0:0 Радник емблема Радник
12.08
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 3:0 Младост ДК емблема Младост ДК
12.08
Крупа <strong>Крупа</strong> емблема 1:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
12.08
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 1:0 Тузла Сити емблема Тузла Сити
11.08
Широки Брег Широки Брег емблема 2:2 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
11.08
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 2:1 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
Кръг 2
08.08
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 1:0 Крупа емблема Крупа
08.08
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:0 Жрински емблема Жрински
08.08
Олимп Сараево Олимп Сараево емблема 1:2 <strong>Широки Брег</strong> емблема Широки Брег
08.08
Младост ДК Младост ДК емблема 2:2 ФК Сараево емблема ФК Сараево
07.08
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 2:0 Слобода емблема Слобода
07.08
Радник Радник емблема 0:2 <strong>Железничар</strong> емблема Железничар
Кръг 1
02.08
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 1:0 Тузла Сити емблема Тузла Сити
02.08
Крупа Крупа емблема 0:2 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
01.08
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 3:0 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
01.08
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 1:0 Олимп Сараево емблема Олимп Сараево
01.08
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 6:0 Младост ДК емблема Младост ДК
01.08
Слобода Слобода емблема 1:1 Радник емблема Радник
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света