Класиране Босна Премиър Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жрински1330931234
2Тузла Сити12268222313
3ФК Сараево13216341410
4Слобода1320553149
5Борац Баня Лука12184621515
6Железничар13184631011
7Широки Брег13163731012
8Вележ Мостар13154361316
9Леотар1315436913
10Рудар Приедор13123371418
11Посуше1381571023
12Радник137148920

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жрински616510142
2Тузла Сити616510136
3Железничар71543083
4Слобода71233184
5Широки Брег71233163
6Борац Баня Лука611321910
7ФК Сараево71031366
8Рудар Приедор6923185
9Леотар6822267
10Вележ Мостар7721459
11Посуше6613269
12Радник6512347

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Жрински71442192
2ФК Сараево61132184
3Тузла Сити610312107
4Слобода6822265
5Вележ Мостар6822287
6Борац Баня Лука6714165
7Леотар7721436
8Широки Брег6404249
9Железничар6303328
10Рудар Приедор73106613
11Радник72025513
12Посуше72025414

Босна Премиър Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 3
20.10
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема - Тузла Сити емблема Тузла Сити
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 14
23.10
Рудар Приедор Рудар Приедор емблема - Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Леотар Леотар емблема - Слобода емблема Слобода
0.00 | 0.00 | 0.00
23.10
Жрински Жрински емблема - ФК Сараево емблема ФК Сараево
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Посуше Посуше емблема - Железничар емблема Железничар
0.00 | 0.00 | 0.00
24.10
Радник Радник емблема - Широки Брег емблема Широки Брег
0.00 | 0.00 | 0.00

Босна Премиър Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 13
17.10
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 2:1 Рудар Приедор емблема Рудар Приедор
17.10
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 1:0 Посуше емблема Посуше
16.10
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 3:0 Радник емблема Радник
16.10
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 2:1 Тузла Сити емблема Тузла Сити
16.10
Леотар Леотар емблема 1:1 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
15.10
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 0:1 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
Кръг 12
04.10
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема 1:1 Железничар емблема Железничар
03.10
Тузла Сити Тузла Сити емблема 1:1 ФК Сараево емблема ФК Сараево
03.10
Рудар Приедор Рудар Приедор емблема 1:1 Слобода емблема Слобода
02.10
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 4:0 Широки Брег емблема Широки Брег
02.10
Посуше Посуше емблема 2:4 <strong>Вележ Мостар</strong> емблема Вележ Мостар
02.10
Леотар <strong>Леотар</strong> емблема 1:0 Радник емблема Радник
Кръг 11
26.09
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 1:0 Слобода емблема Слобода
26.09
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 1:0 Леотар емблема Леотар
26.09
Посуше Посуше емблема 2:2 Широки Брег емблема Широки Брег
25.09
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 1:0 ФК Сараево емблема ФК Сараево
25.09
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 2:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
25.09
Рудар Приедор <strong>Рудар Приедор</strong> емблема 2:0 Радник емблема Радник
Кръг 10
22.09
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 2:0 Железничар емблема Железничар
22.09
Радник <strong>Радник</strong> емблема 1:0 Жрински емблема Жрински
22.09
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 2:1 Тузла Сити емблема Тузла Сити
22.09
Леотар <strong>Леотар</strong> емблема 2:1 Рудар Приедор емблема Рудар Приедор
21.09
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 0:2 <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема Борац Баня Лука
21.09
Слобода Слобода емблема 1:1 Посуше емблема Посуше
Кръг 9
18.09
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 3:0 Рудар Приедор емблема Рудар Приедор
18.09
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 1:0 Слобода емблема Слобода
18.09
Железничар Железничар емблема 0:0 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
18.09
Посуше Посуше емблема 1:1 Радник емблема Радник
17.09
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 2:1 Широки Брег емблема Широки Брег
17.09
ФК Сараево ФК Сараево емблема 0:1 <strong>Леотар</strong> емблема Леотар
Кръг 2
15.09
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 2:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
Кръг 8
12.09
Широки Брег Широки Брег емблема 0:0 Железничар емблема Железничар
12.09
Рудар Приедор <strong>Рудар Приедор</strong> емблема 3:0 Посуше емблема Посуше
11.09
Слобода Слобода емблема 1:1 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
11.09
Радник Радник емблема 1:3 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
11.09
Леотар Леотар емблема 0:1 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
10.09
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 1:1 ФК Сараево емблема ФК Сараево
Кръг 7
29.08
Железничар Железничар емблема 1:1 Слобода емблема Слобода
29.08
Борац Баня Лука <strong>Борац Баня Лука</strong> емблема 4:3 Радник емблема Радник
29.08
Посуше Посуше емблема 0:0 Жрински емблема Жрински
28.08
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:1 Леотар емблема Леотар
28.08
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 3:2 Рудар Приедор емблема Рудар Приедор
27.08
ФК Сараево ФК Сараево емблема 0:0 Широки Брег емблема Широки Брег
Кръг 6
25.08
Леотар Леотар емблема 2:2 Посуше емблема Посуше
22.08
Широки Брег Широки Брег емблема 0:1 <strong>Вележ Мостар</strong> емблема Вележ Мостар
22.08
Радник Радник емблема 0:0 Железничар емблема Железничар
22.08
Рудар Приедор Рудар Приедор емблема 1:1 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
21.08
Жрински Жрински емблема 1:1 Тузла Сити емблема Тузла Сити
21.08
Слобода Слобода емблема 1:2 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
Кръг 5
16.08
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема 1:5 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
16.08
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 2:0 Рудар Приедор емблема Рудар Приедор
15.08
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 0:2 <strong>Слобода</strong> емблема Слобода
15.08
ФК Сараево <strong>ФК Сараево</strong> емблема 2:1 Радник емблема Радник
14.08
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 4:1 Посуше емблема Посуше
13.08
Широки Брег <strong>Широки Брег</strong> емблема 2:0 Леотар емблема Леотар
Кръг 4
08.08
Радник Радник емблема 1:1 Вележ Мостар емблема Вележ Мостар
08.08
Рудар Приедор Рудар Приедор емблема 0:2 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
08.08
Посуше <strong>Посуше</strong> емблема 1:0 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
07.08
Жрински <strong>Жрински</strong> емблема 3:0 Железничар емблема Железничар
07.08
Слобода Слобода емблема 0:0 Широки Брег емблема Широки Брег
07.08
Леотар Леотар емблема 0:2 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
Кръг 3
02.08
Вележ Мостар Вележ Мостар емблема 0:2 <strong>Рудар Приедор</strong> емблема Рудар Приедор
01.08
Широки Брег Широки Брег емблема 0:0 Радник емблема Радник
31.07
ФК Сараево ФК Сараево емблема 0:2 <strong>Жрински</strong> емблема Жрински
31.07
Железничар <strong>Железничар</strong> емблема 1:0 Посуше емблема Посуше
30.07
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 1:0 Леотар емблема Леотар
Кръг 2
25.07
Борац Баня Лука Борац Баня Лука емблема 0:0 Леотар емблема Леотар
25.07
Рудар Приедор Рудар Приедор емблема 1:1 Широки Брег емблема Широки Брег
25.07
Посуше Посуше емблема 0:2 <strong>ФК Сараево</strong> емблема ФК Сараево
24.07
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема 2:1 Железничар емблема Железничар
24.07
Радник Радник емблема 1:2 <strong>Слобода</strong> емблема Слобода
Кръг 1
19.07
Вележ Мостар <strong>Вележ Мостар</strong> емблема 2:0 Посуше емблема Посуше
19.07
ФК Сараево ФК Сараево емблема 1:2 <strong>Тузла Сити</strong> емблема Тузла Сити
18.07
Широки Брег Широки Брег емблема 0:0 Жрински емблема Жрински
18.07
Слобода <strong>Слобода</strong> емблема 1:0 Рудар Приедор емблема Рудар Приедор
17.07
Железничар Железничар емблема 1:1 Борац Баня Лука емблема Борац Баня Лука
16.07
Радник Радник емблема 0:1 <strong>Леотар</strong> емблема Леотар
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света