Класиране Белгия Про Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Брюж347624467326
2Антверп3460186105748
3Андерлехт3458151365134
4Генк3456168106748
5Остенде3453158114941
6Стандарт Лиеж34501311105241
7Гент3449147135542
8Мехелен3448139125454
9Беершот3447145155864
10Варегем3446144165369
11ОХ Леувен3445129135459
12Ойпен34431013114455
13Шарлероа3442119144649
14Кортрийк3439116174457
15Сент Трюиден3438108164152
16Серкъл Брюж3436113204051
17Мускрон3431710173254
18Ваасланд343187194470

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Брюж173712143415
2Андерлехт17349712511
3Генк17329533820
4Остенде17329533321
5Антверп17319443025
6Стандарт Лиеж17287732620
7Гент17278362921
8ОХ Леувен17268272423
9Беершот17257463229
10Шарлероа17215661816
11Сент Трюиден17216382020
12Ойпен17215662430
13Мехелен17205572930
14Варегем17206292338
15Серкъл Брюж171961102526
16Мускрон17174581722
17Кортрийк171752102435
18Ваасланд171132122140

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Брюж173912323911
2Антверп17299262723
3Мехелен17288452524
4Варегем17268273031
5Андерлехт17246652623
6Генк17247372928
7Гент17226472621
8Стандарт Лиеж17226472621
9Кортрийк17226472022
10Ойпен17225752025
11Беершот17227192635
12Остенде17216381620
13Шарлероа17216382833
14Ваасланд17205572330
15ОХ Леувен17194763036
16Серкъл Брюж171752101525
17Сент Трюиден17174582132
18Мускрон17143591532

Белгия Про Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Белгия Про Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 34
18.04
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 4:2 Мускрон емблема Мускрон
18.04
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 3:0 Беершот емблема Беершот
18.04
Остенде Остенде емблема 1:1 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
18.04
Варегем Варегем емблема 2:7 <strong>Гент</strong> емблема Гент
18.04
Кортрийк Кортрийк емблема 1:4 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
18.04
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 0:1 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
18.04
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 1:2 <strong>Ваасланд</strong> емблема Ваасланд
17.04
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 3:2 Генк емблема Генк
17.04
Шарлероа Шарлероа емблема 2:3 <strong>Ойпен</strong> емблема Ойпен
Кръг 33
12.04
Мускрон Мускрон емблема 2:3 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
11.04
Беершот Беершот емблема 1:2 <strong>Остенде</strong> емблема Остенде
11.04
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 2:1 Брюж емблема Брюж
11.04
Ваасланд Ваасланд емблема 3:4 <strong>Кортрийк</strong> емблема Кортрийк
11.04
Генк <strong>Генк</strong> емблема 4:0 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
10.04
Гент <strong>Гент</strong> емблема 4:0 Шарлероа емблема Шарлероа
10.04
Мехелен <strong>Мехелен</strong> емблема 4:2 Варегем емблема Варегем
10.04
Серкъл Брюж <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема 3:0 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
09.04
Ойпен Ойпен емблема 0:4 <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема Стандарт Лиеж
Кръг 31
07.04
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 2:1 Шарлероа емблема Шарлероа
06.04
Ваасланд Ваасланд емблема 2:4 <strong>Сент Трюиден</strong> емблема Сент Трюиден
Кръг 32
05.04
Антверп Антверп емблема 1:4 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
05.04
Варегем <strong>Варегем</strong> емблема 2:1 Ойпен емблема Ойпен
05.04
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 2:3 <strong>Генк</strong> емблема Генк
04.04
Шарлероа Шарлероа емблема 1:1 Мускрон емблема Мускрон
04.04
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 2:1 Гент емблема Гент
04.04
Серкъл Брюж <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема 2:1 Беершот емблема Беершот
03.04
Кортрийк Кортрийк емблема 1:2 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
03.04
Сент Трюиден <strong>Сент Трюиден</strong> емблема 2:1 Мехелен емблема Мехелен
03.04
Остенде Остенде емблема 0:2 <strong>Ваасланд</strong> емблема Ваасланд
Кръг 31
21.03
Гент <strong>Гент</strong> емблема 1:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
21.03
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 4:1 Варегем емблема Варегем
21.03
Мехелен Мехелен емблема 2:2 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
21.03
Брюж Брюж емблема 0:2 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
20.03
Ойпен <strong>Ойпен</strong> емблема 2:0 Кортрийк емблема Кортрийк
20.03
Мускрон Мускрон емблема 0:1 <strong>Остенде</strong> емблема Остенде
19.03
Генк Генк емблема 2:2 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
Кръг 28
15.03
Гент Гент емблема 0:4 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
Кръг 26
12.03
Шарлероа Шарлероа емблема 1:1 Брюж емблема Брюж
Кръг 29
08.03
Гент <strong>Гент</strong> емблема 1:0 Остенде емблема Остенде
07.03
Генк <strong>Генк</strong> емблема 2:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
07.03
Андерлехт Андерлехт емблема 1:1 Мехелен емблема Мехелен
07.03
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 3:0 Варегем емблема Варегем
07.03
Мускрон <strong>Мускрон</strong> емблема 1:0 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
06.03
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 4:2 Кортрийк емблема Кортрийк
06.03
Ваасланд Ваасланд емблема 1:2 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
06.03
Ойпен Ойпен емблема 3:3 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
05.03
Шарлероа Шарлероа емблема 0:0 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
Кръг 28
01.03
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 2:0 Антверп емблема Антверп
28.02
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 0:2 <strong>Ойпен</strong> емблема Ойпен
28.02
Беершот Беершот емблема 2:2 Мускрон емблема Мускрон
28.02
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 1:3 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
27.02
Кортрийк Кортрийк емблема 1:2 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
27.02
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 2:0 Мехелен емблема Мехелен
27.02
Серкъл Брюж <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема 2:0 Ваасланд емблема Ваасланд
26.02
Шарлероа Шарлероа емблема 1:2 <strong>Генк</strong> емблема Генк
Кръг 27
22.02
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 3:0 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
21.02
Антверп Антверп емблема 0:0 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
21.02
Генк Генк емблема 1:2 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
21.02
Варегем <strong>Варегем</strong> емблема 3:2 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
21.02
Андерлехт Андерлехт емблема 0:2 <strong>Кортрийк</strong> емблема Кортрийк
20.02
Ваасланд Ваасланд емблема 1:1 Шарлероа емблема Шарлероа
20.02
Мускрон Мускрон емблема 1:2 <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема Серкъл Брюж
20.02
Ойпен Ойпен емблема 1:1 Остенде емблема Остенде
19.02
Мехелен Мехелен емблема 1:1 Гент емблема Гент
Кръг 26
17.02
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 3:1 Генк емблема Генк
17.02
Ваасланд <strong>Ваасланд</strong> емблема 1:0 Ойпен емблема Ойпен
15.02
Гент <strong>Гент</strong> емблема 4:0 Мускрон емблема Мускрон
14.02
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 0:0 Андерлехт емблема Андерлехт
14.02
Беершот Беершот емблема 1:2 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
14.02
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 1:1 Антверп емблема Антверп
13.02
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 1:2 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
12.02
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 3:1 Кортрийк емблема Кортрийк
Кръг 24
07.02
Гент Гент емблема 2:2 Ойпен емблема Ойпен
07.02
Генк Генк емблема 1:2 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
07.02
Шарлероа Шарлероа емблема 1:1 Варегем емблема Варегем
07.02
Беершот Беершот емблема 1:2 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
06.02
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 1:1 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
06.02
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 0:1 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
06.02
Ваасланд Ваасланд емблема 0:2 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
06.02
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 3:1 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
05.02
Мускрон Мускрон емблема 0:3 <strong>Кортрийк</strong> емблема Кортрийк
Кръг 23
31.01
Сент Трюиден <strong>Сент Трюиден</strong> емблема 3:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
31.01
Андерлехт Андерлехт емблема 0:0 Гент емблема Гент
31.01
Варегем <strong>Варегем</strong> емблема 2:1 Остенде емблема Остенде
31.01
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 3:1 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
30.01
Кортрийк Кортрийк емблема 1:3 <strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
30.01
Ойпен Ойпен емблема 1:1 Мускрон емблема Мускрон
30.01
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 0:1 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
30.01
Мехелен Мехелен емблема 0:0 Генк емблема Генк
29.01
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 3:2 Ваасланд емблема Ваасланд
Кръг 22
28.01
Остенде Остенде емблема 2:2 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
28.01
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 1:2 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
27.01
Гент Гент емблема 1:1 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
27.01
Шарлероа Шарлероа емблема 1:1 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
27.01
Генк <strong>Генк</strong> емблема 3:2 Варегем емблема Варегем
27.01
Беершот Беершот емблема 0:0 Кортрийк емблема Кортрийк
26.01
Мускрон Мускрон емблема 1:1 Андерлехт емблема Андерлехт
26.01
Ойпен Ойпен емблема 0:2 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
26.01
Ваасланд Ваасланд емблема 2:3 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
Кръг 21
24.01
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 0:3 <strong>Гент</strong> емблема Гент
24.01
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 3:2 Шарлероа емблема Шарлероа
24.01
Варегем Варегем емблема 0:3 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
24.01
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 3:2 Генк емблема Генк
23.01
Антверп Антверп емблема 1:2 <strong>Остенде</strong> емблема Остенде
23.01
Кортрийк Кортрийк емблема 1:2 <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема Серкъл Брюж
23.01
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 0:2 <strong>Мускрон</strong> емблема Мускрон
23.01
Мехелен <strong>Мехелен</strong> емблема 3:0 Ойпен емблема Ойпен
22.01
Андерлехт Андерлехт емблема 0:0 Ваасланд емблема Ваасланд
Кръг 25
21.01
Генк Генк емблема 1:1 Гент емблема Гент
21.01
Варегем Варегем емблема 2:3 <strong>ОХ Леувен</strong> емблема ОХ Леувен
20.01
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 2:1 Остенде емблема Остенде
20.01
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 1:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
20.01
Ойпен <strong>Ойпен</strong> емблема 3:1 Беершот емблема Беершот
20.01
Мехелен Мехелен емблема 0:4 <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема Стандарт Лиеж
20.01
Кортрийк Кортрийк емблема 0:2 <strong>Сент Трюиден</strong> емблема Сент Трюиден
19.01
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 3:0 Шарлероа емблема Шарлероа
19.01
Мускрон Мускрон емблема 1:1 Ваасланд емблема Ваасланд
Кръг 20
17.01
Сент Трюиден <strong>Сент Трюиден</strong> емблема 3:1 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
17.01
Беершот Беершот емблема 0:3 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
17.01
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 0:1 <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема Стандарт Лиеж
17.01
Гент Гент емблема 0:1 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
16.01
Шарлероа Шарлероа емблема 0:1 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
16.01
Мускрон <strong>Мускрон</strong> емблема 2:0 Генк емблема Генк
16.01
Ваасланд Ваасланд емблема 1:5 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
16.01
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 2:1 Кортрийк емблема Кортрийк
15.01
Ойпен <strong>Ойпен</strong> емблема 2:0 Андерлехт емблема Андерлехт
Кръг 17
13.01
Беершот Беершот емблема 1:1 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
12.01
Остенде Остенде емблема 1:1 Ойпен емблема Ойпен
Кръг 30
11.01
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 3:1 Ваасланд емблема Ваасланд
10.01
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 1:2 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
10.01
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 1:0 Андерлехт емблема Андерлехт
10.01
Беершот Беершот емблема 1:1 Гент емблема Гент
10.01
Мехелен <strong>Мехелен</strong> емблема 3:0 Антверп емблема Антверп
09.01
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 3:2 Шарлероа емблема Шарлероа
09.01
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 1:2 <strong>Ойпен</strong> емблема Ойпен
09.01
Кортрийк <strong>Кортрийк</strong> емблема 2:1 Генк емблема Генк
09.01
Варегем <strong>Варегем</strong> емблема 1:0 Мускрон емблема Мускрон
Кръг 18
06.01
Ойпен Ойпен емблема 1:4 <strong>Генк</strong> емблема Генк
30.12
Сент Трюиден <strong>Сент Трюиден</strong> емблема 1:0 Беершот емблема Беершот
Кръг 16
29.12
Ойпен Ойпен емблема 2:3 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
Кръг 19
27.12
Мехелен <strong>Мехелен</strong> емблема 2:1 Мускрон емблема Мускрон
27.12
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 2:0 Беершот емблема Беершот
27.12
Генк Генк емблема 1:1 Ваасланд емблема Ваасланд
27.12
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 2:1 Шарлероа емблема Шарлероа
26.12
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 1:2 <strong>Сент Трюиден</strong> емблема Сент Трюиден
26.12
Кортрийк <strong>Кортрийк</strong> емблема 1:0 Гент емблема Гент
26.12
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 1:2 <strong>Остенде</strong> емблема Остенде
26.12
Варегем <strong>Варегем</strong> емблема 1:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
26.12
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 3:0 Ойпен емблема Ойпен
Кръг 17
20.12
Ваасланд Ваасланд емблема 0:3 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
20.12
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 0:1 <strong>Мускрон</strong> емблема Мускрон
20.12
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 1:2 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
20.12
Брюж Брюж емблема 0:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
19.12
Генк <strong>Генк</strong> емблема 2:0 Кортрийк емблема Кортрийк
19.12
Варегем Варегем емблема 0:2 <strong>Сент Трюиден</strong> емблема Сент Трюиден
18.12
Шарлероа <strong>Шарлероа</strong> емблема 1:0 Андерлехт емблема Андерлехт
Кръг 18
17.12
Мехелен Мехелен емблема 0:3 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
16.12
Гент <strong>Гент</strong> емблема 3:0 Ваасланд емблема Ваасланд
16.12
Кортрийк <strong>Кортрийк</strong> емблема 2:1 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
16.12
Антверп Антверп емблема 0:1 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
15.12
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 2:1 Остенде емблема Остенде
15.12
Мускрон Мускрон емблема 2:2 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
15.12
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 3:4 <strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
Кръг 16
13.12
Мехелен Мехелен емблема 2:3 <strong>Ваасланд</strong> емблема Ваасланд
13.12
Гент <strong>Гент</strong> емблема 2:1 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
13.12
Антверп Антверп емблема 0:2 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
12.12
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 1:2 <strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
12.12
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 0:1 <strong>Остенде</strong> емблема Остенде
12.12
Кортрийк Кортрийк емблема 0:3 <strong>ОХ Леувен</strong> емблема ОХ Леувен
12.12
Мускрон <strong>Мускрон</strong> емблема 3:1 Беершот емблема Беершот
11.12
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 1:0 Генк емблема Генк
Кръг 12
08.12
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 2:0 Мускрон емблема Мускрон
Кръг 15
07.12
Шарлероа Шарлероа емблема 0:0 Кортрийк емблема Кортрийк
06.12
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 2:1 Гент емблема Гент
06.12
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 2:2 Мехелен емблема Мехелен
06.12
Беершот Беершот емблема 0:1 <strong>Ойпен</strong> емблема Ойпен
06.12
Генк <strong>Генк</strong> емблема 4:2 Антверп емблема Антверп
05.12
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 1:0 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
05.12
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 2:1 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
05.12
Ваасланд <strong>Ваасланд</strong> емблема 2:0 Мускрон емблема Мускрон
04.12
Варегем Варегем емблема 2:2 Андерлехт емблема Андерлехт
Кръг 10
03.12
Ойпен Ойпен емблема 1:1 Мехелен емблема Мехелен
02.12
Шарлероа Шарлероа емблема 0:2 <strong>Ваасланд</strong> емблема Ваасланд
Кръг 11
01.12
Мускрон <strong>Мускрон</strong> емблема 3:2 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
Кръг 14
30.11
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 3:2 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
29.11
Кортрийк <strong>Кортрийк</strong> емблема 3:1 Остенде емблема Остенде
29.11
Андерлехт Андерлехт емблема 0:0 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
29.11
Гент Гент емблема 0:3 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
29.11
Мехелен Мехелен емблема 2:3 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
28.11
Мускрон Мускрон емблема 0:0 Брюж емблема Брюж
28.11
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 1:5 <strong>Генк</strong> емблема Генк
28.11
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 1:1 Ваасланд емблема Ваасланд
27.11
Ойпен <strong>Ойпен</strong> емблема 3:1 Шарлероа емблема Шарлероа
Кръг 10
25.11
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 1:2 <strong>Мускрон</strong> емблема Мускрон
Кръг 9
24.11
Ваасланд <strong>Ваасланд</strong> емблема 2:0 Остенде емблема Остенде
Кръг 13
23.11
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 2:2 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
22.11
Генк <strong>Генк</strong> емблема 4:1 Мускрон емблема Мускрон
22.11
Шарлероа Шарлероа емблема 0:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
22.11
Варегем Варегем емблема 1:2 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
22.11
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 2:1 Андерлехт емблема Андерлехт
21.11
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 1:0 Кортрийк емблема Кортрийк
21.11
Остенде Остенде емблема 1:1 Антверп емблема Антверп
21.11
Ваасланд Ваасланд емблема 0:2 <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема Серкъл Брюж
21.11
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 2:2 Ойпен емблема Ойпен
Кръг 12
08.11
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 1:3 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
08.11
Гент Гент емблема 1:1 Андерлехт емблема Андерлехт
08.11
Остенде Остенде емблема 1:3 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
08.11
Антверп Антверп емблема 1:1 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
07.11
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 1:2 <strong>Генк</strong> емблема Генк
07.11
Ойпен Ойпен емблема 1:1 Ваасланд емблема Ваасланд
07.11
Кортрийк Кортрийк емблема 5:5 Беершот емблема Беершот
06.11
Мехелен Мехелен емблема 3:3 Шарлероа емблема Шарлероа
Кръг 11
02.11
Варегем Варегем емблема 1:1 Кортрийк емблема Кортрийк
01.11
Ваасланд Ваасланд емблема 1:4 <strong>Гент</strong> емблема Гент
01.11
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 1:0 Остенде емблема Остенде
01.11
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 1:0 Антверп емблема Антверп
31.10
Брюж Брюж емблема 2:2 Мехелен емблема Мехелен
31.10
Шарлероа <strong>Шарлероа</strong> емблема 3:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
31.10
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 4:2 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
30.10
Генк <strong>Генк</strong> емблема 4:0 Ойпен емблема Ойпен
Кръг 10
26.10
Гент Гент емблема 1:2 <strong>Генк</strong> емблема Генк
25.10
Сент Трюиден <strong>Сент Трюиден</strong> емблема 2:0 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
25.10
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 3:0 Варегем емблема Варегем
25.10
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 3:2 Беершот емблема Беершот
24.10
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 2:1 Брюж емблема Брюж
23.10
Кортрийк Кортрийк емблема 1:3 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
Кръг 9
18.10
Андерлехт Андерлехт емблема 2:2 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
18.10
Генк <strong>Генк</strong> емблема 2:1 Шарлероа емблема Шарлероа
18.10
Мускрон Мускрон емблема 0:2 <strong>Ойпен</strong> емблема Ойпен
18.10
Варегем Варегем емблема 1:3 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
17.10
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 1:1 Брюж емблема Брюж
17.10
Мехелен Мехелен емблема 1:2 <strong>Кортрийк</strong> емблема Кортрийк
17.10
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 6:3 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
17.10
Серкъл Брюж <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема 5:2 Гент емблема Гент
Кръг 8
04.10
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 3:0 Мускрон емблема Мускрон
04.10
Шарлероа Шарлероа емблема 1:2 <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема Стандарт Лиеж
04.10
Гент <strong>Гент</strong> емблема 5:1 Беершот емблема Беершот
04.10
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 3:0 Андерлехт емблема Андерлехт
03.10
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 0:0 Кортрийк емблема Кортрийк
03.10
Ойпен Ойпен емблема 1:2 <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема Серкъл Брюж
03.10
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 2:1 Варегем емблема Варегем
03.10
Ваасланд Ваасланд емблема 1:1 Генк емблема Генк
02.10
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 4:1 Мехелен емблема Мехелен
Кръг 7
28.09
Генк Генк емблема 2:2 Остенде емблема Остенде
27.09
Мускрон Мускрон емблема 1:1 Шарлероа емблема Шарлероа
27.09
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 2:1 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
27.09
Андерлехт Андерлехт емблема 1:1 Ойпен емблема Ойпен
27.09
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 2:2 Варегем емблема Варегем
26.09
Гент Гент емблема 2:3 <strong>ОХ Леувен</strong> емблема ОХ Леувен
26.09
Мехелен <strong>Мехелен</strong> емблема 2:0 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
26.09
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 3:2 Ваасланд емблема Ваасланд
25.09
Кортрийк Кортрийк емблема 1:3 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
Кръг 6
21.09
Серкъл Брюж <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема 3:0 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
20.09
Антверп Антверп емблема 2:2 Ойпен емблема Ойпен
20.09
Генк <strong>Генк</strong> емблема 3:1 Мехелен емблема Мехелен
20.09
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 2:1 Кортрийк емблема Кортрийк
20.09
Варегем Варегем емблема 0:6 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
19.09
Ваасланд Ваасланд емблема 2:4 <strong>Андерлехт</strong> емблема Андерлехт
19.09
Мускрон Мускрон емблема 0:1 <strong>Гент</strong> емблема Гент
19.09
Остенде <strong>Остенде</strong> емблема 3:1 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
18.09
Шарлероа <strong>Шарлероа</strong> емблема 3:1 Беершот емблема Беершот
Кръг 5
14.09
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 5:2 Генк емблема Генк
13.09
Кортрийк <strong>Кортрийк</strong> емблема 3:0 Мускрон емблема Мускрон
13.09
Варегем Варегем емблема 0:2 <strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
13.09
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 2:3 <strong>Антверп</strong> емблема Антверп
13.09
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 2:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
12.09
Брюж <strong>Брюж</strong> емблема 4:1 Ваасланд емблема Ваасланд
12.09
ОХ Леувен <strong>ОХ Леувен</strong> емблема 1:0 Стандарт Лиеж емблема Стандарт Лиеж
12.09
Мехелен Мехелен емблема 0:1 <strong>Остенде</strong> емблема Остенде
11.09
Ойпен <strong>Ойпен</strong> емблема 2:1 Гент емблема Гент
Кръг 4
30.08
Гент <strong>Гент</strong> емблема 1:0 Мехелен емблема Мехелен
30.08
Шарлероа <strong>Шарлероа</strong> емблема 2:0 Антверп емблема Антверп
30.08
Беершот Беершот емблема 0:3 <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема Стандарт Лиеж
30.08
Генк Генк емблема 1:2 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
29.08
Мускрон Мускрон емблема 0:1 <strong>Варегем</strong> емблема Варегем
29.08
Серкъл Брюж Серкъл Брюж емблема 0:1 <strong>Кортрийк</strong> емблема Кортрийк
29.08
Ваасланд Ваасланд емблема 1:3 <strong>ОХ Леувен</strong> емблема ОХ Леувен
29.08
Ойпен Ойпен емблема 1:1 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
28.08
Остенде Остенде емблема 2:2 Андерлехт емблема Андерлехт
Кръг 3
24.08
Сент Трюиден Сент Трюиден емблема 0:0 Остенде емблема Остенде
23.08
Андерлехт Андерлехт емблема 1:1 Мускрон емблема Мускрон
23.08
Брюж Брюж емблема 0:1 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
23.08
Стандарт Лиеж Стандарт Лиеж емблема 0:0 Генк емблема Генк
22.08
Антверп <strong>Антверп</strong> емблема 1:0 Гент емблема Гент
22.08
Мехелен Мехелен емблема 2:3 <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема Серкъл Брюж
22.08
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 1:3 <strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
22.08
Варегем <strong>Варегем</strong> емблема 4:1 Ваасланд емблема Ваасланд
21.08
Кортрийк Кортрийк емблема 0:0 Ойпен емблема Ойпен
Кръг 2
17.08
Ваасланд Ваасланд емблема 1:2 <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема Стандарт Лиеж
16.08
Андерлехт <strong>Андерлехт</strong> емблема 3:1 Сент Трюиден емблема Сент Трюиден
16.08
Беершот <strong>Беершот</strong> емблема 3:1 Варегем емблема Варегем
16.08
Ойпен Ойпен емблема 0:4 <strong>Брюж</strong> емблема Брюж
16.08
Серкъл Брюж <strong>Серкъл Брюж</strong> емблема 2:1 Антверп емблема Антверп
15.08
Гент Гент емблема 1:2 <strong>Кортрийк</strong> емблема Кортрийк
15.08
Шарлероа <strong>Шарлероа</strong> емблема 1:0 Остенде емблема Остенде
15.08
Генк Генк емблема 1:1 ОХ Леувен емблема ОХ Леувен
14.08
Мускрон Мускрон емблема 0:1 <strong>Мехелен</strong> емблема Мехелен
Кръг 1
10.08
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема 1:1 Ойпен емблема Ойпен
10.08
Остенде Остенде емблема 1:2 <strong>Беершот</strong> емблема Беершот
09.08
Кортрийк Кортрийк емблема 1:3 <strong>Ваасланд</strong> емблема Ваасланд
09.08
Мехелен Мехелен емблема 2:2 Андерлехт емблема Андерлехт
09.08
Варегем Варегем емблема 1:2 <strong>Генк</strong> емблема Генк
09.08
Сент Трюиден <strong>Сент Трюиден</strong> емблема 2:1 Гент емблема Гент
08.08
Антверп Антверп емблема 1:1 Мускрон емблема Мускрон
08.08
Стандарт Лиеж <strong>Стандарт Лиеж</strong> емблема 1:0 Серкъл Брюж емблема Серкъл Брюж
08.08
Брюж Брюж емблема 0:1 <strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света