Класиране Белгия Проксимус Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Унион Сен Жилоа276922326722
2Серен274915485236
3Ломел2743134104944
4Вестерло263991253929
5Дайнзе263810884343
6РВДМ273295134149
7Лиерс Кемпензонен271644192552
8Брюж U23271226192263

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Унион Сен Жилоа133712103711
2Вестерло13267512715
3Серен14268242213
4Дайнзе13257422515
5Ломел13258142720
6РВДМ14216352322
7Лиерс Кемпензонен13113281725
8Брюж U2314112571326

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Унион Сен Жилоа143210223011
2Серен13237243023
3Ломел14185362224
4Вестерло13132741214
5Дайнзе13133461828
6РВДМ13113281827
7Лиерс Кемпензонен1451211827
8Брюж U231310112937

Белгия Проксимус Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 27
19.04
Дайнзе Дайнзе емблема - Вестерло емблема Вестерло
2.20 | 3.20 | 3.00
Кръг 28
24.04
Ломел Ломел емблема - Серен емблема Серен
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Вестерло Вестерло емблема - Брюж U23 емблема Брюж U23
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Унион Сен Жилоа Унион Сен Жилоа емблема - Дайнзе емблема Дайнзе
0.00 | 0.00 | 0.00

Белгия Проксимус Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 27
17.04
РВДМ РВДМ емблема 2:5 <strong>Ломел</strong> емблема Ломел
17.04
Серен Серен емблема 0:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
16.04
Брюж U23 Брюж U23 емблема 0:4 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
Кръг 26
11.04
Ломел Ломел емблема 0:2 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
11.04
Брюж U23 <strong>Брюж U23</strong> емблема 2:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
10.04
Серен <strong>Серен</strong> емблема 1:0 Дайнзе емблема Дайнзе
09.04
Вестерло Вестерло емблема 2:2 РВДМ емблема РВДМ
Кръг 25
05.04
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 2:1 Ломел емблема Ломел
04.04
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 0:0 Вестерло емблема Вестерло
03.04
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 2:0 Серен емблема Серен
02.04
РВДМ РВДМ емблема 1:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
Кръг 24
21.03
Брюж U23 Брюж U23 емблема 2:4 <strong>Дайнзе</strong> емблема Дайнзе
21.03
Серен <strong>Серен</strong> емблема 1:0 РВДМ емблема РВДМ
20.03
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 0:1 <strong>Ломел</strong> емблема Ломел
19.03
Вестерло Вестерло емблема 2:2 Унион Сен Жилоа емблема Унион Сен Жилоа
Кръг 18
18.03
Дайнзе Дайнзе емблема 4:4 РВДМ емблема РВДМ
Кръг 23
14.03
Брюж U23 Брюж U23 емблема 0:1 <strong>Серен</strong> емблема Серен
14.03
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 1:0 Вестерло емблема Вестерло
13.03
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 2:1 РВДМ емблема РВДМ
12.03
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 3:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
Кръг 22
07.03
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 2:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
07.03
Серен Серен емблема 1:1 Вестерло емблема Вестерло
06.03
РВДМ РВДМ емблема 1:1 Дайнзе емблема Дайнзе
05.03
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 1:3 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
Кръг 18
03.03
Брюж U23 Брюж U23 емблема 1:1 Вестерло емблема Вестерло
Кръг 19
03.03
РВДМ РВДМ емблема 2:4 <strong>Серен</strong> емблема Серен
Кръг 21
28.02
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 4:0 Дайнзе емблема Дайнзе
28.02
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 0:1 <strong>Серен</strong> емблема Серен
27.02
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 3:2 Ломел емблема Ломел
26.02
Брюж U23 Брюж U23 емблема 1:3 <strong>РВДМ</strong> емблема РВДМ
Кръг 20
21.02
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 2:1 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
21.02
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 4:0 Брюж U23 емблема Брюж U23
20.02
РВДМ <strong>РВДМ</strong> емблема 2:1 Вестерло емблема Вестерло
19.02
Серен Серен емблема 0:2 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
Кръг 19
15.02
Вестерло Вестерло емблема 1:1 Ломел емблема Ломел
14.02
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 1:1 Дайнзе емблема Дайнзе
14.02
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 3:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
Кръг 18
06.02
Серен <strong>Серен</strong> емблема 5:0 Ломел емблема Ломел
05.02
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 2:1 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
Кръг 17
31.01
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 2:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
31.01
Серен <strong>Серен</strong> емблема 2:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
30.01
РВДМ РВДМ емблема 0:2 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
29.01
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 4:2 Дайнзе емблема Дайнзе
Кръг 16
24.01
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 3:2 РВДМ емблема РВДМ
24.01
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 4:3 Серен емблема Серен
23.01
Дайнзе Дайнзе емблема 2:4 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
22.01
Лиерс Кемпензонен <strong>Лиерс Кемпензонен</strong> емблема 3:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
Кръг 15
20.12
Дайнзе Дайнзе емблема 0:0 Серен емблема Серен
20.12
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 2:1 Вестерло емблема Вестерло
19.12
РВДМ <strong>РВДМ</strong> емблема 1:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
18.12
Брюж U23 Брюж U23 емблема 0:2 <strong>Ломел</strong> емблема Ломел
Кръг 14
13.12
Ломел Ломел емблема 0:1 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
13.12
Серен Серен емблема 0:1 <strong>РВДМ</strong> емблема РВДМ
12.12
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 3:4 <strong>Дайнзе</strong> емблема Дайнзе
11.12
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 2:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
Кръг 13
06.12
РВДМ РВДМ емблема 1:1 Дайнзе емблема Дайнзе
06.12
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 2:1 Ломел емблема Ломел
05.12
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 5:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
04.12
Брюж U23 Брюж U23 емблема 0:4 <strong>Серен</strong> емблема Серен
Кръг 12
29.11
Серен <strong>Серен</strong> емблема 1:0 Унион Сен Жилоа емблема Унион Сен Жилоа
29.11
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 4:0 РВДМ емблема РВДМ
28.11
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 0:1 <strong>Вестерло</strong> емблема Вестерло
27.11
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 1:0 Брюж U23 емблема Брюж U23
Кръг 11
22.11
Вестерло Вестерло емблема 1:1 Серен емблема Серен
22.11
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 2:1 РВДМ емблема РВДМ
21.11
Дайнзе Дайнзе емблема 1:1 Ломел емблема Ломел
20.11
Брюж U23 <strong>Брюж U23</strong> емблема 2:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
Кръг 4
18.11
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 3:0 Дайнзе емблема Дайнзе
Кръг 9
15.11
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 3:0 Серен емблема Серен
Кръг 5
14.11
Брюж U23 Брюж U23 емблема 1:1 Вестерло емблема Вестерло
Кръг 8
14.11
РВДМ <strong>РВДМ</strong> емблема 2:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
Кръг 6
09.11
Вестерло <strong>Вестерло</strong> емблема 3:0 РВДМ емблема РВДМ
Кръг 10
08.11
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 3:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
08.11
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 3:0 Дайнзе емблема Дайнзе
07.11
Серен Серен емблема 1:3 <strong>Лиерс Кемпензонен</strong> емблема Лиерс Кемпензонен
06.11
РВДМ <strong>РВДМ</strong> емблема 3:1 Вестерло емблема Вестерло
Кръг 9
01.11
Брюж U23 Брюж U23 емблема 0:2 <strong>РВДМ</strong> емблема РВДМ
31.10
Вестерло Вестерло емблема 1:4 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
30.10
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 1:3 <strong>Ломел</strong> емблема Ломел
Кръг 8
25.10
Серен <strong>Серен</strong> емблема 1:0 Ломел емблема Ломел
25.10
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 6:0 Брюж U23 емблема Брюж U23
23.10
Дайнзе Дайнзе емблема 2:2 Вестерло емблема Вестерло
Кръг 7
18.10
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 0:2 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
18.10
РВДМ РВДМ емблема 3:4 <strong>Серен</strong> емблема Серен
17.10
Ломел Ломел емблема 1:1 Вестерло емблема Вестерло
16.10
Брюж U23 Брюж U23 емблема 1:1 Дайнзе емблема Дайнзе
Кръг 6
04.10
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 2:1 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
04.10
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 4:2 Ломел емблема Ломел
02.10
Серен <strong>Серен</strong> емблема 6:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
Кръг 5
27.09
Лиерс Кемпензонен Лиерс Кемпензонен емблема 2:5 <strong>Серен</strong> емблема Серен
27.09
Ломел Ломел емблема 1:2 <strong>Дайнзе</strong> емблема Дайнзе
26.09
РВДМ <strong>РВДМ</strong> емблема 3:1 Унион Сен Жилоа емблема Унион Сен Жилоа
Кръг 4
20.09
Лиерс Кемпензонен <strong>Лиерс Кемпензонен</strong> емблема 2:1 Брюж U23 емблема Брюж U23
19.09
Унион Сен Жилоа <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема 3:2 Серен емблема Серен
18.09
РВДМ РВДМ емблема 0:1 <strong>Ломел</strong> емблема Ломел
Кръг 3
13.09
Серен Серен емблема 0:2 <strong>Вестерло</strong> емблема Вестерло
13.09
Брюж U23 Брюж U23 емблема 1:1 Унион Сен Жилоа емблема Унион Сен Жилоа
12.09
Дайнзе <strong>Дайнзе</strong> емблема 1:0 РВДМ емблема РВДМ
11.09
Ломел <strong>Ломел</strong> емблема 3:2 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
Кръг 2
30.08
Брюж U23 Брюж U23 емблема 2:2 Ломел емблема Ломел
30.08
Унион Сен Жилоа Унион Сен Жилоа емблема 0:0 Вестерло емблема Вестерло
29.08
Лиерс Кемпензонен <strong>Лиерс Кемпензонен</strong> емблема 4:2 РВДМ емблема РВДМ
28.08
Серен <strong>Серен</strong> емблема 3:2 Дайнзе емблема Дайнзе
Кръг 1
24.08
Ломел Ломел емблема 3:5 <strong>Серен</strong> емблема Серен
23.08
Вестерло Вестерло емблема 0:0 Лиерс Кемпензонен емблема Лиерс Кемпензонен
22.08
РВДМ <strong>РВДМ</strong> емблема 2:0 Брюж U23 емблема Брюж U23
21.08
Дайнзе Дайнзе емблема 0:2 <strong>Унион Сен Жилоа</strong> емблема Унион Сен Жилоа
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света