Класиране Беларус Висша Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шахт Солигорск15431410337
2БАТЕ184012423717
3Динамо Минск183611343313
4Рух Брест183610622712
5ФК Гомел17329533416
6Динамо Брест18276932213
7ФК Минск17246652526
8Витебск18235852016
9Жодино17226471724
10Енергетик17205572123
11Ислох Минск18205582228
12Неман18153691626
13Слуцк18153691931
14Славия Мозир171334101932
15Сморгон18815121340
16Спутник18721151246

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1БАТЕ1027901238
2Шахт Солигорск925810213
3Рух Брест923720172
4ФК Гомел818530184
5Динамо Минск918603166
6Витебск914351103
7ФК Минск8133411613
8Слуцк9133421616
9Енергетик9123331110
10Динамо Брест91125298
11Жодино8113231010
12Ислох Минск98225712
13Неман96135813
14Славия Мозир961351116
15Сморгон85125814
16Спутник83107625

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Минск918531177
2Шахт Солигорск618600124
3Динамо Брест916441135
4ФК Гомел9144231612
5БАТЕ813341149
6Рух Брест9133421010
7Ислох Минск9123331516
8ФК Минск911324913
9Жодино911324714
10Витебск992341013
11Неман99234813
12Енергетик882241013
13Славия Мозир87215816
14Спутник104118621
15Сморгон103037526
16Слуцк92027315

Беларус Висша Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 4
12.08
Сморгон Сморгон емблема - Шахт Солигорск емблема Шахт Солигорск
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 19
12.08
Витебск Витебск емблема - Славия Мозир емблема Славия Мозир
0.00 | 0.00 | 0.00
12.08
Жодино Жодино емблема - Слуцк емблема Слуцк
0.00 | 0.00 | 0.00
12.08
Динамо Минск Динамо Минск емблема - Динамо Брест емблема Динамо Брест
0.00 | 0.00 | 0.00
12.08
Неман Неман емблема - ФК Гомел емблема ФК Гомел
0.00 | 0.00 | 0.00
12.08
БАТЕ БАТЕ емблема - ФК Минск емблема ФК Минск
0.00 | 0.00 | 0.00
12.08
Рух Брест Рух Брест емблема - Ислох Минск емблема Ислох Минск
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 20
19.08
Славия Мозир Славия Мозир емблема - Шахт Солигорск емблема Шахт Солигорск
0.00 | 0.00 | 0.00

Беларус Висша Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 18
02.08
ФК Гомел ФК Гомел емблема 2:2 БАТЕ емблема БАТЕ
02.08
Витебск Витебск емблема 0:1 <strong>Жодино</strong> емблема Жодино
02.08
Динамо Брест Динамо Брест емблема 1:3 <strong>Неман</strong> емблема Неман
02.08
Ислох Минск Ислох Минск емблема 0:1 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
01.08
Слуцк Слуцк емблема 1:1 Динамо Минск емблема Динамо Минск
31.07
Сморгон Сморгон емблема 0:2 <strong>Славия Мозир</strong> емблема Славия Мозир
30.07
Енергетик Енергетик емблема 0:2 <strong>Рух Брест</strong> емблема Рух Брест
30.07
ФК Минск <strong>ФК Минск</strong> емблема 3:0 Спутник емблема Спутник
Кръг 17
25.07
БАТЕ БАТЕ емблема 0:2 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
25.07
Сморгон Сморгон емблема 1:2 <strong>Ислох Минск</strong> емблема Ислох Минск
24.07
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 3:1 Витебск емблема Витебск
24.07
Неман <strong>Неман</strong> емблема 1:0 Слуцк емблема Слуцк
23.07
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 1:0 ФК Минск емблема ФК Минск
23.07
Спутник Спутник емблема 0:3 <strong>ФК Гомел</strong> емблема ФК Гомел
Кръг 16
18.07
Витебск <strong>Витебск</strong> емблема 2:0 Неман емблема Неман
18.07
Славия Мозир Славия Мозир емблема 1:1 Ислох Минск емблема Ислох Минск
17.07
ФК Гомел ФК Гомел емблема 0:0 Рух Брест емблема Рух Брест
17.07
Сморгон Сморгон емблема 2:2 Енергетик емблема Енергетик
16.07
Жодино Жодино емблема 1:2 <strong>Динамо Минск</strong> емблема Динамо Минск
16.07
Динамо Брест <strong>Динамо Брест</strong> емблема 3:0 Спутник емблема Спутник
16.07
Слуцк Слуцк емблема 3:4 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
Кръг 15
04.07
Динамо Брест Динамо Брест емблема 1:1 Рух Брест емблема Рух Брест
04.07
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 4:0 Славия Мозир емблема Славия Мозир
04.07
Витебск Витебск емблема 0:0 БАТЕ емблема БАТЕ
03.07
Жодино Жодино емблема 1:1 Неман емблема Неман
03.07
Енергетик Енергетик емблема 1:1 Ислох Минск емблема Ислох Минск
03.07
Слуцк <strong>Слуцк</strong> емблема 3:2 Спутник емблема Спутник
02.07
ФК Минск ФК Минск емблема 2:2 Сморгон емблема Сморгон
Кръг 14
28.06
Неман Неман емблема 1:2 <strong>Динамо Минск</strong> емблема Динамо Минск
28.06
Спутник <strong>Спутник</strong> емблема 4:3 Витебск емблема Витебск
27.06
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:0 Жодино емблема Жодино
27.06
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 1:0 Слуцк емблема Слуцк
27.06
Ислох Минск Ислох Минск емблема 1:1 ФК Минск емблема ФК Минск
26.06
Шахт Солигорск Шахт Солигорск емблема 1:1 Динамо Брест емблема Динамо Брест
26.06
Славия Мозир Славия Мозир емблема 2:3 <strong>Енергетик</strong> емблема Енергетик
26.06
Сморгон Сморгон емблема 1:2 <strong>ФК Гомел</strong> емблема ФК Гомел
Кръг 13
19.06
Динамо Минск Динамо Минск емблема 0:2 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
19.06
Жодино <strong>Жодино</strong> емблема 2:0 Спутник емблема Спутник
19.06
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 2:0 Ислох Минск емблема Ислох Минск
19.06
Витебск Витебск емблема 0:0 Рух Брест емблема Рух Брест
18.06
Динамо Брест Динамо Брест емблема 2:2 Сморгон емблема Сморгон
18.06
Слуцк Слуцк емблема 1:4 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
17.06
Неман Неман емблема 2:2 Славия Мозир емблема Славия Мозир
17.06
ФК Минск <strong>ФК Минск</strong> емблема 2:1 Енергетик емблема Енергетик
Кръг 12
13.06
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 3:0 Жодино емблема Жодино
13.06
Ислох Минск Ислох Минск емблема 1:1 Динамо Брест емблема Динамо Брест
12.06
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 2:0 Витебск емблема Витебск
12.06
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:0 Неман емблема Неман
12.06
Спутник Спутник емблема 0:5 <strong>Динамо Минск</strong> емблема Динамо Минск
12.06
Сморгон Сморгон емблема 1:1 Слуцк емблема Слуцк
11.06
Енергетик <strong>Енергетик</strong> емблема 3:2 ФК Гомел емблема ФК Гомел
11.06
Славия Мозир Славия Мозир емблема 1:2 <strong>ФК Минск</strong> емблема ФК Минск
Кръг 11
30.05
Динамо Брест Динамо Брест емблема 0:1 <strong>Енергетик</strong> емблема Енергетик
30.05
Слуцк <strong>Слуцк</strong> емблема 2:1 Ислох Минск емблема Ислох Минск
30.05
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 5:0 ФК Минск емблема ФК Минск
29.05
Неман Неман емблема 2:2 Спутник емблема Спутник
29.05
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:0 Славия Мозир емблема Славия Мозир
29.05
Жодино Жодино емблема 0:1 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
28.05
Динамо Минск Динамо Минск емблема 0:1 <strong>Рух Брест</strong> емблема Рух Брест
28.05
Витебск <strong>Витебск</strong> емблема 5:0 Сморгон емблема Сморгон
Кръг 10
22.05
Енергетик <strong>Енергетик</strong> емблема 1:0 Слуцк емблема Слуцк
22.05
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 2:0 Неман емблема Неман
22.05
ФК Минск <strong>ФК Минск</strong> емблема 1:0 Динамо Брест емблема Динамо Брест
22.05
Сморгон Сморгон емблема 1:3 <strong>Жодино</strong> емблема Жодино
21.05
Славия Мозир Славия Мозир емблема 2:4 <strong>ФК Гомел</strong> емблема ФК Гомел
21.05
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 1:0 Динамо Минск емблема Динамо Минск
19.05
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 2:1 Спутник емблема Спутник
19.05
Ислох Минск Ислох Минск емблема 0:1 <strong>Витебск</strong> емблема Витебск
Кръг 9
16.05
Динамо Брест <strong>Динамо Брест</strong> емблема 1:0 ФК Гомел емблема ФК Гомел
16.05
Слуцк Слуцк емблема 2:2 ФК Минск емблема ФК Минск
15.05
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:2 Рух Брест емблема Рух Брест
15.05
Жодино Жодино емблема 3:3 Ислох Минск емблема Ислох Минск
15.05
Витебск <strong>Витебск</strong> емблема 3:2 Енергетик емблема Енергетик
15.05
Неман Неман емблема 1:2 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
14.05
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 2:0 Сморгон емблема Сморгон
14.05
Спутник Спутник емблема 0:2 <strong>Славия Мозир</strong> емблема Славия Мозир
Кръг 8
09.05
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 1:0 БАТЕ емблема БАТЕ
09.05
Ислох Минск Ислох Минск емблема 1:3 <strong>Динамо Минск</strong> емблема Динамо Минск
09.05
Енергетик Енергетик емблема 1:1 Жодино емблема Жодино
08.05
Славия Мозир Славия Мозир емблема 1:1 Динамо Брест емблема Динамо Брест
08.05
ФК Минск ФК Минск емблема 3:3 Витебск емблема Витебск
08.05
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 2:0 Спутник емблема Спутник
07.05
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 4:1 Слуцк емблема Слуцк
07.05
Сморгон Сморгон емблема 0:2 <strong>Неман</strong> емблема Неман
Кръг 7
01.05
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 1:0 Сморгон емблема Сморгон
01.05
Спутник Спутник емблема 1:2 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
01.05
Жодино <strong>Жодино</strong> емблема 2:1 ФК Минск емблема ФК Минск
01.05
Неман Неман емблема 1:2 <strong>Ислох Минск</strong> емблема Ислох Минск
30.04
Витебск Витебск емблема 0:0 ФК Гомел емблема ФК Гомел
30.04
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 2:0 Енергетик емблема Енергетик
30.04
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 2:1 Славия Мозир емблема Славия Мозир
29.04
Слуцк Слуцк емблема 1:1 Динамо Брест емблема Динамо Брест
Кръг 6
25.04
ФК Гомел ФК Гомел емблема 1:1 Жодино емблема Жодино
25.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 4:1 Рух Брест емблема Рух Брест
25.04
Ислох Минск Ислох Минск емблема 1:4 <strong>БАТЕ</strong> емблема БАТЕ
24.04
ФК Минск ФК Минск емблема 1:3 <strong>Динамо Минск</strong> емблема Динамо Минск
24.04
Енергетик Енергетик емблема 1:1 Неман емблема Неман
24.04
Динамо Брест Динамо Брест емблема 0:0 Витебск емблема Витебск
23.04
Славия Мозир <strong>Славия Мозир</strong> емблема 3:1 Слуцк емблема Слуцк
23.04
Сморгон <strong>Сморгон</strong> емблема 2:0 Спутник емблема Спутник
Кръг 5
18.04
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 5:0 Сморгон емблема Сморгон
18.04
Динамо Минск Динамо Минск емблема 1:2 <strong>ФК Гомел</strong> емблема ФК Гомел
17.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 4:1 Славия Мозир емблема Славия Мозир
17.04
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 2:1 Енергетик емблема Енергетик
17.04
Неман Неман емблема 0:2 <strong>ФК Минск</strong> емблема ФК Минск
17.04
Жодино Жодино емблема 0:2 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
16.04
Витебск Витебск емблема 0:0 Слуцк емблема Слуцк
16.04
Спутник Спутник емблема 1:5 <strong>Ислох Минск</strong> емблема Ислох Минск
Кръг 4
11.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 3:0 Сморгон емблема Сморгон
11.04
Славия Мозир Славия Мозир емблема 0:2 <strong>Витебск</strong> емблема Витебск
11.04
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 2:0 Неман емблема Неман
11.04
ФК Минск ФК Минск емблема 2:2 БАТЕ емблема БАТЕ
10.04
Динамо Брест Динамо Брест емблема 1:1 Динамо Минск емблема Динамо Минск
10.04
Слуцк <strong>Слуцк</strong> емблема 2:0 Жодино емблема Жодино
10.04
Ислох Минск Ислох Минск емблема 0:1 <strong>Рух Брест</strong> емблема Рух Брест
09.04
Енергетик Енергетик емблема 0:1 <strong>Спутник</strong> емблема Спутник
Кръг 3
04.04
Рух Брест Рух Брест емблема 0:0 Енергетик емблема Енергетик
04.04
Славия Мозир Славия Мозир емблема 1:1 Сморгон емблема Сморгон
04.04
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 1:0 Слуцк емблема Слуцк
03.04
Жодино <strong>Жодино</strong> емблема 1:0 Витебск емблема Витебск
03.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 4:0 Ислох Минск емблема Ислох Минск
03.04
Спутник Спутник емблема 0:1 <strong>ФК Минск</strong> емблема ФК Минск
03.04
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:2 ФК Гомел емблема ФК Гомел
02.04
Неман Неман емблема 0:1 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
Кръг 2
21.03
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 2:0 Спутник емблема Спутник
21.03
Слуцк Слуцк емблема 1:1 Неман емблема Неман
20.03
ФК Минск ФК Минск емблема 2:2 Рух Брест емблема Рух Брест
20.03
Динамо Брест Динамо Брест емблема 0:0 БАТЕ емблема БАТЕ
20.03
Витебск Витебск емблема 0:0 Динамо Минск емблема Динамо Минск
20.03
Енергетик Енергетик емблема 1:2 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
19.03
Ислох Минск <strong>Ислох Минск</strong> емблема 2:0 Сморгон емблема Сморгон
19.03
Славия Мозир Славия Мозир емблема 0:1 <strong>Жодино</strong> емблема Жодино
Кръг 1
14.03
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:0 Слуцк емблема Слуцк
14.03
Неман Неман емблема 0:0 Витебск емблема Витебск
14.03
Спутник Спутник емблема 0:4 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
13.03
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 1:0 ФК Минск емблема ФК Минск
13.03
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 3:0 Жодино емблема Жодино
13.03
Рух Брест Рух Брест емблема 1:1 ФК Гомел емблема ФК Гомел
13.03
Енергетик <strong>Енергетик</strong> емблема 3:0 Сморгон емблема Сморгон
12.03
Ислох Минск <strong>Ислох Минск</strong> емблема 1:0 Славия Мозир емблема Славия Мозир
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света