Класиране Беларус Висша Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шахт Солигорск515500142
2Динамо Брест51132081
3БАТЕ511320105
4ФК Гомел51031195
5Рух Брест5923093
6Ислох Минск5930286
7Динамо Минск5822163
8ФК Минск5822175
9Витебск5613121
10Жодино5620327
11Слуцк5512235
12Енергетик5411355
13Спутник53104212
14Неман5202316
15Славия Мозир5101429
16Сморгон51014114

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Шахт Солигорск412400121
2БАТЕ3930083
3ФК Гомел2620040
4Динамо Минск3620152
5Ислох Минск3620131
6Рух Брест3512061
7Слуцк2411031
8Енергетик3310243
9Жодино2310112
10Витебск2202000
11Динамо Брест2202011
12ФК Минск2202044
13Неман3101203
14Славия Мозир3101214
15Сморгон0000000
16Спутник30003110

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Брест3930070
2ФК Минск3620131
3Витебск3411121
4Рух Брест2411032
5ФК Гомел3411155
6Шахт Солигорск1310021
7Ислох Минск2310155
8Спутник2310112
9Жодино3310215
10Динамо Минск2202011
11БАТЕ2202022
12Енергетик2101112
13Неман2101113
14Слуцк3101204
15Сморгон51014114
16Славия Мозир2000215

Беларус Висша Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 6
23.04
Сморгон Сморгон емблема - Спутник емблема Спутник
0.00 | 0.00 | 0.00
23.04
Славия Мозир Славия Мозир емблема - Слуцк емблема Слуцк
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Динамо Брест Динамо Брест емблема - Витебск емблема Витебск
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
Енергетик Енергетик емблема - Неман емблема Неман
0.00 | 0.00 | 0.00
24.04
ФК Минск ФК Минск емблема - Динамо Минск емблема Динамо Минск
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Ислох Минск Ислох Минск емблема - БАТЕ емблема БАТЕ
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
Шахт Солигорск Шахт Солигорск емблема - Рух Брест емблема Рух Брест
0.00 | 0.00 | 0.00
25.04
ФК Гомел ФК Гомел емблема - Жодино емблема Жодино
0.00 | 0.00 | 0.00

Беларус Висша Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 5
18.04
Рух Брест <strong>Рух Брест</strong> емблема 5:0 Сморгон емблема Сморгон
18.04
Динамо Минск Динамо Минск емблема 1:2 <strong>ФК Гомел</strong> емблема ФК Гомел
17.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 4:1 Славия Мозир емблема Славия Мозир
17.04
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 2:1 Енергетик емблема Енергетик
17.04
Неман Неман емблема 0:2 <strong>ФК Минск</strong> емблема ФК Минск
17.04
Жодино Жодино емблема 0:2 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
16.04
Витебск Витебск емблема 0:0 Слуцк емблема Слуцк
16.04
Спутник Спутник емблема 1:5 <strong>Ислох Минск</strong> емблема Ислох Минск
Кръг 4
11.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 3:0 Сморгон емблема Сморгон
11.04
Славия Мозир Славия Мозир емблема 0:2 <strong>Витебск</strong> емблема Витебск
11.04
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 2:0 Неман емблема Неман
11.04
ФК Минск ФК Минск емблема 2:2 БАТЕ емблема БАТЕ
10.04
Динамо Брест Динамо Брест емблема 1:1 Динамо Минск емблема Динамо Минск
10.04
Слуцк <strong>Слуцк</strong> емблема 2:0 Жодино емблема Жодино
10.04
Ислох Минск Ислох Минск емблема 0:1 <strong>Рух Брест</strong> емблема Рух Брест
09.04
Енергетик Енергетик емблема 0:1 <strong>Спутник</strong> емблема Спутник
Кръг 3
04.04
Рух Брест Рух Брест емблема 0:0 Енергетик емблема Енергетик
04.04
Славия Мозир Славия Мозир емблема 1:1 Сморгон емблема Сморгон
04.04
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 1:0 Слуцк емблема Слуцк
03.04
Жодино <strong>Жодино</strong> емблема 1:0 Витебск емблема Витебск
03.04
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 4:0 Ислох Минск емблема Ислох Минск
03.04
Спутник Спутник емблема 0:1 <strong>ФК Минск</strong> емблема ФК Минск
03.04
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:2 ФК Гомел емблема ФК Гомел
02.04
Неман Неман емблема 0:1 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
Кръг 2
21.03
ФК Гомел <strong>ФК Гомел</strong> емблема 2:0 Спутник емблема Спутник
21.03
Слуцк Слуцк емблема 1:1 Неман емблема Неман
20.03
ФК Минск ФК Минск емблема 2:2 Рух Брест емблема Рух Брест
20.03
Динамо Брест Динамо Брест емблема 0:0 БАТЕ емблема БАТЕ
20.03
Витебск Витебск емблема 0:0 Динамо Минск емблема Динамо Минск
20.03
Енергетик Енергетик емблема 1:2 <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема Шахт Солигорск
19.03
Ислох Минск <strong>Ислох Минск</strong> емблема 2:0 Сморгон емблема Сморгон
19.03
Славия Мозир Славия Мозир емблема 0:1 <strong>Жодино</strong> емблема Жодино
Кръг 1
14.03
БАТЕ <strong>БАТЕ</strong> емблема 3:0 Слуцк емблема Слуцк
14.03
Неман Неман емблема 0:0 Витебск емблема Витебск
14.03
Спутник Спутник емблема 0:4 <strong>Динамо Брест</strong> емблема Динамо Брест
13.03
Шахт Солигорск <strong>Шахт Солигорск</strong> емблема 1:0 ФК Минск емблема ФК Минск
13.03
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема 3:0 Жодино емблема Жодино
13.03
Рух Брест Рух Брест емблема 1:1 ФК Гомел емблема ФК Гомел
13.03
Енергетик <strong>Енергетик</strong> емблема 3:0 Сморгон емблема Сморгон
12.03
Ислох Минск <strong>Ислох Минск</strong> емблема 1:0 Славия Мозир емблема Славия Мозир
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света