Класиране Беларус Резерви

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Минск 2266621327317
2БАТЕ 2255316547938
3Шахт Солигорск 2244916178243
4Гомел 2254915465631
5Рух Брест 2264915475139
6Неман 2254313485230
7Ислох Минск 22640124106744
8Минск 2254012495238
9Витебск 22638122126155
10Жодино 22533103125049
11Слуцк 22633103133643
12Брест 2263093144875
13Енергетик 2262877124549
14Славия Мозир 2251651193276
15Сморгон 2261233201989
16Спутник 224411221198

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Минск 213371210383
2БАТЕ 2133010035222
3Шахт Солигорск 213289134723
4Гомел 212278313112
5Неман 213268233313
6Рух Брест 213258142921
7Ислох Минск 213237243818
8Слуцк 213237242213
9Жодино 212227142813
10Витебск 213206253322
11Брест 213206252725
12Минск 212195432619
13Енергетик 213185353323
14Славия Мозир 213134182128
15Сморгон 21341111743
16Спутник 21131010744

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Динамо Минск 213299223514
2Рух Брест 213247332218
3БАТЕ 212236512716
4Гомел 213227152519
5Шахт Солигорск 211217043520
6Минск 213217062619
7Витебск 213186072833
8Ислох Минск 213175262926
9Неман 212175251917
10Жодино 213113282236
11Енергетик 213102471226
12Слуцк 213103191430
13Брест 213103192150
14Сморгон 21382291246
15Славия Мозир 212310111148
16Спутник 21310112454

Беларус Резерви Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 27
22.10
Минск 2 Минск 2 емблема - Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Гомел 2 Гомел 2 емблема - Енергетик 2 емблема Енергетик 2
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Брест 2 Брест 2 емблема - Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема - Сморгон 2 емблема Сморгон 2
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Витебск 2 Витебск 2 емблема - Шахт Солигорск 2 емблема Шахт Солигорск 2
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Жодино 2 Жодино 2 емблема - Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Неман 2 Неман 2 емблема - БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
0.00 | 0.00 | 0.00
Кръг 28
05.11
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема - Неман 2 емблема Неман 2
0.00 | 0.00 | 0.00

Беларус Резерви Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 26
16.10
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 2:3 <strong>Брест 2</strong> емблема Брест 2
16.10
Рух Брест 2 Рух Брест 2 емблема 2:3 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
16.10
Минск 2 Минск 2 емблема 1:2 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
16.10
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 7:2 Жодино 2 емблема Жодино 2
15.10
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 3:2 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
15.10
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 2:3 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема БАТЕ 2
15.10
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 1:2 <strong>Витебск 2</strong> емблема Витебск 2
Кръг 25
03.10
Брест 2 <strong>Брест 2</strong> емблема 3:2 Минск 2 емблема Минск 2
02.10
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 1:0 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
01.10
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 6:0 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
01.10
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 7:1 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
01.10
Витебск 2 Витебск 2 емблема 2:3 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема Ислох Минск 2
30.09
Неман 2 Неман 2 емблема 1:1 Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
30.09
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 2:0 Шахт Солигорск 2 емблема Шахт Солигорск 2
Кръг 24
25.09
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 4:1 Неман 2 емблема Неман 2
25.09
Енергетик 2 <strong>Енергетик 2</strong> емблема 6:1 Витебск 2 емблема Витебск 2
25.09
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:3 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
24.09
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема 3:3 Жодино 2 емблема Жодино 2
24.09
Рух Брест 2 Рух Брест 2 емблема 2:4 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема БАТЕ 2
23.09
Славия Мозир 2 <strong>Славия Мозир 2</strong> емблема 3:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
23.09
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 5:2 Брест 2 емблема Брест 2
22.09
Минск 2 <strong>Минск 2</strong> емблема 2:0 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
Кръг 17
21.09
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 5:0 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
Кръг 23
18.09
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 4:1 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
18.09
Витебск 2 Витебск 2 емблема 2:3 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
18.09
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 2:0 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
17.09
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 3:1 Шахт Солигорск 2 емблема Шахт Солигорск 2
17.09
Брест 2 <strong>Брест 2</strong> емблема 5:0 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
17.09
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 4:0 Гомел 2 емблема Гомел 2
16.09
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:3 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
16.09
Жодино 2 Жодино 2 емблема 0:2 <strong>Енергетик 2</strong> емблема Енергетик 2
Кръг 22
11.09
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 2:3 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема БАТЕ 2
11.09
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 0:1 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
11.09
Енергетик 2 <strong>Енергетик 2</strong> емблема 1:0 Динамо Минск 2 емблема Динамо Минск 2
10.09
Брест 2 Брест 2 емблема 0:3 <strong>Слуцк 2</strong> емблема Слуцк 2
10.09
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 3:1 Неман 2 емблема Неман 2
10.09
Минск 2 <strong>Минск 2</strong> емблема 4:1 Жодино 2 емблема Жодино 2
10.09
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 4:1 Витебск 2 емблема Витебск 2
08.09
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 3:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
Кръг 21
28.08
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 2:0 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
28.08
Витебск 2 <strong>Витебск 2</strong> емблема 3:2 Брест 2 емблема Брест 2
28.08
Неман 2 Неман 2 емблема 2:2 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
27.08
Жодино 2 Жодино 2 емблема 0:4 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
27.08
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 2:0 Минск 2 емблема Минск 2
27.08
БАТЕ 2 БАТЕ 2 емблема 2:3 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема Ислох Минск 2
26.08
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:3 <strong>Сморгон 2</strong> емблема Сморгон 2
26.08
Рух Брест 2 Рух Брест 2 емблема 1:2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
Кръг 20
21.08
Брест 2 Брест 2 емблема 2:2 Жодино 2 емблема Жодино 2
21.08
Минск 2 Минск 2 емблема 0:3 <strong>Неман 2</strong> емблема Неман 2
21.08
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 2:2 БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
20.08
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
20.08
Гомел 2 Гомел 2 емблема 0:1 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
20.08
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 1:6 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
19.08
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема 1:2 <strong>Витебск 2</strong> емблема Витебск 2
18.08
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 3:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
Кръг 19
14.08
Неман 2 Неман 2 емблема 1:2 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
14.08
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:8 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
14.08
БАТЕ 2 БАТЕ 2 емблема 1:4 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
13.08
Жодино 2 Жодино 2 емблема 0:1 <strong>Слуцк 2</strong> емблема Слуцк 2
13.08
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 7:0 Брест 2 емблема Брест 2
13.08
Витебск 2 <strong>Витебск 2</strong> емблема 2:0 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
12.08
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 2:1 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
11.08
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:3 <strong>Енергетик 2</strong> емблема Енергетик 2
Кръг 18
01.08
Брест 2 <strong>Брест 2</strong> емблема 3:2 Неман 2 емблема Неман 2
01.08
Витебск 2 <strong>Витебск 2</strong> емблема 5:1 Жодино 2 емблема Жодино 2
01.08
Гомел 2 Гомел 2 емблема 1:1 БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
31.07
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема 1:1 Динамо Минск 2 емблема Динамо Минск 2
30.07
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема 4:5 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
30.07
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:4 <strong>Славия Мозир 2</strong> емблема Славия Мозир 2
29.07
Енергетик 2 <strong>Енергетик 2</strong> емблема 4:1 Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
28.07
Минск 2 <strong>Минск 2</strong> емблема 3:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
Кръг 17
24.07
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 1:6 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема Ислох Минск 2
24.07
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 7:4 Брест 2 емблема Брест 2
23.07
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 3:1 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
23.07
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 3:0 Витебск 2 емблема Витебск 2
22.07
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 3:2 Минск 2 емблема Минск 2
21.07
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:3 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
Кръг 16
17.07
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 2:3 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема Ислох Минск 2
17.07
Витебск 2 Витебск 2 емблема 1:3 <strong>Неман 2</strong> емблема Неман 2
16.07
Сморгон 2 <strong>Сморгон 2</strong> емблема 1:0 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
16.07
Гомел 2 Гомел 2 емблема 2:2 Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
15.07
Брест 2 <strong>Брест 2</strong> емблема 3:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
15.07
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 3:0 Динамо Минск 2 емблема Динамо Минск 2
15.07
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема 1:3 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема БАТЕ 2
Кръг 13
10.07
Витебск 2 Витебск 2 емблема 0:1 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
Кръг 15
03.07
Брест 2 Брест 2 емблема 0:2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
03.07
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 4:0 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
03.07
Витебск 2 Витебск 2 емблема 2:2 БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
02.07
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 2:1 Неман 2 емблема Неман 2
02.07
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 4:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
02.07
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 3:3 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
01.07
Минск 2 <strong>Минск 2</strong> емблема 4:0 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
Кръг 14
27.06
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:7 <strong>Витебск 2</strong> емблема Витебск 2
26.06
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 4:1 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
26.06
Неман 2 Неман 2 емблема 1:3 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
26.06
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 4:2 Жодино 2 емблема Жодино 2
26.06
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема 0:1 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
25.06
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 3:2 Брест 2 емблема Брест 2
25.06
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 1:1 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
25.06
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 2:5 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
Кръг 13
20.06
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 3:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
18.06
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 2:1 БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
18.06
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 3:2 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
17.06
Брест 2 <strong>Брест 2</strong> емблема 6:1 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
17.06
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема 1:3 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
16.06
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 7:2 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
16.06
Минск 2 Минск 2 емблема 2:2 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
Кръг 12
12.06
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 3:1 Жодино 2 емблема Жодино 2
12.06
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 8:0 Брест 2 емблема Брест 2
11.06
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:3 <strong>Слуцк 2</strong> емблема Слуцк 2
11.06
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:6 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
11.06
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 3:2 Витебск 2 емблема Витебск 2
11.06
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 2:0 Неман 2 емблема Неман 2
10.06
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 0:1 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
09.06
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 1:4 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
Кръг 11
30.05
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 5:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
29.05
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 2:0 Минск 2 емблема Минск 2
29.05
Брест 2 Брест 2 емблема 0:0 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
29.05
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 2:1 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
28.05
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 4:3 Шахт Солигорск 2 емблема Шахт Солигорск 2
28.05
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 5:1 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
27.05
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 2:0 Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
27.05
Витебск 2 <strong>Витебск 2</strong> емблема 5:2 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
Кръг 10
21.05
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:4 <strong>Жодино 2</strong> емблема Жодино 2
21.05
Минск 2 Минск 2 емблема 1:1 Брест 2 емблема Брест 2
21.05
Рух Брест 2 Рух Брест 2 емблема 1:2 <strong>Неман 2</strong> емблема Неман 2
21.05
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 1:1 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
20.05
Шахт Солигорск 2 Шахт Солигорск 2 емблема 3:3 Динамо Минск 2 емблема Динамо Минск 2
Кръг 25
20.05
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 10:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
Кръг 10
20.05
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 0:3 <strong>Гомел 2</strong> емблема Гомел 2
18.05
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема 1:3 <strong>Витебск 2</strong> емблема Витебск 2
Кръг 9
15.05
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 1:0 Минск 2 емблема Минск 2
15.05
Динамо Минск 2 Динамо Минск 2 емблема 1:1 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
15.05
Брест 2 <strong>Брест 2</strong> емблема 2:0 Гомел 2 емблема Гомел 2
14.05
Жодино 2 Жодино 2 емблема 0:0 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
14.05
Неман 2 Неман 2 емблема 0:1 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
14.05
Витебск 2 <strong>Витебск 2</strong> емблема 3:0 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
14.05
БАТЕ 2 БАТЕ 2 емблема 1:4 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
13.05
Спутник 2 <strong>Спутник 2</strong> емблема 6:1 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
Кръг 8
08.05
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема 0:2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
08.05
Шахт Солигорск 2 Шахт Солигорск 2 емблема 0:4 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема БАТЕ 2
08.05
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 0:2 <strong>Жодино 2</strong> емблема Жодино 2
07.05
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 4:2 Спутник 2 емблема Спутник 2
07.05
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 0:3 <strong>Брест 2</strong> емблема Брест 2
07.05
Минск 2 <strong>Минск 2</strong> емблема 4:3 Витебск 2 емблема Витебск 2
06.05
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:3 <strong>Неман 2</strong> емблема Неман 2
06.05
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 1:0 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
Кръг 7
01.05
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 3:0 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
30.04
Жодино 2 Жодино 2 емблема 0:2 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
30.04
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:3 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема Шахт Солигорск 2
30.04
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 1:0 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
30.04
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 5:0 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
29.04
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 2:0 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
29.04
Витебск 2 Витебск 2 емблема 2:2 Гомел 2 емблема Гомел 2
28.04
Слуцк 2 <strong>Слуцк 2</strong> емблема 4:0 Брест 2 емблема Брест 2
Кръг 6
24.04
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 2:0 Жодино 2 емблема Жодино 2
24.04
Ислох Минск 2 Ислох Минск 2 емблема 1:1 БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
24.04
Шахт Солигорск 2 Шахт Солигорск 2 емблема 2:3 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема Рух Брест 2
23.04
Минск 2 Минск 2 емблема 2:4 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
23.04
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 0:2 <strong>Неман 2</strong> емблема Неман 2
23.04
Брест 2 Брест 2 емблема 3:4 <strong>Витебск 2</strong> емблема Витебск 2
22.04
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема 0:0 Спутник 2 емблема Спутник 2
22.04
Славия Мозир 2 <strong>Славия Мозир 2</strong> емблема 4:0 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
Кръг 5
19.04
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 1:0 Гомел 2 емблема Гомел 2
17.04
Рух Брест 2 Рух Брест 2 емблема 1:1 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
16.04
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 6:0 Брест 2 емблема Брест 2
16.04
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 5:2 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
16.04
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 2:0 Минск 2 емблема Минск 2
16.04
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 6:1 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
15.04
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:5 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема Ислох Минск 2
15.04
Витебск 2 <strong>Витебск 2</strong> емблема 5:1 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
Кръг 4
11.04
Брест 2 Брест 2 емблема 0:7 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
10.04
Минск 2 Минск 2 емблема 1:1 БАТЕ 2 емблема БАТЕ 2
10.04
Славия Мозир 2 Славия Мозир 2 емблема 1:3 <strong>Витебск 2</strong> емблема Витебск 2
Кръг 19
10.04
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 5:0 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
Кръг 4
10.04
Гомел 2 Гомел 2 емблема 1:1 Неман 2 емблема Неман 2
09.04
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема 0:3 <strong>Жодино 2</strong> емблема Жодино 2
09.04
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 4:0 Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
08.04
Енергетик 2 <strong>Енергетик 2</strong> емблема 10:1 Спутник 2 емблема Спутник 2
Кръг 3
05.04
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 5:1 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
Кръг 18
03.04
Славия Мозир 2 <strong>Славия Мозир 2</strong> емблема 4:0 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
Кръг 3
03.04
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 2:1 Енергетик 2 емблема Енергетик 2
02.04
Жодино 2 <strong>Жодино 2</strong> емблема 4:0 Витебск 2 емблема Витебск 2
02.04
Спутник 2 Спутник 2 емблема 1:6 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
02.04
Шахт Солигорск 2 <strong>Шахт Солигорск 2</strong> емблема 6:2 Ислох Минск 2 емблема Ислох Минск 2
02.04
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 4:2 Гомел 2 емблема Гомел 2
01.04
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 4:0 Брест 2 емблема Брест 2
Кръг 2
21.03
Витебск 2 Витебск 2 емблема 1:2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема Динамо Минск 2
20.03
Слуцк 2 Слуцк 2 емблема 0:0 Неман 2 емблема Неман 2
20.03
Гомел 2 <strong>Гомел 2</strong> емблема 3:1 Спутник 2 емблема Спутник 2
19.03
Минск 2 Минск 2 емблема 2:2 Рух Брест 2 емблема Рух Брест 2
19.03
Енергетик 2 <strong>Енергетик 2</strong> емблема 4:3 Шахт Солигорск 2 емблема Шахт Солигорск 2
19.03
Брест 2 Брест 2 емблема 0:2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема БАТЕ 2
18.03
Славия Мозир 2 <strong>Славия Мозир 2</strong> емблема 2:1 Жодино 2 емблема Жодино 2
18.03
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 5:0 Сморгон 2 емблема Сморгон 2
Кръг 1
14.03
Динамо Минск 2 <strong>Динамо Минск 2</strong> емблема 4:0 Жодино 2 емблема Жодино 2
13.03
Спутник 2 Спутник 2 емблема 0:4 <strong>Брест 2</strong> емблема Брест 2
13.03
Неман 2 <strong>Неман 2</strong> емблема 2:0 Витебск 2 емблема Витебск 2
13.03
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема 2:0 Слуцк 2 емблема Слуцк 2
12.03
Шахт Солигорск 2 Шахт Солигорск 2 емблема 1:2 <strong>Минск 2</strong> емблема Минск 2
12.03
Енергетик 2 Енергетик 2 емблема 0:3 <strong>Сморгон 2</strong> емблема Сморгон 2
12.03
Рух Брест 2 <strong>Рух Брест 2</strong> емблема 2:1 Гомел 2 емблема Гомел 2
11.03
Ислох Минск 2 <strong>Ислох Минск 2</strong> емблема 3:0 Славия Мозир 2 емблема Славия Мозир 2
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света