Класиране Беларус Първа Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Арсенал265918535318
2Белшина275316565432
3Крумкачи264714575027
4ФК Днепър274512965132
5Волна Пинск274212694037
6Локо Гомел274111884132
7Нафтан274111884239
8Шахтьор Петриков2735105123747
9Орша272776143551
10Барановичи272055172759
11Лида271839152554
12ФК Слоним271637172552

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Белшина143210223312
2Крумкачи143110133313
3Арсенал1329922308
4ФК Днепър14288423517
5Локо Гомел13226432517
6Нафтан14226442319
7Волна Пинск13196162121
8Шахтьор Петриков13154361420
9Орша13143551419
10Барановичи13133461628
11ФК Слоним1492391122
12Лида136067722

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Арсенал13309312310
2Волна Пинск14236531916
3Белшина13216342120
4Шахтьор Петриков14206262327
5Локо Гомел14195451615
6Нафтан13195441920
7ФК Днепър13174541615
8Крумкачи12164441714
9Орша14134192132
10Лида14123381832
11ФК Слоним1371481430
12Барановичи14721111131

Беларус Първа Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 21
20.10
Арсенал Арсенал емблема - Крумкачи емблема Крумкачи
2.50 | 3.40 | 2.40
Кръг 28
23.10
Лида Лида емблема - Локо Гомел емблема Локо Гомел
4.02 | 3.64 | 1.76
23.10
Барановичи Барановичи емблема - Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
2.65 | 3.20 | 2.13
23.10
Волна Пинск Волна Пинск емблема - Орша емблема Орша
1.43 | 3.73 | 5.17
24.10
Белшина Белшина емблема - Арсенал емблема Арсенал
1.86 | 3.27 | 3.17
24.10
Нафтан Нафтан емблема - Крумкачи емблема Крумкачи
2.74 | 3.40 | 2.32

Беларус Първа Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 27
17.10
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 3:1 Волна Пинск емблема Волна Пинск
17.10
Шахтьор Петриков <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема 2:0 Лида емблема Лида
17.10
Локо Гомел <strong>Локо Гомел</strong> емблема 2:1 Орша емблема Орша
16.10
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 2:0 Барановичи емблема Барановичи
16.10
ФК Слоним ФК Слоним емблема 1:2 <strong>Нафтан</strong> емблема Нафтан
16.10
Крумкачи Крумкачи емблема 1:3 <strong>Белшина</strong> емблема Белшина
Кръг 26
10.10
Орша Орша емблема 0:0 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
10.10
Барановичи Барановичи емблема 2:3 <strong>Крумкачи</strong> емблема Крумкачи
10.10
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 4:0 ФК Слоним емблема ФК Слоним
09.10
Волна Пинск <strong>Волна Пинск</strong> емблема 2:0 Локо Гомел емблема Локо Гомел
09.10
Лида Лида емблема 0:1 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
09.10
Нафтан Нафтан емблема 1:1 ФК Днепър емблема ФК Днепър
Кръг 25
03.10
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 3:2 Орша емблема Орша
03.10
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 1:2 <strong>Локо Гомел</strong> емблема Локо Гомел
03.10
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 4:0 Лида емблема Лида
02.10
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 3:1 Белшина емблема Белшина
02.10
ФК Слоним ФК Слоним емблема 0:2 <strong>Барановичи</strong> емблема Барановичи
02.10
Нафтан Нафтан емблема 1:1 Волна Пинск емблема Волна Пинск
Кръг 24
26.09
Волна Пинск Волна Пинск емблема 2:2 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
26.09
Барановичи Барановичи емблема 2:2 ФК Днепър емблема ФК Днепър
26.09
Локо Гомел Локо Гомел емблема 0:3 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
25.09
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 4:0 Нафтан емблема Нафтан
25.09
Лида Лида емблема 1:1 ФК Слоним емблема ФК Слоним
25.09
Орша Орша емблема 1:4 <strong>Крумкачи</strong> емблема Крумкачи
Кръг 23
19.09
Нафтан <strong>Нафтан</strong> емблема 5:1 Барановичи емблема Барановичи
19.09
Белшина Белшина емблема 1:2 <strong>Волна Пинск</strong> емблема Волна Пинск
19.09
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 4:0 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
18.09
ФК Слоним ФК Слоним емблема 2:4 <strong>Орша</strong> емблема Орша
18.09
Крумкачи Крумкачи емблема 0:2 <strong>Локо Гомел</strong> емблема Локо Гомел
18.09
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 4:2 Лида емблема Лида
Кръг 22
12.09
Волна Пинск Волна Пинск емблема 0:3 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
12.09
Барановичи Барановичи емблема 1:1 Белшина емблема Белшина
12.09
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 3:2 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
11.09
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 6:2 Орша емблема Орша
11.09
Нафтан <strong>Нафтан</strong> емблема 3:2 Лида емблема Лида
11.09
ФК Слоним ФК Слоним емблема 2:2 Локо Гомел емблема Локо Гомел
Кръг 21
05.09
Лида Лида емблема 0:4 <strong>Белшина</strong> емблема Белшина
05.09
Локо Гомел Локо Гомел емблема 1:1 ФК Днепър емблема ФК Днепър
04.09
Орша Орша емблема 1:2 <strong>Нафтан</strong> емблема Нафтан
04.09
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 0:2 <strong>ФК Слоним</strong> емблема ФК Слоним
04.09
Барановичи Барановичи емблема 3:3 Волна Пинск емблема Волна Пинск
Кръг 20
29.08
ФК Днепър ФК Днепър емблема 2:3 <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема Шахтьор Петриков
29.08
ФК Слоним ФК Слоним емблема 1:3 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
29.08
Нафтан <strong>Нафтан</strong> емблема 2:1 Локо Гомел емблема Локо Гомел
29.08
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 2:1 Орша емблема Орша
28.08
Волна Пинск <strong>Волна Пинск</strong> емблема 2:1 Крумкачи емблема Крумкачи
28.08
Барановичи Барановичи емблема 0:4 <strong>Лида</strong> емблема Лида
Кръг 17
25.08
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 4:1 Белшина емблема Белшина
25.08
Локо Гомел <strong>Локо Гомел</strong> емблема 4:0 Лида емблема Лида
Кръг 19
22.08
Барановичи Барановичи емблема 0:3 <strong>Орша</strong> емблема Орша
22.08
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 4:2 ФК Слоним емблема ФК Слоним
21.08
Арсенал Арсенал емблема 0:0 ФК Днепър емблема ФК Днепър
21.08
Лида Лида емблема 0:0 Волна Пинск емблема Волна Пинск
21.08
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 1:1 Нафтан емблема Нафтан
20.08
Локо Гомел Локо Гомел емблема 2:3 <strong>Белшина</strong> емблема Белшина
Кръг 18
15.08
Волна Пинск <strong>Волна Пинск</strong> емблема 1:0 ФК Слоним емблема ФК Слоним
15.08
Лида Лида емблема 0:2 <strong>Орша</strong> емблема Орша
15.08
Барановичи Барановичи емблема 1:1 Локо Гомел емблема Локо Гомел
14.08
ФК Днепър ФК Днепър емблема 2:2 Крумкачи емблема Крумкачи
14.08
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 4:1 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
14.08
Нафтан Нафтан емблема 0:1 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
Кръг 17
08.08
Барановичи Барановичи емблема 0:2 <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема Шахтьор Петриков
08.08
Орша Орша емблема 0:1 <strong>Волна Пинск</strong> емблема Волна Пинск
07.08
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 1:0 Нафтан емблема Нафтан
07.08
ФК Слоним ФК Слоним емблема 1:2 <strong>ФК Днепър</strong> емблема ФК Днепър
Кръг 13
04.08
Нафтан Нафтан емблема 0:0 Белшина емблема Белшина
Кръг 16
01.08
Орша <strong>Орша</strong> емблема 1:0 Локо Гомел емблема Локо Гомел
01.08
Волна Пинск Волна Пинск емблема 0:3 <strong>ФК Днепър</strong> емблема ФК Днепър
31.07
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 1:0 Крумкачи емблема Крумкачи
31.07
Нафтан Нафтан емблема 2:2 ФК Слоним емблема ФК Слоним
31.07
Барановичи Барановичи емблема 1:2 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
31.07
Лида Лида емблема 1:3 <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема Шахтьор Петриков
Кръг 15
25.07
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 1:1 Орша емблема Орша
25.07
Локо Гомел Локо Гомел емблема 1:1 Волна Пинск емблема Волна Пинск
25.07
Арсенал Арсенал емблема 1:1 Лида емблема Лида
24.07
Барановичи <strong>Барановичи</strong> емблема 3:1 Крумкачи емблема Крумкачи
24.07
ФК Слоним ФК Слоним емблема 0:2 <strong>Белшина</strong> емблема Белшина
24.07
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 3:0 Нафтан емблема Нафтан
Кръг 14
18.07
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 4:1 ФК Днепър емблема ФК Днепър
18.07
Барановичи <strong>Барановичи</strong> емблема 1:0 ФК Слоним емблема ФК Слоним
18.07
Орша Орша емблема 2:2 Арсенал емблема Арсенал
17.07
Лида Лида емблема 1:1 Крумкачи емблема Крумкачи
17.07
Волна Пинск Волна Пинск емблема 3:4 <strong>Нафтан</strong> емблема Нафтан
17.07
Локо Гомел <strong>Локо Гомел</strong> емблема 5:2 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
Кръг 13
11.07
Барановичи <strong>Барановичи</strong> емблема 1:0 ФК Днепър емблема ФК Днепър
11.07
Шахтьор Петриков <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема 1:0 Волна Пинск емблема Волна Пинск
10.07
ФК Слоним <strong>ФК Слоним</strong> емблема 1:0 Лида емблема Лида
10.07
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 6:0 Орша емблема Орша
10.07
Арсенал Арсенал емблема 0:1 <strong>Локо Гомел</strong> емблема Локо Гомел
Кръг 12
04.07
Волна Пинск <strong>Волна Пинск</strong> емблема 6:2 Белшина емблема Белшина
04.07
Барановичи Барановичи емблема 1:6 <strong>Нафтан</strong> емблема Нафтан
04.07
Лида Лида емблема 0:0 ФК Днепър емблема ФК Днепър
03.07
Орша Орша емблема 3:3 ФК Слоним емблема ФК Слоним
03.07
Локо Гомел <strong>Локо Гомел</strong> емблема 1:0 Крумкачи емблема Крумкачи
03.07
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 1:3 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
Кръг 11
28.06
Орша <strong>Орша</strong> емблема 3:1 ФК Днепър емблема ФК Днепър
28.06
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 2:0 Барановичи емблема Барановичи
28.06
Лида Лида емблема 1:2 <strong>Нафтан</strong> емблема Нафтан
27.06
Арсенал Арсенал емблема 0:2 <strong>Волна Пинск</strong> емблема Волна Пинск
27.06
Локо Гомел <strong>Локо Гомел</strong> емблема 4:1 ФК Слоним емблема ФК Слоним
27.06
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 0:3 <strong>Крумкачи</strong> емблема Крумкачи
Кръг 10
19.06
ФК Слоним ФК Слоним емблема 1:2 <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема Шахтьор Петриков
19.06
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 4:2 Лида емблема Лида
18.06
Волна Пинск <strong>Волна Пинск</strong> емблема 2:0 Барановичи емблема Барановичи
18.06
Крумкачи Крумкачи емблема 0:1 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
18.06
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 4:0 Локо Гомел емблема Локо Гомел
18.06
Нафтан <strong>Нафтан</strong> емблема 3:1 Орша емблема Орша
Кръг 9
13.06
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 3:0 ФК Слоним емблема ФК Слоним
13.06
Лида Лида емблема 1:2 <strong>Барановичи</strong> емблема Барановичи
13.06
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 4:0 Волна Пинск емблема Волна Пинск
12.06
Орша Орша емблема 0:1 <strong>Белшина</strong> емблема Белшина
12.06
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 1:3 <strong>ФК Днепър</strong> емблема ФК Днепър
12.06
Локо Гомел Локо Гомел емблема 1:1 Нафтан емблема Нафтан
Кръг 8
06.06
ФК Слоним ФК Слоним емблема 0:0 Крумкачи емблема Крумкачи
06.06
Орша <strong>Орша</strong> емблема 2:1 Барановичи емблема Барановичи
06.06
ФК Днепър ФК Днепър емблема 1:1 Арсенал емблема Арсенал
05.06
Волна Пинск Волна Пинск емблема 1:2 <strong>Лида</strong> емблема Лида
05.06
Нафтан <strong>Нафтан</strong> емблема 2:1 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
05.06
Белшина Белшина емблема 1:1 Локо Гомел емблема Локо Гомел
Кръг 7
22.05
Шахтьор Петриков <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема 2:1 Белшина емблема Белшина
22.05
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 2:0 Нафтан емблема Нафтан
22.05
Орша Орша емблема 1:1 Лида емблема Лида
21.05
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 1:0 ФК Днепър емблема ФК Днепър
21.05
Локо Гомел Локо Гомел емблема 1:1 Барановичи емблема Барановичи
21.05
ФК Слоним ФК Слоним емблема 0:1 <strong>Волна Пинск</strong> емблема Волна Пинск
Кръг 6
16.05
Волна Пинск <strong>Волна Пинск</strong> емблема 1:0 Орша емблема Орша
16.05
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 3:1 ФК Слоним емблема ФК Слоним
16.05
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 2:0 Арсенал емблема Арсенал
15.05
Шахтьор Петриков <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема 2:1 Барановичи емблема Барановичи
15.05
Лида Лида емблема 0:4 <strong>Локо Гомел</strong> емблема Локо Гомел
15.05
Нафтан Нафтан емблема 1:2 <strong>Крумкачи</strong> емблема Крумкачи
Кръг 5
10.05
Локо Гомел <strong>Локо Гомел</strong> емблема 2:1 Орша емблема Орша
10.05
ФК Днепър ФК Днепър емблема 1:1 Волна Пинск емблема Волна Пинск
10.05
ФК Слоним ФК Слоним емблема 0:0 Нафтан емблема Нафтан
09.05
Крумкачи Крумкачи емблема 0:0 Белшина емблема Белшина
09.05
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 2:3 <strong>Лида</strong> емблема Лида
09.05
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 5:0 Барановичи емблема Барановичи
Кръг 4
06.05
Орша Орша емблема 0:3 <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема Шахтьор Петриков
06.05
Нафтан Нафтан емблема 0:2 <strong>ФК Днепър</strong> емблема ФК Днепър
06.05
Волна Пинск Волна Пинск емблема 0:2 <strong>Локо Гомел</strong> емблема Локо Гомел
05.05
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 4:3 Барановичи емблема Барановичи
05.05
Лида Лида емблема 1:1 Арсенал емблема Арсенал
05.05
Белшина <strong>Белшина</strong> емблема 3:1 ФК Слоним емблема ФК Слоним
Кръг 3
02.05
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 4:1 Орша емблема Орша
01.05
Шахтьор Петриков Шахтьор Петриков емблема 0:0 Локо Гомел емблема Локо Гомел
01.05
Нафтан Нафтан емблема 1:4 <strong>Волна Пинск</strong> емблема Волна Пинск
01.05
ФК Слоним <strong>ФК Слоним</strong> емблема 2:0 Барановичи емблема Барановичи
30.04
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 4:0 Лида емблема Лида
30.04
ФК Днепър ФК Днепър емблема 1:2 <strong>Белшина</strong> емблема Белшина
Кръг 2
25.04
Лида Лида емблема 1:1 ФК Слоним емблема ФК Слоним
25.04
Волна Пинск Волна Пинск емблема 1:2 <strong>Шахтьор Петриков</strong> емблема Шахтьор Петриков
25.04
Локо Гомел Локо Гомел емблема 1:2 <strong>Арсенал</strong> емблема Арсенал
24.04
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема 1:0 Барановичи емблема Барановичи
24.04
Белшина Белшина емблема 1:1 Нафтан емблема Нафтан
24.04
Орша Орша емблема 0:0 Крумкачи емблема Крумкачи
Кръг 1
18.04
Арсенал <strong>Арсенал</strong> емблема 2:0 Шахтьор Петриков емблема Шахтьор Петриков
18.04
Крумкачи <strong>Крумкачи</strong> емблема 1:0 Локо Гомел емблема Локо Гомел
18.04
Белшина Белшина емблема 0:2 <strong>Волна Пинск</strong> емблема Волна Пинск
17.04
ФК Днепър ФК Днепър емблема 1:1 Лида емблема Лида
17.04
ФК Слоним ФК Слоним емблема 0:2 <strong>Орша</strong> емблема Орша
17.04
Нафтан <strong>Нафтан</strong> емблема 2:0 Барановичи емблема Барановичи
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света