Класиране Австрия Бундеслига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург1025811279
2Щурм Грац10175231814
3Рапид Виена10144242115
4Волфсбергер10113251223
5ЛАСК Линц1092351320
6ВСГ Ватенс1082261626
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Хартберг10185321310
2Австрия Виена10175231611
3Рийд10174511311
4Алтах10133431312
5Адмира101233458
6Ст. Полтен103037614
ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург225217146724
2Рапид Виена224513634325
3ЛАСК Линц224213364221
4Щурм Грац223911653420
5Волфсбергер223310394039
6ВСГ Ватенс22308683734
7Хартберг22297872538
8Австрия Виена22256793132
9Ст. Полтен222156113343
10Алтах222163132043
11Рийд221644142146
12Адмира221435142250

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург164013125116
2Щурм Грац163411143217
3Рапид Виена163310333214
4ЛАСК Линц16278353220
5Хартберг17277641921
6Австрия Виена17256742824
7Алтах16226461720
8Рийд16226462028
9ВСГ Ватенс16205562826
10Адмира16154391527
11Волфсбергер171233112143
12Ст. Полтен16815101630

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург163712134317
2Волфсбергер173210253224
3Австрия Виена18268282720
4Рапид Виена16267543226
5ЛАСК Линц16247362321
6Щурм Грац16225742017
7Хартберг16205561930
8ВСГ Ватенс16185382534
9Ст. Полтен16164482327
10Алтах161233101635
11Рийд16112591429
12Адмира16112591231

Австрия Бундеслига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Австрия Бундеслига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 35
30.05
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:2 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
Кръг 34
27.05
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 3:0 Волфсбергер емблема Волфсбергер
Кръг 33
24.05
Хартберг Хартберг емблема 0:3 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
Кръг 32
22.05
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 4:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
22.05
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 3:0 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
22.05
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:3 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
21.05
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:1 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
21.05
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 3:2 Австрия Виена емблема Австрия Виена
21.05
Адмира Адмира емблема 1:1 Алтах емблема Алтах
Кръг 31
16.05
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 2:5 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
16.05
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 4:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
16.05
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 2:2 Волфсбергер емблема Волфсбергер
15.05
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 2:0 Адмира емблема Адмира
15.05
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 2:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
15.05
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 3:0 Рийд емблема Рийд
Кръг 30
12.05
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 2:0 Рапид Виена емблема Рапид Виена
12.05
Волфсбергер Волфсбергер емблема 0:4 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
12.05
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 2:3 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
11.05
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 3:1 Хартберг емблема Хартберг
11.05
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 3:3 Алтах емблема Алтах
11.05
Рийд Рийд емблема 0:0 Адмира емблема Адмира
Кръг 29
09.05
Рапид Виена Рапид Виена емблема 1:2 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
09.05
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 3:3 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
09.05
Щурм Грац Щурм Грац емблема 1:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
08.05
Хартберг Хартберг емблема 1:1 Рийд емблема Рийд
08.05
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 2:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
08.05
Адмира <strong>Адмира</strong> емблема 2:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
Кръг 28
28.04
Залцбург Залцбург емблема 1:1 Волфсбергер емблема Волфсбергер
28.04
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 0:0 Щурм Грац емблема Щурм Грац
28.04
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 2:3 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
27.04
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 2:1 Алтах емблема Алтах
27.04
Австрия Виена Австрия Виена емблема 0:0 Адмира емблема Адмира
27.04
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:0 Рийд емблема Рийд
Кръг 27
25.04
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 3:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
25.04
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 4:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
25.04
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:2 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
24.04
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 2:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
24.04
Алтах Алтах емблема 2:2 Хартберг емблема Хартберг
24.04
Адмира Адмира емблема 0:2 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
Кръг 26
21.04
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
21.04
Щурм Грац Щурм Грац емблема 0:1 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
21.04
ВСГ Ватенс <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема 3:2 Залцбург емблема Залцбург
20.04
Австрия Виена Австрия Виена емблема 2:2 Рийд емблема Рийд
20.04
Хартберг Хартберг емблема 0:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
20.04
Алтах Алтах емблема 0:1 <strong>Адмира</strong> емблема Адмира
Кръг 25
18.04
Рапид Виена Рапид Виена емблема 0:0 Щурм Грац емблема Щурм Грац
18.04
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 2:0 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
18.04
Волфсбергер <strong>Волфсбергер</strong> емблема 2:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
17.04
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 1:2 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
17.04
Рийд Рийд емблема 0:0 Алтах емблема Алтах
17.04
Адмира Адмира емблема 0:1 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
Кръг 24
11.04
Рапид Виена Рапид Виена емблема 0:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
11.04
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 2:1 Волфсбергер емблема Волфсбергер
11.04
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 3:2 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
10.04
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 1:0 Австрия Виена емблема Австрия Виена
10.04
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 1:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
10.04
Адмира Адмира емблема 0:2 <strong>Рийд</strong> емблема Рийд
Кръг 23
04.04
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
04.04
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:8 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
04.04
ВСГ Ватенс <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема 2:0 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
03.04
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 2:0 Алтах емблема Алтах
03.04
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:1 <strong>Адмира</strong> емблема Адмира
03.04
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 3:2 Хартберг емблема Хартберг
Кръг 22
21.03
Хартберг Хартберг емблема 3:3 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
21.03
Австрия Виена Австрия Виена емблема 3:5 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
21.03
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 2:1 Рийд емблема Рийд
21.03
Адмира Адмира емблема 0:0 Щурм Грац емблема Щурм Грац
21.03
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
20.03
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 0:1 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
Кръг 21
14.03
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 4:0 Хартберг емблема Хартберг
14.03
Волфсбергер Волфсбергер емблема 3:5 <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема ВСГ Ватенс
14.03
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 2:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
14.03
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:1 <strong>Алтах</strong> емблема Алтах
14.03
Рийд Рийд емблема 0:3 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
13.03
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:1 Адмира емблема Адмира
Кръг 20
07.03
Австрия Виена Австрия Виена емблема 0:0 Рапид Виена емблема Рапид Виена
07.03
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 4:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
07.03
Рийд Рийд емблема 0:4 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
06.03
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 2:1 Адмира емблема Адмира
06.03
Алтах Алтах емблема 0:1 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
06.03
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
Кръг 19
28.02
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 2:1 Залцбург емблема Залцбург
28.02
Волфсбергер Волфсбергер емблема 0:1 <strong>Алтах</strong> емблема Алтах
28.02
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:2 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
27.02
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 1:0 Рийд емблема Рийд
27.02
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:2 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
27.02
Адмира Адмира емблема 1:1 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
Кръг 16
23.02
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 1:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
Кръг 18
21.02
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 4:2 Рапид Виена емблема Рапид Виена
21.02
Щурм Грац Щурм Грац емблема 1:2 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
21.02
Адмира Адмира емблема 1:2 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
20.02
Хартберг Хартберг емблема 1:1 Рийд емблема Рийд
20.02
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 5:1 Алтах емблема Алтах
20.02
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 0:1 <strong>Ст. Полтен</strong> емблема Ст. Полтен
Кръг 17
14.02
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 2:0 Щурм Грац емблема Щурм Грац
14.02
Австрия Виена Австрия Виена емблема 0:1 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
14.02
Рийд Рийд емблема 1:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
13.02
Волфсбергер <strong>Волфсбергер</strong> емблема 2:1 Адмира емблема Адмира
13.02
Алтах Алтах емблема 0:0 Рапид Виена емблема Рапид Виена
13.02
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 2:4 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
Кръг 16
10.02
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
10.02
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 1:3 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
10.02
Адмира <strong>Адмира</strong> емблема 3:1 Алтах емблема Алтах
09.02
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 1:0 Волфсбергер емблема Волфсбергер
09.02
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 2:1 Рийд емблема Рийд
Кръг 15
31.01
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:2 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
31.01
Австрия Виена Австрия Виена емблема 2:2 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
31.01
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:2 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
30.01
Хартберг Хартберг емблема 0:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
30.01
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 2:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
30.01
Рийд Рийд емблема 0:0 Адмира емблема Адмира
Кръг 14
27.01
Волфсбергер Волфсбергер емблема 0:3 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
27.01
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:0 Рийд емблема Рийд
27.01
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 2:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
27.01
ВСГ Ватенс <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема 3:1 Алтах емблема Алтах
26.01
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 2:1 Хартберг емблема Хартберг
26.01
Адмира Адмира емблема 0:4 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
Кръг 13
24.01
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 2:4 <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема ВСГ Ватенс
24.01
Алтах Алтах емблема 0:2 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
23.01
Волфсбергер Волфсбергер емблема 0:0 Хартберг емблема Хартберг
23.01
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 2:2 Адмира емблема Адмира
23.01
Рийд Рийд емблема 0:1 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
22.01
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 4:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
Кръг 7
17.01
Волфсбергер Волфсбергер емблема 0:0 Щурм Грац емблема Щурм Грац
Кръг 12
20.12
Австрия Виена Австрия Виена емблема 1:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
20.12
Залцбург Залцбург емблема 2:3 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
20.12
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:3 <strong>Рийд</strong> емблема Рийд
19.12
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 1:0 Алтах емблема Алтах
19.12
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 3:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
19.12
Адмира Адмира емблема 0:1 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
Кръг 11
13.12
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
13.12
Рапид Виена Рапид Виена емблема 0:3 <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема ВСГ Ватенс
13.12
Волфсбергер <strong>Волфсбергер</strong> емблема 3:2 Австрия Виена емблема Австрия Виена
12.12
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 3:0 Адмира емблема Адмира
12.12
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 2:2 Хартберг емблема Хартберг
12.12
Рийд Рийд емблема 1:4 <strong>Алтах</strong> емблема Алтах
Кръг 10
06.12
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 3:0 Рийд емблема Рийд
06.12
Хартберг Хартберг емблема 1:3 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
06.12
ВСГ Ватенс <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема 4:1 Волфсбергер емблема Волфсбергер
05.12
Алтах Алтах емблема 0:4 <strong>Ст. Полтен</strong> емблема Ст. Полтен
05.12
Адмира <strong>Адмира</strong> емблема 1:0 Залцбург емблема Залцбург
05.12
Австрия Виена Австрия Виена емблема 0:4 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
Кръг 9
29.11
Рапид Виена Рапид Виена емблема 1:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
29.11
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:1 Рийд емблема Рийд
29.11
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 3:0 Алтах емблема Алтах
28.11
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 1:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
28.11
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 2:8 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
28.11
Адмира Адмира емблема 2:3 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
Кръг 8
22.11
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 4:3 Рапид Виена емблема Рапид Виена
22.11
Австрия Виена Австрия Виена емблема 1:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
22.11
ВСГ Ватенс <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема 3:0 Адмира емблема Адмира
21.11
Залцбург Залцбург емблема 1:3 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
21.11
Хартберг Хартберг емблема 1:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
21.11
Алтах Алтах емблема 0:2 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
Кръг 7
08.11
Рапид Виена Рапид Виена емблема 1:1 Залцбург емблема Залцбург
08.11
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 4:0 Адмира емблема Адмира
07.11
Алтах Алтах емблема 0:0 Австрия Виена емблема Австрия Виена
07.11
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:1 <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема ВСГ Ватенс
07.11
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 2:0 Хартберг емблема Хартберг
Кръг 6
01.11
Щурм Грац Щурм Грац емблема 0:2 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
01.11
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 3:1 Алтах емблема Алтах
01.11
Адмира Адмира емблема 1:3 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
31.10
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 5:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
31.10
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 2:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
31.10
Ст. Полтен <strong>Ст. Полтен</strong> емблема 4:0 Рийд емблема Рийд
Кръг 5
25.10
Волфсбергер Волфсбергер емблема 3:4 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
25.10
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 4:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
25.10
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:1 Хартберг емблема Хартберг
24.10
Австрия Виена Австрия Виена емблема 0:2 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
24.10
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 4:2 Адмира емблема Адмира
24.10
Рийд Рийд емблема 0:2 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
Кръг 4
04.10
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 3:0 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
04.10
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 4:0 Алтах емблема Алтах
04.10
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 7:1 Хартберг емблема Хартберг
03.10
Адмира <strong>Адмира</strong> емблема 3:1 Рийд емблема Рийд
03.10
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 0:2 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
03.10
Волфсбергер Волфсбергер емблема 2:4 <strong>Ст. Полтен</strong> емблема Ст. Полтен
Кръг 3
27.09
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 3:1 Волфсбергер емблема Волфсбергер
27.09
Австрия Виена Австрия Виена емблема 2:2 Адмира емблема Адмира
27.09
Хартберг Хартберг емблема 1:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
26.09
Алтах Алтах емблема 0:2 <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема ВСГ Ватенс
26.09
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 1:2 <strong>Рапид Виена</strong> емблема Рапид Виена
26.09
Рийд Рийд емблема 1:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
Кръг 2
20.09
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 2:1 Рийд емблема Рийд
20.09
Хартберг Хартберг емблема 0:2 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
20.09
Адмира Адмира емблема 0:5 <strong>Ст. Полтен</strong> емблема Ст. Полтен
19.09
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 4:1 Алтах емблема Алтах
19.09
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
19.09
Щурм Грац Щурм Грац емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
Кръг 1
13.09
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
13.09
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 3:2 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
13.09
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:0 Щурм Грац емблема Щурм Грац
12.09
Алтах Алтах емблема 1:1 Хартберг емблема Хартберг
11.09
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 1:0 Австрия Виена емблема Австрия Виена
11.09
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 4:1 Адмира емблема Адмира
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света