Класиране Австрия Бундеслига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург12341110317
2Щурм Грац12237232817
3Волфсбергер12185341720
4Австрия Виена12153631815
5Хартберг12143542120
6А. Клагенфурт12143541820
7Рапид Виена12133451717
8Адмира12133451516
9Алтах1213345916
10Рийд12133451527
11ВСГ Ватенс12122641624
12ЛАСК Линц12102461016

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург618600204
2Щурм Грац613411147
3Рийд51132096
4Волфсбергер7103131012
5Рапид Виена69303129
6А. Клагенфурт5923097
7Адмира6822284
8Австрия Виена6815096
9ВСГ Ватенс6714199
10Хартберг65123911
11ЛАСК Линц75124610
12Алтах65123510

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Залцбург616510113
2Щурм Грац6103121410
3Хартберг69231129
4Волфсбергер5822178
5Алтах6822246
6Австрия Виена6721399
7ЛАСК Линц5512246
8А. Клагенфурт75124913
9Адмира65123712
10ВСГ Ватенс65123715
11Рапид Виена6404258
12Рийд72025621

Австрия Бундеслига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 13
30.10
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема - Адмира емблема Адмира
2.10 | 3.50 | 3.20
30.10
Алтах Алтах емблема - Хартберг емблема Хартберг
2.75 | 3.50 | 2.35
30.10
Рийд Рийд емблема - Залцбург емблема Залцбург
14.50 | 7.75 | 1.16
31.10
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема - Австрия Виена емблема Австрия Виена
3.50 | 3.50 | 1.98
31.10
Щурм Грац Щурм Грац емблема - Волфсбергер емблема Волфсбергер
1.83 | 3.70 | 3.90
31.10
Рапид Виена Рапид Виена емблема - ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
2.10 | 3.60 | 3.20

Австрия Бундеслига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
24.10
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 4:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
24.10
Хартберг Хартберг емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
24.10
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 0:1 <strong>Алтах</strong> емблема Алтах
23.10
Австрия Виена <strong>Австрия Виена</strong> емблема 4:1 Рийд емблема Рийд
23.10
Адмира Адмира емблема 0:1 <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема ВСГ Ватенс
23.10
Волфсбергер <strong>Волфсбергер</strong> емблема 2:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
Кръг 11
17.10
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 1:0 Рийд емблема Рийд
17.10
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 0:1 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
17.10
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 2:2 Хартберг емблема Хартберг
16.10
Австрия Виена Австрия Виена емблема 2:2 Адмира емблема Адмира
16.10
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
16.10
Алтах Алтах емблема 1:1 Залцбург емблема Залцбург
Кръг 10
03.10
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
03.10
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 5:2 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
03.10
Хартберг <strong>Хартберг</strong> емблема 3:2 Щурм Грац емблема Щурм Грац
02.10
Рийд Рийд емблема 1:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
02.10
Волфсбергер <strong>Волфсбергер</strong> емблема 1:0 Австрия Виена емблема Австрия Виена
02.10
Адмира <strong>Адмира</strong> емблема 2:0 Алтах емблема Алтах
Кръг 9
26.09
Рапид Виена Рапид Виена емблема 0:3 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
26.09
Хартберг Хартберг емблема 3:4 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
26.09
ЛАСК Линц <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема 3:1 Адмира емблема Адмира
25.09
Волфсбергер Волфсбергер емблема 0:2 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
25.09
ВСГ Ватенс <strong>ВСГ Ватенс</strong> емблема 4:2 Рийд емблема Рийд
25.09
Алтах Алтах емблема 0:4 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
Кръг 8
19.09
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 2:0 Рапид Виена емблема Рапид Виена
19.09
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 1:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
19.09
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 5:0 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
18.09
Рийд Рийд емблема 3:3 Волфсбергер емблема Волфсбергер
18.09
Австрия Виена Австрия Виена емблема 0:0 Алтах емблема Алтах
18.09
Адмира Адмира емблема 1:1 Хартберг емблема Хартберг
Кръг 7
12.09
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 2:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
12.09
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 0:2 <strong>Австрия Виена</strong> емблема Австрия Виена
12.09
Алтах Алтах емблема 1:1 Рийд емблема Рийд
11.09
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
11.09
Рапид Виена Рапид Виена емблема 1:2 <strong>Адмира</strong> емблема Адмира
11.09
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:3 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
Кръг 6
29.08
Австрия Виена Австрия Виена емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
29.08
Адмира Адмира емблема 1:1 Щурм Грац емблема Щурм Грац
29.08
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 1:0 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
28.08
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 2:1 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
28.08
Хартберг Хартберг емблема 0:1 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
28.08
Алтах Алтах емблема 1:2 <strong>Волфсбергер</strong> емблема Волфсбергер
Кръг 5
22.08
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 3:0 Рийд емблема Рийд
22.08
Щурм Грац Щурм Грац емблема 2:2 Австрия Виена емблема Австрия Виена
22.08
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:1 Хартберг емблема Хартберг
21.08
Волфсбергер <strong>Волфсбергер</strong> емблема 3:0 Адмира емблема Адмира
21.08
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 3:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
21.08
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 0:0 Алтах емблема Алтах
Кръг 4
15.08
Алтах <strong>Алтах</strong> емблема 2:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
15.08
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:3 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
15.08
Австрия Виена Австрия Виена емблема 1:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
14.08
Адмира Адмира емблема 0:1 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
14.08
Хартберг Хартберг емблема 1:1 Рийд емблема Рийд
14.08
Волфсбергер Волфсбергер емблема 2:2 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
Кръг 3
08.08
Рапид Виена <strong>Рапид Виена</strong> емблема 3:0 Волфсбергер емблема Волфсбергер
08.08
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:1 ЛАСК Линц емблема ЛАСК Линц
08.08
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 1:0 Австрия Виена емблема Австрия Виена
07.08
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 4:3 Хартберг емблема Хартберг
07.08
Щурм Грац <strong>Щурм Грац</strong> емблема 3:1 Алтах емблема Алтах
07.08
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 2:1 Адмира емблема Адмира
Кръг 2
01.08
Австрия Виена Австрия Виена емблема 1:1 ВСГ Ватенс емблема ВСГ Ватенс
01.08
Волфсбергер Волфсбергер емблема 1:4 <strong>Щурм Грац</strong> емблема Щурм Грац
01.08
Залцбург <strong>Залцбург</strong> емблема 7:1 Рийд емблема Рийд
31.07
ЛАСК Линц ЛАСК Линц емблема 1:1 Рапид Виена емблема Рапид Виена
31.07
Адмира <strong>Адмира</strong> емблема 4:0 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
31.07
Хартберг Хартберг емблема 1:2 <strong>Алтах</strong> емблема Алтах
Кръг 1
25.07
Рийд <strong>Рийд</strong> емблема 2:1 Австрия Виена емблема Австрия Виена
25.07
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 1:1 Волфсбергер емблема Волфсбергер
24.07
Рапид Виена Рапид Виена емблема 0:2 <strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
24.07
Алтах Алтах емблема 0:1 <strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
24.07
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема 1:1 Адмира емблема Адмира
23.07
Щурм Грац Щурм Грац емблема 1:3 <strong>Залцбург</strong> емблема Залцбург
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света