Класиране Австрия 2. Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1А. Лустенау123010023111
2Лиферинг12278312811
3БВ Линц12268222010
4Лафниц12237232214
5Амщетен12216332211
6Вакер Инсбрук12216332011
7ФАК Виена1221633179
8Грацер12175251918
9Хорн12154351622
10Ст. Полтен12134171918
11Рапид Виена II12133451421
12Капфенберг12124081124
13Аустрия Виена II12102461018
14Дорнбрин1282281529
15ЛАСК Джуниърс1281561531
16Форвертс Щайр1241110829

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1А. Лустенау718601205
2БВ Линц616510114
3Амщетен614420112
4Лиферинг614420156
5Грацер613411146
6ФАК Виена713412126
7Лафниц612402139
8Вакер Инсбрук611321104
9Ст. Полтен69303149
10Хорн6822278
11Капфенберг6620469
12ЛАСК Джуниърс551221213
13Аустрия Виена II6512347
14Рапид Виена II65123410
15Дорнбрин54113512
16Форвертс Щайр61015415

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лиферинг613411135
2А. Лустенау512401116
3Лафниц61132195
4БВ Линц61031296
5Вакер Инсбрук610312107
6ФАК Виена5822153
7Рапид Виена II682221011
8Амщетен67213119
9Хорн67213914
10Капфенберг66204515
11Аустрия Виена II65123611
12Ст. Полтен6411459
13Грацер64114512
14Дорнбрин741151017
15Форвертс Щайр63105414
16ЛАСК Джуниърс73034318

Австрия 2. Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 13
29.10
Лиферинг Лиферинг емблема - Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
1.15 | 6.00 | 11.00
29.10
Лафниц Лафниц емблема - Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
1.63 | 3.75 | 4.75
29.10
Хорн Хорн емблема - Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
4.40 | 3.90 | 1.66
30.10
БВ Линц БВ Линц емблема - ФАК Виена емблема ФАК Виена
1.50 | 3.90 | 5.00
30.10
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема - Капфенберг емблема Капфенберг
1.95 | 3.60 | 3.20
30.10
Дорнбрин Дорнбрин емблема - Грацер емблема Грацер
4.00 | 3.90 | 1.67
31.10
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема - Амщетен емблема Амщетен
3.10 | 3.60 | 1.95
31.10
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема - А. Лустенау емблема А. Лустенау
2.54 | 3.48 | 2.34

Австрия 2. Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 12
24.10
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 2:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
23.10
Грацер Грацер емблема 0:3 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
23.10
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:1 Дорнбрин емблема Дорнбрин
22.10
А. Лустенау А. Лустенау емблема 0:1 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
22.10
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 2:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
22.10
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 5:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
22.10
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:3 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
22.10
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 3:0 Хорн емблема Хорн
Кръг 11
17.10
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 3:1 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
16.10
Хорн Хорн емблема 0:3 <strong>Амщетен</strong> емблема Амщетен
16.10
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 2:0 Дорнбрин емблема Дорнбрин
16.10
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 0:3 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
15.10
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 2:0 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
15.10
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 6:0 Капфенберг емблема Капфенберг
15.10
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 2:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
15.10
Ст. Полтен <strong>Ст. Полтен</strong> емблема 6:1 Грацер емблема Грацер
Кръг 10
03.10
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:1 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
02.10
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 1:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
02.10
Лафниц Лафниц емблема 1:3 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
01.10
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:2 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
01.10
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:3 <strong>Хорн</strong> емблема Хорн
01.10
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 3:0 Капфенберг емблема Капфенберг
01.10
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 2:5 <strong>Рапид Виена II</strong> емблема Рапид Виена II
01.10
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 1:3 <strong>Ст. Полтен</strong> емблема Ст. Полтен
Кръг 9
26.09
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 0:1 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
26.09
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 3:1 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
25.09
ФАК Виена ФАК Виена емблема 0:0 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
24.09
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 4:2 Дорнбрин емблема Дорнбрин
24.09
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 3:1 Хорн емблема Хорн
24.09
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 5:0 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
24.09
Капфенберг Капфенберг емблема 1:3 <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема Форвертс Щайр
24.09
Ст. Полтен <strong>Ст. Полтен</strong> емблема 4:0 Амщетен емблема Амщетен
Кръг 8
19.09
Рапид Виена II <strong>Рапид Виена II</strong> емблема 2:1 Грацер емблема Грацер
18.09
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:2 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
18.09
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:2 <strong>ФАК Виена</strong> емблема ФАК Виена
17.09
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 1:0 БВ Линц емблема БВ Линц
17.09
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 1:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
17.09
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 2:2 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
17.09
Хорн Хорн емблема 0:1 <strong>Капфенберг</strong> емблема Капфенберг
17.09
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 2:2 Лиферинг емблема Лиферинг
Кръг 7
12.09
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 6:2 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
11.09
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 3:1 Амщетен емблема Амщетен
11.09
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 0:3 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
10.09
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 1:0 Грацер емблема Грацер
10.09
Аустрия Виена II <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема 2:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
10.09
Хорн Хорн емблема 1:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
10.09
ФАК Виена ФАК Виена емблема 1:3 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
10.09
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 1:0 Лафниц емблема Лафниц
Кръг 6
29.08
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 1:0 Амщетен емблема Амщетен
28.08
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:2 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
27.08
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 4:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
27.08
Лиферинг Лиферинг емблема 0:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
27.08
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 5:1 Хорн емблема Хорн
27.08
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 2:2 БВ Линц емблема БВ Линц
27.08
Дорнбрин <strong>Дорнбрин</strong> емблема 4:1 Капфенберг емблема Капфенберг
27.08
Ст. Полтен <strong>Ст. Полтен</strong> емблема 2:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
Кръг 5
22.08
Капфенберг Капфенберг емблема 1:2 <strong>Грацер</strong> емблема Грацер
21.08
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 3:1 Дорнбрин емблема Дорнбрин
20.08
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 2:1 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
20.08
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 0:2 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
20.08
Амщетен Амщетен емблема 1:1 Лафниц емблема Лафниц
20.08
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:0 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
20.08
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 1:0 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
20.08
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 2:0 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
Кръг 4
15.08
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 1:3 <strong>Хорн</strong> емблема Хорн
14.08
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 0:3 <strong>Капфенберг</strong> емблема Капфенберг
13.08
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 3:1 БВ Линц емблема БВ Линц
13.08
Лиферинг Лиферинг емблема 1:1 Амщетен емблема Амщетен
13.08
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:1 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
13.08
Дорнбрин Дорнбрин емблема 1:1 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
13.08
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 3:1 А. Лустенау емблема А. Лустенау
13.08
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 5:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
Кръг 3
08.08
Хорн Хорн емблема 1:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
07.08
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:0 Лафниц емблема Лафниц
07.08
ЛАСК Джуниърс <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема 5:2 Дорнбрин емблема Дорнбрин
06.08
БВ Линц БВ Линц емблема 1:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
06.08
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 0:0 Грацер емблема Грацер
06.08
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 3:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
06.08
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 2:1 Лиферинг емблема Лиферинг
06.08
Капфенберг Капфенберг емблема 1:2 <strong>ФАК Виена</strong> емблема ФАК Виена
Кръг 1
03.08
Ст. Полтен Ст. Полтен емблема 1:2 <strong>Рапид Виена II</strong> емблема Рапид Виена II
Кръг 2
01.08
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:4 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
31.07
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:6 <strong>Амщетен</strong> емблема Амщетен
30.07
ФАК Виена ФАК Виена емблема 1:2 <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема Аустрия Виена II
30.07
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 2:1 Ст. Полтен емблема Ст. Полтен
30.07
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 2:0 Капфенберг емблема Капфенберг
30.07
Лафниц Лафниц емблема 1:4 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
30.07
Грацер Грацер емблема 1:1 Хорн емблема Хорн
30.07
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 0:0 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
Кръг 1
25.07
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 2:1 Грацер емблема Грацер
24.07
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 2:1 Дорнбрин емблема Дорнбрин
23.07
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:1 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
23.07
Амщетен Амщетен емблема 1:1 ФАК Виена емблема ФАК Виена
23.07
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 2:4 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
23.07
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 2:1 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
23.07
Капфенберг Капфенберг емблема 0:2 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света