Класиране Австрия 2. Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1БВ Линц306320377031
2Лиферинг306319656931
3А. Клагенфурт305917856432
4Вакер Инсбрук305717675033
5Лафниц305517495635
6Грацер3046137104642
7Дорнбрин3038115144053
8ЛАСК Джуниърс3037107133849
9ФАК Виена3036106143941
10Капфенберг303396153451
11Аустрия Виена II303288144152
12Амщетен303187153861
13А. Лустенау303086164455
14Рапид Виена II303086163753
15Хорн303086164062
16Форвертс Щайр303079143055

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1БВ Линц15371212389
2А. Клагенфурт153511224116
3Лиферинг15288433417
4Грацер1528843249
5Вакер Инсбрук15278342316
6Лафниц15237262921
7ФАК Виена15216362118
8Хорн15216362526
9Капфенберг15195461520
10ЛАСК Джуниърс15185371827
11А. Лустенау15175282326
12Амщетен15164472335
13Рапид Виена II15144291727
14Форвертс Щайр15132761927
15Аустрия Виена II15123392330
16Дорнбрин15123391326

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Лиферинг153511223514
2Лафниц153210232714
3Вакер Инсбрук15309332717
4БВ Линц15268253222
5Дорнбрин15268252727
6А. Клагенфурт15246632316
7Аустрия Виена II15205551822
8ЛАСК Джуниърс15195462022
9Грацер15185372233
10Форвертс Щайр15175281128
11Рапид Виена II15164472026
12ФАК Виена15154381823
13Амщетен15154381526
14Капфенберг15144291931
15А. Лустенау15133482129
16Хорн15923101536

Австрия 2. Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Австрия 2. Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 30
23.05
Лиферинг Лиферинг емблема 1:1 БВ Линц емблема БВ Линц
23.05
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:1 <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема ЛАСК Джуниърс
23.05
Лафниц Лафниц емблема 4:4 А. Лустенау емблема А. Лустенау
23.05
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:4 <strong>ФАК Виена</strong> емблема ФАК Виена
23.05
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 3:0 Амщетен емблема Амщетен
23.05
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 1:0 Капфенберг емблема Капфенберг
23.05
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:2 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
22.05
Аустрия Виена II <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема 4:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
Кръг 29
16.05
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 4:0 Хорн емблема Хорн
16.05
Амщетен Амщетен емблема 2:3 <strong>Рапид Виена II</strong> емблема Рапид Виена II
16.05
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:3 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
16.05
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 1:3 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
16.05
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 4:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
16.05
А. Лустенау А. Лустенау емблема 2:4 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
16.05
ФАК Виена ФАК Виена емблема 2:2 Грацер емблема Грацер
16.05
Капфенберг Капфенберг емблема 0:1 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
Кръг 28
13.05
Дорнбрин <strong>Дорнбрин</strong> емблема 3:1 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
13.05
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:1 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
12.05
Лиферинг Лиферинг емблема 2:3 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
12.05
Амщетен Амщетен емблема 0:2 <strong>ФАК Виена</strong> емблема ФАК Виена
12.05
ЛАСК Джуниърс <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема 1:0 БВ Линц емблема БВ Линц
12.05
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 2:1 Капфенберг емблема Капфенберг
12.05
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 2:0 А. Лустенау емблема А. Лустенау
12.05
Лафниц Лафниц емблема 1:2 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
Кръг 27
09.05
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 3:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
08.05
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 2:4 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
08.05
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 4:2 Амщетен емблема Амщетен
07.05
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 5:1 Грацер емблема Грацер
07.05
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:4 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
07.05
ФАК Виена ФАК Виена емблема 1:2 <strong>Хорн</strong> емблема Хорн
07.05
Капфенберг Капфенберг емблема 1:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
07.05
БВ Линц БВ Линц емблема 0:0 Лафниц емблема Лафниц
Кръг 26
02.05
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 0:2 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
01.05
А. Лустенау А. Лустенау емблема 0:2 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
30.04
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 5:0 Хорн емблема Хорн
30.04
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 2:1 Капфенберг емблема Капфенберг
30.04
Лафниц Лафниц емблема 1:2 <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема Аустрия Виена II
30.04
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 1:3 <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема Форвертс Щайр
30.04
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 2:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
30.04
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 3:2 Дорнбрин емблема Дорнбрин
Кръг 23
27.04
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 5:1 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
Кръг 25
25.04
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:2 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
24.04
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:3 <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема ЛАСК Джуниърс
23.04
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 2:0 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
23.04
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:1 Амщетен емблема Амщетен
23.04
Хорн Хорн емблема 1:2 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
23.04
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 1:0 А. Лустенау емблема А. Лустенау
23.04
Грацер Грацер емблема 1:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
23.04
Капфенберг Капфенберг емблема 0:3 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
Кръг 19
20.04
Лиферинг Лиферинг емблема 1:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
20.04
Амщетен Амщетен емблема 0:2 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
Кръг 24
18.04
Рапид Виена II <strong>Рапид Виена II</strong> емблема 1:0 Хорн емблема Хорн
18.04
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 3:0 Грацер емблема Грацер
17.04
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 0:2 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
17.04
Амщетен Амщетен емблема 0:3 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
17.04
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 2:3 <strong>ФАК Виена</strong> емблема ФАК Виена
17.04
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 5:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
16.04
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 8:0 Дорнбрин емблема Дорнбрин
16.04
А. Лустенау А. Лустенау емблема 1:1 Капфенберг емблема Капфенберг
Кръг 23
14.04
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 2:5 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
14.04
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 3:0 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
13.04
Дорнбрин <strong>Дорнбрин</strong> емблема 2:0 А. Лустенау емблема А. Лустенау
13.04
Хорн Хорн емблема 2:3 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
13.04
ФАК Виена ФАК Виена емблема 0:1 <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема Форвертс Щайр
13.04
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 1:0 Лафниц емблема Лафниц
13.04
Амщетен Амщетен емблема 1:6 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
Кръг 22
11.04
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 5:0 Грацер емблема Грацер
10.04
Лафниц Лафниц емблема 1:4 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
10.04
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 3:2 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
09.04
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 1:0 Дорнбрин емблема Дорнбрин
09.04
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 5:0 Капфенберг емблема Капфенберг
09.04
Аустрия Виена II <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема 2:1 ФАК Виена емблема ФАК Виена
09.04
Форвертс Щайр <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема 3:1 Хорн емблема Хорн
09.04
ЛАСК Джуниърс <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема 4:0 Амщетен емблема Амщетен
Кръг 21
05.04
Амщетен Амщетен емблема 1:4 <strong>Грацер</strong> емблема Грацер
05.04
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 2:1 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
05.04
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 0:2 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
05.04
А. Лустенау А. Лустенау емблема 0:3 <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема Аустрия Виена II
05.04
Хорн Хорн емблема 2:4 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
05.04
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 0:1 <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема Форвертс Щайр
05.04
Лиферинг Лиферинг емблема 0:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
05.04
Капфенберг Капфенберг емблема 0:3 <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема ЛАСК Джуниърс
Кръг 20
02.04
ФАК Виена ФАК Виена емблема 0:0 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
02.04
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:2 <strong>Капфенберг</strong> емблема Капфенберг
02.04
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:0 А. Лустенау емблема А. Лустенау
02.04
Лафниц Лафниц емблема 0:1 <strong>Рапид Виена II</strong> емблема Рапид Виена II
02.04
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 0:0 Хорн емблема Хорн
02.04
Дорнбрин Дорнбрин емблема 1:4 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
02.04
Грацер Грацер емблема 1:2 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
02.04
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 3:1 Амщетен емблема Амщетен
Кръг 19
24.03
Хорн Хорн емблема 1:4 <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема Аустрия Виена II
21.03
А. Лустенау А. Лустенау емблема 1:2 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
20.03
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 2:1 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
20.03
Рапид Виена II <strong>Рапид Виена II</strong> емблема 3:2 Дорнбрин емблема Дорнбрин
19.03
Грацер Грацер емблема 1:1 Лафниц емблема Лафниц
19.03
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 1:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
Кръг 18
14.03
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:1 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
13.03
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:1 <strong>Амщетен</strong> емблема Амщетен
13.03
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 1:0 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
12.03
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 2:2 Грацер емблема Грацер
12.03
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:2 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
12.03
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 3:2 Хорн емблема Хорн
12.03
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 1:3 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
12.03
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 3:0 Капфенберг емблема Капфенберг
Кръг 17
07.03
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 6:2 Хорн емблема Хорн
07.03
Грацер Грацер емблема 0:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
06.03
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 3:2 Дорнбрин емблема Дорнбрин
05.03
ЛАСК Джуниърс <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема 2:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
05.03
А. Лустенау А. Лустенау емблема 0:2 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
05.03
ФАК Виена ФАК Виена емблема 2:2 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
05.03
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 2:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
05.03
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 2:0 Лафниц емблема Лафниц
Кръг 14
02.03
Хорн Хорн емблема 0:0 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
Кръг 16
28.02
Рапид Виена II <strong>Рапид Виена II</strong> емблема 1:0 Лиферинг емблема Лиферинг
28.02
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 1:1 Капфенберг емблема Капфенберг
27.02
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:2 <strong>Амщетен</strong> емблема Амщетен
27.02
Дорнбрин Дорнбрин емблема 1:3 <strong>Грацер</strong> емблема Грацер
26.02
БВ Линц БВ Линц емблема 0:1 <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема А. Клагенфурт
26.02
Аустрия Виена II <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема 3:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
26.02
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 1:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
26.02
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 4:3 А. Лустенау емблема А. Лустенау
Кръг 14
23.02
Лафниц Лафниц емблема 0:2 <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема ЛАСК Джуниърс
23.02
Дорнбрин <strong>Дорнбрин</strong> емблема 3:1 Капфенберг емблема Капфенберг
Кръг 15
21.02
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 2:3 <strong>Рапид Виена II</strong> емблема Рапид Виена II
20.02
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 3:1 Грацер емблема Грацер
20.02
ФАК Виена ФАК Виена емблема 0:1 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
19.02
А. Лустенау А. Лустенау емблема 2:3 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
19.02
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 1:0 Хорн емблема Хорн
19.02
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:1 <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема Аустрия Виена II
19.02
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 0:3 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
19.02
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 1:0 Лиферинг емблема Лиферинг
Кръг 14
14.02
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 1:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
12.02
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 2:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
12.02
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 3:1 А. Лустенау емблема А. Лустенау
12.02
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 2:4 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
12.02
Рапид Виена II <strong>Рапид Виена II</strong> емблема 1:0 Амщетен емблема Амщетен
Кръг 13
13.12
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 2:2 Лиферинг емблема Лиферинг
12.12
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:1 Дорнбрин емблема Дорнбрин
11.12
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
11.12
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 1:4 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
11.12
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 2:0 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
11.12
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 3:1 Грацер емблема Грацер
11.12
ФАК Виена ФАК Виена емблема 0:2 <strong>Амщетен</strong> емблема Амщетен
11.12
Капфенберг <strong>Капфенберг</strong> емблема 4:1 Хорн емблема Хорн
Кръг 12
06.12
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 1:0 БВ Линц емблема БВ Линц
05.12
Лиферинг Лиферинг емблема 0:1 <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема Форвертс Щайр
05.12
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 2:1 ФАК Виена емблема ФАК Виена
05.12
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
04.12
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 3:0 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
04.12
Амщетен <strong>Амщетен</strong> емблема 3:2 А. Лустенау емблема А. Лустенау
04.12
ЛАСК Джуниърс <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема 2:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
04.12
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 0:3 <strong>Капфенберг</strong> емблема Капфенберг
Кръг 11
29.11
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 2:1 А. Лустенау емблема А. Лустенау
28.11
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 2:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
28.11
Форвертс Щайр <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема 3:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
27.11
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 2:3 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
27.11
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 2:0 Грацер емблема Грацер
27.11
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 4:1 БВ Линц емблема БВ Линц
27.11
Капфенберг Капфенберг емблема 0:0 Амщетен емблема Амщетен
27.11
Дорнбрин Дорнбрин емблема 1:2 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
Кръг 9
24.11
Капфенберг Капфенберг емблема 0:2 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
Кръг 10
22.11
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:2 <strong>Грацер</strong> емблема Грацер
21.11
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 0:3 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
20.11
А. Клагенфурт А. Клагенфурт емблема 1:1 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
20.11
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 6:1 Капфенберг емблема Капфенберг
20.11
Амщетен Амщетен емблема 1:2 <strong>Аустрия Виена II</strong> емблема Аустрия Виена II
20.11
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 3:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
20.11
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 2:1 ФАК Виена емблема ФАК Виена
20.11
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 3:2 Хорн емблема Хорн
Кръг 9
08.11
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 3:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
08.11
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:1 БВ Линц емблема БВ Линц
07.11
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:3 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
06.11
Грацер Грацер емблема 1:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
06.11
Хорн <strong>Хорн</strong> емблема 3:2 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
06.11
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 2:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
06.11
Лиферинг Лиферинг емблема 0:3 <strong>Амщетен</strong> емблема Амщетен
Кръг 8
01.11
А. Лустенау А. Лустенау емблема 0:1 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
31.10
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 3:0 Амщетен емблема Амщетен
31.10
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 3:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
30.10
Вакер Инсбрук <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема 3:2 Хорн емблема Хорн
30.10
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 3:3 ФАК Виена емблема ФАК Виена
30.10
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 2:0 Капфенберг емблема Капфенберг
30.10
ЛАСК Джуниърс <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема 2:0 Грацер емблема Грацер
30.10
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 0:2 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
Кръг 7
26.10
Амщетен Амщетен емблема 3:3 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
26.10
Хорн Хорн емблема 0:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
26.10
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 3:1 БВ Линц емблема БВ Линц
26.10
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:1 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
26.10
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 1:0 Лафниц емблема Лафниц
26.10
Капфенберг Капфенберг емблема 1:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
26.10
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:2 <strong>А. Лустенау</strong> емблема А. Лустенау
26.10
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 2:1 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
Кръг 6
23.10
ФАК Виена ФАК Виена емблема 1:3 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
23.10
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:1 А. Лустенау емблема А. Лустенау
23.10
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:4 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
23.10
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 1:1 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
23.10
Лафниц <strong>Лафниц</strong> емблема 2:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
23.10
Дорнбрин Дорнбрин емблема 0:0 Хорн емблема Хорн
23.10
Грацер <strong>Грацер</strong> емблема 2:1 Амщетен емблема Амщетен
23.10
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 0:5 <strong>Капфенберг</strong> емблема Капфенберг
Кръг 5
04.10
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 5:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
03.10
Капфенберг Капфенберг емблема 0:0 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
03.10
БВ Линц БВ Линц емблема 1:2 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
03.10
А. Лустенау <strong>А. Лустенау</strong> емблема 4:0 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
03.10
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 2:3 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
02.10
Амщетен Амщетен емблема 2:2 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
02.10
Лиферинг Лиферинг емблема 1:1 Грацер емблема Грацер
02.10
Хорн Хорн емблема 1:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
Кръг 4
30.09
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 2:2 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
30.09
ФАК Виена <strong>ФАК Виена</strong> емблема 4:0 Капфенберг емблема Капфенберг
30.09
Дорнбрин Дорнбрин емблема 1:2 <strong>Рапид Виена II</strong> емблема Рапид Виена II
29.09
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:0 А. Лустенау емблема А. Лустенау
29.09
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 1:2 <strong>Хорн</strong> емблема Хорн
29.09
Лафниц Лафниц емблема 0:1 <strong>Грацер</strong> емблема Грацер
29.09
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 1:1 Лиферинг емблема Лиферинг
29.09
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 2:0 Амщетен емблема Амщетен
Кръг 3
27.09
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 2:3 <strong>ФАК Виена</strong> емблема ФАК Виена
26.09
Амщетен Амщетен емблема 3:3 Дорнбрин емблема Дорнбрин
26.09
А. Лустенау А. Лустенау емблема 0:1 <strong>ЛАСК Джуниърс</strong> емблема ЛАСК Джуниърс
25.09
Грацер Грацер емблема 0:1 <strong>Форвертс Щайр</strong> емблема Форвертс Щайр
25.09
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 3:2 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
25.09
Хорн Хорн емблема 0:1 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
25.09
Капфенберг Капфенберг емблема 2:4 <strong>БВ Линц</strong> емблема БВ Линц
25.09
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 2:0 Вакер Инсбрук емблема Вакер Инсбрук
Кръг 2
20.09
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема 5:2 А. Лустенау емблема А. Лустенау
19.09
Хорн Хорн емблема 2:4 <strong>Лиферинг</strong> емблема Лиферинг
18.09
Лафниц Лафниц емблема 2:2 Амщетен емблема Амщетен
18.09
Аустрия Виена II Аустрия Виена II емблема 2:4 <strong>Грацер</strong> емблема Грацер
18.09
Вакер Инсбрук Вакер Инсбрук емблема 0:0 ФАК Виена емблема ФАК Виена
18.09
Форвертс Щайр Форвертс Щайр емблема 0:3 <strong>Капфенберг</strong> емблема Капфенберг
18.09
Дорнбрин Дорнбрин емблема 1:1 А. Клагенфурт емблема А. Клагенфурт
18.09
Рапид Виена II Рапид Виена II емблема 1:1 ЛАСК Джуниърс емблема ЛАСК Джуниърс
Кръг 1
13.09
Лиферинг <strong>Лиферинг</strong> емблема 3:0 Рапид Виена II емблема Рапид Виена II
13.09
Амщетен Амщетен емблема 2:2 Форвертс Щайр емблема Форвертс Щайр
12.09
Грацер Грацер емблема 0:1 <strong>Дорнбрин</strong> емблема Дорнбрин
12.09
ЛАСК Джуниърс ЛАСК Джуниърс емблема 1:1 Аустрия Виена II емблема Аустрия Виена II
11.09
А. Клагенфурт <strong>А. Клагенфурт</strong> емблема 3:1 БВ Линц емблема БВ Линц
11.09
А. Лустенау А. Лустенау емблема 1:1 Хорн емблема Хорн
11.09
ФАК Виена ФАК Виена емблема 1:2 <strong>Лафниц</strong> емблема Лафниц
11.09
Капфенберг Капфенберг емблема 0:3 <strong>Вакер Инсбрук</strong> емблема Вакер Инсбрук
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света