Класиране Австралия Брисбейн Премиър Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Албани Грийк2260193010218
2Дъ Лейкс224213366045
3Ст. Джордж224113275938
4Бейсайд224113274728
5Маунт Грават Хоукс223310393841
6Акейша Ридж223310394247
7Тууонг Сити22329584847
8Куинсланд Юнивърсити222473122746
9Сент Стормърс222365113150
10Дъ Гап221745131944
11Уестърн Спирит221644143670
12Бризбейн Найтс221442162964

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Албани Грийк13371210684
2Бейсайд12268223311
3Ст. Джордж11258123319
4Дъ Лейкс11216322819
5Маунт Грават Хоукс11185331920
6Тууонг Сити11165152524
7Акейша Ридж11155062032
8Куинсланд Юнивърсити11144251719
9Сент Стормърс11144251823
10Уестърн Спирит11102451827
11Дъ Гап118227419
12Бризбейн Найтс11310101437

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Албани Грийк11278303915
2Дъ Лейкс12217053431
3Бейсайд12196152020
4Акейша Ридж11185332215
5Ст. Джордж12165162623
6Тууонг Сити11164432323
7Маунт Грават Хоукс11155061921
8Бризбейн Найтс11113261527
9Куинсланд Юнивърсити11103171027
10Дъ Гап1192361525
11Сент Стормърс1192361327
12Уестърн Спирит1162091843

Австралия Брисбейн Премиър Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Австралия Брисбейн Премиър Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
17.10
Албани Грийк Албани Грийк емблема 1:1 Бейсайд емблема Бейсайд
09.10
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 4:0 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
09.10
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 5:2 Дъ Лейкс емблема Дъ Лейкс
Кръг 5
03.10
Маунт Грават Хоукс <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема 2:1 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
Кръг 17
02.10
Акейша Ридж <strong>Акейша Ридж</strong> емблема 4:2 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
Кръг 14
29.09
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 2:2 Дъ Гап емблема Дъ Гап
Кръг 21
26.09
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 1:8 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
26.09
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 3:2 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
26.09
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 4:0 Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
25.09
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема 0:1 <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема Куинсланд Юнивърсити
25.09
Бейсайд Бейсайд емблема 0:0 Дъ Гап емблема Дъ Гап
25.09
Акейша Ридж <strong>Акейша Ридж</strong> емблема 2:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
Кръг 15
22.09
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 1:3 <strong>Дъ Гап</strong> емблема Дъ Гап
22.09
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 3:0 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
Кръг 20
19.09
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 1:2 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
19.09
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема 0:3 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
18.09
Тууонг Сити <strong>Тууонг Сити</strong> емблема 2:1 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
18.09
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 1:2 <strong>Ст. Джордж</strong> емблема Ст. Джордж
18.09
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 0:2 <strong>Бейсайд</strong> емблема Бейсайд
18.09
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:1 <strong>Акейша Ридж</strong> емблема Акейша Ридж
Кръг 19
12.09
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 4:0 Дъ Гап емблема Дъ Гап
12.09
Ст. Джордж Ст. Джордж емблема 1:2 <strong>Тууонг Сити</strong> емблема Тууонг Сити
11.09
Дъ Лейкс Дъ Лейкс емблема 1:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
11.09
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 2:0 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
11.09
Акейша Ридж <strong>Акейша Ридж</strong> емблема 4:1 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
10.09
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 0:3 <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема Маунт Грават Хоукс
Кръг 15
07.09
Сент Стормърс <strong>Сент Стормърс</strong> емблема 3:2 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
Кръг 18
05.09
Тууонг Сити <strong>Тууонг Сити</strong> емблема 3:2 Бейсайд емблема Бейсайд
04.09
Дъ Гап <strong>Дъ Гап</strong> емблема 1:0 Дъ Лейкс емблема Дъ Лейкс
04.09
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 2:2 Акейша Ридж емблема Акейша Ридж
04.09
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 0:4 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
04.09
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 4:0 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
Кръг 15
31.08
Акейша Ридж <strong>Акейша Ридж</strong> емблема 3:2 Бейсайд емблема Бейсайд
Кръг 22
29.08
Куинсланд Юнивърсити <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема 3:1 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
28.08
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 1:2 <strong>Бейсайд</strong> емблема Бейсайд
28.08
Дъ Лейкс Дъ Лейкс емблема 2:2 Албани Грийк емблема Албани Грийк
28.08
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 2:2 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
28.08
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:3 <strong>Ст. Джордж</strong> емблема Ст. Джордж
27.08
Маунт Грават Хоукс <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема 3:1 Акейша Ридж емблема Акейша Ридж
Кръг 18
30.07
Сент Стормърс <strong>Сент Стормърс</strong> емблема 2:1 Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
Кръг 9
27.07
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 0:2 <strong>Тууонг Сити</strong> емблема Тууонг Сити
Кръг 15
27.07
Маунт Грават Хоукс <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема 2:1 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
Кръг 16
27.07
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:0 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
Кръг 15
24.07
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема 5:2 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
Кръг 4
24.07
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 0:0 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
Кръг 6
24.07
Дъ Гап <strong>Дъ Гап</strong> емблема 2:1 Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
Кръг 14
24.07
Бейсайд Бейсайд емблема 2:3 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
Кръг 3
23.07
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 0:5 <strong>Акейша Ридж</strong> емблема Акейша Ридж
Кръг 17
18.07
Дъ Лейкс Дъ Лейкс емблема 1:5 <strong>Уестърн Спирит</strong> емблема Уестърн Спирит
18.07
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема 2:2 Дъ Гап емблема Дъ Гап
17.07
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 5:0 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
17.07
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 3:0 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
16.07
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 2:3 <strong>Сент Стормърс</strong> емблема Сент Стормърс
Кръг 16
11.07
Акейша Ридж <strong>Акейша Ридж</strong> емблема 3:2 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
11.07
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 1:0 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
11.07
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема 2:4 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
10.07
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 1:4 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
10.07
Уестърн Спирит <strong>Уестърн Спирит</strong> емблема 4:2 Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
Кръг 14
27.06
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема 2:3 <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема Маунт Грават Хоукс
27.06
Акейша Ридж Акейша Ридж емблема 1:3 <strong>Бризбейн Найтс</strong> емблема Бризбейн Найтс
27.06
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 3:2 Дъ Лейкс емблема Дъ Лейкс
25.06
Сент Стормърс <strong>Сент Стормърс</strong> емблема 1:0 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
Кръг 13
20.06
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 4:1 Акейша Ридж емблема Акейша Ридж
19.06
Дъ Лейкс Дъ Лейкс емблема 1:3 <strong>Бейсайд</strong> емблема Бейсайд
19.06
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:0 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
19.06
Маунт Грават Хоукс <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема 2:1 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
18.06
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 2:2 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
18.06
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 4:4 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
Кръг 6
13.06
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 3:2 Бейсайд емблема Бейсайд
Кръг 7
12.06
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 13:0 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
Кръг 6
12.06
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема 1:1 Акейша Ридж емблема Акейша Ридж
Кръг 12
06.06
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 2:4 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
05.06
Тууонг Сити <strong>Тууонг Сити</strong> емблема 5:1 Дъ Гап емблема Дъ Гап
05.06
Куинсланд Юнивърсити <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема 1:0 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
05.06
Акейша Ридж Акейша Ридж емблема 1:2 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
04.06
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 3:3 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
04.06
Бейсайд Бейсайд емблема 0:1 <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема Маунт Грават Хоукс
Кръг 11
30.05
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 3:0 Дъ Гап емблема Дъ Гап
29.05
Тууонг Сити <strong>Тууонг Сити</strong> емблема 5:0 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
29.05
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 5:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
29.05
Акейша Ридж Акейша Ридж емблема 1:4 <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема Маунт Грават Хоукс
28.05
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 1:2 <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема Куинсланд Юнивърсити
28.05
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 9:0 Дъ Лейкс емблема Дъ Лейкс
Кръг 10
23.05
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема 2:2 Албани Грийк емблема Албани Грийк
22.05
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема 3:1 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
22.05
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 1:1 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
22.05
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 0:4 <strong>Ст. Джордж</strong> емблема Ст. Джордж
22.05
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:1 <strong>Бейсайд</strong> емблема Бейсайд
21.05
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 0:3 <strong>Акейша Ридж</strong> емблема Акейша Ридж
Кръг 9
16.05
Акейша Ридж Акейша Ридж емблема 1:4 <strong>Дъ Гап</strong> емблема Дъ Гап
16.05
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 5:1 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
16.05
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 5:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
15.05
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 4:0 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
15.05
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема 2:0 Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
Кръг 8
09.05
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 2:5 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
08.05
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема 1:5 <strong>Ст. Джордж</strong> емблема Ст. Джордж
08.05
Куинсланд Юнивърсити <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема 2:1 Бейсайд емблема Бейсайд
08.05
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема 1:1 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
08.05
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:3 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
07.05
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 0:2 <strong>Акейша Ридж</strong> емблема Акейша Ридж
Кръг 7
02.05
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема 2:1 Дъ Гап емблема Дъ Гап
01.05
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 0:4 <strong>Ст. Джордж</strong> емблема Ст. Джордж
01.05
Бейсайд Бейсайд емблема 2:2 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
01.05
Акейша Ридж Акейша Ридж емблема 0:2 <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема Куинсланд Юнивърсити
30.04
Маунт Грават Хоукс <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема 3:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
Кръг 6
24.04
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 1:3 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
24.04
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема 2:3 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
23.04
Сент Стормърс Сент Стормърс емблема 1:2 <strong>Бризбейн Найтс</strong> емблема Бризбейн Найтс
Кръг 1
18.04
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 4:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
Кръг 3
18.04
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема 1:5 <strong>Тууонг Сити</strong> емблема Тууонг Сити
Кръг 5
18.04
Бризбейн Найтс Бризбейн Найтс емблема 0:1 <strong>Бейсайд</strong> емблема Бейсайд
Кръг 2
17.04
Акейша Ридж Акейша Ридж емблема 0:9 <strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
Кръг 3
17.04
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:5 <strong>Уестърн Спирит</strong> емблема Уестърн Спирит
Кръг 5
13.04
Сент Стормърс <strong>Сент Стормърс</strong> емблема 2:1 Дъ Гап емблема Дъ Гап
10.04
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема 7:1 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
10.04
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 4:0 Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
10.04
Ст. Джордж Ст. Джордж емблема 0:3 <strong>Акейша Ридж</strong> емблема Акейша Ридж
Кръг 4
28.03
Ст. Джордж Ст. Джордж емблема 3:3 Албани Грийк емблема Албани Грийк
27.03
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 4:2 Акейша Ридж емблема Акейша Ридж
27.03
Тууонг Сити Тууонг Сити емблема 1:5 <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема Дъ Лейкс
26.03
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 0:1 <strong>Маунт Грават Хоукс</strong> емблема Маунт Грават Хоукс
26.03
Дъ Гап Дъ Гап емблема 0:2 <strong>Бризбейн Найтс</strong> емблема Бризбейн Найтс
Кръг 3
20.03
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема 3:2 Ст. Джордж емблема Ст. Джордж
20.03
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 5:1 Бейсайд емблема Бейсайд
20.03
Куинсланд Юнивърсити Куинсланд Юнивърсити емблема 2:3 <strong>Сент Стормърс</strong> емблема Сент Стормърс
Кръг 2
14.03
Бейсайд <strong>Бейсайд</strong> емблема 5:0 Дъ Лейкс емблема Дъ Лейкс
14.03
Ст. Джордж <strong>Ст. Джордж</strong> емблема 4:3 Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
13.03
Тууонг Сити <strong>Тууонг Сити</strong> емблема 3:1 Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
13.03
Куинсланд Юнивърсити <strong>Куинсланд Юнивърсити</strong> емблема 3:1 Дъ Гап емблема Дъ Гап
12.03
Бризбейн Найтс <strong>Бризбейн Найтс</strong> емблема 7:2 Уестърн Спирит емблема Уестърн Спирит
Кръг 1
07.03
Маунт Грават Хоукс Маунт Грават Хоукс емблема 1:2 <strong>Бейсайд</strong> емблема Бейсайд
07.03
Дъ Лейкс Дъ Лейкс емблема 1:1 Акейша Ридж емблема Акейша Ридж
06.03
Албани Грийк <strong>Албани Грийк</strong> емблема 7:0 Бризбейн Найтс емблема Бризбейн Найтс
06.03
Уестърн Спирит <strong>Уестърн Спирит</strong> емблема 4:2 Куинсланд Юнивърсити емблема Куинсланд Юнивърсити
05.03
Дъ Гап Дъ Гап емблема 1:3 <strong>Тууонг Сити</strong> емблема Тууонг Сити
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света