Класиране Азия AFC Шампионска Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

Класиране само по гостувания

Азия AFC Шампионска Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 0
19.10
Ал Насър Ал Насър емблема - Ал Хилал емблема Ал Хилал
3.05 | 3.20 | 2.30
20.10
Улсан Улсан емблема - Поханг емблема Поханг
2.09 | 3.50 | 3.50

Азия AFC Шампионска Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 0
17.10
Жонбук Жонбук емблема 2:3 <strong>Улсан</strong> емблема Улсан
17.10
Поханг <strong>Поханг</strong> емблема 3:0 Нагоя емблема Нагоя
16.10
Персеполис Персеполис емблема 0:3 <strong>Ал Хилал</strong> емблема Ал Хилал
16.10
Ал Уахда Ал Уахда емблема 1:5 <strong>Ал Насър</strong> емблема Ал Насър
15.09
С-Осака С-Осака емблема 0:1 <strong>Поханг</strong> емблема Поханг
15.09
Жонбук Жонбук емблема 1:1 БГ Патум Ютд емблема БГ Патум Ютд
14.09
Ал Шаря Ал Шаря емблема 1:1 Ал Уахда емблема Ал Уахда
14.09
Ал Насър <strong>Ал Насър</strong> емблема 1:0 СК Трактор емблема СК Трактор
14.09
Истиклол Истиклол емблема 0:1 <strong>Персеполис</strong> емблема Персеполис
14.09
Улсан Улсан емблема 0:0 Кавазаки емблема Кавазаки
14.09
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 4:2 Тегу емблема Тегу
13.09
Естеглал Естеглал емблема 0:2 <strong>Ал Хилал</strong> емблема Ал Хилал
Кръг 6
11.07
БГ Патум Ютд БГ Патум Ютд емблема 0:2 <strong>Улсан</strong> емблема Улсан
11.07
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 4:0 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
11.07
Серес Серес емблема 0:4 <strong>Тегу</strong> емблема Тегу
11.07
Тхеконг <strong>Тхеконг</strong> емблема 1:0 Кая емблема Кая
10.07
Жонбук <strong>Жонбук</strong> емблема 2:1 Г-Осака емблема Г-Осака
10.07
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс емблема 0:3 <strong>Чианграй Ютд</strong> емблема Чианграй Ютд
09.07
Гуанджоу Евъргранде Гуанджоу Евъргранде емблема 1:5 <strong>Сингтаруа</strong> емблема Сингтаруа
09.07
ФК Китче ФК Китче емблема 0:0 С-Осака емблема С-Осака
Кръг 5
08.07
Тегу Тегу емблема 1:3 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
08.07
Улсан <strong>Улсан</strong> емблема 3:0 Тхеконг емблема Тхеконг
08.07
Пекин Гуоан Пекин Гуоан емблема 2:3 <strong>Серес</strong> емблема Серес
08.07
Кая Кая емблема 0:1 <strong>БГ Патум Ютд</strong> емблема БГ Патум Ютд
07.07
Чианграй Ютд Чианграй Ютд емблема 1:3 <strong>Жонбук</strong> емблема Жонбук
07.07
Г-Осака <strong>Г-Осака</strong> емблема 8:1 Тампинес Роувърс емблема Тампинес Роувърс
Кръг 6
07.07
Жохор Дарул Такзим Жохор Дарул Такзим емблема 0:0 Рачабури емблема Рачабури
07.07
Поханг Поханг емблема 1:1 Нагоя емблема Нагоя
Кръг 5
06.07
Сингтаруа Сингтаруа емблема 1:1 ФК Китче емблема ФК Китче
06.07
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 5:0 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
Кръг 4
05.07
Тхеконг Тхеконг емблема 1:3 <strong>БГ Патум Ютд</strong> емблема БГ Патум Ютд
05.07
Серес Серес емблема 0:2 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
05.07
Пекин Гуоан Пекин Гуоан емблема 0:3 <strong>Тегу</strong> емблема Тегу
05.07
Улсан <strong>Улсан</strong> емблема 2:1 Кая емблема Кая
04.07
Г-Осака Г-Осака емблема 1:1 Чианграй Ютд емблема Чианграй Ютд
Кръг 5
04.07
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 2:1 Жохор Дарул Такзим емблема Жохор Дарул Такзим
Кръг 4
04.07
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс емблема 0:4 <strong>Жонбук</strong> емблема Жонбук
Кръг 5
04.07
Рачабури Рачабури емблема 0:0 Поханг емблема Поханг
Кръг 4
03.07
ФК Китче <strong>ФК Китче</strong> емблема 1:0 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
03.07
Сингтаруа Сингтаруа емблема 0:3 <strong>С-Осака</strong> емблема С-Осака
Кръг 3
02.07
БГ Патум Ютд <strong>БГ Патум Ютд</strong> емблема 2:0 Тхеконг емблема Тхеконг
02.07
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 8:0 Серес емблема Серес
02.07
Тегу <strong>Тегу</strong> емблема 5:0 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
02.07
Кая Кая емблема 0:3 <strong>Улсан</strong> емблема Улсан
01.07
Чианграй Ютд Чианграй Ютд емблема 1:1 Г-Осака емблема Г-Осака
01.07
Жонбук <strong>Жонбук</strong> емблема 9:0 Тампинес Роувърс емблема Тампинес Роувърс
Кръг 4
01.07
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 3:0 Рачабури емблема Рачабури
01.07
Жохор Дарул Такзим Жохор Дарул Такзим емблема 0:2 <strong>Поханг</strong> емблема Поханг
Кръг 3
30.06
Гуанджоу Евъргранде Гуанджоу Евъргранде емблема 0:1 <strong>ФК Китче</strong> емблема ФК Китче
30.06
С-Осака С-Осака емблема 1:1 Сингтаруа емблема Сингтаруа
Кръг 2
29.06
Пекин Гуоан Пекин Гуоан емблема 0:7 <strong>Кавазаки</strong> емблема Кавазаки
29.06
Тегу <strong>Тегу</strong> емблема 7:0 Серес емблема Серес
29.06
Кая Кая емблема 0:5 <strong>Тхеконг</strong> емблема Тхеконг
29.06
Улсан <strong>Улсан</strong> емблема 2:0 БГ Патум Ютд емблема БГ Патум Ютд
28.06
Г-Осака Г-Осака емблема 2:2 Жонбук емблема Жонбук
Кръг 3
28.06
Поханг <strong>Поханг</strong> емблема 4:1 Жохор Дарул Такзим емблема Жохор Дарул Такзим
Кръг 2
28.06
Чианграй Ютд <strong>Чианграй Ютд</strong> емблема 1:0 Тампинес Роувърс емблема Тампинес Роувърс
Кръг 3
28.06
Рачабури Рачабури емблема 0:4 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
Кръг 2
27.06
С-Осака <strong>С-Осака</strong> емблема 2:1 ФК Китче емблема ФК Китче
27.06
Сингтаруа <strong>Сингтаруа</strong> емблема 3:0 Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
Кръг 1
26.06
Кавазаки <strong>Кавазаки</strong> емблема 3:2 Тегу емблема Тегу
26.06
Тхеконг Тхеконг емблема 0:1 <strong>Улсан</strong> емблема Улсан
26.06
Серес Серес емблема 1:1 Пекин Гуоан емблема Пекин Гуоан
26.06
БГ Патум Ютд <strong>БГ Патум Ютд</strong> емблема 4:1 Кая емблема Кая
25.06
Жонбук <strong>Жонбук</strong> емблема 2:1 Чианграй Ютд емблема Чианграй Ютд
25.06
Тампинес Роувърс Тампинес Роувърс емблема 0:2 <strong>Г-Осака</strong> емблема Г-Осака
Кръг 2
25.06
Рачабури Рачабури емблема 0:1 <strong>Жохор Дарул Такзим</strong> емблема Жохор Дарул Такзим
25.06
Нагоя <strong>Нагоя</strong> емблема 3:0 Поханг емблема Поханг
Кръг 1
24.06
ФК Китче <strong>ФК Китче</strong> емблема 2:0 Сингтаруа емблема Сингтаруа
24.06
Гуанджоу Евъргранде Гуанджоу Евъргранде емблема 0:2 <strong>С-Осака</strong> емблема С-Осака
Кръг 0
23.06
Шанхай СИПГ Шанхай СИПГ емблема 0:1 <strong>Кая</strong> емблема Кая
Кръг 1
22.06
Жохор Дарул Такзим Жохор Дарул Такзим емблема 0:1 <strong>Нагоя</strong> емблема Нагоя
22.06
Поханг <strong>Поханг</strong> емблема 2:0 Рачабури емблема Рачабури
Кръг 6
30.04
Ал-Духаил Ал-Духаил емблема 1:1 Ал Ахли Джедах емблема Ал Ахли Джедах
30.04
Ал Хилал Ал Хилал емблема 0:2 <strong>Ал Ахли Дубай</strong> емблема Ал Ахли Дубай
30.04
Истиклол Истиклол емблема 1:2 <strong>АГМК</strong> емблема АГМК
30.04
Естеглал <strong>Естеглал</strong> емблема 1:0 Ал Шорта емблема Ал Шорта
29.04
Ал Шаря Ал Шаря емблема 0:2 <strong>СК Трактор</strong> емблема СК Трактор
29.04
Ал-Сад Ал-Сад емблема 1:2 <strong>Ал Насър</strong> емблема Ал Насър
29.04
Ал Уехдат <strong>Ал Уехдат</strong> емблема 1:0 Фулад емблема Фулад
29.04
ФК Гоа ФК Гоа емблема 0:2 <strong>Ал Уахда</strong> емблема Ал Уахда
29.04
Пахтакор <strong>Пахтакор</strong> емблема 1:0 Ал Кува Ал Джавия емблема Ал Кува Ал Джавия
29.04
Персеполис <strong>Персеполис</strong> емблема 4:2 Ал Райан емблема Ал Райан
Кръг 5
27.04
Ал Ахли Джедах Ал Ахли Джедах емблема 0:0 Естеглал емблема Естеглал
27.04
Ал Ахли Дубай Ал Ахли Дубай емблема 0:1 <strong>Истиклол</strong> емблема Истиклол
27.04
АГМК АГМК емблема 0:3 <strong>Ал Хилал</strong> емблема Ал Хилал
27.04
Ал Шорта <strong>Ал Шорта</strong> емблема 2:1 Ал-Духаил емблема Ал-Духаил
26.04
Ал Насър Ал Насър емблема 1:2 <strong>Ал Уехдат</strong> емблема Ал Уехдат
26.04
Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия емблема 2:3 <strong>Ал Шаря</strong> емблема Ал Шаря
26.04
Фулад Фулад емблема 0:1 <strong>Ал-Сад</strong> емблема Ал-Сад
26.04
Ал Райан Ал Райан емблема 1:1 ФК Гоа емблема ФК Гоа
26.04
СК Трактор СК Трактор емблема 0:0 Пахтакор емблема Пахтакор
26.04
Ал Уахда <strong>Ал Уахда</strong> емблема 1:0 Персеполис емблема Персеполис
Кръг 4
24.04
Естеглал Естеглал емблема 2:2 Ал-Духаил емблема Ал-Духаил
24.04
Истиклол <strong>Истиклол</strong> емблема 4:1 Ал Хилал емблема Ал Хилал
24.04
Ал Ахли Дубай <strong>Ал Ахли Дубай</strong> емблема 3:1 АГМК емблема АГМК
24.04
Ал Ахли Джедах <strong>Ал Ахли Джедах</strong> емблема 2:1 Ал Шорта емблема Ал Шорта
23.04
Пахтакор Пахтакор емблема 1:1 Ал Шаря емблема Ал Шаря
23.04
Ал Уехдат Ал Уехдат емблема 0:2 <strong>Ал-Сад</strong> емблема Ал-Сад
23.04
Ал Насър <strong>Ал Насър</strong> емблема 2:0 Фулад емблема Фулад
23.04
ФК Гоа ФК Гоа емблема 0:4 <strong>Персеполис</strong> емблема Персеполис
23.04
СК Трактор <strong>СК Трактор</strong> емблема 1:0 Ал Кува Ал Джавия емблема Ал Кува Ал Джавия
23.04
Ал Райан Ал Райан емблема 0:1 <strong>Ал Уахда</strong> емблема Ал Уахда
Кръг 3
21.04
Ал Шорта Ал Шорта емблема 0:3 <strong>Ал Ахли Джедах</strong> емблема Ал Ахли Джедах
21.04
Ал Хилал <strong>Ал Хилал</strong> емблема 3:1 Истиклол емблема Истиклол
21.04
АГМК <strong>АГМК</strong> емблема 2:1 Ал Ахли Дубай емблема Ал Ахли Дубай
21.04
Ал-Духаил <strong>Ал-Духаил</strong> емблема 4:3 Естеглал емблема Естеглал
20.04
Ал Шаря <strong>Ал Шаря</strong> емблема 4:1 Пахтакор емблема Пахтакор
20.04
Ал-Сад <strong>Ал-Сад</strong> емблема 3:1 Ал Уехдат емблема Ал Уехдат
20.04
Фулад Фулад емблема 1:1 Ал Насър емблема Ал Насър
20.04
Персеполис <strong>Персеполис</strong> емблема 2:1 ФК Гоа емблема ФК Гоа
20.04
Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия емблема 0:0 СК Трактор емблема СК Трактор
20.04
Ал Уахда <strong>Ал Уахда</strong> емблема 3:2 Ал Райан емблема Ал Райан
Кръг 2
18.04
Ал Шорта Ал Шорта емблема 0:3 <strong>Естеглал</strong> емблема Естеглал
18.04
Ал Ахли Дубай Ал Ахли Дубай емблема 0:2 <strong>Ал Хилал</strong> емблема Ал Хилал
18.04
АГМК АГМК емблема 2:3 <strong>Истиклол</strong> емблема Истиклол
18.04
Ал Ахли Джедах Ал Ахли Джедах емблема 1:1 Ал-Духаил емблема Ал-Духаил
17.04
СК Трактор СК Трактор емблема 0:0 Ал Шаря емблема Ал Шаря
17.04
Ал Насър <strong>Ал Насър</strong> емблема 3:1 Ал-Сад емблема Ал-Сад
17.04
Фулад <strong>Фулад</strong> емблема 1:0 Ал Уехдат емблема Ал Уехдат
17.04
Ал Райан Ал Райан емблема 1:3 <strong>Персеполис</strong> емблема Персеполис
17.04
Ал Кува Ал Джавия Ал Кува Ал Джавия емблема 0:0 Пахтакор емблема Пахтакор
17.04
Ал Уахда Ал Уахда емблема 0:0 ФК Гоа емблема ФК Гоа
Кръг 1
15.04
Естеглал <strong>Естеглал</strong> емблема 5:2 Ал Ахли Джедах емблема Ал Ахли Джедах
15.04
Истиклол Истиклол емблема 0:0 Ал Ахли Дубай емблема Ал Ахли Дубай
15.04
Ал Хилал Ал Хилал емблема 2:2 АГМК емблема АГМК
15.04
Ал-Духаил <strong>Ал-Духаил</strong> емблема 2:0 Ал Шорта емблема Ал Шорта
14.04
Ал Уехдат Ал Уехдат емблема 0:0 Ал Насър емблема Ал Насър
14.04
Ал Шаря <strong>Ал Шаря</strong> емблема 1:0 Ал Кува Ал Джавия емблема Ал Кува Ал Джавия
14.04
Ал-Сад Ал-Сад емблема 1:1 Фулад емблема Фулад
14.04
ФК Гоа ФК Гоа емблема 0:0 Ал Райан емблема Ал Райан
14.04
Пахтакор Пахтакор емблема 3:3 СК Трактор емблема СК Трактор
14.04
Персеполис <strong>Персеполис</strong> емблема 1:0 Ал Уахда емблема Ал Уахда
Кръг 0
10.04
Фулад <strong>Фулад</strong> емблема 4:0 Ал Аин емблема Ал Аин
07.04
Ал Уахда Ал Уахда емблема 1:1 Ал Кува Ал Джавия емблема Ал Кува Ал Джавия
07.04
Ал Уахда <strong>Ал Уахда</strong> емблема 2:1 Ал-Завраа емблема Ал-Завраа
07.04
Ал-Гарафа Ал-Гарафа емблема 0:1 <strong>АГМК</strong> емблема АГМК
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света