Класиране Армения Висша Лига

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Арарат Армения1028910266
2Арарат Ереван10196132013
3Пюник1018532138
4Жуниор Севан1016442128
5Ноа9144231420
6Урарту9134141111
7ФК Ван109235913
8Нораванк108226614
9Алашкерт86134612
10БКМА103109719

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Арарат Армения515500165
2Жуниор Севан513410102
3Арарат Ереван512401156
4Нораванк5721245
5Урарту4620274
6ФК Ван6512346
7Алашкерт5512226
8Ноа3411155
9Пюник4303125
10БКМА63105411

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Пюник615501113
2Арарат Армения513410101
3Ноа610312915
4Арарат Ереван5721257
5Урарту5721247
6ФК Ван4411257
7Жуниор Севан5303226
8Алашкерт3101246
9Нораванк5101429
10БКМА4000438

Армения Висша Лига Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 11
26.10
Арарат Ереван Арарат Ереван емблема - ФК Ван емблема ФК Ван
0.00 | 0.00 | 0.00
26.10
Жуниор Севан Жуниор Севан емблема - Урарту емблема Урарту
0.00 | 0.00 | 0.00
27.10
Алашкерт Алашкерт емблема - Ноа емблема Ноа
0.00 | 0.00 | 0.00
27.10
БКМА БКМА емблема - Арарат Армения емблема Арарат Армения
0.00 | 0.00 | 0.00
27.10
Пюник Пюник емблема - Нораванк емблема Нораванк
0.00 | 0.00 | 0.00

Армения Висша Лига Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 10
24.10
Арарат Армения <strong>Арарат Армения</strong> емблема 2:1 Алашкерт емблема Алашкерт
22.10
Ноа Ноа емблема 2:2 Арарат Ереван емблема Арарат Ереван
22.10
ФК Ван ФК Ван емблема 0:0 Жуниор Севан емблема Жуниор Севан
21.10
БКМА БКМА емблема 0:1 <strong>Пюник</strong> емблема Пюник
21.10
Нораванк Нораванк емблема 0:1 <strong>Урарту</strong> емблема Урарту
Кръг 9
17.10
БКМА <strong>БКМА</strong> емблема 2:0 Нораванк емблема Нораванк
17.10
Арарат Армения <strong>Арарат Армения</strong> емблема 3:0 Арарат Ереван емблема Арарат Ереван
16.10
ФК Ван ФК Ван емблема 1:1 Урарту емблема Урарту
15.10
Пюник Пюник емблема 1:1 Алашкерт емблема Алашкерт
15.10
Ноа <strong>Ноа</strong> емблема 2:1 Жуниор Севан емблема Жуниор Севан
Кръг 8
29.09
Урарту Урарту емблема 0:1 <strong>Ноа</strong> емблема Ноа
29.09
Жуниор Севан Жуниор Севан емблема 0:0 Арарат Армения емблема Арарат Армения
28.09
Нораванк <strong>Нораванк</strong> емблема 1:0 ФК Ван емблема ФК Ван
27.09
Арарат Ереван Арарат Ереван емблема 0:1 <strong>Пюник</strong> емблема Пюник
27.09
Алашкерт <strong>Алашкерт</strong> емблема 2:1 БКМА емблема БКМА
Кръг 7
23.09
Пюник Пюник емблема 0:0 Жуниор Севан емблема Жуниор Севан
22.09
Арарат Армения <strong>Арарат Армения</strong> емблема 3:0 Урарту емблема Урарту
22.09
ФК Ван ФК Ван емблема 1:2 <strong>Ноа</strong> емблема Ноа
21.09
БКМА БКМА емблема 0:2 <strong>Арарат Ереван</strong> емблема Арарат Ереван
20.09
Алашкерт Алашкерт емблема 0:0 Нораванк емблема Нораванк
Кръг 6
13.09
Урарту Урарту емблема 0:2 <strong>Пюник</strong> емблема Пюник
13.09
Жуниор Севан <strong>Жуниор Севан</strong> емблема 2:0 БКМА емблема БКМА
12.09
ФК Ван ФК Ван емблема 1:2 <strong>Арарат Армения</strong> емблема Арарат Армения
11.09
Арарат Ереван <strong>Арарат Ереван</strong> емблема 3:2 Алашкерт емблема Алашкерт
11.09
Нораванк Нораванк емблема 1:1 Ноа емблема Ноа
Кръг 5
25.08
Арарат Армения <strong>Арарат Армения</strong> емблема 5:2 Ноа емблема Ноа
24.08
Пюник Пюник емблема 1:1 ФК Ван емблема ФК Ван
24.08
Арарат Ереван <strong>Арарат Ереван</strong> емблема 3:2 Нораванк емблема Нораванк
23.08
БКМА БКМА емблема 1:2 <strong>Урарту</strong> емблема Урарту
23.08
Алашкерт Алашкерт емблема 0:0 Жуниор Севан емблема Жуниор Севан
Кръг 4
20.08
Ноа Ноа емблема 1:2 <strong>Пюник</strong> емблема Пюник
20.08
Нораванк Нораванк емблема 0:2 <strong>Арарат Армения</strong> емблема Арарат Армения
19.08
ФК Ван <strong>ФК Ван</strong> емблема 1:0 БКМА емблема БКМА
19.08
Жуниор Севан <strong>Жуниор Севан</strong> емблема 2:0 Арарат Ереван емблема Арарат Ереван
Кръг 3
15.08
Арарат Ереван <strong>Арарат Ереван</strong> емблема 2:0 Урарту емблема Урарту
15.08
Пюник Пюник емблема 0:3 <strong>Арарат Армения</strong> емблема Арарат Армения
15.08
Алашкерт Алашкерт емблема 0:2 <strong>ФК Ван</strong> емблема ФК Ван
13.08
БКМА БКМА емблема 1:2 <strong>Ноа</strong> емблема Ноа
13.08
Жуниор Севан <strong>Жуниор Севан</strong> емблема 1:0 Нораванк емблема Нораванк
Кръг 2
08.08
ФК Ван ФК Ван емблема 0:1 <strong>Арарат Ереван</strong> емблема Арарат Ереван
07.08
Урарту <strong>Урарту</strong> емблема 4:1 Жуниор Севан емблема Жуниор Севан
06.08
Арарат Армения <strong>Арарат Армения</strong> емблема 3:2 БКМА емблема БКМА
06.08
Нораванк <strong>Нораванк</strong> емблема 2:1 Пюник емблема Пюник
Кръг 1
02.08
Арарат Ереван <strong>Арарат Ереван</strong> емблема 7:1 Ноа емблема Ноа
02.08
Жуниор Севан <strong>Жуниор Севан</strong> емблема 5:2 ФК Ван емблема ФК Ван
01.08
Урарту <strong>Урарту</strong> емблема 3:0 Нораванк емблема Нораванк
01.08
Алашкерт Алашкерт емблема 0:3 <strong>Арарат Армения</strong> емблема Арарат Армения
30.07
БКМА БКМА емблема 0:4 <strong>Пюник</strong> емблема Пюник
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света