Класиране Аржентина Примера Дивисион

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Велес Сарсфийлд16329522815
2Колон Санта Фе17328812011
3Талерес Кордоба1431941258
4Ривър Плейт15309332812
5Дефенса и Хустисия15288432715
6Расинг Клуб16277631611
7Ланус15278342621
8Росарио Сентрал15268252617
9Химнасия ЛП15267531715
10Бока Хуниорс15256721914
11Атл Тукуман15246632717
12Естудиантес15246631610
13Индепендиенте15226451711
14Архентинос14226441612
15Сан Лоренцо14226441715
16Патронато1421635149
17Сармиенто15216361916
18Унион Санта Фе14205541713
19Годой Крус15195462123
20Уракан15184651315
21Арсенал Саранди1417383815
22Банфийлд14164461315
23Нюелс Олд Бойс14164461820
24Алдосиви151341101725
25Сентрал Кордоба14133471526
26Платенсе14112571321

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1Ривър Плейт15288433012
2Бока Хуниорс16267542311
3Колон Санта Фе15268252216
4Естудиантес15257442517
5Велес Сарсфийлд14257431710
6Индепендиенте16236551616
7Платенсе15226451717
8Талерес Кордоба16226461923
9Унион Санта Фе15205551424
10Годой Крус14195452221
11Банфийлд151931021212
12Ланус14196171922
13Архентинос15184651313
14Расинг Клуб16184661113
15Уракан14173831314
16Сентрал Кордоба15163751413
17Сан Лоренцо15164471321
18Алдосиви14144281525
19Атл Тукуман14134191326
20Росарио Сентрал14123381324
21Нюелс Олд Бойс15112581325
22Химнасия ЛП14101761121
23Сармиенто1410176923
24Дефенса и Хустисия148158819
25Арсенал Саранди1582211928
26Патронато15613111127

Аржентина Примера Дивисион Програма

Дата
Мач
Коефициенти
Кръг 17
19.10
Платенсе Платенсе емблема - Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
0.00 | 0.00 | 0.00
19.10
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема - Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
0.00 | 0.00 | 0.00
19.10
Патронато Патронато емблема - Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема - Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема - Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема - Ланус емблема Ланус
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Естудиантес Естудиантес емблема - Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
0.00 | 0.00 | 0.00
20.10
Банфийлд Банфийлд емблема - Уракан емблема Уракан
0.00 | 0.00 | 0.00
21.10
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема - Годой Крус емблема Годой Крус
0.00 | 0.00 | 0.00
21.10
Архентинос Архентинос емблема - Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
0.00 | 0.00 | 0.00
21.10
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема - Алдосиви емблема Алдосиви
0.00 | 0.00 | 0.00
21.10
Индепендиенте Индепендиенте емблема - Сармиенто емблема Сармиенто
0.00 | 0.00 | 0.00
22.10
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема - Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
0.00 | 0.00 | 0.00

Аржентина Примера Дивисион Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 16
17.10
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 3:1 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
17.10
Алдосиви <strong>Алдосиви</strong> емблема 1:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
17.10
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 1:0 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
17.10
Атл Тукуман <strong>Атл Тукуман</strong> емблема 4:3 Архентинос емблема Архентинос
16.10
Уракан Уракан емблема 0:3 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
16.10
Ланус Ланус емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
16.10
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 1:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
16.10
Сармиенто Сармиенто емблема 3:4 <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема Унион Санта Фе
16.10
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 0:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
16.10
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 2:1 Естудиантес емблема Естудиантес
15.10
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 0:1 <strong>Платенсе</strong> емблема Платенсе
15.10
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 3:2 Патронато емблема Патронато
15.10
Годой Крус Годой Крус емблема 0:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
Кръг 15
12.10
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 2:0 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
11.10
Индепендиенте Индепендиенте емблема 1:1 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
11.10
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:2 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
11.10
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:0 Годой Крус емблема Годой Крус
09.10
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 4:2 Ланус емблема Ланус
09.10
Банфийлд Банфийлд емблема 0:1 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
09.10
Патронато Патронато емблема 1:2 <strong>Расинг Клуб</strong> емблема Расинг Клуб
09.10
Архентинос Архентинос емблема 0:2 <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема Дефенса и Хустисия
09.10
Сармиенто <strong>Сармиенто</strong> емблема 3:0 Алдосиви емблема Алдосиви
09.10
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:2 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
08.10
Естудиантес Естудиантес емблема 2:2 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
08.10
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 1:2 <strong>Уракан</strong> емблема Уракан
08.10
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 1:2 <strong>Платенсе</strong> емблема Платенсе
Кръг 14
04.10
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 0:0 Банфийлд емблема Банфийлд
04.10
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 3:0 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
03.10
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 1:1 Естудиантес емблема Естудиантес
03.10
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 2:1 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
03.10
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 0:1 <strong>Сармиенто</strong> емблема Сармиенто
03.10
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 0:1 <strong>Архентинос</strong> емблема Архентинос
02.10
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 3:3 Индепендиенте емблема Индепендиенте
02.10
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 0:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
02.10
Уракан <strong>Уракан</strong> емблема 1:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
02.10
Годой Крус Годой Крус емблема 2:2 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
02.10
Платенсе Платенсе емблема 0:0 Патронато емблема Патронато
02.10
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 2:1 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
01.10
Алдосиви Алдосиви емблема 1:2 <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема Унион Санта Фе
Кръг 13
27.09
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 0:1 <strong>Уракан</strong> емблема Уракан
27.09
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 2:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
26.09
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 1:0 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
26.09
Индепендиенте Индепендиенте емблема 1:4 <strong>Годой Крус</strong> емблема Годой Крус
26.09
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 2:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
26.09
Унион Санта Фе <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема 2:0 Патронато емблема Патронато
25.09
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 1:3 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
25.09
Банфийлд <strong>Банфийлд</strong> емблема 2:0 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
25.09
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 4:1 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
25.09
Арсенал Саранди <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема 1:0 Ланус емблема Ланус
25.09
Алдосиви Алдосиви емблема 1:3 <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема Химнасия ЛП
25.09
Естудиантес Естудиантес емблема 1:1 Платенсе емблема Платенсе
24.09
Сармиенто Сармиенто емблема 0:1 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
Кръг 12
20.09
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 0:0 Банфийлд емблема Банфийлд
20.09
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 1:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
20.09
Ланус Ланус емблема 1:2 <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема Нюелс Олд Бойс
20.09
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 1:0 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
19.09
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 1:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
19.09
Уракан Уракан емблема 0:1 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
19.09
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 1:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
19.09
Платенсе Платенсе емблема 0:0 Архентинос емблема Архентинос
19.09
Патронато Патронато емблема 1:2 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
18.09
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 1:2 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
18.09
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 1:2 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
18.09
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 3:2 Алдосиви емблема Алдосиви
18.09
Годой Крус Годой Крус емблема 1:1 Сармиенто емблема Сармиенто
Кръг 11
16.09
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:4 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
15.09
Банфийлд Банфийлд емблема 1:2 <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема Росарио Сентрал
15.09
Архентинос Архентинос емблема 1:1 Патронато емблема Патронато
15.09
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 0:2 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
15.09
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 0:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
14.09
Сентрал Кордоба <strong>Сентрал Кордоба</strong> емблема 2:0 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
14.09
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:0 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
14.09
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 2:1 Платенсе емблема Платенсе
14.09
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 0:0 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
13.09
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:1 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
13.09
Индепендиенте Индепендиенте емблема 0:1 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
13.09
Сармиенто Сармиенто емблема 0:0 Уракан емблема Уракан
13.09
Алдосиви Алдосиви емблема 1:4 <strong>Годой Крус</strong> емблема Годой Крус
Кръг 10
06.09
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 4:0 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
06.09
Естудиантес Естудиантес емблема 1:1 Архентинос емблема Архентинос
06.09
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:1 Индепендиенте емблема Индепендиенте
05.09
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 0:0 Банфийлд емблема Банфийлд
05.09
Годой Крус <strong>Годой Крус</strong> емблема 4:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
05.09
Патронато Патронато емблема 0:0 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
04.09
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 1:2 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
04.09
Платенсе Платенсе емблема 1:1 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
04.09
Ланус Ланус емблема 1:1 Сармиенто емблема Сармиенто
04.09
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 1:1 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
04.09
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 0:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
04.09
Уракан <strong>Уракан</strong> емблема 2:0 Алдосиви емблема Алдосиви
03.09
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 1:1 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
Кръг 9
31.08
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 2:0 Естудиантес емблема Естудиантес
30.08
Сармиенто Сармиенто емблема 1:2 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
30.08
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 3:0 Патронато емблема Патронато
30.08
Унион Санта Фе <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема 1:0 Архентинос емблема Архентинос
30.08
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:2 <strong>Атл Тукуман</strong> емблема Атл Тукуман
29.08
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 0:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
29.08
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 3:0 Годой Крус емблема Годой Крус
29.08
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 2:4 <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема Росарио Сентрал
29.08
Алдосиви Алдосиви емблема 2:3 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
29.08
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
28.08
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 3:0 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
28.08
Банфийлд Банфийлд емблема 2:4 <strong>Платенсе</strong> емблема Платенсе
28.08
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 0:0 Уракан емблема Уракан
Кръг 8
27.08
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 2:0 Алдосиви емблема Алдосиви
26.08
Естудиантес <strong>Естудиантес</strong> емблема 2:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
26.08
Архентинос Архентинос емблема 1:2 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
26.08
Годой Крус Годой Крус емблема 1:2 <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема Унион Санта Фе
26.08
Платенсе Платенсе емблема 1:3 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
25.08
Уракан Уракан емблема 1:1 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
25.08
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 2:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
25.08
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 2:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
25.08
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 4:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
25.08
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 0:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
24.08
Атл Тукуман <strong>Атл Тукуман</strong> емблема 2:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
24.08
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 1:1 Сармиенто емблема Сармиенто
24.08
Патронато Патронато емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
Кръг 7
22.08
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 1:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
22.08
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 0:1 <strong>Архентинос</strong> емблема Архентинос
22.08
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:1 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
22.08
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 1:2 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
21.08
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 1:0 Патронато емблема Патронато
21.08
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:3 <strong>Расинг Клуб</strong> емблема Расинг Клуб
21.08
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 5:1 Ланус емблема Ланус
21.08
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 2:2 Платенсе емблема Платенсе
21.08
Годой Крус Годой Крус емблема 1:1 Уракан емблема Уракан
21.08
Индепендиенте Индепендиенте емблема 0:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
20.08
Банфийлд Банфийлд емблема 1:1 Естудиантес емблема Естудиантес
20.08
Сармиенто <strong>Сармиенто</strong> емблема 3:0 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
20.08
Алдосиви <strong>Алдосиви</strong> емблема 3:0 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
Кръг 6
17.08
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 3:1 Годой Крус емблема Годой Крус
16.08
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 4:2 Сармиенто емблема Сармиенто
16.08
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 2:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
15.08
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 2:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
15.08
Естудиантес <strong>Естудиантес</strong> емблема 1:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
15.08
Платенсе <strong>Платенсе</strong> емблема 2:1 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
15.08
Патронато <strong>Патронато</strong> емблема 1:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
14.08
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 1:2 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
14.08
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 2:0 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
14.08
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 2:0 Банфийлд емблема Банфийлд
14.08
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 2:2 Алдосиви емблема Алдосиви
14.08
Уракан Уракан емблема 0:0 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
13.08
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 1:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
Кръг 5
09.08
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 1:2 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
09.08
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 2:2 Патронато емблема Патронато
09.08
Алдосиви <strong>Алдосиви</strong> емблема 1:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
08.08
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 1:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
08.08
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 1:1 Архентинос емблема Архентинос
08.08
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 0:1 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
08.08
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 1:0 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
07.08
Годой Крус <strong>Годой Крус</strong> емблема 2:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
07.08
Уракан Уракан емблема 0:1 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
07.08
Унион Санта Фе <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема 4:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
07.08
Банфийлд Банфийлд емблема 0:1 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
07.08
Нюелс Олд Бойс <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема 1:0 Платенсе емблема Платенсе
06.08
Сармиенто <strong>Сармиенто</strong> емблема 1:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
Кръг 4
03.08
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 0:0 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
02.08
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 1:2 <strong>Алдосиви</strong> емблема Алдосиви
02.08
Естудиантес <strong>Естудиантес</strong> емблема 4:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
02.08
Патронато Патронато емблема 0:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
02.08
Архентинос Архентинос емблема 1:1 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
01.08
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
01.08
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:1 Уракан емблема Уракан
01.08
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 0:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
01.08
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 3:2 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
31.07
Платенсе Платенсе емблема 1:1 Индепендиенте емблема Индепендиенте
31.07
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 1:0 Сармиенто емблема Сармиенто
31.07
Ланус Ланус емблема 1:1 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
31.07
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 1:0 Годой Крус емблема Годой Крус
Кръг 3
30.07
Нюелс Олд Бойс <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема 4:2 Естудиантес емблема Естудиантес
29.07
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 1:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
29.07
Арсенал Саранди <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема 1:0 Архентинос емблема Архентинос
29.07
Сентрал Кордоба <strong>Сентрал Кордоба</strong> емблема 2:1 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
29.07
Ланус Ланус емблема 0:3 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
28.07
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 2:0 Патронато емблема Патронато
28.07
Сармиенто <strong>Сармиенто</strong> емблема 1:0 Платенсе емблема Платенсе
28.07
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 0:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
28.07
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 0:1 <strong>Банфийлд</strong> емблема Банфийлд
28.07
Годой Крус Годой Крус емблема 1:2 <strong>Атл Тукуман</strong> емблема Атл Тукуман
28.07
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 0:2 <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема Сан Лоренцо
27.07
Алдосиви Алдосиви емблема 0:2 <strong>Расинг Клуб</strong> емблема Расинг Клуб
27.07
Уракан Уракан емблема 1:1 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
Кръг 2
26.07
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 1:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
26.07
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 2:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
25.07
Естудиантес Естудиантес емблема 0:1 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
25.07
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 4:0 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
25.07
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 1:0 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
25.07
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 1:2 <strong>Годой Крус</strong> емблема Годой Крус
25.07
Патронато <strong>Патронато</strong> емблема 2:0 Сармиенто емблема Сармиенто
24.07
Банфийлд Банфийлд емблема 0:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
24.07
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 0:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
24.07
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 1:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
24.07
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 1:4 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
24.07
Платенсе Платенсе емблема 0:1 <strong>Алдосиви</strong> емблема Алдосиви
23.07
Атл Тукуман <strong>Атл Тукуман</strong> емблема 1:0 Уракан емблема Уракан
Кръг 1
19.07
Годой Крус <strong>Годой Крус</strong> емблема 2:1 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
19.07
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
18.07
Индепендиенте Индепендиенте емблема 0:0 Архентинос емблема Архентинос
18.07
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:2 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
18.07
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 1:1 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
18.07
Уракан <strong>Уракан</strong> емблема 2:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
17.07
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 0:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
17.07
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 2:2 Платенсе емблема Платенсе
17.07
Нюелс Олд Бойс <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема 3:2 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
17.07
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 4:2 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
17.07
Алдосиви Алдосиви емблема 0:2 <strong>Патронато</strong> емблема Патронато
17.07
Сармиенто Сармиенто емблема 0:3 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
16.07
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 1:1 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
Кръг 0
04.06
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 3:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
31.05
Индепендиенте Индепендиенте емблема 0:2 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
31.05
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 0:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
16.05
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 1:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
16.05
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 0:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
16.05
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 1:1 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
15.05
Естудиантес Естудиантес емблема 0:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
Кръг 13
10.05
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:1 Сармиенто емблема Сармиенто
09.05
Уракан Уракан емблема 1:3 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
09.05
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 1:0 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
09.05
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 1:1 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
09.05
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 2:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
09.05
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 4:1 Алдосиви емблема Алдосиви
09.05
Платенсе <strong>Платенсе</strong> емблема 4:1 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
09.05
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 2:0 Естудиантес емблема Естудиантес
09.05
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 1:1 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
08.05
Патронато <strong>Патронато</strong> емблема 1:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
08.05
Атл Тукуман <strong>Атл Тукуман</strong> емблема 5:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
08.05
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 0:5 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
08.05
Годой Крус Годой Крус емблема 0:1 <strong>Банфийлд</strong> емблема Банфийлд
Кръг 12
03.05
Естудиантес <strong>Естудиантес</strong> емблема 2:0 Платенсе емблема Платенсе
03.05
Сармиенто Сармиенто емблема 0:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
03.05
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 3:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
02.05
Алдосиви Алдосиви емблема 1:3 <strong>Архентинос</strong> емблема Архентинос
02.05
Сентрал Кордоба <strong>Сентрал Кордоба</strong> емблема 1:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
02.05
Банфийлд <strong>Банфийлд</strong> емблема 1:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
02.05
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 1:0 Годой Крус емблема Годой Крус
02.05
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 1:1 Уракан емблема Уракан
02.05
Индепендиенте Индепендиенте емблема 0:1 <strong>Атл Тукуман</strong> емблема Атл Тукуман
02.05
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 0:1 <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема Унион Санта Фе
02.05
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 1:0 Ланус емблема Ланус
01.05
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 2:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
30.04
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 1:0 Патронато емблема Патронато
Кръг 11
26.04
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 2:1 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
26.04
Платенсе Платенсе емблема 0:2 <strong>Алдосиви</strong> емблема Алдосиви
26.04
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 0:1 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
26.04
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 2:3 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
25.04
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 1:2 <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема Сан Лоренцо
25.04
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 2:1 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
25.04
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 0:1 <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема Арсенал Саранди
25.04
Ланус Ланус емблема 1:2 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
25.04
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 0:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
24.04
Уракан Уракан емблема 0:2 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
24.04
Архентинос Архентинос емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
24.04
Патронато <strong>Патронато</strong> емблема 1:0 Сармиенто емблема Сармиенто
24.04
Годой Крус <strong>Годой Крус</strong> емблема 1:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
Кръг 10
19.04
Банфийлд Банфийлд емблема 0:1 <strong>Платенсе</strong> емблема Платенсе
19.04
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 2:2 Годой Крус емблема Годой Крус
18.04
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 1:0 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
18.04
Естудиантес Естудиантес емблема 0:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
18.04
Арсенал Саранди <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема 2:1 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
17.04
Нюелс Олд Бойс <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема 2:0 Патронато емблема Патронато
17.04
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 3:1 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
17.04
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:1 Архентинос емблема Архентинос
17.04
Сармиенто <strong>Сармиенто</strong> емблема 1:0 Ланус емблема Ланус
17.04
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 0:5 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
16.04
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 2:0 Уракан емблема Уракан
16.04
Алдосиви Алдосиви емблема 0:1 <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема Росарио Сентрал
16.04
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 3:0 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
Кръг 9
13.04
Атл Тукуман <strong>Атл Тукуман</strong> емблема 2:0 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
12.04
Уракан <strong>Уракан</strong> емблема 3:0 Сармиенто емблема Сармиенто
12.04
Ланус Ланус емблема 1:3 <strong>Нюелс Олд Бойс</strong> емблема Нюелс Олд Бойс
12.04
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 3:2 Колон Санта Фе емблема Колон Санта Фе
11.04
Унион Санта Фе <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема 1:0 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
11.04
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 3:1 Банфийлд емблема Банфийлд
11.04
Архентинос Архентинос емблема 0:0 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
11.04
Патронато <strong>Патронато</strong> емблема 4:1 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
11.04
Годой Крус Годой Крус емблема 2:3 <strong>Арсенал Саранди</strong> емблема Арсенал Саранди
11.04
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 1:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
10.04
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 2:2 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
10.04
Естудиантес <strong>Естудиантес</strong> емблема 1:0 Алдосиви емблема Алдосиви
10.04
Платенсе Платенсе емблема 2:4 <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема Сан Лоренцо
Кръг 8
06.04
Банфийлд Банфийлд емблема 2:2 Естудиантес емблема Естудиантес
05.04
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 2:4 <strong>Годой Крус</strong> емблема Годой Крус
04.04
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 4:1 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
04.04
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 0:0 Архентинос емблема Архентинос
04.04
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 2:2 Уракан емблема Уракан
04.04
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:0 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
03.04
Бока Хуниорс <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема 2:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
03.04
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 2:4 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
03.04
Сармиенто Сармиенто емблема 1:2 <strong>Атл Тукуман</strong> емблема Атл Тукуман
03.04
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 3:1 Индепендиенте емблема Индепендиенте
03.04
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 0:1 <strong>Платенсе</strong> емблема Платенсе
02.04
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 2:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
02.04
Патронато <strong>Патронато</strong> емблема 2:0 Алдосиви емблема Алдосиви
Кръг 7
30.03
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 2:2 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
30.03
Уракан Уракан емблема 1:1 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
29.03
Естудиантес Естудиантес емблема 0:2 <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема Сан Лоренцо
29.03
Индепендиенте Индепендиенте емблема 1:1 Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
28.03
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
28.03
Дефенса и Хустисия Дефенса и Хустисия емблема 1:1 Велес Сарсфийлд емблема Велес Сарсфийлд
28.03
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 1:1 Годой Крус емблема Годой Крус
28.03
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 2:2 Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
27.03
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 3:2 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
27.03
Алдосиви Алдосиви емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
27.03
Платенсе Платенсе емблема 1:3 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
27.03
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 0:0 Сармиенто емблема Сармиенто
26.03
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 4:2 Патронато емблема Патронато
Кръг 3
24.03
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 1:1 Уракан емблема Уракан
Кръг 6
23.03
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 1:0 Архентинос емблема Архентинос
22.03
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:0 Платенсе емблема Платенсе
22.03
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 1:2 <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема Талерес Кордоба
21.03
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:2 <strong>Алдосиви</strong> емблема Алдосиви
21.03
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема 0:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
21.03
Сармиенто <strong>Сармиенто</strong> емблема 3:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
21.03
Годой Крус Годой Крус емблема 1:6 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
20.03
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 1:0 Индепендиенте емблема Индепендиенте
20.03
Банфийлд <strong>Банфийлд</strong> емблема 2:0 Ланус емблема Ланус
20.03
Патронато Патронато емблема 0:1 <strong>Уракан</strong> емблема Уракан
20.03
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 2:0 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
20.03
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 1:1 Естудиантес емблема Естудиантес
19.03
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 0:0 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
Кръг 5
16.03
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 6:0 Сармиенто емблема Сармиенто
15.03
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 2:1 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
15.03
Атл Тукуман <strong>Атл Тукуман</strong> емблема 4:2 Патронато емблема Патронато
15.03
Банфийлд Банфийлд емблема 0:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
14.03
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 1:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
14.03
Естудиантес Естудиантес емблема 0:2 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
13.03
Архентинос <strong>Архентинос</strong> емблема 2:0 Годой Крус емблема Годой Крус
13.03
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 4:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
13.03
Платенсе Платенсе емблема 0:2 <strong>Расинг Клуб</strong> емблема Расинг Клуб
13.03
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 0:1 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
13.03
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 1:1 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
13.03
Уракан Уракан емблема 0:0 Ланус емблема Ланус
12.03
Алдосиви Алдосиви емблема 1:2 <strong>Сентрал Кордоба</strong> емблема Сентрал Кордоба
Кръг 1
10.03
Платенсе Платенсе емблема 1:1 Сармиенто емблема Сармиенто
Кръг 4
09.03
Ривър Плейт Ривър Плейт емблема 0:1 <strong>Архентинос</strong> емблема Архентинос
08.03
Расинг Клуб <strong>Расинг Клуб</strong> емблема 1:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
08.03
Велес Сарсфийлд Велес Сарсфийлд емблема 1:7 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
07.03
Патронато Патронато емблема 0:1 <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема Унион Санта Фе
07.03
Химнасия ЛП Химнасия ЛП емблема 1:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
07.03
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:5 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
07.03
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 1:1 Уракан емблема Уракан
06.03
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 2:1 Алдосиви емблема Алдосиви
06.03
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 2:1 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
06.03
Годой Крус <strong>Годой Крус</strong> емблема 3:1 Платенсе емблема Платенсе
06.03
Сармиенто Сармиенто емблема 1:1 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
06.03
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 1:1 Банфийлд емблема Банфийлд
05.03
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 1:2 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
Кръг 3
02.03
Росарио Сентрал Росарио Сентрал емблема 2:2 Годой Крус емблема Годой Крус
01.03
Унион Санта Фе <strong>Унион Санта Фе</strong> емблема 3:2 Ланус емблема Ланус
01.03
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 1:1 Сармиенто емблема Сармиенто
28.02
Естудиантес Естудиантес емблема 0:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
28.02
Платенсе Платенсе емблема 0:1 <strong>Ривър Плейт</strong> емблема Ривър Плейт
28.02
Сан Лоренцо Сан Лоренцо емблема 0:4 <strong>Сентрал Кордоба</strong> емблема Сентрал Кордоба
27.02
Индепендиенте <strong>Индепендиенте</strong> емблема 1:0 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
27.02
Банфийлд Банфийлд емблема 0:3 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
27.02
Талерес Кордоба Талерес Кордоба емблема 2:2 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
27.02
Архентинос Архентинос емблема 0:2 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
26.02
Алдосиви <strong>Алдосиви</strong> емблема 3:0 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
26.02
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 1:0 Патронато емблема Патронато
Кръг 2
23.02
Колон Санта Фе <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема 2:0 Сан Лоренцо емблема Сан Лоренцо
22.02
Атл Тукуман Атл Тукуман емблема 1:2 <strong>Сентрал Кордоба</strong> емблема Сентрал Кордоба
22.02
Уракан Уракан емблема 1:1 Унион Санта Фе емблема Унион Санта Фе
22.02
Нюелс Олд Бойс Нюелс Олд Бойс емблема 0:1 <strong>Бока Хуниорс</strong> емблема Бока Хуниорс
21.02
Патронато Патронато емблема 0:1 <strong>Индепендиенте</strong> емблема Индепендиенте
21.02
Сармиенто Сармиенто емблема 1:2 <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема Велес Сарсфийлд
21.02
Архентинос Архентинос емблема 0:1 <strong>Платенсе</strong> емблема Платенсе
21.02
Ривър Плейт <strong>Ривър Плейт</strong> емблема 3:0 Росарио Сентрал емблема Росарио Сентрал
20.02
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема 2:2 Алдосиви емблема Алдосиви
20.02
Годой Крус Годой Крус емблема 0:2 <strong>Естудиантес</strong> емблема Естудиантес
20.02
Ланус <strong>Ланус</strong> емблема 2:1 Дефенса и Хустисия емблема Дефенса и Хустисия
20.02
Арсенал Саранди Арсенал Саранди емблема 0:2 <strong>Банфийлд</strong> емблема Банфийлд
19.02
Химнасия ЛП <strong>Химнасия ЛП</strong> емблема 3:0 Талерес Кордоба емблема Талерес Кордоба
Кръг 1
16.02
Индепендиенте Индепендиенте емблема 0:1 <strong>Ланус</strong> емблема Ланус
15.02
Росарио Сентрал <strong>Росарио Сентрал</strong> емблема 2:1 Архентинос емблема Архентинос
15.02
Естудиантес <strong>Естудиантес</strong> емблема 2:1 Ривър Плейт емблема Ривър Плейт
14.02
Бока Хуниорс Бока Хуниорс емблема 2:2 Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
14.02
Дефенса и Хустисия <strong>Дефенса и Хустисия</strong> емблема 3:2 Уракан емблема Уракан
14.02
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема 2:1 Арсенал Саранди емблема Арсенал Саранди
13.02
Велес Сарсфийлд <strong>Велес Сарсфийлд</strong> емблема 1:0 Нюелс Олд Бойс емблема Нюелс Олд Бойс
13.02
Талерес Кордоба <strong>Талерес Кордоба</strong> емблема 1:0 Патронато емблема Патронато
13.02
Алдосиви Алдосиви емблема 1:2 <strong>Годой Крус</strong> емблема Годой Крус
13.02
Унион Санта Фе Унион Санта Фе емблема 2:2 Атл Тукуман емблема Атл Тукуман
13.02
Сентрал Кордоба Сентрал Кордоба емблема 0:3 <strong>Колон Санта Фе</strong> емблема Колон Санта Фе
12.02
Банфийлд <strong>Банфийлд</strong> емблема 2:0 Расинг Клуб емблема Расинг Клуб
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света