Класиране Алжир Лига 1

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1КР Белуиздад3879221337127
2ЕС Сетиф387121987132
3ЖС Саура386921986230
4УСМ Алжир3865198116239
5ЖС Кабилие38611710114233
6Оран3860151585137
7МК Алжир38571512115943
8КС Константин38571512114331
9Ол. Медеа38531411134041
10НШ Магра38521410143844
11Параду38501311145353
12Хюсеин Дей38471114134645
13РК Релизан38471312133951
14УС Бискра38461113143246
15ВА Тлемсен3845129174046
16АСО Шлеф3845129174053
17АС Аин Млила3845139163853
18УСМ Бел Абес3838911183258
19КАББ Ареридж382149252767
20ЖСМ Скикда381752311673

Класиране само по домакинства

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1ЖС Саура194915404010
2КР Белуиздад194614414015
3ЕС Сетиф19441351439
4УСМ Алжир194113243718
5МК Алжир194011714421
6УС Бискра193811532212
7НШ Магра193811532517
8Оран193710722914
9Ол. Медеа19359822313
10АС Аин Млила193510542319
11КС Константин193410452817
12РК Релизан19349732014
13Хюсеин Дей19328832615
14ЖС Кабилие19329552019
15АСО Шлеф19329552222
16Параду19308653126
17ВА Тлемсен19308652320
18УСМ Бел Абес19277661923
19КАББ Ареридж191644111429
20ЖСМ Скикда19165113931

Класиране само по гостувания

ОтборМачовеТочкиПобедиРавенстваЗагубиВкараниДопуснати
1КР Белуиздад19338923112
2ЖС Кабилие19298562214
3ЕС Сетиф19288472823
4УСМ Алжир19246672521
5ЖС Саура19236582220
6КС Константин19235861514
7Оран19235862223
8Параду19205592227
9Ол. Медеа191853111728
10МК Алжир191745101522
11РК Релизан191745101937
12ВА Тлемсен191543121726
13Хюсеин Дей191536102030
14НШ Магра191435111327
15АСО Шлеф191334121831
16АС Аин Млила191334121534
17УСМ Бел Абес191125121335
18УС Бискра19808111034
19КАББ Ареридж19505141338
20ЖСМ Скикда1910118742

Алжир Лига 1 Програма

Дата
Мач
Коефициенти

Алжир Лига 1 Изиграни Мачове

Дата
Мач
Кръг 30
28.08
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:1 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
Кръг 38
24.08
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 4:1 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
24.08
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 2:1 РК Релизан емблема РК Релизан
24.08
Оран Оран емблема 1:2 <strong>НШ Магра</strong> емблема НШ Магра
24.08
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 0:1 <strong>КС Константин</strong> емблема КС Константин
24.08
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 4:2 УС Бискра емблема УС Бискра
24.08
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:2 <strong>Ол. Медеа</strong> емблема Ол. Медеа
24.08
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:3 <strong>УСМ Алжир</strong> емблема УСМ Алжир
24.08
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 1:0 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
24.08
Параду Параду емблема 0:1 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
24.08
МК Алжир МК Алжир емблема 4:4 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
Кръг 37
21.08
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 0:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
21.08
УСМ Алжир УСМ Алжир емблема 2:4 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
21.08
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 2:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
21.08
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 2:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
21.08
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 3:1 Параду емблема Параду
21.08
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 2:1 МК Алжир емблема МК Алжир
21.08
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 1:1 РК Релизан емблема РК Релизан
21.08
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 1:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
21.08
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 2:1 Оран емблема Оран
21.08
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 5:4 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
Кръг 36
18.08
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 2:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
18.08
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 1:3 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
18.08
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 2:0 ЖС Саура емблема ЖС Саура
18.08
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:2 <strong>НШ Магра</strong> емблема НШ Магра
16.08
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 1:0 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
16.08
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
16.08
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 2:0 МК Алжир емблема МК Алжир
16.08
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:2 <strong>Оран</strong> емблема Оран
16.08
Параду Параду емблема 2:3 <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема Хюсеин Дей
16.08
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 2:1 КС Константин емблема КС Константин
Кръг 35
15.08
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 2:1 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
15.08
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 1:1 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
09.08
ЖС Саура ЖС Саура емблема 1:1 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
09.08
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 0:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
09.08
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 2:1 Параду емблема Параду
09.08
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 4:0 УС Бискра емблема УС Бискра
09.08
Оран <strong>Оран</strong> емблема 1:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
09.08
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 2:2 РК Релизан емблема РК Релизан
09.08
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 3:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
09.08
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 2:1 КС Константин емблема КС Константин
Кръг 27
06.08
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 3:2 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
Кръг 26
03.08
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 1:0 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
Кръг 22
30.07
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 2:1 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
Кръг 34
27.07
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 2:1 МК Алжир емблема МК Алжир
27.07
УС Бискра УС Бискра емблема 1:2 <strong>ЖС Саура</strong> емблема ЖС Саура
27.07
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 1:1 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
27.07
РК Релизан РК Релизан емблема 0:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
27.07
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 2:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
27.07
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 2:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
27.07
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:3 <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема УСМ Бел Абес
27.07
Параду <strong>Параду</strong> емблема 5:4 Оран емблема Оран
27.07
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 1:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
27.07
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 2:1 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
Кръг 33
23.07
Оран Оран емблема 0:0 КС Константин емблема КС Константин
23.07
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 2:1 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
23.07
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 2:1 УС Бискра емблема УС Бискра
23.07
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 3:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
23.07
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 1:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
23.07
ЖС Саура ЖС Саура емблема 2:2 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
23.07
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 1:0 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
23.07
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 1:2 <strong>Параду</strong> емблема Параду
23.07
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 1:0 НШ Магра емблема НШ Магра
23.07
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:1 <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема ВА Тлемсен
Кръг 32
18.07
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 3:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
18.07
КС Константин КС Константин емблема 1:2 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
17.07
ЕС Сетиф ЕС Сетиф емблема 2:2 ЖС Саура емблема ЖС Саура
17.07
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 1:1 МК Алжир емблема МК Алжир
17.07
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 0:3 <strong>УСМ Алжир</strong> емблема УСМ Алжир
17.07
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 Оран емблема Оран
17.07
Параду <strong>Параду</strong> емблема 2:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
17.07
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 2:1 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
17.07
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:2 <strong>РК Релизан</strong> емблема РК Релизан
17.07
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 3:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
Кръг 31
14.07
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 1:1 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
13.07
МК Алжир МК Алжир емблема 2:2 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
13.07
Оран <strong>Оран</strong> емблема 4:0 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
13.07
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 3:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
13.07
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:1 <strong>ЖС Саура</strong> емблема ЖС Саура
13.07
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 1:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
13.07
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 1:0 НШ Магра емблема НШ Магра
13.07
Параду <strong>Параду</strong> емблема 1:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
13.07
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 2:1 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
13.07
КС Константин КС Константин емблема 1:1 УС Бискра емблема УС Бискра
Кръг 30
08.07
ЕС Сетиф ЕС Сетиф емблема 0:0 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
08.07
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 3:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
08.07
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 2:1 МК Алжир емблема МК Алжир
08.07
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 1:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
08.07
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:1 <strong>РК Релизан</strong> емблема РК Релизан
08.07
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 2:1 Параду емблема Параду
08.07
ЖС Саура ЖС Саура емблема 1:1 Оран емблема Оран
08.07
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 3:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
08.07
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 1:0 КС Константин емблема КС Константин
Кръг 29
04.07
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 1:0 НШ Магра емблема НШ Магра
04.07
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 2:1 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
04.07
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 0:2 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
04.07
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:0 УС Бискра емблема УС Бискра
04.07
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 2:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
04.07
Параду Параду емблема 2:3 <strong>АСО Шлеф</strong> емблема АСО Шлеф
04.07
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 2:1 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
04.07
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 3:1 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
04.07
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 1:0 ЖС Саура емблема ЖС Саура
04.07
Оран Оран емблема 1:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
Кръг 28
01.07
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 2:0 МК Алжир емблема МК Алжир
01.07
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 3:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
01.07
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 2:0 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
01.07
УС Бискра УС Бискра емблема 2:2 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
01.07
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 1:0 КС Константин емблема КС Константин
01.07
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 3:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
01.07
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 6:1 РК Релизан емблема РК Релизан
01.07
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 0:0 Оран емблема Оран
01.07
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 1:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
01.07
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:3 <strong>Параду</strong> емблема Параду
Кръг 27
28.06
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 3:2 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
27.06
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 4:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
27.06
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:1 ЖС Саура емблема ЖС Саура
27.06
РК Релизан РК Релизан емблема 2:4 <strong>УСМ Алжир</strong> емблема УСМ Алжир
27.06
Параду Параду емблема 1:1 НШ Магра емблема НШ Магра
27.06
Оран Оран емблема 0:3 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
26.06
КАББ Ареридж <strong>КАББ Ареридж</strong> емблема 1:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
26.06
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 1:0 УС Бискра емблема УС Бискра
26.06
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 1:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
Кръг 22
23.06
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 4:0 Параду емблема Параду
Кръг 25
23.06
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 2:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
23.06
КС Константин КС Константин емблема 0:0 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
Кръг 26
20.06
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 2:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
19.06
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 3:2 РК Релизан емблема РК Релизан
19.06
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 3:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
19.06
Оран <strong>Оран</strong> емблема 2:1 МК Алжир емблема МК Алжир
19.06
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 3:1 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
19.06
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 1:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
19.06
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 1:0 Параду емблема Параду
18.06
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 1:1 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
18.06
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 2:3 <strong>КС Константин</strong> емблема КС Константин
Кръг 25
13.06
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 1:1 УС Бискра емблема УС Бискра
13.06
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 1:0 ЖС Саура емблема ЖС Саура
13.06
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 0:0 НШ Магра емблема НШ Магра
13.06
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 1:2 <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема ВА Тлемсен
10.06
КАББ Ареридж <strong>КАББ Ареридж</strong> емблема 2:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
10.06
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 2:1 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
10.06
Параду Параду емблема 0:3 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
10.06
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 2:1 Оран емблема Оран
Кръг 21
08.06
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 1:1 МК Алжир емблема МК Алжир
08.06
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:6 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
Кръг 24
30.05
МК Алжир МК Алжир емблема 2:2 РК Релизан емблема РК Релизан
30.05
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 1:1 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
30.05
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 1:0 НШ Магра емблема НШ Магра
30.05
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 2:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
30.05
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 1:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
30.05
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 2:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
30.05
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 3:2 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
30.05
КАББ Ареридж <strong>КАББ Ареридж</strong> емблема 3:2 Параду емблема Параду
30.05
УСМ Алжир УСМ Алжир емблема 0:0 КС Константин емблема КС Константин
30.05
Оран Оран емблема 1:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
Кръг 23
26.05
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 2:1 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
26.05
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 1:1 ЖС Саура емблема ЖС Саура
26.05
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 1:0 МК Алжир емблема МК Алжир
26.05
ЖСМ Скикда <strong>ЖСМ Скикда</strong> емблема 2:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
26.05
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 1:0 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
26.05
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 2:2 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
26.05
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:2 <strong>Оран</strong> емблема Оран
26.05
НШ Магра НШ Магра емблема 2:2 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
26.05
Параду Параду емблема 1:1 УС Бискра емблема УС Бискра
26.05
РК Релизан РК Релизан емблема 1:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
Кръг 22
22.05
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 5:1 РК Релизан емблема РК Релизан
22.05
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 НШ Магра емблема НШ Магра
22.05
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 1:1 КС Константин емблема КС Константин
22.05
КАББ Ареридж <strong>КАББ Ареридж</strong> емблема 1:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
22.05
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 8:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
22.05
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 1:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
22.05
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 1:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
22.05
Оран Оран емблема 0:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
Кръг 21
16.05
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 2:0 ЖС Саура емблема ЖС Саура
16.05
КС Константин КС Константин емблема 0:1 <strong>Параду</strong> емблема Параду
16.05
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:1 УС Бискра емблема УС Бискра
16.05
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 1:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
16.05
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 2:3 <strong>АСО Шлеф</strong> емблема АСО Шлеф
16.05
РК Релизан РК Релизан емблема 2:2 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
16.05
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 3:2 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
11.05
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 0:1 <strong>Оран</strong> емблема Оран
Кръг 20
04.05
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 5:1 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
04.05
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 2:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
04.05
ЕС Сетиф ЕС Сетиф емблема 1:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
04.05
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 0:1 <strong>НШ Магра</strong> емблема НШ Магра
04.05
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 2:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
04.05
Оран <strong>Оран</strong> емблема 3:2 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
04.05
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:0 КС Константин емблема КС Константин
04.05
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 1:1 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
04.05
ЖСМ Скикда <strong>ЖСМ Скикда</strong> емблема 2:1 УС Бискра емблема УС Бискра
04.05
Параду <strong>Параду</strong> емблема 2:0 РК Релизан емблема РК Релизан
Кръг 18
01.05
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:1 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
30.04
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 5:1 НШ Магра емблема НШ Магра
30.04
КР Белуиздад КР Белуиздад емблема 0:1 <strong>УСМ Алжир</strong> емблема УСМ Алжир
Кръг 16
25.04
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:2 <strong>МК Алжир</strong> емблема МК Алжир
25.04
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 2:1 ЖС Саура емблема ЖС Саура
Кръг 18
25.04
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 0:5 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
Кръг 15
20.04
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 1:3 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
Кръг 14
16.04
ЖСМ Скикда <strong>ЖСМ Скикда</strong> емблема 1:0 МК Алжир емблема МК Алжир
16.04
НШ Магра НШ Магра емблема 0:0 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
Кръг 17
15.04
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 1:0 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
Кръг 13
30.03
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 2:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
Кръг 14
30.03
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 1:0 РК Релизан емблема РК Релизан
30.03
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 4:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
Кръг 13
28.03
КР Белуиздад КР Белуиздад емблема 1:1 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
Кръг 12
26.03
УСМ Алжир УСМ Алжир емблема 2:2 МК Алжир емблема МК Алжир
Кръг 13
26.03
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 1:0 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
26.03
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 0:1 <strong>КС Константин</strong> емблема КС Константин
Кръг 12
24.03
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 1:3 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
Кръг 19
21.03
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
21.03
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 1:1 ЖС Саура емблема ЖС Саура
21.03
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 2:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
21.03
РК Релизан РК Релизан емблема 0:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
21.03
НШ Магра НШ Магра емблема 0:0 Оран емблема Оран
21.03
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 4:1 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
21.03
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 1:1 Параду емблема Параду
21.03
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 1:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
21.03
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 0:0 МК Алжир емблема МК Алжир
20.03
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 4:1 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
Кръг 18
17.03
Параду Параду емблема 1:2 <strong>ЖС Саура</strong> емблема ЖС Саура
17.03
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 1:1 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
17.03
Оран Оран емблема 0:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
17.03
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 1:0 УС Бискра емблема УС Бискра
17.03
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:3 <strong>КС Константин</strong> емблема КС Константин
16.03
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 1:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
Кръг 17
13.03
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 3:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
13.03
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 3:2 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
13.03
Оран Оран емблема 1:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
13.03
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:2 <strong>Параду</strong> емблема Параду
13.03
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 2:1 УС Бискра емблема УС Бискра
12.03
МК Алжир МК Алжир емблема 1:1 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
12.03
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 1:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
12.03
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 1:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
12.03
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 5:2 РК Релизан емблема РК Релизан
Кръг 6
08.03
КР Белуиздад КР Белуиздад емблема 1:1 КС Константин емблема КС Константин
Кръг 16
06.03
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 2:3 <strong>АС Аин Млила</strong> емблема АС Аин Млила
06.03
Параду <strong>Параду</strong> емблема 2:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
06.03
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:1 <strong>Оран</strong> емблема Оран
05.03
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 2:1 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
05.03
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 2:2 НШ Магра емблема НШ Магра
05.03
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 2:1 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
05.03
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
05.03
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 1:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
Кръг 15
27.02
МК Алжир МК Алжир емблема 1:2 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
27.02
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 3:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
27.02
Оран <strong>Оран</strong> емблема 3:1 Параду емблема Параду
27.02
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 0:3 <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема ВА Тлемсен
26.02
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 3:0 НШ Магра емблема НШ Магра
26.02
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 2:1 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
26.02
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 0:0 КС Константин емблема КС Константин
26.02
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 4:0 УС Бискра емблема УС Бискра
26.02
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 3:0 РК Релизан емблема РК Релизан
Кръг 14
20.02
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 0:6 <strong>ЖС Саура</strong> емблема ЖС Саура
20.02
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 3:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
20.02
Параду <strong>Параду</strong> емблема 2:1 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
19.02
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
19.02
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
19.02
КС Константин КС Константин емблема 1:3 <strong>Оран</strong> емблема Оран
Кръг 13
13.02
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 2:1 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
13.02
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 2:2 НШ Магра емблема НШ Магра
13.02
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 2:1 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
12.02
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 0:0 Параду емблема Параду
12.02
Оран <strong>Оран</strong> емблема 6:0 УС Бискра емблема УС Бискра
12.02
УСМ Алжир УСМ Алжир емблема 0:1 <strong>АС Аин Млила</strong> емблема АС Аин Млила
Кръг 12
07.02
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 2:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
07.02
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:1 <strong>Ол. Медеа</strong> емблема Ол. Медеа
06.02
НШ Магра НШ Магра емблема 0:1 <strong>РК Релизан</strong> емблема РК Релизан
06.02
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 1:4 <strong>Параду</strong> емблема Параду
06.02
УС Бискра УС Бискра емблема 0:1 <strong>КС Константин</strong> емблема КС Константин
06.02
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 4:1 Оран емблема Оран
06.02
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 0:2 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
06.02
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 1:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
Кръг 5
03.02
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 0:0 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
Кръг 6
03.02
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 1:0 МК Алжир емблема МК Алжир
Кръг 11
30.01
МК Алжир МК Алжир емблема 1:1 УС Бискра емблема УС Бискра
30.01
Оран <strong>Оран</strong> емблема 2:1 ЖС Саура емблема ЖС Саура
30.01
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 1:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
30.01
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 1:2 <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема Хюсеин Дей
30.01
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 1:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
30.01
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 2:1 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
30.01
РК Релизан РК Релизан емблема 0:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
30.01
КР Белуиздад КР Белуиздад емблема 1:1 ЕС Сетиф емблема ЕС Сетиф
30.01
Параду Параду емблема 0:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
30.01
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 2:0 НШ Магра емблема НШ Магра
Кръг 10
26.01
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 1:0 КС Константин емблема КС Константин
26.01
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 2:0 Оран емблема Оран
26.01
ВА Тлемсен <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема 1:0 МК Алжир емблема МК Алжир
26.01
ЕС Сетиф ЕС Сетиф емблема 0:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
26.01
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 2:1 Параду емблема Параду
26.01
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:1 <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема Хюсеин Дей
26.01
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 1:0 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
26.01
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 3:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
26.01
УС Бискра УС Бискра емблема 1:1 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
26.01
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 0:0 РК Релизан емблема РК Релизан
Кръг 9
22.01
МК Алжир МК Алжир емблема 3:3 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
22.01
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 2:3 <strong>ВА Тлемсен</strong> емблема ВА Тлемсен
22.01
Оран <strong>Оран</strong> емблема 1:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
22.01
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:1 <strong>УСМ Алжир</strong> емблема УСМ Алжир
22.01
РК Релизан РК Релизан емблема 0:1 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
22.01
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:1 НШ Магра емблема НШ Магра
22.01
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 2:1 ЖС Саура емблема ЖС Саура
22.01
Параду <strong>Параду</strong> емблема 3:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
22.01
КС Константин КС Константин емблема 0:1 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
22.01
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 1:0 УС Бискра емблема УС Бискра
Кръг 8
16.01
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 3:1 РК Релизан емблема РК Релизан
16.01
ЕС Сетиф ЕС Сетиф емблема 0:1 <strong>МК Алжир</strong> емблема МК Алжир
16.01
КР Белуиздад КР Белуиздад емблема 1:1 Оран емблема Оран
16.01
НШ Магра НШ Магра емблема 0:0 Параду емблема Параду
16.01
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:2 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
15.01
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 2:1 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
15.01
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 1:3 <strong>Ол. Медеа</strong> емблема Ол. Медеа
15.01
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 2:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
15.01
УС Бискра УС Бискра емблема 0:1 <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема УСМ Бел Абес
14.01
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 0:0 КС Константин емблема КС Константин
Кръг 7
11.01
МК Алжир МК Алжир емблема 1:1 Оран емблема Оран
11.01
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 1:2 <strong>УСМ Алжир</strong> емблема УСМ Алжир
11.01
Параду Параду емблема 1:1 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
09.01
УСМ Бел Абес <strong>УСМ Бел Абес</strong> емблема 1:0 НШ Магра емблема НШ Магра
09.01
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 1:5 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
09.01
РК Релизан <strong>РК Релизан</strong> емблема 2:0 УС Бискра емблема УС Бискра
09.01
Ол. Медеа <strong>Ол. Медеа</strong> емблема 2:1 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
08.01
КС Константин КС Константин емблема 0:1 <strong>АС Аин Млила</strong> емблема АС Аин Млила
08.01
Хюсеин Дей <strong>Хюсеин Дей</strong> емблема 1:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
08.01
ЖСМ Скикда <strong>ЖСМ Скикда</strong> емблема 1:0 ЖС Саура емблема ЖС Саура
Кръг 4
01.01
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 1:0 КС Константин емблема КС Константин
Кръг 5
01.01
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 0:1 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
31.12
ЖС Кабилие <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема 1:0 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
Кръг 2
31.12
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 3:2 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
Кръг 6
27.12
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 1:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
27.12
УСМ Алжир <strong>УСМ Алжир</strong> емблема 3:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
27.12
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
27.12
Оран <strong>Оран</strong> емблема 1:0 РК Релизан емблема РК Релизан
27.12
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 4:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
27.12
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 1:0 Параду емблема Параду
27.12
УС Бискра УС Бискра емблема 1:1 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
27.12
НШ Магра НШ Магра емблема 1:3 <strong>Ол. Медеа</strong> емблема Ол. Медеа
Кръг 5
23.12
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:0 УС Бискра емблема УС Бискра
23.12
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 1:1 Оран емблема Оран
23.12
Параду <strong>Параду</strong> емблема 3:2 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
23.12
КС Константин <strong>КС Константин</strong> емблема 2:1 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
23.12
ЖСМ Скикда ЖСМ Скикда емблема 1:4 <strong>АСО Шлеф</strong> емблема АСО Шлеф
23.12
НШ Магра НШ Магра емблема 0:2 <strong>ЖС Саура</strong> емблема ЖС Саура
23.12
РК Релизан РК Релизан емблема 0:1 <strong>МК Алжир</strong> емблема МК Алжир
Кръг 4
19.12
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 3:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
19.12
ЖС Саура <strong>ЖС Саура</strong> емблема 2:0 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
19.12
УСМ Алжир УСМ Алжир емблема 1:3 <strong>Ол. Медеа</strong> емблема Ол. Медеа
19.12
КР Белуиздад <strong>КР Белуиздад</strong> емблема 2:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
19.12
УС Бискра УС Бискра емблема 1:1 Параду емблема Параду
18.12
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 0:1 <strong>РК Релизан</strong> емблема РК Релизан
18.12
Оран <strong>Оран</strong> емблема 2:1 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
18.12
АСО Шлеф АСО Шлеф емблема 0:2 <strong>ЖС Кабилие</strong> емблема ЖС Кабилие
17.12
ЕС Сетиф <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема 2:0 НШ Магра емблема НШ Магра
Кръг 1
15.12
АС Аин Млила АС Аин Млила емблема 0:0 КР Белуиздад емблема КР Белуиздад
Кръг 2
15.12
МК Алжир <strong>МК Алжир</strong> емблема 3:0 Ол. Медеа емблема Ол. Медеа
Кръг 3
12.12
ВА Тлемсен ВА Тлемсен емблема 0:0 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
12.12
КС Константин КС Константин емблема 0:0 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
12.12
НШ Магра НШ Магра емблема 0:0 УС Бискра емблема УС Бискра
12.12
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 0:2 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
11.12
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 0:3 <strong>КР Белуиздад</strong> емблема КР Белуиздад
11.12
Параду Параду емблема 1:1 МК Алжир емблема МК Алжир
11.12
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:1 АС Аин Млила емблема АС Аин Млила
11.12
ЖСМ Скикда <strong>ЖСМ Скикда</strong> емблема 1:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
11.12
РК Релизан РК Релизан емблема 0:0 ЖС Саура емблема ЖС Саура
11.12
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 1:1 Оран емблема Оран
Кръг 1
08.12
УСМ Бел Абес УСМ Бел Абес емблема 1:2 <strong>МК Алжир</strong> емблема МК Алжир
Кръг 2
05.12
АСО Шлеф <strong>АСО Шлеф</strong> емблема 1:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
05.12
ЕС Сетиф ЕС Сетиф емблема 1:1 РК Релизан емблема РК Релизан
05.12
УС Бискра УС Бискра емблема 0:0 Хюсеин Дей емблема Хюсеин Дей
05.12
ЖС Саура ЖС Саура емблема 2:2 УСМ Алжир емблема УСМ Алжир
04.12
Оран Оран емблема 0:0 ЖС Кабилие емблема ЖС Кабилие
04.12
Параду Параду емблема 2:2 КС Константин емблема КС Константин
04.12
АС Аин Млила <strong>АС Аин Млила</strong> емблема 2:1 НШ Магра емблема НШ Магра
04.12
КАББ Ареридж КАББ Ареридж емблема 1:1 УСМ Бел Абес емблема УСМ Бел Абес
Кръг 1
28.11
УСМ Алжир УСМ Алжир емблема 0:2 <strong>ЕС Сетиф</strong> емблема ЕС Сетиф
28.11
УС Бискра <strong>УС Бискра</strong> емблема 1:0 ЖСМ Скикда емблема ЖСМ Скикда
28.11
НШ Магра <strong>НШ Магра</strong> емблема 3:2 АСО Шлеф емблема АСО Шлеф
28.11
Ол. Медеа Ол. Медеа емблема 0:1 <strong>ЖС Саура</strong> емблема ЖС Саура
27.11
ЖС Кабилие ЖС Кабилие емблема 0:0 КАББ Ареридж емблема КАББ Ареридж
27.11
РК Релизан РК Релизан емблема 1:1 Параду емблема Параду
27.11
КС Константин КС Константин емблема 0:0 ВА Тлемсен емблема ВА Тлемсен
27.11
Хюсеин Дей Хюсеин Дей емблема 1:1 Оран емблема Оран
Евромач футбол и спортни новини от Европа и света