Футболни резултати от вчера

Ние знаем, колко е важно за всеки любител на спортните залагания, а и не само, да може да открие бързо и лесно резултати от футболните мачове вчера. Именно заради това сме изготвили тази страница, в която ще може да разберете как е завършила всяка една среща от вчерашния ден.

Австралия Брисбейн Премиър Лига
11:00
Уестърн Спирит Уестърн Спирит емблема
0 : 0
Сент Стормърс емблема Сент Стормърс
11:00
Дъ Гап <strong>Дъ Гап</strong> емблема
2 : 1
Маунт Грават Хоукс емблема Маунт Грават Хоукс
11:00
Бейсайд Бейсайд емблема
2 : 3
<strong>Албани Грийк</strong> емблема Албани Грийк
12:10
Дъ Лейкс <strong>Дъ Лейкс</strong> емблема
5 : 2
Тууонг Сити емблема Тууонг Сити
Австрия 2. Лига
21:00
БВ Линц <strong>БВ Линц</strong> емблема
2 : 1
Дорнбрин емблема Дорнбрин
Австрия Бундеслига
18:00
Рапид Виена Рапид Виена емблема
0 : 2
<strong>Хартберг</strong> емблема Хартберг
18:00
Алтах Алтах емблема
0 : 1
<strong>ЛАСК Линц</strong> емблема ЛАСК Линц
18:00
ВСГ Ватенс ВСГ Ватенс емблема
1 : 1
Адмира емблема Адмира
Аржентина Примера Дивисион
03:15
Платенсе Платенсе емблема
0 : 1
<strong>Алдосиви</strong> емблема Алдосиви
19:30
Колон Санта Фе Колон Санта Фе емблема
1 : 4
<strong>Ланус</strong> емблема Ланус
21:45
Сан Лоренцо <strong>Сан Лоренцо</strong> емблема
1 : 0
Сентрал Кордоба емблема Сентрал Кордоба
00:00
Расинг Клуб Расинг Клуб емблема
0 : 0
Химнасия ЛП емблема Химнасия ЛП
02:15
Банфийлд Банфийлд емблема
0 : 0
Бока Хуниорс емблема Бока Хуниорс
Беларус Висша Лига
18:00
Неман <strong>Неман</strong> емблема
1 : 0
Слуцк емблема Слуцк
18:00
Шахт Солигорск Шахт Солигорск емблема
0 : 0
Енергетик емблема Енергетик
20:45
Динамо Минск <strong>Динамо Минск</strong> емблема
3 : 1
Витебск емблема Витебск
Беларус Първа Лига
14:00
ФК Днепър <strong>ФК Днепър</strong> емблема
3 : 0
Нафтан емблема Нафтан
16:30
ФК Слоним ФК Слоним емблема
0 : 2
<strong>Белшина</strong> емблема Белшина
18:30
Барановичи <strong>Барановичи</strong> емблема
3 : 1
Крумкачи емблема Крумкачи
Беларус Резерви
14:30
БАТЕ 2 <strong>БАТЕ 2</strong> емблема
7 : 4
Брест 2 емблема Брест 2
17:00
Сморгон 2 Сморгон 2 емблема
1 : 6
<strong>Ислох Минск 2</strong> емблема Ислох Минск 2
Белгия Про Лига
17:15
ОХ Леувен ОХ Леувен емблема
1 : 1
Варегем емблема Варегем
19:30
Кортрийк <strong>Кортрийк</strong> емблема
2 : 0
Серен емблема Серен
21:45
Остенде Остенде емблема
0 : 3
<strong>Шарлероа</strong> емблема Шарлероа
Боливия Професионална дивизия
22:00
Олуейс Реди <strong>Олуейс Реди</strong> емблема
2 : 1
Реал Потоси емблема Реал Потоси
01:15
Насионал Потоси Насионал Потоси емблема
0 : 0
Реал Томаяпо емблема Реал Томаяпо
Босна Премиър Лига
20:00
Радник Радник емблема
1 : 2
<strong>Слобода</strong> емблема Слобода
22:00
Тузла Сити <strong>Тузла Сити</strong> емблема
2 : 1
Железничар емблема Железничар
Бразилия Серия А
23:00
Гремио Гремио емблема
1 : 1
Америка Минейро емблема Америка Минейро
01:00
Палмейрас <strong>Палмейрас</strong> емблема
1 : 0
Флуминензе емблема Флуминензе
Бразилия Серия Б
22:30
Вила Нова Вила Нова емблема
0 : 0
Крузейро емблема Крузейро
22:30
Конфианса Конфианса емблема
0 : 1
<strong>Ботафого</strong> емблема Ботафого
01:30
Наутико Наутико емблема
1 : 1
Бруске емблема Бруске
03:00
Вашко да Гама <strong>Вашко да Гама</strong> емблема
4 : 1
Гуарани емблема Гуарани
България efbet Лига
18:45
Ботев Пд <strong>Ботев Пд</strong> емблема
2 : 1
Пирин емблема Пирин
21:00
Левски Левски емблема
1 : 2
<strong>Славия</strong> емблема Славия
България Втора Лига
18:30
Янтра Гб Янтра Гб емблема
0 : 2
<strong>Хебър</strong> емблема Хебър
18:30
Спортист Своге Спортист Своге емблема
0 : 2
<strong>Марица Пловдив</strong> емблема Марица Пловдив
18:30
Нефтохимик Нефтохимик емблема
1 : 3
<strong>Спартак Варна</strong> емблема Спартак Варна
18:30
Струмска слава Струмска слава емблема
1 : 1
Септември Сф емблема Септември Сф
19:00
Септ Симитли <strong>Септ Симитли</strong> емблема
2 : 1
Марек емблема Марек
20:00
Созопол <strong>Созопол</strong> емблема
3 : 0
Добруджа емблема Добруджа
Венецуела Примера Дивисион
00:00
Самора Самора емблема
1 : 4
<strong>Португеса</strong> емблема Португеса
02:00
Каракас <strong>Каракас</strong> емблема
2 : 1
Универсидад Сентрал емблема Универсидад Сентрал
Германия Втора Бундеслига
14:30
Дармщад Дармщад емблема
0 : 2
<strong>Регенсбруг</strong> емблема Регенсбруг
14:30
Хайденхайм Хайденхайм емблема
0 : 0
Падерборн емблема Падерборн
14:30
Дрезден <strong>Дрезден</strong> емблема
3 : 0
Инголщат емблема Инголщат
14:30
Ханза Рощок Ханза Рощок емблема
1 : 3
<strong>Карлсруер</strong> емблема Карлсруер
21:30
Вердер Вердер емблема
1 : 1
Хановер емблема Хановер
Германия Трета Лига
15:00
Валдхоф Манхайм Валдхоф Манхайм емблема
0 : 2
<strong>Магдебург</strong> емблема Магдебург
15:00
Хавелсе Хавелсе емблема
0 : 1
<strong>Саарбрюкен</strong> емблема Саарбрюкен
15:00
Кайзерслаутерн Кайзерслаутерн емблема
0 : 0
Брауншвайг емблема Брауншвайг
15:00
Халешер <strong>Халешер</strong> емблема
3 : 1
Мепен емблема Мепен
15:00
Цвикау Цвикау емблема
1 : 2
<strong>Борусия Дортмунд Б</strong> емблема Борусия Дортмунд Б
15:00
Мюнхен 1860 <strong>Мюнхен 1860</strong> емблема
1 : 0
Вурцбургер емблема Вурцбургер
Дания 1. Дивизия
16:00
Хвидорве Хвидорве емблема
1 : 1
Ямербугт емблема Ямербугт
Дания Суперлига
19:00
Олборг Олборг емблема
0 : 1
<strong>Мидтиланд</strong> емблема Мидтиланд
Еквадор Серия А
03:00
Аукас Аукас емблема
1 : 1
Мушук Руна емблема Мушук Руна
23:00
Олмедо Олмедо емблема
0 : 3
<strong>У. Католика</strong> емблема У. Католика
01:30
Макара Макара емблема
0 : 2
<strong>Гуаякил Сити</strong> емблема Гуаякил Сити
Индонезия Лига 1
11:15
Персела Персела емблема
0 : 0
Персита емблема Персита
14:15
Персикабо 1973 Персикабо 1973 емблема
0 : 0
Персик Кедири емблема Персик Кедири
Исландия Първа Дивизия
17:00
Кордренгир Кордренгир емблема
0 : 0
Афтурелдинг емблема Афтурелдинг
17:00
Вестри Вестри емблема
1 : 2
<strong>Селфос</strong> емблема Селфос
Китай Суперлига
13:00
Шънджън Шънджън емблема
0 : 0
Хънан Жиание емблема Хънан Жиание
13:00
Шандонг Луненг <strong>Шандонг Луненг</strong> емблема
3 : 1
Чунцин Лифан емблема Чунцин Лифан
15:00
Шъдзяджуан <strong>Шъдзяджуан</strong> емблема
2 : 0
Кингдао Хуанхай емблема Кингдао Хуанхай
15:00
Гуанджоу Р&Ф Гуанджоу Р&Ф емблема
3 : 3
Гуанджоу Евъргранде емблема Гуанджоу Евъргранде
Колумбия Категория Примера А
03:40
Атлетико Уила Атлетико Уила емблема
2 : 2
Патриотас емблема Патриотас
23:30
Агилас Агилас емблема
1 : 3
<strong>Америка де Кали</strong> емблема Америка де Кали
01:40
Хагуарес де Кордоба Хагуарес де Кордоба емблема
1 : 1
Онсе Калдас емблема Онсе Калдас
Латвия Вирслига
16:00
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема
0 : 0
Метта/ЛУ емблема Метта/ЛУ
17:00
Ной Юрмала Ной Юрмала емблема
0 : 0
БФК Даугавпилс емблема БФК Даугавпилс
Мароко Ботола Про
19:00
ФАР Рабат ФАР Рабат емблема
0 : 0
Олимпик Сафи емблема Олимпик Сафи
21:15
Мохамедия Мохамедия емблема
1 : 1
Видад емблема Видад
23:30
Мулудия <strong>Мулудия</strong> емблема
1 : 0
Хасания емблема Хасания
23:30
ИР Танжер ИР Танжер емблема
0 : 0
МАС Фес емблема МАС Фес
Мексико Лига MX
03:00
Некакса Некакса емблема
0 : 3
<strong>Сантос Лагуна</strong> емблема Сантос Лагуна
05:00
Хуарез Хуарез емблема
1 : 3
<strong>Толука</strong> емблема Толука
00:00
Пачука <strong>Пачука</strong> емблема
4 : 0
Леон емблема Леон
Парагвай Примера
01:30
Насионал Насионал емблема
1 : 1
Гуарани емблема Гуарани
Полша Екстракласа
16:00
Гурник Лечна Гурник Лечна емблема
1 : 1
Краковия емблема Краковия
18:30
Ягелония Ягелония емблема
1 : 1
Лехия Гданск емблема Лехия Гданск
21:00
Легия <strong>Легия</strong> емблема
1 : 0
Плоцк емблема Плоцк
Румъния Лига 1
18:30
Волунтари Волунтари емблема
0 : 1
<strong>Ботошани</strong> емблема Ботошани
21:30
Акад Клинчени Акад Клинчени емблема
1 : 2
<strong>Клуж</strong> емблема Клуж
Русия Премиер Лига
17:30
Химки Химки емблема
1 : 3
<strong>Зенит</strong> емблема Зенит
20:00
Локо Москва <strong>Локо Москва</strong> емблема
3 : 1
Арсенал Тула емблема Арсенал Тула
20:00
Рубин <strong>Рубин</strong> емблема
1 : 0
Спартак М емблема Спартак М
Русия ФНЛ
17:00
Торпедо М <strong>Торпедо М</strong> емблема
3 : 1
Спартак Владикавказ емблема Спартак Владикавказ
18:00
Спартак М 2 <strong>Спартак М 2</strong> емблема
2 : 1
ФК Енисей емблема ФК Енисей
18:00
Волгар <strong>Волгар</strong> емблема
1 : 0
Нефтехимик емблема Нефтехимик
18:00
Ф. Воронеж <strong>Ф. Воронеж</strong> емблема
2 : 0
Том Томск емблема Том Томск
19:00
Ротор Ротор емблема
0 : 0
СКА Хабаровск емблема СКА Хабаровск
19:00
Краснодар II Краснодар II емблема
1 : 1
Текстилчик Иваново емблема Текстилчик Иваново
20:00
ФК Балтика ФК Балтика емблема
1 : 1
Оренбург емблема Оренбург
САЩ МЛС
22:30
Атланта Атланта емблема
0 : 1
<strong>Кълъмбъс Крю</strong> емблема Кълъмбъс Крю
03:00
Минесота <strong>Минесота</strong> емблема
2 : 1
Портланд емблема Портланд
03:00
Чикаго Файър Чикаго Файър емблема
1 : 2
<strong>Торонто</strong> емблема Торонто
Сингапур Висша Лига
12:30
Хоуганг Хоуганг емблема
1 : 4
<strong>Танджонг Пагар</strong> емблема Танджонг Пагар
Словакия Суперлига
19:00
Липтовски Микулаш Липтовски Микулаш емблема
1 : 4
<strong>Слован</strong> емблема Слован
19:00
Ружомберок Ружомберок емблема
0 : 0
Сеница емблема Сеница
Словения Първа Лига
18:00
НК Браво НК Браво емблема
0 : 0
Алуминий емблема Алуминий
21:15
ФК Копер <strong>ФК Копер</strong> емблема
3 : 2
Мура емблема Мура
Сърбия Суперлига
19:55
Раднички <strong>Раднички</strong> емблема
4 : 2
Напредак емблема Напредак
22:00
Цървена звезда <strong>Цървена звезда</strong> емблема
1 : 0
Младост емблема Младост
Украйна Премиер Лига
17:00
Верес Ровно Верес Ровно емблема
0 : 0
Колос емблема Колос
19:30
Шахтьор <strong>Шахтьор</strong> емблема
2 : 1
Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
01:00
Динамо Киев Динамо Киев емблема
0 : 0
Олимпик Донецк емблема Олимпик Донецк
01:00
Шахтьор Шахтьор емблема
0 : 0
Ингулец Петрово емблема Ингулец Петрово
01:00
Зоря Зоря емблема
0 : 0
Александрия емблема Александрия
01:00
Верес Ровно Верес Ровно емблема
0 : 0
Колос емблема Колос
01:00
Ворскла Полтава Ворскла Полтава емблема
0 : 0
Днипро-1 емблема Днипро-1
01:00
Десна Десна емблема
0 : 0
Черноморец Одеса емблема Черноморец Одеса
01:00
Лвов Лвов емблема
0 : 0
Мариупол емблема Мариупол
01:00
Металист 1925 Харков Металист 1925 Харков емблема
0 : 0
Рух Лвов емблема Рух Лвов
Уругвай Примера Дивисион
21:00
Суд Америка Суд Америка емблема
1 : 1
Феникс емблема Феникс
01:15
Монтевидео Сити Монтевидео Сити емблема
0 : 2
<strong>Черито</strong> емблема Черито
Финландия Вейкауслига
17:00
СЯК <strong>СЯК</strong> емблема
3 : 2
АК Оулу емблема АК Оулу
17:00
ХИК <strong>ХИК</strong> емблема
2 : 0
Хака емблема Хака
Финландия Юконен
16:00
Яро Яро емблема
0 : 2
<strong>ТПС Турку</strong> емблема ТПС Турку
16:00
ПК-35 Вантаа ПК-35 Вантаа емблема
1 : 3
<strong>Рованиеми</strong> емблема Рованиеми
17:00
КВП Кокола КВП Кокола емблема
1 : 2
<strong>ВПС</strong> емблема ВПС
17:00
Джиппо <strong>Джиппо</strong> емблема
2 : 0
Екенес емблема Екенес
17:00
МуСа МуСа емблема
2 : 4
<strong>Гнистан</strong> емблема Гнистан
Франция Лига 2
16:00
Бастия Бастия емблема
1 : 1
Ним емблема Ним
20:00
Амиен Амиен емблема
1 : 2
<strong>Оксер</strong> емблема Оксер
20:00
Каен <strong>Каен</strong> емблема
4 : 0
Роде  емблема Роде
20:00
Дюнкерк Дюнкерк емблема
1 : 1
Куевили емблема Куевили
20:00
Гренобъл Гренобъл емблема
0 : 4
<strong>ФК Париж</strong> емблема ФК Париж
20:00
Льо Авър Льо Авър емблема
0 : 0
Гингам емблема Гингам
20:00
По ФК <strong>По ФК</strong> емблема
2 : 1
Нанси емблема Нанси
20:00
Тулуза Тулуза емблема
2 : 2
Аячо емблема Аячо
20:00
Валенсиен Валенсиен емблема
0 : 0
Ниор емблема Ниор
Хърватия Първа Лига
19:55
Белупо Белупо емблема
1 : 2
<strong>Локо Загреб</strong> емблема Локо Загреб
22:00
Горица <strong>Горица</strong> емблема
3 : 1
ХНК Шибеник емблема ХНК Шибеник
Черна гора Първа Лига
21:00
ФК Рудар ФК Рудар емблема
0 : 0
Будучност емблема Будучност
21:30
ФК Искра <strong>ФК Искра</strong> емблема
2 : 0
Йезеро Плав емблема Йезеро Плав
21:30
Дечич <strong>Дечич</strong> емблема
2 : 0
ФК Зета емблема ФК Зета
21:30
ОФК Петровац ОФК Петровац емблема
0 : 1
<strong>Морнар</strong> емблема Морнар
Чехия Дивизия 2
11:15
Тринец Тринец емблема
2 : 3
<strong>Усти над Лабем</strong> емблема Усти над Лабем
11:15
Хрудим Хрудим емблема
0 : 1
<strong>Спарта Прага Б</strong> емблема Спарта Прага Б
18:00
Дукла Прага <strong>Дукла Прага</strong> емблема
2 : 1
Вишков емблема Вишков
18:00
Опава Опава емблема
3 : 3
Влашим емблема Влашим
18:00
Лишен <strong>Лишен</strong> емблема
3 : 2
Жижков емблема Жижков
18:00
Простейов Простейов емблема
1 : 3
<strong>Прибрам</strong> емблема Прибрам
Чехия Първа Лига
17:00
Храдец Кралове Храдец Кралове емблема
1 : 1
Бохемианс емблема Бохемианс
17:00
Пардубице Пардубице емблема
2 : 2
Карвина емблема Карвина
17:00
Яблонец <strong>Яблонец</strong> емблема
1 : 0
Баник емблема Баник
20:00
Спарта Прага <strong>Спарта Прага</strong> емблема
3 : 2
Сигма Оломуц емблема Сигма Оломуц
Чили Примера Дивисион
03:30
Евертон <strong>Евертон</strong> емблема
2 : 0
У. Еспаньола емблема У. Еспаньола
22:00
Нубленсе Нубленсе емблема
0 : 0
Антофагаста емблема Антофагаста
00:30
Мелипия Мелипия емблема
3 : 3
Унион Ла Калера емблема Унион Ла Калера
03:00
Коло Коло Коло Коло емблема
1 : 1
Аудакс Италиано емблема Аудакс Италиано
Швейцария Суперлига
19:00
Люцерн Люцерн емблема
3 : 4
<strong>Йънг Бойс</strong> емблема Йънг Бойс
21:30
Лозана Спортс Лозана Спортс емблема
1 : 2
<strong>Ст. Гален</strong> емблема Ст. Гален
Швеция Алсвенскан
16:00
Мялби Мялби емблема
0 : 2
<strong>Малмьо</strong> емблема Малмьо
18:30
Сириус <strong>Сириус</strong> емблема
2 : 0
Дегерфорш емблема Дегерфорш
Швеция Суперетан
18:00
Ландскруна <strong>Ландскруна</strong> емблема
2 : 0
Сундсвал емблема Сундсвал
18:00
Браге Браге емблема
0 : 1
<strong>Трелеборг</strong> емблема Трелеборг
Южна Корея K-Лига
13:00
Поханг Поханг емблема
0 : 1
<strong>Сеул</strong> емблема Сеул
Южна Корея K-Лига 2
13:00
Теджън Ситизен <strong>Теджън Ситизен</strong> емблема
3 : 1
Пусан емблема Пусан
14:00
Ансан Грийнърс Ансан Грийнърс емблема
0 : 1
<strong>Сангжу Сангму</strong> емблема Сангжу Сангму
Япония J-Лига
13:00
Г-Осака Г-Осака емблема
0 : 1
<strong>Кашима</strong> емблема Кашима
13:00
Саган Тосу Саган Тосу емблема
3 : 3
С-Осака емблема С-Осака

Резултати от кои първенства мога да открия тук?

Тук може да намерите крайния резултат на срещи от близо 100 първенства, ако те са се играли през изминалия ден. В това число разбира се са включени всяко едно от топ пет на футболните първенства в света.

Отделно се предлагат и някой от по-ниските нива на футбола в голяма част от държавите по света, които знаем, че също представляват интерес за много от вас. Няма как да пропуснем да ви предложим и завършека на събитията в efbet Лига, в която участие вземат много от любимите на всички отбори, като Левски, ЦСКА-София и Лудогорец.

Ако не сте добре запознати с футбола, сега ще ви представим всяко едно от тези топ пет първенства, които споменахме малко по-нагоре. Става дума за елита на държавите Англия, Испания, Италия, Германия и Франция.

Англия Висша Лига

Може би най-следеното в цял свят първенство е английското, което дори и в България се радва на огромна популярност. В днешно време може да проследите всяка една среща от Висша Лига на своя телевизор, но ако не успеете да го направите, може да научите как е завършила тя в нашия сайт.

Испания Ла Лига

Испанското първенство също се радва на голяма гледаемост и предлага някой от най-нагорещените битки във футбола. Може би най-голям интерес предизвиква дербито „Ел Класико“, което противопоставя двата най-титулувани отбора в Ла Лига, а именно Реал Мадрид и Барселона. Тук е перфектното място да се запознаете с резултати от футболни мачове вчера в Ла Лига.

Италия Серия А

През годините и италианското първенство ни е предложило изключително голям брой интересни срещи, макар и в последно време шампиона на страната да е един и същ. Става дума за Ювентус, който е спечелил два пъти повече трофей от Серия А в сравнение с грандовете от Милано, които са втори в тази класация.

Германия Бундеслига

Тук ще откриете още и резултати от футболни мачове вчера, които са се изиграли в немското първенство. Участие в него вземат съставите на Байерн Мюнхен и Борусия Дортмунд, които се представят изключително силно и в международните надпревари. Това прави и срещите помежду им много напрегнати и запомнящи се, като едва ли има фен на футбола, който ще остане разочарован от този мегасблъсък.

Франция Лига 1

Френското първенство допълва тази страхотна класация, но със сигурност не може да се каже, че заема последното място в нея. За популярността на Лига 1 допринася най-вече ПСЖ, който разполага с някой от най-големите звезди в световния футбол. Ако искате да научите как е завършила някоя среща от вчерашния ден във Франция, тук е идеалното място за тази цел.

Защо са ми резултати от футболни мачове вчера?

Няма как да не ви се е случвало да поставите залог на някоя среща, която просто нямате възможността да наблюдавате. Причините за това може да са много на брой, като най-често е поради факта, че даден двубой не бива излъчен по българските телевизионни канали. Именно тогава тази страница ще ви бъде много полезна, за да научите всички резултати от футболни мачове вчера.

Това не само ще ви помогне да разберете дали вашия залог е бил печеливш или не, а също така ще подобри преценката ви за следващите срещи на двата отбора. Макар и във футбола да няма нищо сигурно, много често крайния резултат зависи от формата, в която се намира всеки от съставите.

Евромач футбол и спортни новини от Европа и света